HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretranik Pretranik lanstvo lanstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 16 ruj 2019, 17:10. Pogledaj neodgovorene postove
ANEGDOTE - zašto baš meni?!
Zaponi novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedea tema
Autor Poruka
klara

Spol: ensko
PostanoPostano: et 28 srp 2005, 10:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e, noæas se prisjetih jedne Embarassed situacije, nije iz djetinjstva, al nema veze...

prije otprilike dvije godine kod nas u bolnici je radio dr. Luka Kovaè i to u hitnoj službi... sam' ja to nisam znala... Confused

i, zvoni jedan dan doma telefon , klarica se javi, a s druge strane vrlo ugodan muški glas veli:
"Dobar dan, ovdje dr. Luka Kovaè iz hitne..."
... i èovjek još nije uspio izgovoriti reèenicu do kraja, a ja:
"da, da, a s ove strane sestra Abby..."

i još se za kraj razdravih prek cijele kuæe:
"Odi na telefon, Višnjiæ te zove!"

... i onda kad je taj telefonski razgovor završio... Embarassed Embarassed Embarassed
... i kad sam saznala da nije frend za kojeg sam mislila da kuri... Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes
i još kad sam saznala da je lik istinit...

uèiniti dobro, a zatim otiæi bez buke ...
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mail [Vrh]
arkandeo

Spol: muko
PostanoPostano: et 28 srp 2005, 11:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A ja sam mislio da æeš napisat koju iz djetinjstva pa da te kurim kak je to davno bilo i kak se uopæe toga više sjeæaš. Laughing
Ali ni ovako nije loše, daklem Klara ispeci pa reci i nemoj trèat pred Rudu. Wink
Iskreno nije ona ni loša kovrèava latinoamerikanka. jako sretan

Tko je kao Bog?
sike

PostanoPostano: et 08 pro 2005, 23:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nikad neæu zaboraviti kad su me moji prvi puta pustili negdje samog. Bilo je to u Gorski kotar,u Staru Sušicu gdje smo u 3.razredu osnovne išli u dvorac,sva 3 razreda te generacije. I te prve veèeri kad smo curama pisali ljubavna pisma.. jako sretan A još više kada smo igrali nogomet izmeðu razreda.

Pa smo pjevali:

B-ekavci su najbolji u bijelome dresu a kad vide A-kavce gaæe im se tresu! jako sretan
Naravno,ja sam bio u A razredu! Wink

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš rijeèi života vjeènoga!
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Srki

PostanoPostano: pet 09 pro 2005, 9:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad sam se kao mali vraæao sa roditeljima,djedom i roðakom iz Srbije(imao sam 5 godina) stali smo u jednom restoranu u Spaèvi.
Tata i ja smo jeli srnetinu i ja sam pojeo i svoju i tatinu veèeru.
Uh,šta sam bio gladan! buhahahaha
Mash

PostanoPostano: pet 09 pro 2005, 13:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

klara napisa:
"Dobar dan, ovdje dr. Luka Kovaè iz hitne..."
... i èovjek još nije uspio izgovoriti reèenicu do kraja, a ja:
"da, da, a s ove strane sestra Abby..."

i još se za kraj razdravih prek cijele kuæe:
"Odi na telefon, Višnjiæ te zove!"

Laughing Laughing Laughing buhahahaha buhahahaha buhahahaha hahahaha, e Klaro, legendo pljesak
nemrem vjerovat,hahahahaha

sad si me podsjetila kak se ja neki puta znam javljat na telefon tipa:
"predsjednièki ured, izvolite molim.." ili "Klinika, izvolite.." Laughing Laughing Laughing Embarassed mislim da se èak jednom desilo da je netko sa maminog posla zvao, a javlja se sekretarica (koju inaèe svi moji prijatelji vole najviše na svijetu Shocked Cool ) - "Dobili ste ludnicu, molimo ostavite poruku " Laughing Laughing Embarassed Embarassed

