HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 16 pro 2017, 7:24. Pogledaj neodgovorene postove
Pljaža kod Šipca i Ljude Babe
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Šipac

Spol: neodređen
PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 14:35
PostNaslov : Pljaža kod Šipca i Ljude Babe
Citiraj i odgovori

Šipac i Ljuda Baba, pardon magarac na mjestu...Ljuda Baba i Šipac se vratilji iz Aljbanija s godišnjeg odmora i sve vas pozivaju na ovu virtualjnu pljažu da se družimo i obnovimo uspomene z Baških Oštarija...AJMO! AJMO! AJMOOOOO!!!

p.s. odmor je bio aktivan ne moram ništa objašnjavati ...imamo Maljog Šipca br. 15!!!, od milja ga zovemo ŠIPA-tor!!!
Javite se odmah inače Ljuda Baba ( Twisted Evil ) će da ide s vilama po Hrvatskoj...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
mathe

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 15:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Konačno slamčica spasa Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

HAHAHAHAHAHAHAHAHAH buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha

Ja bi jedna krofna s marmeljada i jedna kolja, i jedna sunčana naočalja, i jedna luftić i jedna suncobran i jedna maserka, i jedna....... , i jedna limenjka sunca i 5 stupnja više jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan

Ak može u ojro ilji doljar, ja ništa kunja imati Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Mr. Green Mr. Green

O Ljubavi ja pjevam, o Isusu mom kralju i za njega čuvam najljepše riječi - ISUSE VOLIM TE!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Ljuda Baba

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 17:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mi primati sva valjuta... Šipac će sve da sredi i nabavi, što ti god duša poželji. Dostava odmah, a kvaljiteta zajamčena... Sam ti smjesti ručnik negdje tu na pljažu (pošto si prvi za tebe lježaljka gratis) i zamislji... Sunce piči, mi roštiljamo, pijemo domaću aljbansku kolju koja nikada ne zhljapi, maestralj pirka, pljavuša baljerina masira...dobro?! Ma nema bolje pljaže od mog Šipca...
Znaš, tu ti doljazi samo džetset! Laughing
A sunca ima od 0-24 sunce moje malo
Šipac

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 17:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

KOOOOOKICE!!!
KOOOOOJŠPICE!!!
Cool
mathe

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 20:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuu dooooooooooooooooooooooooooooooobra jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan

mislim na ona španjoljka tamo Wink Wink Wink Wink

Ima tu šipac samo pravi džetset skuplja,istina živa, morat ja obuć one skuplje kupaće Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Šipaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac imaš koje kupaće po ojro, ili ako ne bar dvije za ojro Question Question Question

Cool Cool

O Ljubavi ja pjevam, o Isusu mom kralju i za njega čuvam najljepše riječi - ISUSE VOLIM TE!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 20:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jel znate koje školjke najviše volim?
Srednjoškoljke! jako sretan
Hehe,babo,babo,alaj si se dobro prerušila!
A imam feeling da je i Šipac zapeo u karnevalu! Twisted Evil
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Ljuda Baba

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ima sve kod nas i srednjoškoljki Sike, samo moraš da potpišeš potvrda...mi se brinuti za nas Šipački podmadak i sve djeljatnike - osobito maljoljetne. Samo ti dođi k nama. Za ojro ćemo mi sve sredit.
mathe

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 22:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike ta ja ti garantiran, samo ti dođi ima ti šipac svega, on ti nabavi srednjoškoljki pa šleper ako treba, samo nemoj bez jedan ojro doć, jer onda ti veliki neprijatelj Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ma ne babo samo ne pomladak, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Exclamation Exclamation Exclamation

Cool Cool

Šipac

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 0:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mathe - kupaće svih dezena, marki i veljičina...samo reci koje!naravno da je sve za orjo, a za dvoje ćemo da se dogovorimo...

Sike - os na buzaru il z žara?
mathe

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 0:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma ja bi one tamo....
ma ne te, one tamo iza...
još iza....
e sad malo lijevo....
e još malo desno napred...
e te baš te Wink Wink Wink Wink

Ma ti si šipac legenda, uvijek spasiš čovijeka u nevolji Wink Wink Wink

A šipac kamo ti je ženica Question Question

Cool Cool

Šipac

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 0:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

O gospon Mathe kakav ukus! imate vi odljično oko za dobre stvari...
Ljuda Baba gljeda neki filjm i sad me tu tera da idem spat...samo što nije kuhaču izvadilja, tako da ću morati uskoro da odmagljim ...

Zadnja promjena: Šipac; uto 30 kol 2005, 0:53; ukupno mijenjano 1 put.

Idemo kod Šipca tamo znaju nas svi, idemo se kupati i sunčati.
Idemo kod Šipca tamo dobro je sve, dugo toplo ljeto počinje!!!!
mathe

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 0:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma zna san ja da se ona tu negderi mota, grrrrrrrrrrrrr Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ali sad ćeš ti lijepo nju poslušat, smirit je da nam ne bi slučajno izvadila kuhaču, jer onda bi morali još i na trbuhu spavat jer bi nam ... bila crvena i malčice pekla.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Samo ti lijepo nju pozdravi laka vam noć jako sretan jako sretan jako sretan

Grrrrr te babe, nikad neznaju kad je dosta, glavno da ona ima kuhaču i grrrrrrrr, fuj!
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Šipac

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 0:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljuda Baba ti se uvijek negdje mota. Kad najmanje očekuješ, ona odnekud izljeti. Ma ljako za kuhaču, zaboravio si na vilje... Idem da me ne vidi...
Ljaku noć ljudi moji!
Sutra oću biznis da mi poraste!!!
Inače će Ljuda Baba da me istuče...

