HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 13 pro 2019, 3:48. Pogledaj neodgovorene postove
Serie A
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Pitanje : U Serie A navijam za

Inter 
4%
 4%  [ 2 ]
Juventus 
25%
 25%  [ 11 ]
Lazio 
0%
 0%  [ 0 ]
Milan 
40%
 40%  [ 18 ]
Roma 
15%
 15%  [ 7 ]
ostalo 
13%
 13%  [ 6 ]

Ukupno glasova : 44

Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pon 12 pro 2005, 16:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sad je i 10 bodova razlike izmeĆ°u Juvea i Milana.Zar doista misliÅ” Igore da se to može stiƦi?
A nije viÅ”e Milan sam u toj utrci jer Inter i Fiorentina su veƦ sustigli tu prednost
Mi opet kiksali doma,ovog puta protiv Palerma
Ali sreƦom ni Lazio se nije proslavio.Ali je opet onaj njihov s faÅ”istiĆØkim pozdravima i njihovi navijaĆØi s nacistiĆØkim obilježjima

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
igor

PostanoPostano: pet 06 sij 2006, 22:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tesko da ce Milan stici Juveovu prednost.. Ali nikad se ne zna.. I prosle godine je Milan stigao -8... pa je bio na istim bodovima kao i Juventus..

Problem su kao i uvijek suci... Nisu puno toga pomogli Juventusu (makar su se i u prvom dijelu prvenstva mogle naci neke finese koje su uvijek isle u njihovu korist)... ali su zato u svakoj mogucoj situaciji odmogli Milanu - samo pogledajte derby protiv INTERA... sudili su jedan nepostojeci penal za Inter, i poslije drugi gol Inter je postignut iz slobodnog udarca koji bije postojao...

Al' nema smisla vise o tomu pricati, pogotovo ne u Italiji jer je to jedna opce poznata stvar. Milanisti su s tim pomireni, i svi gledaju samo na Ligu Prvaka, a zna se da Juventus tamo ne moze daleko otici jer ce vrlo uskoro ispasti.. Tamo nema sudsku protekciju.. uostalom, vidjet cete to...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 17 sij 2006, 19:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ROMA - milan 1:0

Kraj priĆØe o velikom Milanu..

Sad idemo hvatat Ligu prvaka! Ajmo Roma!

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
igor

PostanoPostano: sri 18 sij 2006, 16:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne mogu rec, svaka cast ROMI, ali eto ipak je pobijedila Milan..
Nije ni Roma nesto posebno dobro igrala, a da ne kazem koliko je lose igrao Milan..

eto, lose razdoblje, iz kojeg nadam se da cemo sto prije izaci, da u ligi prvaka pokazemo pravo lice
sike

PostanoPostano: uto 24 sij 2006, 14:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Juve ima i dalje veliku prednost,Inter stiÅ”Ć¦e,mislim da Milan to neƦe pratiti jer kiksa puno u zadnje vrijeme.

ma,bitno da je Roma napravila niz od 5 pobjeda i sad stiÅ”Ć¦emo Livorno na 4.mjestu Laughing hop

sike

PostanoPostano: sri 08 vel 2006, 14:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pala je i 7.pobjeda u nizu a u nedjelju je Cagliari na jelovniku i tako onda ruŔimo klupski rekord od 8 pobjeda zaredom! jako sretan

Sad ni Fiorentina ni Milan nisu daleko,2-3 pobjede i Milanezi - stizemo!

I Juve je izbacen iz kupa! Cool

Uglavnom,orkestar sas Tottijem na ĆØelu sve viÅ”e Å”tima,Spaletti je to nakon uvodnih muka super posložio! Tottiju su se odliĆØnim igrama prikljuĆØili Taddei,Perotta,mladi Aquilani..JoÅ” kad nam se ozljeĆ°eni Montella vrati..

sike

PostanoPostano: uto 21 vel 2006, 14:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bez ozljeĆ°enog kapetana stigosmo do 11.pobjede u nizu i tako sruÅ”ili rekord pobjeda za redom u Italiji i Å”ire. Mjesto u Ligi prvaka je tu a sad napadamo milanske klubove poÅ”to je Juve veƦ sad prvak

A mi smo svoj naslov veƦ osvojili - pao je lazio u gradskom derbiju!!!!!

