HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 16 pro 2019, 6:19. Pogledaj neodgovorene postove
Sportske novosti
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
zole

Spol: muško
PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 0:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Reko bi da je Sanders dao odgovor na siketa!

Bas zbog toga sto nekome ne odgovara ravnopravna liga...
Inace to bi bilo super...

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 26 tra 2004, 13:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nada umire posljednja..sad smo na 4 boda od Milana,a jos 3 tekme do kraja.Slijedece nedjelje derbi:Milan-Roma..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zole

PostanoPostano: pon 26 tra 2004, 19:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heheh... zar nije 6??

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: pon 26 tra 2004, 23:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tako je 6 bodova...

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
sike

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 11:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi,a jel gledate vi SP u hokeju na ledu?Do sad su mogli samo oni koji love HRT Plus.Kakve tekme!
Ajmo komentari!
Koji vam je favorit!
Ja tipujem na Fince!
Daleko najjaci sport!nema sanse da zaspis!Sto kazes Majo?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Srki

PostanoPostano: ned 09 svi 2004, 21:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nema sporta do skijanja! Koja uživancija! Pogotovo slalom i veleslalom.
Jedva ĆØekam Olimpijske igre! Jeeeeeeeeeeeeeeee! Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 9:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo Kanadjani osvojili 1. mjesto...mislim i zasluzeno....prava ekipa!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 14:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

super je i meni hokej, gledala sam malo sad kad su i na HRT2 poceli prenosit!!! Al isto mi je super i hokej na travi! Zakon! Na ledu je bolji, al na travi je bas fora! Laughing
Nemam favorita jer ne pratim dovoljno da bi prokuzila tko je kakav!

A znate koji sport je meni jos fora?
Softball! Na Jarunu i Srednjacima imaju tereni i onda pratim njihove tekme! Obicno to igraju cure! I bas je zakon! Laughing

Lav je u zraku
Srki

PostanoPostano: sri 12 svi 2004, 18:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je atletika fora.U Ateni Ʀe biti ludo ovo ljeto. Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
cvjetkus

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sri 12 svi 2004, 20:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a znate kaj je meni bila fora? ovaj vikend sam imala priliku biti u Munchenu bas kad se odrzavala utakmica Bayern Munchen-Werder (malo smo nest naluknuli s Olimpijskog tornja jako sretan ) ... u biti-poanta je da su navijaci Werdera slavili naslov prvaka na glavnom munchenskom trgu (Marieplatz-tak nest Confused ) i nije bilo nereda - ni najmanjeg! svaka grupa navijaca je pjevala, slavila, u biti -bila u svom uglu i ignorirali su se...

kaj bi bilo da hajduk dode na trg bana jelacica i slavi titulu prvaka... Confused
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 10 ožu 2005, 20:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å to je joÅ” novo u sportu?
U 1/4finalu Davis cupa idemo na Rumunje i igramo doma kao i polufinale,vjerojatno protiv Rusa

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
sike

PostanoPostano: sub 17 ruj 2005, 21:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jeste li ĆØuli da Draganja viÅ”e neƦe plivat za Hrvatsku veƦ za - Bahrein???!!!
Drag mi je Duje ali zar se domovina kupuje/prodaje zbog ŔuŔke?
Kako ga nije sram?Mirnu JukiƦ joÅ” kužim jer joj Hrvatska nije osnovne uvjete pružila ali Å”to je do sad Duji falilo,u Rijeci je dobio super uvjete!
OĆØito su deĆØku narasla krila i sad mu je zbog vreƦe zlata držae biti prvak Azije u plivanju nego branit boje neke tamo piÅ”ljive Hrvatske..
Koji smo mi narod..
Srki

PostanoPostano: sub 17 ruj 2005, 22:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å TOOOOOOO?!?!?!!!

Shocked Shocked

Pa je li to moguƦe? Prvi put ĆØujem i ne mogu vjerovat.
Koja prodaja,AJME!
Nije moguƦe da Ʀe nam to uĆØiniti! Å to Ʀe biti govorkanja oko toga!
Pa Bahrein... Shocked
fat drummer

PostanoPostano: ned 18 ruj 2005, 9:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bahrein... divota... upucajte me sada
e taj draganja je stvarno ogromna curica ako predje u bahrein

sport net napisa:
U tom kontekstu spominje se izjava njegova oca, koji je rekao da se u Hrvatskoj slabo vrednuju rezultati koje je ostvario Duje.

Question Question Question Question Question Question
a sto on ocekuje? svakodnevne svecanosti u cast svog sina? draganja dobiva mjesecnu stipendiju od hoo od 5000 kuna (netto iznos), cak bi ga i ministar primorac potpomagao ako nastai studirat u americi da tamo i magistrira.
stvarno ne znam zasto uopce postoji sport? bahrein je vec maroku oteo ramzija... treba uvest pravilo da jednom kada je plivac plivao za jednu zemlju vise ne moze plivat za drugu
zar je nogomet najpametniji sport?

