HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 13 lis 2019, 21:01. Pogledaj neodgovorene postove
Sportske novosti
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Sanders

Spol: muško
PostanoPostano: čet 01 tra 2004, 9:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe, necu reci "rekao sam vam" al eto, na kraju ako roma izvuce 3. mjesto moze bit sretna...

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 01 tra 2004, 10:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Samo se vi nasladjujte,lesinari!Doci ce vrijeme klubova s juga!A do tada,samo nek lazio izbace u Serie B!
I ne brinite,i dalje sam tu..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: pet 02 tra 2004, 22:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo za tebe Sike nesto..

PREDSJEDNIK nogometnog kluba Rome poduzetnik Franco Sensi prodao je 49 posto
svoga vlasnistva da bi spasio nogometni klub.

Roma je tako izbjegla propadanje i neupisivanje u UEFA-u i sljedece
prvenstvo. Sensi je predao 49 posto svoje tvrtke Italpetroli banci Capitalia
koja ce dokapitalizirati Romu i na taj nacin ce klub imati osiguranu
buducnost.
U sastavu tvrtke Italpetroli je ne samo trgovina s naftom, vec i bogatstvo
nekretnina u vrijednosti od 500 milijuna eura, turisticka naselja, hoteli,
dio rimskog aerodroma, izdavastvo, prehrambena industrija i drugo. Za
Sensija je klub Roma kao cetvrta kcerka i za nju se odrekao golemog
bogadstva.
Tri njegove kcerke, Rosela, Mariacristina i Silvia, potpisale su da se slazu
s odlukom svoga oca.
"Tata je tako htio i mi smo uz njega. Ljubav za Romu je golema i mi je
postujemo"

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
cvjetkus

Spol: neodrešen
PostanoPostano: ned 04 tra 2004, 14:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ferrari je opet zauzeo prve dvije pozicije tuzan tužan
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
zole

PostanoPostano: ned 04 tra 2004, 23:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo Ferrari!!! odoh ja odoh ja odoh ja

Sto se nogosa tice... Milan opet remiziro... heheh... neka, neka, bit ce zanimljivije.... hehhe

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
sike

PostanoPostano: pon 05 tra 2004, 13:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma koji bi predsjednik to napravio za svoj klub doli Sensi!sad jos vise volim taj klub!SEMPRE ROMA!!!
A u formuli1,ne volim ferrari!Prije sam za McLaren.Ali ta formula vise nije zanimljiva,zapravo umrla je sa Sennom,kao sto je hrv.kosarka(citaj:sport)umrla s Drazenom!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 05 tra 2004, 14:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Super mi je F1 ali zaista mi je dosadno vec da je M. Schumaher skoro uvijek prvi! Al eto!
Jel ide tko od vas u Portugal?

Jedva cekam svibanj zbog veslanja i lipanj zbog prvenstva!

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 11:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dijelim tvoje miÅ”ljenje Jo Å”to se tiĆØe F1, a sto se tice veslanja ove godine nasa repka totalno zakazala sto se tice kvalifikacija za olimpijadu.. place

cvjetkus

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 12:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Embarassed koliko god bilo dosadno ja sam i dalje vjerni pratitelj F1 Embarassed ne samo svaku tekmu vec i trening Embarassed ja sam za williams - montoya i vjerujem da ce se nesto dogoditi. nisam nikad gledala sennu tak da ne znam...al brat mi stalno pod nos gura da moram biti sretna Å”to imam priliku gledati Michaela-pa u biti mu svaka cast...sviĆ°a mi se Å”to je renault u uzlaznoj putanji i sto je honda bila odlicna ovu zadnju utrku...bit ce gusto od 2 do 5 mjesta... crveni su godine ispred svih
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
zole

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 12:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam ferrrarijevac iako me lagano zivcira ova premoc...

Montoya mi je simpa, jer je mlad i eksplozivan pa me podsjeca na mene... hehe... Inace, F1 je postala jako dosadna pa ju rijeje pratim...

