HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 21 lis 2019, 20:59. Pogledaj neodgovorene postove
Sportske novosti
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Srki

Spol: muško
PostanoPostano: sub 24 ruj 2005, 21:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da ne bi sa Barbarom bilo kao sa Janicom ili Blankom...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: sub 24 ruj 2005, 23:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I tako naÅ”e nisu uspjeĆØe ni biti 7. i iƦi izravno na iduƦe EU..
Na kraju je to neuspjeh ako s euszme u obzir da smo bili domaƦini i da smo mogli ugrabiti bar to 7.mjesto jer tu po kvaliteti spadamo..
Nisam gledao igru protiv Turkinja pa ne znam..
Ali znam da ovu ekipu treba uigravat dalje-bez Barbare!Fala ti Barby za sve i sretno u igraĆØkoj mirovini a sad je red da te naslijede Barun,PopoviƦ,UÅ”iƦ..imamo u njima razbijaĆØice,pa nastavit s Lichtenstein ali pridružit GligoroviƦ i mladu ReÅ”ĆØiƦ.Imamo super blokerice Poljak,DugandžiƦ,Jerkov..Ali definitivno treba proradit na primanju servisa.Uz to,vidjet Å”to je s Leto..
ZvonĆØice,Å”to ti kažeÅ”?Kako dalje?

Ostale vijesti:
- Å prem napokon u finalu nakon duuuuuuugo vremena
- Davis Cup - imamo za to temu ovdje..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zvoncica

Spol: neodrešen
PostanoPostano: ned 25 ruj 2005, 9:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

definitivno se slazem s tobom.....
znas sta..... sad su mi tako na zivce isla ova prepucavanja u novinama izmeĆ°u senne, koja je u italiji i jelica, odnosno ruzicke....joj sto to ne volim mi moramo i od najjednostavnmije stvari napraviti takvu pricu da je to strasno..

dobro, slazem se, ovo i nije bas najjednosatvnija stvar, al....mozda bi se nesto trebalo u nasem sportu znat rijesiti i iza kulisa!!!!

s mladom repkom bi trebalo poceti odmah s obzirom da su ih ignorirali sad na EU!!!
cijela ta generacija je fenomenalna....

joj , al to je jos jedna boljka naseg sporta, uvijek se puca na neki rezultat (Å”to u samoj svojoj biti nije lose),a ne gleda se da se u 2-3 godine formira jaka repka, temeljena na mladim snagama s nekoliko starijih igraca kao voĆ°ama ...i onda rastura iducih 10 godina po EU, SP, OI, MI.... to se ne odnosi samo na odbojku, vec na sve nase sportove....

e nije mi jasno....jelic je sev te mlade cure zvao na pripreme, odradile su 100 dana s repkom, igrale trening utakmice, prosle katantenu, sve i onda i otkanta!!!!!!!????????????
nije mi jasno.....

uglavnom sike(odgovor na pp) naravno da vrijedi-sa zadovoljstvom jako sretan

Imam jednu sasvim svoju sobu...Mjesto iznad svake vlasti i zakona...
U njoj sam potpuno slobodan...Zove se priroda...
Srki

PostanoPostano: ned 25 ruj 2005, 21:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A Ŕto je bilo s Azerbejdžanom?

Neka i njemu malo sreƦe! Laughing

Greetings from Azerbaijan! pljesak pljesak pljesak
sike

PostanoPostano: ned 25 ruj 2005, 22:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zvoncica napisa:
uglavnom sike(odgovor na pp) naravno da vrijedi-sa zadovoljstvom jako sretan

Uf,kad bih se ja mogao sjetiti Ŕto napisah.. Embarassed Laughing

Nego,zar su se Senna i JeliƦ klan prepuvcavali preko novina? To mi je najgori moguƦi naĆØin! To je problem kod nas,Å”to mi svakog pretvaramo u zvijezde ili sportaÅ”i s 20 godina misle da su neÅ”to posebno..taj mentalitet ubija naÅ” kolektivni sport..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zvoncica