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Helena

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 19 ruj 2005, 9:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Jeste li ĆØuli da Draganja viÅ”e neƦe plivat za Hrvatsku veƦ za - Bahrein???!!!
Drag mi je Duje ali zar se domovina kupuje/prodaje zbog ŔuŔke?
Kako ga nije sram?Mirnu JukiƦ joÅ” kužim jer joj Hrvatska nije osnovne uvjete pružila ali Å”to je do sad Duji falilo,u Rijeci je dobio super uvjete!
OĆØito su deĆØku narasla krila i sad mu je zbog vreƦe zlata držae biti prvak Azije u plivanju nego branit boje neke tamo piÅ”ljive Hrvatske..
Koji smo mi narod..

A ĆØula place ali razumijem Duju ako je istina da nije dobivao Å”olde eovo vrijeme.. Meni se ĆØini da je ovo viÅ”e markentinÅ”ki potez... ultimatum, jer mu je veƦ puna kapa svega! Ali, di je izvukao Bahrein Shocked
ma, i to bolje nego da pliva za Srbiju. Ali, mi smo narod koji se prodaje za niÅ”ta.. Ne moram vas podjeƦati na Zlatni Hvar i sl.stvari... Ma, prodali bi se za niÅ”' place Tj.prodali bi nas!

Helena
sike

PostanoPostano: pon 19 ruj 2005, 12:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Istina da ga nisu mogli sponzori financirati kad je viŔe u Americi nego doma pa tko je lud da sponzorira..
A SpliƦi stipendija od 5.000 kn nije dovoljna..I ne može reƦi da nije dobivao pare jer ako je netko dobivao pare + razne nagrade za osvojene rezultate, onda je to on!
Pa i da nije dobivao, ne mogu razumjeti taj potez! Zar je Janica dobivala neÅ”to viÅ”e?Cura je spavala pod ledenjacima i sigurno su i njoj mahali s novĆØanicama jer je skijanje u svijetu puno novĆØano isplativiji sport od plivanja
sike

PostanoPostano: pon 19 ruj 2005, 21:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

InaĆØe, u tijeku je Europsko prvenstvo za žene u odbojci pa i to pratim sa zanimanjem (muÅ”ke nisam toliko Cool )
Dobre su naŔe..
sike

PostanoPostano: čet 22 ruj 2005, 12:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U odbojci danas igramo za 1/2 finale ĆØemu se nitko nije nadao,pogotovo ne nakon uvodnog poraza od Rumunjki..Danas AzerbeĆ°an za biti ili ne biti jer pobjedom idemo u borbu za medalje a porazom gubimo i moguƦnost biti meĆ°u 5 i otiƦi na svjetsko..

Pa da ja samo ne nizam postove - navodno Draganja ostaje..Dobar su marketinÅ”i potez napravili i Å”okirali cjelu naciju..Bolje da im takvo neÅ”to ne padne viÅ”e na pamet.Ako se opet,sad nakon itekave stipendije,bude žalio, neka pliva i za ManĆ°uriju ako hoƦe!
sike

PostanoPostano: čet 22 ruj 2005, 12:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U odbojci danas igramo za 1/2 finale ĆØemu se nitko nije nadao,pogotovo ne nakon uvodnog poraza od Rumunjki..Danas AzerbeĆ°an za biti ili ne biti jer pobjedom idemo u borbu za medalje a porazom gubimo i moguƦnost biti meĆ°u 5 i otiƦi na svjetsko..

Pa da ja samo ne nizam postove - navodno Draganja ostaje..Dobar su marketinÅ”i potez napravili i Å”okirali cjelu naciju..Bolje da im takvo neÅ”to ne padne viÅ”e na pamet.Ako se opet,sad nakon itekave stipendije,bude žalio, neka pliva i za ManĆ°uriju ako hoƦe!
zvoncica

PostanoPostano: pet 23 ruj 2005, 8:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e....ma ne gubimo sansu za svjetsko....mislim na odbojku!!!!!!!
prvih 6 ima izravno mjesto na SP....mi smo jucer izgubili sansu za polufinale, al imamo jos mogucnost biti meĆ°u prvih sest, Å”to je po meni dobro odraĆ°en posao ako uzmemo u obzir da smo na ovom EP samo i iskljucivo zato sto smo domacini!!!!!!

cure jucer definitivno nisu dale maksimum....malko mi je sve izgledalo ofrlje....
iskreno...mislim da jelic definitivno previse forsira ovu ekipu, cure su dobre, daleko od toga da ne zasluzuju biti tu di jesu, al u neku ruku se slazem s nekim izjavama u novinama da su i neke druge, mlaĆ°e cure trebale biti u repki....ipak, treba misliti i na buducnost, barbara se oprasta, al to ne znaci da nakon nje ne treba ulagati u repku....?????

