HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 17 lis 2019, 0:53. Pogledaj neodgovorene postove
[sport] Sveci-nogometasi
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Sanders

Spol: muško
PostanoPostano: pet 26 ožu 2004, 22:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nesto tipa HBK Saints, ili Croatian Youth Saints....

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
zole

PostanoPostano: ned 28 ožu 2004, 12:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa kad su vec hrvatski, zasto onda engleski naziv?

Evo prijedloga "saCRO"!

hahahahah e ovaj nije engleski hahahahhahah

Ma nismo jos ni definirali sva mjesta u momcadi...

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 29 ožu 2004, 11:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa nije bas nacionalna kad su sveci od svuda! Confused

Za ime moram malo razmislit!

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
jzekic

Spol: neodrešen
PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 19:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A mog ste imenjaka Sv. Josipa ste zaboravili on bi sigurno triba bit IZBORNIK!!! reprezentacije a ja njegov zamjenik ::Smile))

Ja sam glasnik Velikoga Kralja poslan na raskrÅ”Ć¦a života, gozbi da vjeĆØnoj dovodim goste, da svijetu kažem Å”to je ljepota.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 08 tra 2004, 13:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo sa sv.Josipom nije za odbacit,jer ipak je on zastitnik Hrvatske,pa bi ga mogli staviti ako nista drugo kao pomocnog trenera,a kad vec trenera imamo!

Zadnja promjena: sike; čet 26 sij 2006, 22:26; ukupno mijenjano 1 put.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: sri 12 svi 2004, 12:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Predlazem i sv.Dominika Savia (inace,rodjak od onog savia iz reala,hehe,pa ima genetske predispozicije da bude dobar nogometas).On bi nam mogao pomoci na boku ili negdje dr.jer je mlad,pa vjerojatno i brz..najbolja je momcad koja ima spoj iskustva i mladosti.iskusnih ovdje ima koliko hocete,pa nam trebaju mlade snage!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
jzekic

PostanoPostano: čet 13 svi 2004, 14:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne bi smjeli zaboraviti i Sv. Leopolda za psihokondicionog trenera, evo skore Ʀe biti njegov dan.

Ja sam glasnik Velikoga Kralja poslan na raskrÅ”Ć¦a života, gozbi da vjeĆØnoj dovodim goste, da svijetu kažem Å”to je ljepota.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
zoki

PostanoPostano: pon 17 svi 2004, 12:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej ljudi!
upravo sam proĆØitala vaÅ”e prijedloge za ekipu i ĆØudim se kako se niste sjetili sv. Filipa Neria!? Confused
Mislim da bez njega, naravno uz sv. Franju, ne možete raditi nogometnu momĆØad!!!!!
kaj ne?!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIM [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 17 svi 2004, 13:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cuo sam za sv.Filipa da je bio uzasno veselog duha i stalno dobro raspolozen pa takav duh treba momcadi!zato ga uzimamo odmah!samo ne znam na koju ga poziciju u momcadi staviti.. Confused
zoki

PostanoPostano: pon 17 svi 2004, 15:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sv. Filipa Neria može se staviti na bilo koju poziciju. Mislim da je najbolje za sada ovako, kapetan je Sv. Franjo, a njegov zamjenik Sv. Filip Neri ujedno i glavni napadaĆØ, onak kak je nekad davnooooo bio Å uker! JoÅ” ako puca lijevom nogom!!!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIM [Vrh]
zole

PostanoPostano: ned 23 svi 2004, 19:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da sumiramo... (3-5-2)

TRENER: don Bosco - neko predlozio

SPORTSKI DIREKTOR: Mojsije - Razdvojio Crveno more, pobjegao sa cijelim narodom (momĆØadi) pred neprijateljem koji mu nije mogao nista, odveo narod u slobodu (citaj pobjedu). Trebaju nam pametni ljudi za logistiku momcadi.

FIZIOTERAPEUT: Majka Terezija (to ne treba objasnjavat)
MEDICINKSKO OSOBLJE: Samson - pomoci ce nositi ona nosila za vrijeme prekida dok igrac lezi na terenu

GOLMAN: car Konstantin - branio krscane

LIBERO: sv. Petar - jer ima kljuceve Crkve, pa isto tako i kljuceve obrane - KAPETAN

LIJEVI STOPER: Maximilijan Kolbe - Covjek je bio neustrasiv cak i u logoru pa da nece moci zaustaviti tudje napadace!

DESNI STOPER:

DESNI BOK: bl Ivan Merz - zbog brzine kojom je postao svet, a tako kratko zivio da ga stavimo na bok. Treba nam brzo krilo!

LIJEVI BOK:

DEFANZIVNI VEZNI: Alojzije Stepinac - sta je on razgradio "supranickih napada"...

DEFANZIVNI VEZNI:

OFENZIVNI VEZNI(playmaker): Sv. Franjo - jer je taj covjek promjenio svoj zivot pa zivote druigih,totalni zaokret,pa nam je vazan ako nam u igri ne krene bas najbolje,on svojim domisljatim potezima moze puno toga promjeniti

NAPADAC: sv. Ilija - Njega inace vezemo uz grmljavinu, ali je on pokazao kako je nas Bog pravi Bog i dotukao one (zaboravih kako se zovu...) takav nam treba u napadu da razara protvinice mreze!