FORZA ROMA!

ivoo

PostanoPostano: uto 02 svi 2006, 23:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A Ŕto ovo nije na sportu? Question
Nego vidim da Igor svugdje po sucima Rolling Eyes
igor

PostanoPostano: sri 03 svi 2006, 9:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moram po sucima, jer nije fer da oni odlucuju o rezultatima utakmica... oni trebaju biti sporedni akteri, a SQUADRE trebaju pokazati tko je jaci na terenu...
No u Serie A je jasno da JUVE MAFIA sve kontrolira, pa se zato i dogadja ovo poput SIENE, ili cudne odluke i cudni kriteriji u JUVE-MILAN, kada je Gattuso iskljucen a napravio je samo 2 prekrsaja, dok je Vieira napravio 8 prekrsaja, i nije dobio ni zuti karton...

Na polovini sezone, JUVE je bila ekipa koje je napravila najvise prekrsaja u prvenstvu. A nije dobila ni jedan crveni karton.. dok drugoplasirana momcad, poslije juvea (mislim da je to bila messina) ih je imala nekoliko...
ivoo

PostanoPostano: sri 03 svi 2006, 15:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A treba se sjetiti da nije baÅ” Juventus jedini u tome. Stvar je da je Juve trenutno moƦniji od Berlusconija pa zato se tako i ponaÅ”a, nije baÅ” da Milan nije imao nikakvu pomoƦ sudaca inaĆØe su tu najviÅ”e patili klubovi s juga ukljuĆØujuƦi rimske klubove Lazio i Romu.
Al netko i dalje tvrdi da je to najbolja liga al ne znam po ĆØemu? ƈak bi nekome bilo previÅ”e dva Å”panjolska kluba u finalu. Ako su klubovi kvalitetni onda nije važno oidakle su pa makar bila oba i iz Hrvatske. ƈinjenica je da je Å panjolska liga najaĆØa i najbolja, s njom se joÅ” može mjeriti Engleska al u njoj Chelsea previÅ”e odskaĆØe od drugih.
igor

PostanoPostano: čet 04 svi 2006, 11:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Talijanska liga je uvjerljivo najjaca... Nek proba Barcelona igrati u Italiji, pa da vidimo kako bi izdrzala taj tempo.. klubovi su mnogo jaci.

Milan nema takvu protekciju kao Juve...

uostalom , procitaj sto je Moggi radio proslih sezona... Sad imamo i opipljivih dokaza da je zvao predsjednika federacije sudaca, i rekao mu kojeg suca mora staviti na utakmicu koju igra juventus...

uzivajte
Maki

PostanoPostano: čet 04 svi 2006, 14:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Možda je talijanska liga najjaĆØa, ali je meni ipak mnogo zanimljivije gledati Å”panjolsku ili englesku ligu nego talijansku. Talijani mrcvare igru, igraju bunker, dok kod Engleza i Å panjolaca stalno ima prilika i stalno se trĆØi. Idea Idea Idea
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 06 svi 2006, 11:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne znam po ĆØemu je to talijanska liga uvjerljivo najaĆØa.
Možda po namjeŔtaljkama Wink
Sam si Igore naveo primjer Moggija i Juventusa. Po ljepoti je Ŕpanjolska puno bolja, po fair nadmetanju i pristupu engleska je puno bolja, a po rezultatima dovoljno je pogledati tko je u finalima europskih kupova Wink
igor

PostanoPostano: pon 08 svi 2006, 8:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

za finala sam vec objasnio...

ili vam je mozda cudno zasto su se SEVILLA i BARCELONA dogovorili da "ne igraju" utakmicu u nedjelju, gle slucaja bas prije dvije odlucujuce utakmice za obje momcadi u europi.

istina, kisa je padala, ali vodu su mogli skloniti.. a bas su procurile price da su na stadionu namjerno ostavili vodu kako se utakmica ne bi igrala.. dovoljno je bilo vidjeti vodu kako ide po tribinama... kad jos voda curi niz tribine u potocima??? na kom stadionu??? namjeran propust u organizaciji...

toliko o pravdi u europskom nogometu... naci ce se nesto slicno u europi, kao i u italiji... barcelona nije trebala proci polufinale, bar ne ovako, odlukom suca... ali taj isti film smo vec gledali, tako da se ne sekiram bas previse.