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pon 26 ruj 2005, 6:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa to se dogodi kad pojedince (balave i kao igrace i kao ljude) posaljemo van, samo, al iskljucivo samo iz razloga da igraju vani i da se moze reci da su oni kao kategorija iznad igraca koji su ostali u domacoj ligi!!!!!!!!!

ma joj..ja bi tako mijenjala neke zakone kod nas vezane za sport........uf!

ajd nakon te odbojke i puste price oko toga i kosarke i price oko toga bar nesto dobro.......

nasi tenisaci lagano rasturaju....SVAKA CAST DECKI!!!!!!!!!!!

samo mi je zao da se nece igrati doma?????????

e jedna mi je stvar posebno uletila u uho i potvrdila svu nasu pricu ....nakon sto je ljubicic zavrsio mec...mislim da je bio letica pitan za domacina finala.....tip odmah u takvom trenutku srece, euforije i ne znam ni sama cega....pocne s pricom da on misli da bi finale trebalo biti u splitu, a ne u zagrebu!!!!!!!!

PA MISLIM STVARNO...I STA DA MU COVJEK KAZE NA TO!!!!!!!

SAD SI ON MISLI DA JE FACA ZATO STO JE POTEGAO TO PITANJE BAS U TOM TRENUTKU.................nemre covjek vjerovat!!!!!

pa daj prespavaj prvo....nije da ja nisam da finale(da smo ga mi dobili kao domacini) bude u splitu, bas naprotiv bilo bi fakat lijepo da bude...al mi jednostavno ide na zivce da uvijek moramo i kad se ujedninimo u necemu, ovaj put pobjedi i fenomenalnom uspijehu......ma jednostavno moramo povlaciti neko pitanje da se razjedinimo!!!!!!! strasno, uf Rolling Eyes

Imam jednu sasvim svoju sobu...Mjesto iznad svake vlasti i zakona...
U njoj sam potpuno slobodan...Zove se priroda...
sike

PostanoPostano: uto 08 stu 2005, 23:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tko bi rekao da smo u užem krugu za dobivanje Eura 2012 s MaĆ°arima pogotovo nako onih ispada u Malti i MaĆ°arskoj.
A koji apsurd - malta bila domaƦin ovog skupa a Maưari su komotno mogli glasat protiv nas

A najgore je to Å”to onda MarkoviƦ odmah sad kaže da smo sigurno domaƦini i time zatupljuje javnost
Helena

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 09 stu 2005, 8:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Tko bi rekao da smo u užem krugu za dobivanje Eura 2012 s MaĆ°arima pogotovo nako onih ispada u Malti i MaĆ°arskoj.
A koji apsurd - malta bila domaƦin ovog skupa a Maưari su komotno mogli glasat protiv nas

A najgore je to Å”to onda MarkoviƦ odmah sad kaže da smo sigurno domaƦini i time zatupljuje javnost

Naravno da neƦemo dobiti, ( MarkoviƦ mi je smijeÅ”an, podsjeƦa me na Obersnela i priĆØu oko dobivanja Mediteranskih, sjeƦaÅ” se), osobito nakon divljanja navijaĆØa. Italija dobiva prvenstvo!

Helena
sike

PostanoPostano: sri 09 stu 2005, 23:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Imali su svjetsko '90.ali europsko ne,pa mislim da Ʀe im i tu želju udovoljit
fat drummer

PostanoPostano: sri 09 stu 2005, 23:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma da, dobit Ʀemo Å”aku u glavu...
magyari imaju želje to organizirat ko ja svoj sprovod, ĆØak imaju strahovito nizak postotak ispitanika koji bi htjeli pratit utakmice
uopƦe, iduƦih godinu dana trebamo ĆØuda izgradit

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: sri 09 stu 2005, 23:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

NajveƦi apsurd bi bila izgradnja novog stadiona u Rijeci za 30.000 ljudi kad ovaj na Kantridi s 15-ak tisuƦa,ne može pola ispunit..Poslije bi se tamo održavale utrke koza i ovaca ili natjecanje starih sportova
fat drummer