"Iskustvo nas uèi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Korisniki profilPoalji privatnu poruku [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: pet 09 pro 2005, 19:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uh, gdje da poènem... Najdraža mi je prièa kada sam bio negdje na poèetku opsnovne škole i kao svako ljeto otišao sam sa svojima u Dalmaciju. Jednoga dana išao sam sa pok. babom i pradjedovom sestrom tetom Maricom na èupanje smokava tj. njih dvije su èupale smokve a ja sam trèkarao okolo po polju. Dok sam trèao nagazio sam na jednu gnjilu smokvu punu osa koje su navalile na mene, nastala je panika. Baba i teta Marica su tjerale ose od mene dok sam ja galamio i plakao od uboda, u svoj toj panici potražio sam sigurno sklonište i zavukao glavu teti Marici pod suknju. Embarassed Stare žene u Dalmaciji nose tradicionalne nabrane crne suknje do koljena s nekoliko podsuknji. Shocked Možete zamisliti kako je bilo babi od kojih 80-tak godina kada sam joj uletio pod haljinu... Embarassed Na svu sreæu ose su brzo otišle a i teta Marica me brzo isprašila van. Laughing Poslije su mi stavili nekakve obloge i dosta brzo su se povukle otekline. Laughing
heartsong

PostanoPostano: sub 14 sij 2006, 20:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dakle. anegdota iz djetinjstva.
cijela obitelj mi je bila na ljetovanju u Stubièkim toplicama. Kupali smo se i buèkali cijele dane i bilo je odlièno. bila sam oko 7 godina stara i nisam znala plivati. tamo su svi bazeni konstruirani na naèin da su s jedne strane pliæi a s druge duboki. ja i seka smo obožavale skakati u bazene, na opæe negodovanje staraca u bazenu. stoga sam ja odluèila skoèiti na drugoj strani bazena na kojoj nije bilo nikoga.
i tako ja skoèila kad ono nikak nogice male do dna doæi... Zaboravila sam na to da je druga strana dublja i poèela se utapljati. pokušala sam zaroniti, ali ponestalo bi mi snage zbog nedostatka zraka... I nitko nije kužio da se ja utapljam. Doduše, neki me dedek gledal i gunðal kakvo sam ja to neposlušno i grozno dijete kaj skaèem u bazen. al kaj bi mi pomogel sluèajno! i tak se ja polako opraštala sa životom, kad ono uskoèi u bazen neki strièek i izvadi me van... Bila sam ok i nakon tog se vratila k svojoj obitelji koja nije imala pojma kaj se dogodilo.
Dan danas zahvaljujem Bogu na tom èovjeku!

Ispraznost cijelog svijeta
je kao snijeg usred ljeta,
a dijete po njem trèi boso.
Zar svejedno je?

Samo u Bogu je mir, dušo moja,
Samo u njemu je sva nada srca mog.
Samo On je moja stijena, ufanje.
Bog mi je utjeha, hridina silna,
Utoèište.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
klara

PostanoPostano: uto 17 sij 2006, 20:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Postano: sri lip 30, 2004

Mash napisa:
Meni se dogodilo puno nezgodnih situacija, a ovo je jedna od njih...

prije par godina na moru nisam prepoznala vlastitog tatu,
vraæala sam se kasno sa plaže, veæ je bio pao mrak, a u toj ulièici nema tj.tada nije bilo nikakve rasvjete...
I tako hodam ja, a ono u daljini vidim kako prema meni ide èovjek jaakooo slièan mome tati - debeli jako sretan , niži, jednako hoda ...
I sad se ja veæ sva ozarim što ga vidim, a ono on proðe pored mene kao pored zida..
i ja sva ljuta viknem za njim : " Štaaa, sad više niti vlastitu kæer ne prepoznaješ ??? Question Mad , niti bok mi ne bi rekao Mad !!!!"
Èovjek se polagano okrene i glasom koji nije od mog tate kaže:" Dobru veèer želim.."
A meni se nekako sve smraèilo kada sam shvatila da on nije moj tata i samo sam profrfljala: "uf, oprostite.." i odjurila doma Embarassed Embarassed Embarassed Laughing

klara

PostanoPostano: uto 17 sij 2006, 20:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Postano: sri lip 30, 2004 16:56

heartsong napisa:
E to su zbilja zgodne situacije!

Hm, pa kad bi ja sve svoje "zašto baš meni" situacije poèela popisivati ovdje, samo bi ja pisala, a i ljudima bi se mogla èiniti velikim prostakom...

Ovako, jedna prigodna...
Bila sam prije nekoliko godina na probi sa grupom u crkvi. Bila je subota naveèer i mi smo probali u praznoj crkvi (nema ljudi, ali je akustika bolja.. ).
I tako je trebam otpjevati nešto solo na mikrofon, otvorim usta i... i izaðe dubli "Helooo" iz reklame za fantu van.. zemljo otvori se...

klara

PostanoPostano: uto 17 sij 2006, 20:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Postano: pet ruj 03, 2004 9:07

Jo napisa:
ja sam jedne godine na faksu odlucila ici ranije jer je manja guzva i mogu se fino sjest u tamvaj! I tako jedno jutro vidim tramvaj a jos sam kod zgrade i zaletim se na stanicu, uletim u tramvaj koji je imao onu malu pomocnu stepenicu (viiz Zg znate takve tramvaje 12, poneka 17) i zapnem za nju i uvatinm se za rukohvat i na koljenima uletim u tramvaj! Pokidala sam se od smijeha a i ljudi u tramvaju i naravno nisam sjela!

Drugi dan isto vrijeme ja opet vidim tramvaj dok sam kod zgrade i opet trèim u isti tramvaj i sad vise dignem nogu al opet sam zapela al ovaj put sam se okrenula oko tog rukohvata. To je bilo strasno! Isti tramvaj, ista postava ljudi i ja koja ih zabavljam! Bilo mi je zemljo "otvori se"! I opet nisam sjela!

I vise nije bilo pokusaja, jutarnjih!

klara

PostanoPostano: uto 17 sij 2006, 20:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Postano: sub ruj 04, 2004 7:55

majèika napisa:
Prije tjedan dana kada sam bila u Splitu žurila sam iz doma dolje u grad i putem mi se uèinilo da me netko vièe, u trenu kad sam se okretala u susret mi je došao dostavljaè pizze i poèeo ukoso skretati u jedna vrata ispred sebe držeæi pizzu. Ja sam naletjela na njega tako da sam mu svoje grudi parkirala ravno u pregib kod lakta. Kad sam se isprièala odgovorio mi je "Ništa, ništa, bilo je ugodno!!" Do grada sam se sama sebi smijala.

klara

PostanoPostano: uto 17 sij 2006, 20:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Natty napisa:

Evo moje prièe, to je najveæi mrak koji mi se dogodio!
Jedan od mojih prvih izlazaka u disko. Ne poznam prostor, zasljepljena onim bijelim blještavim svjetlima... U disku je postojao separe koji je bio odvojen pregradama s ogledalima i tako se ja lagano uputim od šanka prema tim separeima i onako u polumraku s onim bolesnim svjetlom ugledam kako mi netko ide ususret, ja se odmaknem da tu žensku propustim, a ona se isto odmakne, ja opet krenem, krene i ona i tek na par koraka skužim da se sama sebi u ogledalu mièem. jako sretan jako sretan jako sretan

Koji sram!!! Do suza su mi se frendice smijale.

klara

PostanoPostano: uto 17 sij 2006, 20:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Postano: èet pro 09, 2004 13:45

Coje napisa:
Bilo je to pred koju godinu dok sam bio u Rijeci! Išao sam na instrukcije iz vožnje (za vozaèki ispit) na Trsat, a bio je šesti mjesec, ispiti, nespavanje, internet - nespavanje, zabava - nespavanje, ... Laughing Laughing Spavao sam tri do pet sati dnevno tako da sam jedno poslijepodne htio "samo malo ubiti oko". Nartavno, to samo malo prtoegnulo se do poslije sedam naveèer. Probudivši se prvo sam pomislio kako sam u šest trebao biti na Trsatu na satu vožnje, a sad je veæ prošlo sedam. Bio sam bjesan na sebe i odmah nazvao svog instruktora da mu se isprièam što sam zakasnio. Bilo mi je silno neugodno! - Kad mi je on objasnio da je sad veèer - pomalo zaèuðeno i nasmijano - tek onda sam skužio što mi se dogodilo! Pomislih: "Zemljo, otvori se!!" Laughing Laughing

klara

PostanoPostano: uto 17 sij 2006, 20:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Evo neèeg svjezeg..
U subotu na svadbi mog prijatelja Josipa se nas par ludirali i pokusali obraditi refren pjesme "Previse suza bilo je u mome pivu..". Njegova zena se zove Karolina,a moji prijatelji isto josip i Slavica.E,a mama od mladog - Josipa ne zna ovog drugog Josipa nego samo Slavici i slucajno se zatekla i ona na plesnom podiju.
A onda smo poceli..
..volio sam te, kao Hitler Evu Braun kao Josip Slavicu!
Jadna Slavica! kako ju je Josipova mama osinula pogledom! Do kraja veceri nisu razgovarale!

klara

PostanoPostano: uto 17 sij 2006, 20:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo, ljudeki ...
malo sistematiziranja, a sad možete dalje nastaviti pisati
anegdote (iz djetinjstva, novijeg datuma ...) i sve one
bed situacije za koje ste se znali upitat "zašto baš meni?" ...

sike

PostanoPostano: sri 18 sij 2006, 13:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad veæ se nitko neæe našalit na moj raèun,moram ja na svoj! jako sretan

Bilo je to nedavno,kad smo se vraæali iz Meðugorja.I sad ja ,mrtav umoran,odluèio predvodit Anðeo Gospodnji..I dok sam poèinjao,misli su mi bili negdje drugdje,i poèeo ja:

"Anðeo Gospodnji namjestio Mariji.."

I da se Daniel i ja nismo poèeli smijati,nitko ne bi skužio..
Al ima smisla,jel da? Wink

Daniel

PostanoPostano: sri 18 sij 2006, 13:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidiš kako mi jue to promaknulo. Mad
Jedino smo ti i ja skužili što si izvalio, drugi su samo blijedo gledali èemu se smijemo.
sike

PostanoPostano: sri 18 sij 2006, 13:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A onda nam je voða puta-sveæenik isprièao kako je jedan bogoslov,na klanjanju,dok se èitao izvještaj isusove muke proèitao:

"I prinesu vojnici spužvu umoèenu u ocat Isusovim ustima.On proba i reèe: Savršeno je!" Laughing

Daniel

PostanoPostano: sri 18 sij 2006, 13:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I onda samo zamislite kako je zvršilo klanjanje. Laughing
pingi

PostanoPostano: sri 18 sij 2006, 14:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Red je da i ja, nakon dugo vremena kažem koju svoju! Laughing
Prije nekoliko godina (a bilo je to ljeti) na plaži u Pirovcu kupale smo se 2 prijateljice i ja. Njih dvije su poznavale to mjesto, jer su se tu i ranije kupale, a ja sam tog ljeta bila prvi put. I tako, nas tri se nakon kupanja u moru napokon doèepale plaže i, misleæi kak' smo baš fine zgodne ženskice, izvalile se svaka na svom ruèniku.
Ali baš u tom trenutku na plaži (i pred našim oèima) pojavila se jedna jaaaakkkkoooo zgodna Njemica, ni više ni manje, nego u kupaæem kostimu s tangama. Moje prije su odmah poèele gunðat kako je ona nama sad konkurencija i kako æe nam sigurno uzet sve zgodne frajere, a jedna od njih je rekla da bi se sad kladila u èokoladu samo da ona nestane s plaže.
Meni nije trebalo ponovit 2 puta! S ruènika na plaži sam malo promatrala tu Njemicu, i skužila da ona ne ulazi odmah u vodu, nego prije sjedi na jednom kamenom bloku u moru. Onda se ja dignem (kad si je ona otišla kupit nešto), uskoèim u more, izronim ježa, stvaim ga na tu kamenu hrid i pobignem. I ne govoreæi prijama ništa (samo da obrate pozornost), gledamo mi s plaže što æe sad biti. Nakon nekog vremena eto Njemica se vraæa sa sladoledom, baci ruènik i papuèe i krene u vodu. Ali umjesto da uðe, onda doðe do kamene hridi i lagano sjedne. Kad odjednom plažom se prolomi vika i galama i mi vidimo kako ta Njemica trèi glavom bez obzira, a za njom trèi njen muž! buhahahaha
Znam samo da se cila plaža valjala do smija i suza, a ja sam dobila veeeeliiiiikkkkkuuuuu Milku! Wink
Žan
mod team leader

PostanoPostano: ned 12 vel 2006, 22:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uh... Laughing
Bilo je ovo prije nekih 5-6 mjeseci.
Bio je neki blagdan, uglavnom neko dogaðanje u našoj župi. Mislim da je èak krizma bila ili kaj, nisam siguran...
I ja ministrant. A ministranti imaju normalno, roketu (gornji bijeli dio) i crnu haljinu (donji dio).
I dao mi župnik digitalni fotiæ da slikam tu i tamo nekaj Smile
I dobro... Za vrijeme prikazanja darova, pjeva se naravno prikazna pjesma, skuplja se milostinja itd... I spustim se ja s glavnog oltara ispred stepenica i nastavim digitalni da æu slikat, namještam fokus, simo-tamo...
Kad odjednom - Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Osjetio sam da mi je nešto popustilo - donja haljina!!! buhahahaha buhahahaha buhahahaha
AJMEEEEEE Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Nisam znao kaj da napravim. Digitalni u ruci, okrenut leðima prema ljudima, crna haljina na podu... Kaj sad izvest? A u sebi se trgam od smijeha za poludit Laughing Laughing Laughing
Brže bolje jednom rukom povuèem haljinu gore i tako - u jednoj ruci digitalni u drugoj haljina, otkoturam se brže bolje u sakristiju Laughing Laughing Laughing Èovjeèe Laughing Nakon što sam se potrgao od smijeha u sakristiji, sabrao se i vratio natrag za oltar.
Nakon Mise, saznao sam da su neki vidjeli, neki nisu... Za oltarom su bili zaokupljeni posluživanjem, a narod je vadio lovu iz novèanika, tak da sam više manje dobro prošao hm hm andjelcic
Pa se onda èovjek pita: ZAŠTO BAŠ MENI? Laughing Laughing Laughing Laughing

Po ovom æe svi znati da ste moji uèenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pon 13 vel 2006, 10:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

buhahahaha buhahahaha buhahahaha

Eh, kakvih se sve ministrantskih dogodovština ne naðe ljudi moji, to ne bi vjerovali! A još bolji su doživljaji iz blagoslova obitelji. Kad ljudima prièamo poslije kaj smo u blagoslovu radili, ispada da smo se sam zezali okolo. Al to se tak dobro možeš nasmijat! buhahahaha A ima stvarno zanimljivih zgoda (pogotovo ak ti je pol sela nekakva familija ko meni). Pa negdje si nekaj popiješ pa pojedeš, pa si i malo zasviramo i popevamo di naðemo koji instrument u kuæi pa se u nekim kuæima dogovaramo za turneju po selu kad blagoslov završi na šunke i kobasice, pa se kod nekih traže graðevinski savjeti i dogovaraju poslovi... A neki sveæenici znaju iæ polako, u svakoj kuæi se zaustavit i poprièat, popit, pojest dok neki veæ kod lese poènu s "mir kuæi ovoj" i dok doðemo u kuæu, domaæin sam stigne reæ amen! buhahahaha