Šipac

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 10:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajmo ljudovi...Šipac mora da zaradi!
KIKIRIKI
KoOoOoOJŠPICEeEeEeE!!!

Coje

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 11:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nakon bezuspješnog pretraživanja svih špijunskih satelita po svim zakucima zemaljske kugle - ipak pronađoh pljažu,... Uzalud sve špijunske karte kad se majstori(ce) karnevala povlače u virtualni svijet, a Coje nikad ne gleda temu o animatorima,... Ovaj put je intuicija opet proradila,...
Luda ideja, nema šta,... Pljaža je vrhunska sam o bi je možda trebalo malo pošumiti kako bi čovjek mogao imati pošten hlad, a ne paliti klimu,... Laughing Laughing Nadam se da ponešto robe kupujete i od katolika Šipaca pa da nam ovdje upravo tu robu prodajete (nije loše niti ako je od Kineza - oni barem imaju sve veličine)...
Eko, jedan ojro za ulazak na pljaža i jedan ojro za jedan bitterljemon,... Idem proć pljažom da vidim čega ima,...
Jedan mali svjet: rekljama vam je vrljo ljoša,... Morate barem napraviti jedan banner na svakoj podtemi na forumu,... Šipac, to su "muški" poslovi, pa kako si ti "muško" u kući onda se brzo uhvati toga pa će da promet nagljo poraste,...
Posebnu pažnju posveti bircu jer vam tamo mnogo svijeta proljazi, a danas je i veljika fešta jer se vraća konobarica Mare s daljekog Sibira,...

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Coje

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 12:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nevjerojatno kako najbolje pljaže uvijek drže "marginalci",... Pljaža je fantastična (nadam se da neće sad poskupiti uljaz), a more besprijekorno čisto,... Povremeno mi se učinilo da u daljini vidim nekakvu peraju, ali nikako nisam imao vremena provjeriti dojam, pa ne znam što bih rekao,... Ako pljivate dovoljno brzo, onda ćete moći uživati u adrenalinskim injekcijama,... Uspješan radni dan,... Šipac, dobro razmislji o rekljamiranju,... Laughing Laughing Laughing

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Šipac

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 13:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Oh dobro nam došao Coje!!! Odljično da si našo Pljažu. Morat ćemo mi da nazdravimo toj tvojoj intuiciji...Eh da, intuicija ti je najbolja stvar na svijetu. tako ti je Šipac intuitivno reko "da" Ljudoj Babi. Da znaš tako dobre pljaže su ti uvijek skrivene ko svi pravi biseri na Jadranu i u Aljbaniji... A hljada nema jer smo Pljažu tek neki dan pošumilji. Poljako, treba to sve da se primi i akljimatizira... Naravno da neće uljaz da poskupi... Šipac je pošten, drži do riječi... bitterljemon stiže (stiglja mare jako sretan ), a s njim i obećana pivica + gratis suncobran! pa živio ti meni Coje zivio
Pa moramo na Pljaži da potičemo fljoru i faunu... tu se nađe za svakoga po nešto, a uostaljom zar nisi čuo da Šipac ima najbolju spasiljačku sljužbu na svijetu (pitaj mathea)!

P.S. nudiš lji ti to svoje usljuge za taj banner ha? Šipac je računao na ono dobar gljas daljeko se čuje Wink

E, da ljudovi! Sve vas puno pozdravlja Ljuda Baba... ošlja hodočastit i rekljamirat Pljažu po Istri... Budite dobri prema njoj...

Mala Truba

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 18:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Glje glje k'j na pljaži... pa ne mogu da vjerujem ovo će da ljudo budne skroz. Šipac daj jednu špicu i gajbu piva ladnog.... btw javi mi mail na moj mail ili pp negdje sam ga zagubio krenuli smo s biltenom... pa da ljektoririšeš... Živjela Njemačka i zivio

Mala Truba svira dalje...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Mash

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 19:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing kakva vam je ovo pljaža?????
Laughing Laughing Laughing

ja ću ljimunadu Wink Laughing Laughing

"Iskustvo nas uči
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Zita

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 20:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo šetala ja pa zaljutalja na ovu pljažu! Moram priznjati da vam nije ljoše ovdje! Laughing

može i meni jednu ljimunadu!
smješko

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 20:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajmo zita na jedan njoćnji kupanjac,uh alaj li je jepo ovdi Smile Smile Smile

LJUBAV UVIJEK POBJEĐUJE!!!!
Zita

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 20:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

može smješkić, evo ja već uskočila, more je za pet!!!! Pravo osvježenje nakon ovakvog dana!

ajde što čekaš, uljeći!!!
smješko

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 20:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa ti mene ne vidi ja zaronjila,gnjulim li ga ko plavi molski pas.......paziiiiiii....upppppssss...jesam gljadan

LJUBAV UVIJEK POBJEĐUJE!!!!
Zita

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 20:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hej njemoj ti mene tako pljašit Laughing

nego jesi ti za to da mi malo otpljivamo, ja voljim pljivati!

Baš je supelj ovako dok nema njikoga, cijelja pljaža samo za nas!
Zita

PostanoPostano: uto 30 kol 2005, 20:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nego smješka kuda ti odjednom njestade!?!?
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.