PostanoPostano: sri 09 stu 2005, 23:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajde ne možemo ni maksimir dovrŔit
da sam ga sam gradio zavrŔio bih ga
joÅ” Ʀemo radnika u gorici dignut na 50 000 mjesta... e to Ʀe bit fun

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
fat drummer

PostanoPostano: čet 10 stu 2005, 22:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kao kaže tata da jedino za sina nema altrnaciju jer kao modriƦ nije dovoljno dobar
da, aha... samo je brži i viÅ”e trĆØi, tehnika im je podjednaka. kranjĆØar je jedino bolji u nabacivanjima. mislim da Ʀe modriƦ biti propali igraĆØ zbog tatine želje za sinovom nenadomjestivoÅ”Ć¦u, a to je žalosno

zole

PostanoPostano: čet 10 stu 2005, 22:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hhaha.... ma nece vjecno trajat kranjcaranija... bit ce prilike i za modrica!

mislim, svaka cast svima, ali ni modric mi nije tolko velka faca da bi igro u repki, al onda nije ni kranjcar mali. tu su negdje! boljih na poziciji AM C nemamo...

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 24 stu 2005, 0:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajde da nas i jedan Primorac razveseli - bravo Å ivolija za boksaĆØko srebro sa Svjetskog prvenstva!
Srki

PostanoPostano: pet 02 pro 2005, 15:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I,odluĆØeno je!

Draganja odlazi u Katar na 7 godina! A do tada...
sike

PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 23:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Spotoljupci, Ŕto mislite o ovome? jako sretan

Poklon za BožiƦ - hrvatski sportski TV kanal

Sportska nacija poput hrvatske, ovog BožiƦa mogla bi dobiti najbolji moguƦi poklon. Hrvatska radiotelevizija najavila je za kraj prosinca poĆØetak emitiranja sportsko-zabavnog programa HRT3...Najave da Ʀe HRT i Hrvatski olimpijski odbor zajedniĆØki krenuti u projekt televizijskog kanala, sve su bliže realizaciji. Ako je vjerovati najavama prvog ĆØovjeka HRT-a Mirka GaliƦa, hrvatski sportski kanal trebao bi zaživjeti veƦ prije kraja ove godine.

Jedva ĆØekam! I hoƦu onda hokej,bejzbol,ameriĆØki nogomet..sve na tv-u! Cool

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Srki

PostanoPostano: sub 10 pro 2005, 0:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jedva ĆØekam da maknu sport sa drugog programa jer previÅ”e guÅ”i.
davorseljan

PostanoPostano: sub 10 pro 2005, 6:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nadam se da Ʀe biti neÅ”to i sa KatoliĆØkih liga.

U radu je spas.
sike

PostanoPostano: pon 13 ožu 2006, 14:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo za Blankino srebro na SP u Moskvi!
NajveƦi uspjeh nje i hrvatske atletike! Å teta da nije bilo zlato,jer Slesarenko je jedva preskoĆØila 2.00m u 3.pokuÅ”aju ali super je i ovo srebro.
OdliĆØa provjera za sezonu na otvorenom

sike

PostanoPostano: sri 22 ožu 2006, 14:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bogati klubovi žele se odvojiti od FIFA-e,organizirati svoje natjecanje zbog ĆØega sva FIFa-ina natjecanja dolaze pod znak pitanja a to su Liga prvaka,svjetska i europska prvenstva..Bitno da se bogati vesele s bogatima!
Ako do toga doĆ°e,trebalo bi pozvati na bojkot svih takvih utakmica!