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
sike

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 12:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sanders,kako je Juve prosao protiv Intera?Haha
maja-zagreb

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 13:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jadan, nemojte ga cimat...
inace, Sike, ja se ovaj vikend grozno razocarala u hokeju... bio je neki turnir tu kod nas i otisla sam na jednu tekmu,ocito potrefila najgoru: decki su se tako potukli da to nije bilo za gledat. najtuznije je kaj su nasi, a domacini smo, poceli, i to zato sto su suci krivo sudili.al kaj su za to bili krivi jadni ƈesi to mi ni sad nije jasno. uglavnom, decki su , ocito imajuci moto: nemojmo slucajno bit skromni, poÅ”orali i suce i igrace pa su nam cetvorica, od sake jada koliko nas je ukupno bilo,dobila disciplinsku i morali smo igrat do kraja s jednom i jedva jos pol petorke. Jad i bijeda taj nas hokej (a taman sam ih pred par dana nahvalila... al kaj ti vrijedi talent, kad nemas osnove ponasanja...). naravno, zadnji smo na turniru... smrc tuzan
sike

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 14:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Majo,tebi kamo god dosla ne gine puno krvi..haha!
Ma znam da nije za salit se jer je to tragicno,ali takav smo mi valjda narod.Umjesto puno gluposti od predmeta po skolama,trebalo bi uvesti predmet Kultura ponasanja
Sanders

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 15:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e Sike, vidis nije mi zao bodova kolko mi je zao da sadkad je Tudor igrao Juve nije dobio, al je Igor jos jedanput dokazao koliki je igracina, stvarno dobro igra, one njegove lopte su upotrebljive i zna covjek dodat, prava veza! Ako budu takve lopte dobivali Prso i Klasnic, mislim da u Portugalu ce imat posla s nama i Englezi i Francuzi..

sike

PostanoPostano: pet 16 tra 2004, 12:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Veliki sam navijac Rijeke ali da ne ispadne da sam subjektivan,recite vi koji ste gledali tekmu ili culi..Zar se nije povijest ponovila u vezi Dinama prije 10 godina(mislim na onu kradju u finalu kupa '94 kad je igrala jos ona Croatia)ili prije 5 godina(Krecakovo zaledje i ponisten cisti gol na tekmi Rijeka-Osijek,kad je Rijeci ukraden naslov prvaka,a prvak je naravno bio Dinamo).Opet kradja,jer jasno,Dinamo mora u finale!ne sviran penal u zadnjim minutama i drugo da ne nabrajam.
Nadam se da se pravi Dinamovci nece previse naljutiti,jer protiv Dinama nemam nista,ali zar se ne dogadja previse "slucajnosti" i kao da uvijek prvaci moraju biti Dinamo ili Hajduk.Pa nek onda ta 2 kluba igraju svoju ligu a ostali klubovi ce neku svoju!kvaliteta klubova s ovim nema nikakve veze!
Chiara

PostanoPostano: pet 16 tra 2004, 12:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam navijaĆØ Dinama, i o Dinamu mi nitko neƦe loÅ”e priĆØati, ali slažem se s tobom, takve stvari se nemogu sluĆØajno dogoditi. nogomet je postao biznis, a nikako igra, i nakon takvih gluposti koje se uvijek dogaĆ°aju u korist Dinama i Hajduka, viÅ”e ĆØovjek nemože uživati u nogometu. I pravim se navijaĆØima takve stvari zgade. Koliko sam priĆØa ( a nisu bile rekla kazala) ĆØula o prodaji utakmica, namjeÅ”tanjima itd. pa zar je normalno da igraĆØi nekog kluba idu u kladionicu i klade se protiv sebe, meni to nisu ĆØista posla.
Osim toga to baca ljagu na klub koji volim, a to mi se baÅ” ne sviĆ°a Twisted Evil

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pet 16 tra 2004, 12:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chiara,dobro si shvatila moj post.Nije mi bila niti je namjera govoriti protiv Dinama ili hajduka vec protiv onoga sto nema mjesta u sportu,posebno nogometu.Zato se u cjeloj nasoj sezoni skupi priblizan broj ljudi koliko na derbiju npr.talijanske lige.ma kome se to vise gleda kad ves znas unaprijed rezultat!
Jo