Talijanska liga je i dalje najkvalitetnije po pokazanoj igri.. to tvrdim i dalje.. druga je stvar sto englezi i spanjolci imaju ocajen obrane, pa im je lakse praviti akcije.. nogomet je igrai u napadu, ali i takticka borba u obrani...

engleski nogomet ja ne mogu gledati primjerci, dok ni spanjolci nisu u svakoj utakmici bas toliko spektakularni.. pogledaj jednu tekmu kad igra real madrid protiv posljednjeg na tabeli, pa mi reci koliko je lijepa ta utakmica kad zavrsi 1-0...
nemojte pricati gluposti
Maki

PostanoPostano: pon 08 svi 2006, 9:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ali jedno pitanje. SjećaÅ” se polufinala lige prvaka između Intera i Milana. De ti sad meni reci da je to bilo gledljivo, a jedni su od vodeći klubova u talijanskoj ligi. Rolling Eyes Rolling Eyes
sike

PostanoPostano: pon 08 svi 2006, 11:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma,nema do talijanske lige!Ok,mora se priznati da su engleska i Å”panjolska postale jaka konkurencija ali Italija je Italija. Prvo veliki igraĆØi dolaze karijeru napravit u Italiju a onda ih kupuju razni reali,Chelsea i ostali. Ima jasno izuzetaka poput Ronaldinha i sl.,al to su smao izuzeci. Sjetite se Maradone,Ronalda,Platinija,Batistute..

ivoo

PostanoPostano: pon 08 svi 2006, 20:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma Igore Sevila i Barca su kako bi rekao fat u sprezi ne sa Crkvom veƦ sa samim SveviÅ”njim i dogovorili su kiÅ”u Wink Al na kraju krajeva kakve veze ima Uefa sa Å”panjolskim prvenstvom?? Uefa ne odreduje kad Ʀe klubovi igrati prvenstvene utakmice. Milan je za prvu utakmicu prvenstvo pomakao na Veliki Petak pa mu opet nije pomoglo. A kad veƦ spominjeÅ” pravdu sjeti se kako je Milan bio i u drugoj ligi Wink
Barcelona je igrom trebala proƦi u finale a to i rezultat pokazuje.
A sad ako se vama viÅ”e sviĆ°a talijanska liga to je u redu. O ukusima se ne raspravlja. Ja viÅ”e uživam gledati Å”panjolsku ligu nego talijansku, ako ti viÅ”e voliÅ” gledati Juve Milan ili Milan Inter ja viÅ”e volim gledati Barca Real. Meni je zanimljivije gledati Hajduk Dinamo ili Rijeka Dinamo ( npr neki dan) nego Juve Milan ili Milan Inter. Jer ove naÅ”e neutralnom promatraĆØu nekad budu i gledljive. Al dobro neƦemo o ukusima svatko ima neke svoje preferencije. Isto tako ne možete reƦi talijani su talijani jer rezultati pokazuju neÅ”to drugo, demantiraju one koji govore o najaĆØoj talijanskoj ligi.
igor

PostanoPostano: uto 09 svi 2006, 9:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bez obzira na kisu, kad vidis da "STADION PROKISNJAVA" onda ti je sve jasno, da su NAMJERNO PUSTILI TOLIKO KOLICINU VODE NA TEREN... A kad se blizio trenutak utakmice, kisa vise i nije toliko padala...

Ne kazem da ima neke veze direktne s UEFA-om, samo kazem kakvim se sredstvima koriste spanjolci kako bi dobro prosli u ligi prvaka... a poslije onda i tamo imaju pomoci...
i da, nemojmo zaboraviti da je MERK dobio jako lijepu kaznicu za onaj njegov PONISTEN GOL SHEVCHENKA... i suspenziju, nece moci suditi Italiji na SP.