ivoo

PostanoPostano: pet 24 ožu 2006, 23:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma nece to FIFA dozvoliti. To bi bila smrt za nogomet isto kao Å”to se dogodilo sa koÅ”arkom kad su bogati osnovali ULEB i uniÅ”tili koÅ”arku. FIFA joÅ” uvijek ĆØuva nevinost nogometa i zato je to najljepÅ”a igra na svijetu. Bogati su odustali i nisu to željeli, gledaj u redu je da se igraci malo oslobode jer stvarno su ovi vrhunski igraci preoptereceni ( npr profesionalni nogometasi kad zavrÅ”u karijeru imaju problema sa zdravljem nazalost, recimo Boban je pricao kako mu treba ujutro kad se dize iz kreveta neko vrijeme jer ga jednostavmno bole noge, to su ogromni bolovi) Treba malo smanjiti raspored.
U koŔarci su bogati osnovali ULEB i vidite Ŕto se dogodilo Euroligu igra tko potpiŔe ugovor, onda se stvara Godyear liga itd. KoŔarka je potpuno propala. Izgubila je ono osnovno u sportu a to je da svatko ima jednaku Ŕansu. Ako nisi bogat out. Tako recimo naŔa cibona koja je potpisala taj ugovor s bogatima nastupa u euroligi a u Hrvatskoj vec par godina nije osvojila trofej.
Vidite nogometna Liga Prvaka je nesto najljepÅ”e za gledanje stvarno najbolje iz nogometa i tu igraju stvarno najbolji i to su uglavnom bogati ali nije to za njih rezervirano, svatko ima Å”ansu na poĆØetku sezone pa i prvak Luksemburga (jer je Luksemburg nezavisna drzava) makar je on na razini naseg kluba iz županijske lige. I to su ĆØisti amateri. igraju se pretkola i u Ligu ulaze stvarno najbolji. NaÅ” se prvak ovih godina osramotio al je recimo ove godine u LP uÅ”la Artmedia Petržalka iz SlovaĆØke i ĆØak je bila na pragu ulaska u osminu finala igrala je izvrsne utakmice a godiÅ”nji proraĆØun im je manji od proraĆØuna zagrebaĆØkog dinama.
Ako bi se bogati odvojili kao ULEB i potpisivali ugovore onda je to biznis a ne sport i to ce onda unisti sport, ali ja vjerujem da su Uefa i Fifa dovoljno jake da se odupru tome, ovo su vise price bogatih da im se omoguƦi da sto manje igrace davaju reprezentacijama. Inace dogovor je postignut nista od ovoga sukoba jer Fifa i Uefa su pametne za razliku od FIBE i dogovoreno je da ide klubovima od prihoda iz LP 75 % a ostalo u Uefi i svi su zadovoljni. Bogati se nece odvajati.
sike

PostanoPostano: pet 07 tra 2006, 13:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BRAVOOOOOOOOOOO DUJEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Hrvatski plivaĆØ Duje Draganja osvojio je zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu u malim bazenima u disciplini 50 metara slobodnim stilom koji se održava u Å angaju.

Nakon Å”to je u kvalifikacijama bio peti, u polufinalu je pojaĆØao tempo te za 11 stotinki bio brži, Å”to je bilo dovoljno za treƦe mjesto. U finalu je ipak isplivao najbolje vrijeme te se okitio zlatnim odliĆØjem. Drugo mjesto zauzeo je Jones iz SAD-a sa 14 stotinki zaostatka, dok je treƦi bio Volinec iz Ukrajine.

ivoo

PostanoPostano: pet 07 tra 2006, 19:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravoooo Duje miiir miiir miiir miiir
Nego sike kako to da nisi gledao naÅ”eg drugog Å”ampiona u vrijeme kad si postao ovaj post Ljubo se borio sa Calleriem bilo je napeto ĆØekamo izvjeÅ”taj d_babe kako je to izgledalo uživo Wink
Ljubo bravooooo miiir miiir miiir
Kad smo kod izvjeÅ”taja oĆØekivali smo i od Igora iz Milana kakav izvjeÅ”taj Question Question
Chico

PostanoPostano: uto 18 tra 2006, 15:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BRAVO KOŽUL!! Laughing Laughing Laughing

nitko nije zamijetio da imamo prvaka europe u Ŕahu tuzan

veliki uspijeh

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Prethodni postovi: