HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 06 pro 2019, 4:33. Pogledaj neodgovorene postove
Nositi svoj križ
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
heartsong

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 14 tra 2004, 15:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi Srki, nemoj se muĆØiti s tim Å”to se ti muĆØiÅ” s svojim križevima, a drugi imaju možda i teži... ƈesto nas zbog toga zna previÅ”e peƦi savjest i tada najlakÅ”e padamo u depresiju i tjeskobu. O depresiji bi mogla pisati doktorat.
Al danas znam da je svaki križ i svaka kuÅ”nja u naÅ”em životu skrojena toĆØno za nas. Isto tako je sluĆØaj i za druge ljude. Svatko nosi kuÅ”nje naĆØinjene posebno za tu osobu, jer su svi ljudi razliĆØiti i imaju razliĆØite prekidaĆØe.
Jednostavno, prihvati svoj Križ i zamoli Isusa da ti pomogne. On Ʀe to rado uĆØiniti za tebe. I nikad ti neƦe predbacivati rijeĆØima kao Å”to su: "Dragi Srki, pa ti se nemaÅ” pravo buniti na svoj križ! Pa kaj ne vidiÅ” koliko ljudi okolo tebe ima joÅ” teže križeve! Å uti i trpi te budi sretan Å”to ti nisi dobio jedan takav!"
Možda nam se takve rijeĆØi realno i racionalno ĆØine ludima, nama koji poznaju Krista i Boga. Ali ĆØinjenica je da ĆØesto ĆØujemo baÅ” takav Božji glas u naÅ”oj glavi koji govori upravo to...
Svi mi imamo svoje kuÅ”nje i križeve, i svi imamo Boga koji to može rjeÅ”iti. I isti pristup Bogu, jer smo u Njegovim oĆØima svi jednaki.

Mislim da loÅ”iji ljudi nemaju lakÅ”e križeve, nego samo njihovi križevi možda dolaze u drugi dio života ili se na drugi naĆØin oĆØituju. Jer upravo su dobre ljude ti križevima uĆØinili dobrima, jer su se znali nositi s njima kroz cijeli život. A loÅ”iji su se ponijeli prema kuÅ”njama na krivi naĆØin i tako postajali manje i manje dobrima.
A i loŔiji svoje probleme i kuŔnje znaju malo bolje skrivati i potisnuti od sebe i od svijeta. Ali oni tamko skriveni rade joŔ viŔe Ŕtete.

Ispraznost cijelog svijeta
je kao snijeg usred ljeta,
a dijete po njem trĆØi boso.
Zar svejedno je?

Samo u Bogu je mir, duŔo moja,
Samo u njemu je sva nada srca mog.
Samo On je moja stijena, ufanje.
Bog mi je utjeha, hridina silna,
UtoĆØiÅ”te.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
jzekic

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 8:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo sam se potrudio da vam joŔ neŔto lijepo napiŔem...

Doista BraƦo, nismo od tmina i laži nego od Svjetla i Istine.Po svome KrÅ”tenju i roĆ°enju u svijetu živih i onih ĆØije je ime upisano u knjizi života, s Kristom smo u nedokuĆØivoj tajni neba i Božijeg trojedinstva utonuli u smrt, no smrt nije naÅ”a sudbina i kao Å”to s Kristom u nju trenutaĆØno utonusmo, tako Ʀemo s njim krenuti u život u dan kada Ʀe se probuditi i nebo i zemlja i more i sve vode zemaljske, da izbace sve mrtve i da oni ĆØije ime na Stablu Života Uskrsnu u novo djetinjstvo i novi život Slave, kojemu neƦe biti kraja u vjekove.No kao Å”to znamo neƦe svi biti spaÅ”eni, jer neki ne ljubljaÅ”e istine i braƦe svoje te stoga biti Ʀe baĆØeni u jezero ognja gdje jauk i Å”kripa zuba ne prestaju.Nije se lako na ovome vremenitom svjetu boriti za vjeĆØna dobra, no nije to neÅ”to Å”to smo mi sada shvatli, jer Gospodin je rekao ā€œMene su mrzili i vas Ʀe mrzitiā€ Dakle nije nam lako no trebamo ustrajati u borbi s onim koji nam donosi svako zlo.JoÅ” nam neÅ”to stvara probleme, to Å”to u vremenitosti ovoga svjeta i naÅ”oj tjelesnoj nemoƦnosti i slabosti pred grijehom, sotona nije rogat i repat da bi ga se bojali, kao Å”to ga slikari duhom svoje maÅ”te prenose na platna.DapaĆØe on nam dolazi umotan u celofan kapitalistiĆØkog svijeta I razularenog svjetskog poretka moƦi, svijeta ĆØiji cilj nije najveƦe dobro LJUBAV, nego mu je najveƦe dobro natjecanje i nadvisivanje-borba.No nismo pozvani da se nadvisujemo i sudimo nego ljubimo i služimo.Nije natjecanje od Boga, nego od sotone koji je izvor svakoga zla i propasti, u poĆØetcima svijeta kada je postojao samo svijet savrÅ”enih anĆ°ela, sotona je poželio natjecanje nebi li svog Gospodara i Stvoritelja nadvisio i bio veƦi od njega koji sve stvori iz silne ljubavi.Posebno su opasni oni koji u ime ā€œsvoje istineā€ propovjedaju propast i smrt, jer potaknuti sotonom koji je uniÅ”ten i ĆØija je sudbina odreĆ°ena i oni koji su s njim osuĆ°eni na smrt vlastitim izborom neposluÅ”nosti žele da svi s njima propadnu.Nedajte se zavesti budite hrabri jer ostavio nam je Krist obeƦanje da Ʀe biti s nama do svrÅ”etka vremena.Ne gubite dana i ĆØasa, milostivan je Gospodin i beskrajno dobar no ni nebo ni zemlja neznaju kad dolazi, spremni budimo jer Doista, ako Bog anĆ°ela koji sagrijeÅ”iÅ”e nije poÅ”tedio nego ih je sunovratio u Tartar i predao mraĆØnom bezdanu da budu ĆØuvani za sud; ako staroga svijeta ne poÅ”tedje; ako gradove Sodomu i Gomoru u pepeo pretvori,Å”to Ʀe nas poÅ”tedjeti.Blago pravednima jer neƦe biti suĆ°eni s nepravednima i zbavit Ʀe ih Gospodin ko Nou, glasnika pravednosti, pravednog Lota, i bezbrojno mnoÅ”tvo svetih, ĆØisto kolo djevica i nebrojne vojske neba.Ne bojte ste ako ste i u grijehu, no spremni na obraƦenje, jer umije Gospod i pobožnike iz napasti izbaviti, a nepravednike za kaznu na Dan sudnji saĆØuvati, ponajpaĆØe one koji u prljavoj požudi idu za puti i preziru VeliĆØanstvo. BuduƦa kazna Preuzetnici, drznici i ne trepnu pogrĆ°ujuƦi Slave, dok anĆ°eli, iako jakoÅ”Ć¦u i snagom od njih veƦi, ne izriĆØu protiv njih pred Gospodinom pogrdna suda. Oni pak kao nerazumne životinje, po naravi roĆ°ene za lov i istrebljenje, pogrĆ°uju Å”to ne poznaju. Istim Ʀe istrebljenjem i oni biti istrebljeni; zadesit Ʀe ih nepravda, plaƦa nepravednosti. Užitkom smatraju razvratnost u pol bijela dana. Ljage i sramote! NaslaĆ°uju se prijevarama svojim dok se s vama goste. OĆØi su im pune preljubnice, nikako da se nasite grijeha; mame duÅ”e nepostojane, srce im je uvježbano u lakomstvu, prokleti sinovi! ZabludiÅ”e, napustivÅ”i ravan put, te poĆ°oÅ”e putom Bosorova sina Bileama, koji prigrli plaƦu nepravednosti, ali primi i ukor za svoje nedjelo: nijemo živinĆØe ljudskim glasom prozbori i sprijeĆØi prorokovo bezumlje. Oni su izvori bezvodni, oblaci vjetrom gonjeni; za njih se ĆØuva mrkla tmina. NaklapajuƦi naduvene ispraznosti, požudama putenim, razvratnostima mame one Å”to netom odbjegoÅ”e od onih koji žive u zabludi. ObeƦavaju im slobodu, a sami su robovi pokvarenosti. Jer svatko robuje onomu tko ga svlada. Doista, poÅ”to su po spoznaji Gospodina naÅ”ega i Spasitelja Isusa Krista odbjegli od prljavÅ”tina svijeta, ako se opet u njih upleƦu i daju se svladati, ovo im je potonje gore od onoga prvoga. Bilo bi im doista bolje da nisu spoznali puta pravednosti, negoli, poÅ”to ga spoznaÅ”e, okrenuti leĆ°a svetoj zapovijedi koja im je predana. odilo im se Å”to veli istinita izreka: "Pas se vraƦa svojoj bljuvotini i okupana svinja valjanju u blatu." Dan Gospodnji: Proroci i apostoli.
Ne prijanjajte dakle uz laži ovoga svijeta, neƦe vam biti lako no Å”to je ovih per godina spram vjeĆØnosti, ljubite jer ste ljubljeni i darivajte jer ste darovani, jer ponudi Bog svakom ponaosob razliĆØite darove da iz dana u dan rastemo k njemu u slavi njegova imena, ĆØekajuƦi blaženu nadu UskrsnuƦe mrtvih i život buduƦega vijeka.UĆØimo od uĆØitelja jer mnogo nam ostavi u baÅ”tinu i ne samo to nego ostane s nama unatoĆØ naÅ”im prijestupima. Krist jednom za grijehe umrije, pravedan za nepravedne, da vas privede k Bogu - ubijen doduÅ”e u tijelu, ali oživljen u duhu. U njemu otiĆ°e i propovijedati duhovima u tamnici koji bijahu nekoƦ nepokorni, kad ih ono Božja strpljivost iÅ”ĆØekivaÅ”e, u vrijeme Noino, dok se gradila korablja u kojoj nekolicina, to jest osam duÅ”a, bi spaÅ”ena vodom. Njezin protulik, krÅ”tenje - ne odlaganje tjelesne neĆØistoƦe, nego molitva za dobru savjest upravljena Bogu - i vas sada spasava po uskrsnuƦu Isusa Krista i, uzaÅ”avÅ”i na nebo, jest zdesna Bogu, poÅ”to mu bijahu pokoreni anĆ°eli, vlasti i sile.Dao Bog da i mi jednoga dana u ovoj vjeri zavrijedimo ustati od mrtvih i biti pridruženi mnoÅ”tvo svetih jer Istinu ljubismo i laži se ne pokorismo nego ljubavlju na zlu uzvraƦasmo, ne natjecasmo se nego služismo.