A o tome tko je bolje igrao, bolje ne reci nista... Milan je imao barem 4 ciste prilike za postici gol u prvoj utakmici, dok Barcelona jedva 1-2... i bas tu jednu priliku su iskoristili... prvo poluvrijeme u uzvratu je bilo relativno izjednaceno, s vise prilika Barcelone (konkretnijih) al u drugom poluvremenu su se samo branili... Svi igraci Barcelone su igrali BUNKER (a vi kazete da Barcelona igra atraktivno i uvijek otvoreno - pogledajte samo 2. poluvrijeme u spanjolskoj), i Milan je stalno napadao... bio je uporan, postigao cak i gol, ali MARKUS MERK je odlucio da ipak Barcelona treba proci jer to se vise svidja predsjedniku sudacke komisije UEFE...

No nema problema...

a sto se tice odlaska u SERIE B. istina, ali to je bilo prije ere berlusconi... onda su bili cudni ljudi na pozicijama u milana, i to stoji... i treba otici ekipa u ligu nize ako pravi neke malverzacije, ali pitam se samo da li ce se to dogoditi i sa juventusom???? mislim da ne...
ivoo

PostanoPostano: sri 10 svi 2006, 15:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Al otkad je doÅ”ao Berlusconi onda je sve postalo ĆØisto, odonda je Milan nevinaÅ”ce a svi su protiv njega?
razmislja razmislja razmislja
Da se radi samo Juventusu lako bi to oni rijeÅ”ili, ĆØak su se i veliki neprijatelji Roma i Lazio prije koju godinu zajedniĆØki udružili sa ostalim klubovima sa juga u protestu protiv evidetnih sudaĆØkih pogreÅ”aka uvijek u korist tria Juve Milan Inter, s tim da je Inter tu najamanje apostrofiran.
igor

PostanoPostano: čet 11 svi 2006, 10:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zasad su pod sudskim procesom: JUVENTUS, FIORENTINA, LAZIO i MESSINA... a za ostalo cemo vidjeti.
ivoo

PostanoPostano: uto 16 svi 2006, 21:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Afera sa namjeÅ”tanjima sudaca se rasplamsava ( netko Ʀe i dalje tvrditi da je to najbolja liga). Triada moƦnika u Juventusa je podnijela ostavke, sliĆØna se situacija dogadala i u HNL prije par godina al nikome nije bilo niÅ”ta, vidjeti Ʀe mo da li Ʀe talijani imati snage oduzeti Juventusu dvije titule i poslati ih u drugu ligu( Å”to bi u svakom sluĆØaju bio dobar korak i znak za poĆØetak raÅ”Ć¦iĆØavanja stanja u talijanskom nogometu koji je veƦ duži niz godina u jednom stanju truleži).
Maki

PostanoPostano: uto 16 svi 2006, 21:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Po meni to stoji. Ali ako oduzme se Juventusu titula, trebalo bi provesti i nad Milanom istragu jer po meni je i Milan sumnjiv tako da ako bude Å”ta, neka ostane kako je samo bi onda Juventusa ne u drugu već u treću ligu izbacio.
igor

PostanoPostano: sri 17 svi 2006, 10:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

talijani su vec napravili tabele "bez sudackih pogresaka"...
trebam li reci tko bi osvojio ova dva prvenstva???

AC MILAN!

2004/2005 - juventus je imao 7 bodova prednosti na kraju sezone... po novoj tabeli, milan bi bio prvi i to sa 8 bodova prednosti u odnosu na juventus..

2005/2006 - juventus je osvojio prvenstvo s 3 boda prednosti... ove godine bi opet MILAN osvoji prvenstvo i to sa samo 1 bodom prednosti

Forza Milan
TiƦ

PostanoPostano: sri 17 svi 2006, 18:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

život nije pravedan,a kamoli nogometna liga. GLAVNO JE DA MI ZNAMO DA JE MILAN NAJJAƈI i to Ʀemo pokazati slijedeƦe sezone koliko se meni ĆØini
FORZA MILAN

ĆØovjek je ĆØovjeku svetinja
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: čet 18 svi 2006, 18:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A tko je to rekao da se ne provodi istraga i nad Milanom?
Jeste li vi spremni staviti ruku u vatru da Berlusconi nije radio sa sucima?
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.