PostanoPostano: pet 16 tra 2004, 18:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je inace bas zao sto u Hrvatskoj nema vise jakih klubova, a kad iskrne jedan osim Dinama i Hajduka odmah ga se isjecka! Jedne godine to je bio Osijek, onda Rijeka, te nedavno Zagreb! Kad bi jos ta tri kluba barem bila malo organiziranija ili kad bi se u njih vise ulagalo bilo bi puno zanimljivije! Ovako je vec zaista dosadno pratiti nas nogomet! I k tome jos kao dva jaka kluba, Dinamo mora pobijediti na krivo sudjeno zaledje!??? Embarassed i jos puno toga...
Od svih klubova mi je najdrazi Zagreb, al navijam i za Dinamo! Zato mi je bilo super kad je Zagreb onako dobro igrao! I da se mene pitalo trener Kranjcar bi ostao isti, Olica bi ostavila bar jos jednu godinu tada u Zagrebu da se ispece i dokaze! Mislim da je ovako unisten! Tj. nemojte me krivo shvatiti! Ima on potencijala, ali malo si je malo umislio pa ponekad zbog toga puno fula!

Lav je u zraku
zole

PostanoPostano: pet 16 tra 2004, 23:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E moj Sike, ostaje nam medjusobna borba "do posljenje kapi krvi" za 3. mjesto i (mogucu) Europu!

Nisam gledo tekmu, ali vjerujem kako je sve bilo izrezirano... sad Osijek igra u Splitu... hmmm... bas me zanima kako ce to zavrsiti i hoce li Dinamo stimulirati igrace Osijeka za pobjed nad Hajdukom (ne bi bilo prvi puta).

Veliki sam navijac Osijeka. Stvarno volim taj klub, ali znam da se ponekad dogadjaju stvari oko kluba koje nisu dobre za nogomet. Tako i svatko od nas zna da se u njihovom omiljenom klubu dogadjaju kojekakve stvari. Mi navijamo za NOGOMETNE KLUBOVE, tako da nas svi ovi politicari smetaju! Drago mi je da su se Sike i Ɔara skontali! Oni koji vole nogomet, a posteni su, mogu doci na "zelenu granu". Drago mi je sto takvih ljudi ima na ovom forumu!

sike

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 13:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe Zole,procitao sam jedan komenar u novinama da se Rijeka,Osijek,Varteks i Zadar natjecu koji ce od njih biti prvak ostatka lige.Puno sarkazma ali po onom sto se dogadja,zbilja je to tako.
Pa Zole,zelim tvojim osjecanima mjesto viceprvaka ostatka lige!
Chiara

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 20:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å ta iza Rijeke? hehe

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 23:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa naravno...FORZA FIUME!

zole

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 23:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heheh.... mozda ove godine... ali jeste vidjeli nase mladice u splitu??? OS je trenutno najperspektivnija momcad (mislim da je to i potvrdio neko od trenera)

Pazite sta je Pralija rekao u prolazu nekom svojem frendu:"Igraju ovi Osijekovi klinci. Mogli su nam zagorĆØati život!" Ovo je pravi citat, nije receno novinarima, nego nekom prijetelju, a novinar je cuo... Drago mi je sto su suspendirali Pranjica, ocito je htio prevariti i klub i navijace i sad je ispo odvratan u ocima sviju kojima je stalo do osijeka... Ima i on zamjenu... svakako... novi ce se pranjici pojaviti vec iduce sezone... vidjet cete! I ovako je pola (6orica) mlade momcadi HR iz Osijeka.... sta ce biti iduce sezone?!

sike

PostanoPostano: uto 20 tra 2004, 12:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma ima dosta perspektive u tim nasim klubovima samo bih ja postavio opet onakvo pravilo kakvo je bilo u ex drzavi da igrac do odredjene zivotne dobi ne smije otici vani.Tada bi se ovdje stvorili pravi igraci,pa ako bi onda vani,mogli bi se prodati po pravoj cjeni,a ne za neki sitnis kako se sada nasi vani traze.
Sanders

PostanoPostano: uto 20 tra 2004, 15:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tako je Sike, totalno se slazem s tobom, trebali bi i Dinamo i Hajduk igrat samo sa svojim kadrom (koji su zavrsili skolu nogometa u tim klubovima), pa bi vidjeli onda dali bi bili tako jaki, mislim svaka cast njima ali mislim da i ostali klubovi kada bi igrali sa istom ekipom 4-5 godina, tada bi se stvorila prava ravnopravna HNL!

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.