Veæe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Mash

PostanoPostano: pon 13 vel 2006, 13:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Laughing Laughing Laughing buhahahaha buhahahaha buhahahaha miiir a jeste me nasmijali
sa ovim Žan i Yc Laughing Laughing hahahahah

evo, meni se prošli tjedan isto desila jedna zanimljiva situacija Laughing zeleni

kako sam odraðivala praksu, stalno sam nešto pisala, kada bih sjela nisam ustajala po par sati i voditeljica je stekla dojam da sam ja
jedan vrijedan student Embarassed Laughing zeleni (a ja kampanjac da ne mogu bit veæi... Embarassed ), pa onda je pak njena bliska suradnica zakljuèila da sam
sigurno odlièna studentica, mislim bilo je to sve krasno za èuti iako nije
istina, još sam ja kao pokušala objasnit da nisam baš odlièan student zeleni , ali nije imalo nekog odjeka... (mislim, nije da mi je teško palo Cool Laughing )
i tako...
jedan dan na kraju radnog vremena, ta suradnica mi veli da
postoje djeca koja jednostavno od poèetka , od malih nogu znaju što æe postati...-tako nekako je prièa išla, kako sam shvatila- mislila je tako i da
sam ja jedno od takve djece i dok je ona prièala , ja sam jedva prikrila
osmijeh, jer su mi pred oèima samo frcale slike mene kada sam bila mala i kako sam stvarno imala "siguran" plan što želim biti,
samo što se to i vrlo velikom brzinom mijenjalo Laughing - od profesorice, preko pilota, kardio-vaskularnog kirurga do na koncu pravnika Laughing Laughing Laughing

eto..

BVB jako sretan

"Iskustvo nas uèi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Žan
mod team leader

PostanoPostano: uto 14 vel 2006, 10:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
Eh, kakvih se sve ministrantskih dogodovština ne naðe ljudi moji, to ne bi vjerovali! A još bolji su doživljaji iz blagoslova obitelji. Kad ljudima prièamo poslije kaj smo u blagoslovu radili, ispada da smo se sam zezali okolo. Al to se tak dobro možeš nasmijat! buhahahaha A ima stvarno zanimljivih zgoda...

Uuuuuuu, blagoslov kuæa je pak prièa za sebe, tu bi se dalo pisat i pisat Laughing Laughing Laughing Laughing
Kod nas znaju blagoslovi trajat do pola noæi, veèere znaju bit u pola 1 u noæi itd. Da samo znate kak to izgleda na selu, mislim da bi se i lijevom rukom poèeli križati Shocked Laughing Laughing Wink Wink

Po ovom æe svi znati da ste moji uèenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Thlaspi

PostanoPostano: et 16 vel 2006, 22:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nakon ovih o "blagoslovu"... Opet jedna kratka:

Jesenas na Hodoèašæu mladih u M. Bistricu je jedan od èitaèa za vrijeme èitanja Puta svjetla umjesto "napuniše" proèitao "i NAPUŠIŠE se Duha Svetoga"... Mislim da su su se svi mlaði ljudi èudno pogledali i opalili smijati a starijima nije baš bilo jasno... no možda sluh slabi s godinama i tako to... jako sretan

Seigneur, tu gardes mon âme;
Ô Dieu, tu connais mon coeur.
Conduismoi sur le chemin d'éternité,
conduismoi sur le chemin d'éternité.

"Sve mogu u onome koji mi daje snagu."
Fil 4,13
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Zaponi novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne moe otvarati nove teme.