NAPADAC:

za sada jos u kombinaciji za momcad:
sv. Stjepan
sv. Pavao
sv. Leopold Mandic
sv. Anto
sv. Filip
? ? ?

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Jo

PostanoPostano: uto 25 svi 2004, 11:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajmo rasporedit ove na listi cekanja pa ak nam paden koji jos na pamet ubacit ga!
Predlazem da sv. Leopolda Mandica stavimo za desnog stopera! Pomogao je ljudima da se rijese grijeha pa ce tako i ekipi pomoci da se rijesi protivnickih lopti pred golom!!! Sto kazete?

Lav je u zraku
sike

PostanoPostano: uto 25 svi 2004, 13:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja se slazem!vec sam negdje napisao da nam je potrebno iskustvo u momcadi,a posebno su iskusni igraci vazni u obrani!
zole

PostanoPostano: sri 26 svi 2004, 21:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eto!!!!! Ajmo dalje!

Jo

PostanoPostano: čet 27 svi 2004, 9:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa dajte i vi malo rasporedjute igrace koje smo stavili na cekanje... Confused Laughing

Lav je u zraku
sike

PostanoPostano: čet 27 svi 2004, 12:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mozda da sv.Pavla gurnemo u vezu,npr.medju defanzivce jer ipak je on imao VEZE s progoniteljima krscana i kasnije itekakve veze s krscanima. Mislim da bi on brzo skuzio protivnika, pogotovo ekipe koje gaje neprijateljski duh prema krscanima pa bi ih brzo u vezi zaustavio!
Jo

PostanoPostano: čet 27 svi 2004, 13:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo mi je tak zakon! Mislim na objasnjenja kod stavljanja nekog sveca na polozaj! Fora!!!

To bi ovak izgledalo za sad (kopiram Zoleta):

Da sumiramo... (3-5-2)

TRENER: don Bosco - neko predlozio

SPORTSKI DIREKTOR: Mojsije - Razdvojio Crveno more, pobjegao sa cijelim narodom (momĆØadi) pred neprijateljem koji mu nije mogao nista, odveo narod u slobodu (citaj pobjedu). Trebaju nam pametni ljudi za logistiku momcadi.

FIZIOTERAPEUT: Majka Terezija (to ne treba objasnjavat)

MEDICINKSKO OSOBLJE: Samson - pomoci ce nositi ona nosila za vrijeme prekida dok igrac lezi na terenu

GOLMAN: car Konstantin - branio krscane

LIBERO: sv. Petar - jer ima kljuceve Crkve, pa isto tako i kljuceve obrane - KAPETAN

LIJEVI STOPER: Maximilijan Kolbe - Covjek je bio neustrasiv cak i u logoru pa da nece moci zaustaviti tudje napadace!

DESNI STOPER: sv. Leopold MandiƦ - Pomogao je ljudima da se rijese grijeha pa ce tako i ekipi pomoci da se rijesi protivnickih lopti pred golom!!!

DESNI BOK: bl Ivan Merz - zbog brzine kojom je postao svet, a tako kratko zivio da ga stavimo na bok. Treba nam brzo krilo!

LIJEVI BOK:

DEFANZIVNI VEZNI: Alojzije Stepinac - sta je on razgradio "supranickih napada"...

DEFANZIVNI VEZNI: sv. Pavao - on je imao VEZE s progoniteljima krscana i kasnije itekakve veze s krscanima. Mislim da bi on brzo skuzio protivnika, pogotovo ekipe koje gaje neprijateljski duh prema krscanima pa bi ih brzo u vezi zaustavio!

OFENZIVNI VEZNI(playmaker): Sv. Franjo - jer je taj covjek promjenio svoj zivot pa zivote druigih,totalni zaokret,pa nam je vazan ako nam u igri ne krene bas najbolje,on svojim domisljatim potezima moze puno toga promjeniti

NAPADAC: sv. Ilija - Njega inace vezemo uz grmljavinu, ali je on pokazao kako je nas Bog pravi Bog i dotukao one (zaboravih kako se zovu...) takav nam treba u napadu da razara protvinice mreze!

NAPADAC:

za sada jos u kombinaciji za momcad:
sv. Stjepan
sv. Anto
sv. Filip
? ? ?

Lav je u zraku
zole

PostanoPostano: čet 27 svi 2004, 20:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bravo joĆ°o!

ja bi u momcad ubacio jos antu i filipa

filip na lijevi bok:"da je bio uzasno veselog duha i stalno dobro raspolozen pa takav duh treba momcadi" takav ce nam trebati s boka oraspolozit momcad dobrim loptama...

anto u napad! A brate mili najdrazi (prema mnogima) svetac rvata i svega rvackoga (i bosanskoga). svetac kojemu se mnogi uticu... taj sigurno zna sa 'loptom'...

sta kazete?

stjepan na klupu? on jest prvi mucenik... al za sada nek bude na klupi a???

sike

PostanoPostano: pet 28 svi 2004, 13:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ima nekog smisla..Prvi mucenik,pa i prva rezerva..Taj ce moci zamjeniti bilo kojeg igraca na bilo kojoj poziciji!nema puno takvih polivalentnih igraca..
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.