U koga je uma neka razumi, jer ostavi nam Bog rijeĆØ svoju da ne lutamo stazama naÅ”ega ograniĆØenog uma, nego da imamo puta k slavi Njegova kraljevstva.

I Duh i ZaruĆØnica govore: "DoĆ°i!" I tko ovo ĆØuje, neka rekne: "DoĆ°i!" Tko je žedan, neka doĆ°e; tko hoƦe, neka zahvati vode života zabadava!

Oprostite na eventualnim greŔkama jer sam brzo pisao.

Josip

Mir i dobro!

Uskrsnu kako je rekao. Aleluja! Aleluja!

Ja sam glasnik Velikoga Kralja poslan na raskrÅ”Ć¦a života, gozbi da vjeĆØnoj dovodim goste, da svijetu kažem Å”to je ljepota.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Daniel

Spol: muško
PostanoPostano: uto 20 tra 2004, 22:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki prijatelju, pa veƦi si time Å”to si primjetio da Bog daje dobrim ljudima viÅ”e križeva nego loÅ”ima odgovorio sebi na pitanje. dajuƦi ti križ Krist te samo joÅ” viÅ”e želi približiti sebi, želi da ga potpuno nasljedujeÅ”, pa i u onim trenucima njegove najveƦe muke i agonije. Svima nam križevi ponekad postanu preteÅ”ki, ali zato postoje prijatelji da ti ih pomognu nositi. Pa i Krist je tri puta pao pod križem, a dio puta njegov je križ nosio Å imun Cirenac. Pa ako je njemu koji je Bog križ bio pretežak kako neƦe nama. Ali kada prihvatiÅ” križ ili križeve koje ti je Gospodin dao onda ƦeÅ” tek shvatiti koliko te ljubi.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
jzekic

PostanoPostano: uto 27 tra 2004, 14:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bog je ljubav, ljubav koja ljubi bezuvjetno svakoga ĆØovjeka, nema veƦe sreƦe doli biti Božiji, ono Å”to su mnogi tražili svoj cijeli život mi veƦ imamo, dionici smo vjeĆØnosti, djeca svjetla, dionici radosti raja kroz sve dane!

Ja sam glasnik Velikoga Kralja poslan na raskrÅ”Ć¦a života, gozbi da vjeĆØnoj dovodim goste, da svijetu kažem Å”to je ljepota.
jzekic

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 21:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

NeÅ”to bih vas htio zamoliti, sada pripremam izradu, velikog internet molitvenika, pa bi želio da se prikljuĆØite akciji i da mi poÅ”aljete sve molitve koje poznajete, bilo da ste ih negdje proĆØitali ili sami napisali!

Hvala!

NA ovaj mail: josip.zekic@st.htnet.hr

Jonatan

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 9:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A znamo li mi u svom životu prepoznati sebe kao Šimuna Cirenca, da li mi budemo nekome ta osoba.

"Sve, dakle, Å”to želite da ljudi vama ĆØine, ĆØinite i vi njima. To je, doista, Zakon i Proroci."
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 21:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja mislim da o tome ne treba previÅ”e razmiÅ”ljati, ako Gospodin odluĆØi da nekome trebamo biti Å imuni Cirenci onda Ʀe on veƦ naĆØi naĆØina da nam to saopƦi. Mislim da je zato važno moliti jer tada nam Gospodin progovara i usmjeruje nas, tada "izlazimo iz sebe i ulazimo u Gospodina" te nam on može progovoriti i usmjeriti nas.
sike

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 9:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da nas uvijek,u svakoj nasoj krizi(ci)ceka jedan Simun,samo ga moramo pronaci.Cesto ga ne uocimo odmah pa ga moramo malo sacekati..Strpljenje je velika stvar.kako je Gibson rekao,da su oni koji su digli ruku na sebe samo jos malo sacekali..Dosao bi Sime!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: ned 09 svi 2004, 19:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tako je ako vjerujemo u Boga i ako vjerujemo Bogu, Å”to je jako važno, onda vjerujemo i u najveƦim životnim krizama da Ʀe nam Gospodin nekoga uvijek poslati kada nam naÅ” križ postane pretežak. Gospodin je uvijek s nama i brine se za nas samo trebamo biti strplivi i osluÅ”kivati Å”to nam govori.
Sanders

PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 10:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svaki kriz u zivotu ima smisao...To se tek kasnije pokaze, kad nismo svjesni...I ovi posljednji postovi su stvarno odlicni...Svaka vam cast!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
i.v.a.n.a.

PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 20:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nisam od onih koji na život gledaju kao križni poligon. Nadam se da shvacate sto zelim reci. NIje život križ i nije nam Gospodin pripravio samo križ i patnju u životu...ljudi obiĆØno pretjeraju pa im je sve križ...

ali sam shvatila (nekidan Idea ) da svaki trenutak ili razdoblje života koje mi se ĆØini križastim, kasnije ima najviÅ”e plodova. Svaki moj težak životni trenutak kasnije urodi mnogim plodovima. Živa istina. Tek iz patnje ĆØovjek može rasti...

ponavljam...križ nam nije prisilan...

"mala"
Daniel

PostanoPostano: sub 29 svi 2004, 15:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Naravno da život nije križni poligon, ali svakome od nas dan je neki križ a kako Ʀemo mi prihvatiti taj križ to Ʀe se odraziti i na naÅ” život. Prihvatiti križ koji mi je Gospodin dao za mene je milost Å”to mogu nasljedovati Krista u najtežim trenucima njegova ovozemaljskoga života. Ako križ prihvatimo s vjerom onda nam se život sigurno neƦe ĆØiniti kao križni poligon nego Ʀemo vidjeti i one lijepe strane života kojih ima jako puno kao Å”to su prijatelji, obitelj, zajednica, Crkva itd.
i.v.a.n.a.

PostanoPostano: sub 29 svi 2004, 16:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
Prihvatiti križ koji mi je Gospodin dao za mene je milost Ŕto mogu nasljedovati Krista u najtežim trenucima njegova ovozemaljskoga života.

tu mi neÅ”to ne Å”meka... Å”to znaĆØi prihvatiti križ? Oprostite, kako prihvaĆØamo križeve Question ako je to ono: dao mi jga je Gospodin, jer sam npr.prije grijeÅ”ila, jer su moji korijeni zaraženi grijehom bili.. jer se netko po mom križu oslobaĆ°a... onda je to, po mom miÅ”ljenju, KRIVO! Gospodin ne daje jer, nego DA BI... križ je tek stepenica da možemo shvatiti uskrsnuƦe, ono nije samo sebi svrha...,
ono Ŕto ti kažeŔ
Citat:
Ako križ prihvatimo s vjerom onda nam se život sigurno neƦe ĆØiniti kao križni poligon nego Ʀemo vidjeti i one lijepe strane života kojih ima jako puno kao Å”to su prijatelji, obitelj, zajednica, Crkva itd.
ako križ prihvatimo onda ga viÅ”e i ne doživljavamo kao križ, ostaje težina i pogled na smirenje u OĆØevom zagrljaju...

"mala"
Daniel

PostanoPostano: sub 29 svi 2004, 16:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da si me krivo shvatila u prvome dijelu, u drugome dijelu se oĆØito slažemo. Želio sam reƦi da ponekad kada najmanje to oĆØekujemo taj križ može postati težak i pretežak i u tim trenucima ga trebamo gledati kao takav, kao naĆØin na koji možemo nasljedovati Krista. Nisu svi križevi isti, neki su jako teÅ”ki, pogotovo ako se radi o bolestima. IspriĆØavam se ako sam bio nejasan ili se krivo izrazio.
Gogi

PostanoPostano: ned 30 svi 2004, 22:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mene zanima problem samoubojstava, zar je Bog tim ljudima dao preteske krizeve ili premalo pomoci?
Evo ovako, moj najveci kriz je sto imam brata koji je u teskom psihickom stanju i koji za sebe kaze da mu je zivot jedno grozno mucenje i da bi najradje da sutra umre. I da vam nepricam dalje. Dugo sam vremena lomio koplja pokusavajuci mu pomoci i jos nisam i nikad necu prestati. Mama mi stalno govori da se ne zamaram previse s njime i da gledam svoje obaveze
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
i.v.a.n.a.

