HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 20 ruj 2017, 23:37. Pogledaj neodgovorene postove
A zašto ne bi pokrenuli list studenata?
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
zadranka

Spol: neodređen
PostanoPostano: uto 28 ožu 2006, 20:15
PostNaslov : A zašto ne bi pokrenuli list studenata?
Citiraj i odgovori

Predložila sam jednoj curi, a čini mi se i don Zdenku ali nije odgovorio zasada, da nastavimo s pisanjem u jedan list koji bi uređivali studenti. Svatko bi mogao pridonijeti s područja kojim se bavi, npr. oni koji studiraju strane jezike mogu prevesti neke zanimljive tekstove duhovnog karaktera i slično. Pitanje je samo okupljanja i financiranja. Ima li ideja? jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

Spol: muško
PostanoPostano: uto 28 ožu 2006, 20:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Želim tri reći da to nije nikakav problem jer to govorim iz iskustva kod nas u Rijeci.Riječ je bila o studentskom listu mladih katolika "Zašto ne?" iza kojeg je stajao vlč.Tomislav Rogić,Riječka nadbiskupija uglavnom financirala,sitno i ostali sponzori(list nije tražio velika sredstva),a pratio je aktivnosti zajednica mladih koje su ga na taj način i ispunjavale svojim događanjima,razmišljanjima..Tada je bio jak odbor mladih,kojeg su sačinjavali predstavnici svih zajednica ali njegovim odlaskom u Gospićko-senjsku biksupiju sve se raspalo..

No,želim vas ohrabriti i podržati u toj inicijativi,jer pokretanje lista i njegovo održavanje nije nemoguće,samo treba dobra volja mladih i potpora nadbiskupa

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sneni
isključen

Spol: muško
PostanoPostano: sri 29 ožu 2006, 6:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

znam koliki su problemi, jer sam bio urednik lokalnog lista "Bračka Crkva" na žalost čini se da je " umrla" ali zato izdajem svoj vlastiti župski list, bez ičije potpore i uz samo jednog dobrovoljnog suradnika, odnosno suradnicu.... Ne pišem ovo da se hvalim nego samo da naglasim ako želiš list onda moraš biti spremna sama ili sami vući sav teret a drugi ako pomognu.

Što da uzvratim Gospodinu za sve što mi je učinio?
Čašu spasenja uzet ću i Ime Gospodnje prizvat ću.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zadranka

PostanoPostano: sri 29 ožu 2006, 12:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Trebalo bi da don Zdenko to odobri i pokrene, tako je najlakše. Ako je don Boris prije njega to pokrenuo, bilo bi logično da kapelan studenata to i nastavi. Ja nisam bila dio tog tima (nisam se susretala s njima) ali mislim da je to vrijedno truda, imati studentski katolički list. Ovaj prije se zvao "Za Kristom" i što se tiče opreme i grafike bio je čisto amaterski, ali ono što se meni učinilo lijepim je to da je promovirao duhovna zvanja. Što se mene tiče, ne znam gdje ću biti i što ću raditi slijedećih par godina jer sam uskoro apsolvent (nekako mi se čini da neću biti u Zadru), ali imam tekstova za prevoditi npr. o Očenašu u nastavcima, a znam par stvari o grafici i radu na PCu. ja sam kompjuteras

idem šetati ili vozati sada, proljeće je! vozi se
zara

PostanoPostano: sri 29 ožu 2006, 21:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ideja mi se čini genijalnom. samo me gnjavi u vezi toga. i ja ću tebe!!!! Laughing
zadranka

PostanoPostano: sri 05 tra 2006, 14:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Oni koji imaju list - koje su vam rubrike?
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.