Imam jednu sasvim svoju sobu...Mjesto iznad svake vlasti i zakona...
U njoj sam potpuno slobodan...Zove se priroda...
sike

PostanoPostano: pet 23 ruj 2005, 13:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo ZvonĆØice!Nakon dugo vremena,jedna cura koja se itekako dobro kuži u sport..
Å to misliÅ”,jel trebao JeliƦ zvati i neke druge igraĆØice ili forsirati samo ove?
Jer nije pozvana jedna Senna UÅ”iƦ koja može odigrati Barbarinu poziciju jako dobro ili Biljana GligoroviƦ koja veƦ ima puno iskustva u repki,igra u Italiji,joÅ” je mlada i tehniĆØarka je tamo gdje smo možda najtanji jer Lichtenstein je bila ozlijeĆ°ena a i samo jedna tehniĆØarka u ekipi..Cure su po meni dobro odigrale ovo prvenstvo ali sad nakon Å”to RužiƦ ode,pitanje je kako Ʀe se to osjetiti na repku jer sve lopte u napadu su iÅ”le na nju,osim par na Poljak,Barun..ProĆØitana smo knjiga po tom pitanju!
fat drummer

PostanoPostano: pet 23 ruj 2005, 14:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

svo citam danas ruzicka kaze da je htjela al da nije mogla, jos od prvog seta.
e dajte mi molim vas objasnite tko je tu lud? jelic vidi da mu igracica koja najvise pokusava smecirat krepava i nista!!! nista, ne vadi ju van!!
igracica koja pokusava smecirat krepava u bolovima, ima ocajnu statistiku i kaze treneru nista!!! nista, ne zeli rec, ne ide sefe, da me ubijete ne ide, stavite drugu!!

mammatova nas je pojela, ruzicka nije bila uopce probojna...

i treba da gubimo, rece Ć°eneral draža!!

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
zvoncica

PostanoPostano: pet 23 ruj 2005, 17:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e sike....ma ja sam predugo u tom sportu da ga ne bi kuzila....

moje viĆ°enje cijele ove situacije , tj EU-a glasi ovako....

jelic je uvijek jako dobro znao progurati i barbaru i vesnu od samog pocetka, sto ne znaci da barbara nije to zavrijedila, al po mom miŔljenju mislim da je forsiranje pojedinaca, tj. pojedinki, posebno kad se radi o kcerima i vise nego proziran nacin ostvarivanja svojih bolesnih, ostvarenih ili neostvarenih ambicija....

da rijeŔimo stvar barbare...definitivno se slazem da je bila jedna od najboljih nasih odbojkasica, ali isto tako mislim da je to mogla postici i neka druga perspektivna odbojkasica da se u nju ulagalo i pruzalo joj se jednako kao i barbari....vesna je vec drugi slucaj, koji nije uspio jednako kao "projekt barbara", ali se i u nju ulagalo previse u usporedbi koliko su mogucnosti imale druge cure!!!!!!

al dobro...preko svega toga covjek moze prijeci ...jer ipak im je tata faca, imale su i fizicke, a i sve ostale predispozicije, da je cijela ta prica ostala na razini kluba i da (ovo govorim u svoje ime, a vjerujem da ce se mnogi složiti)...nisu dirali s svojim obiteljskim forsiranjem u nas nacionalni tim, a preko toga u sam ugled naseg hrvatskog sporta...shvacate sto hocu reci...jer za mene je igranje u repki (ma samo i oblacenje nacionalnog dresa) jedna velika privilegija, koja bi se trebala postivati jednako kao i ugled nase domovine!!!!!

uglavnom...moram se vratiti unazad nekoliko godina kada je barbara odbila igrati za repku dok joj ne postave tatu za izbornika....
pa sva ona pusta navlacenja sa HOS-om , pa izjave u novinama....pa natezanja....kao da zena ne zna igrati bez tate..sto naravno nije tocno, al to je nacin koji je jelic od nje napravio igracicu i naravno da mu ona sad to sve vraca......

e sad....naravno da je sramota je da u ovoj ekipi nema niti jedne od cura koja je s kadetskom repkom prije nekoliko godina osvojila svjetsko zlato...a to su senna usic, diana rescic, sanja popovic itd.
i kad si covjek to sve zbroji i oduzme ispada...da je jelic skupio sve cure (ukljucujuci i svoje kceri) da napravi sto bolju ekipu da se njegova kcer oprosti od odbojke u najboljem svjetlu i naravno igrajuci sve utakmice.....ne racunajuci na izmjene (a i napravio ih je svega nekoliko u svim tekmama), ne racunajuci da barbara dugo nije igrala, da je povrijeĆ°ena,ne racunajuci na podmladak...i sto je najzalosnije nije racunao na stvaranje nove generacije cura koje moraju preuzeti na sebe odgovornost iducih velikih natjecanja, a bit ce bez iskustva....

Srki

PostanoPostano: pet 23 ruj 2005, 22:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fale mi Leto i ƈebukina,a valjda su bile prestare!
zvoncica

PostanoPostano: sub 24 ruj 2005, 11:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa leto bi mogla komotno igrat...da nije bilo sukoba s obitelji jelic!!!!!!!!!!!

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.