PostanoPostano: pon 31 svi 2004, 8:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

gogi nam se vratio!!!!!!!!!!!

dragi prijatelju, samoubojstvo je posljednji krik za pomoƦi. ljudi koji se žele ubiti, jednostavno govore sebi da bi bilo bolje da ih nema. ne možemo reƦi da Gospodin daje križeve koji ih na to tjeraju, jer Gospodin nikada, NIKADA ne daje preteÅ”ke križeve. to sigurno nije od Gospodina... niti mu je dao premalo pomoƦi, molim lijepo, a Å”to si mu tiiiiiiiiiiiiiiiiiii????????
premala pomoƦ????????!!!!!!!!! ne bih rekla!

dao mu je Gospodin super brata! i zato, ne posustaj. svjedok sam slicnog. milijon puta sam cula i rekla: tvoj zivot vrijedi, ti vrijedis...dok jednog dana ta osoba to uistinu nije cula! i rekla, pa to mi trubis vec dugo vremena, a tek sam danas shvatila o cemu govoris!

ustraj! molit cemo za njega! i tebe!

"mala"
Gogi

PostanoPostano: pon 31 svi 2004, 12:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E hvala ti puno,i ja vjerujem da ce stvari jednog dana doc na svoje, prije il kasnije Smile .
Al znate sto mi zapravo nije jasno. Da bi nasi grijesi bili otkupljeni trebalo je da Isus bude raspet, po pismima ga je netko trebao i izdat. Bog je ulogu izdajice namjenio Judi. Juda je bio jedna labilna i konfuzna osoba koja to jednostavno nije mogla podnijet. I zasto naprimjer Isus svakom kaze: idi i ne grijesi vise, a Judi kaze ajde ucini to, i to brzo?
i.v.a.n.a.

PostanoPostano: pon 31 svi 2004, 14:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

to je veƦ tema koja odlazi od ove teme...

Wink

"mala"
Daniel

PostanoPostano: pon 31 svi 2004, 14:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da slažem se s i.v.a.n.o.m mislim da ste se malo udaljili od teme sa samoubojstvom. Mi ovdje raspravljamo o noÅ”enju križa sa vjerniĆØkog stajaliÅ”ta a samoubojstvo sigurno ne spada pod temu koja se odnosi na prihvaĆØanje i noÅ”enje križa.
i.v.a.n.a.

PostanoPostano: pon 31 svi 2004, 19:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gogi, nekako... nemoj brata smatrati križem... Wink

"mala"
Gogi

PostanoPostano: pon 31 svi 2004, 21:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidin i ja da smo se makli od teme, sorry.
Samo hocu rec da ja znam koliko me Bog voli i da mi zeli samo dobro. I sve sto mi On daje, daje mi zato jer me voli i jer je to za mene dobro. Jedino sto me u zivotu zalosti, jesu ljudi koji ovakve spoznaje ne zele prihvatit.
i.v.a.n.a.

PostanoPostano: uto 01 lip 2004, 14:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh..zamisli sad kako je njima...kad je i nama, koji "znamo" da je to za nas dobro, ponekad "pre"tesko... a tek njima koji ne vide smisao...

a sad na temu... Daniel, upravo to. Kao Petar, dok gleda u Gospodina, hoda po moru, ĆØini nemoguƦe. ƈim skrene pogled, tone. Tako i ja. Dok gledam u Gospodina, svaki križ je prolazan...ĆØim spustim pogled...

"mala"
Gost

PostanoPostano: uto 01 lip 2004, 15:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cao cao
evo hteo sam da se malo ubacim u razgovor. Primate nove?
[Vrh]
Gost

PostanoPostano: uto 01 lip 2004, 15:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cao cao
evo hteo sam da se malo ubacim u razgovor. Primate nove?
[Vrh]
Daniel

PostanoPostano: sub 25 ruj 2004, 15:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovih dana sam imao priliku kako je teŔko kada križ koji nosimo oteža, ali dragi Bog se i tada pobrine da nam ga netko pomogne nositi. Zato hvala svima onima koji su molili za mene.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.