HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 13 lis 2019, 23:53. Pogledaj neodgovorene postove
Eurosong
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Metalac

Spol: muško
PostanoPostano: ned 21 svi 2006, 19:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Do ovogodiÅ”njeg Eurosonga sam ja bio pomiren sa ĆØinjenicom da Ʀe Eurosongu svake godine sve bit na isti kalup! Confused Tu konkretno mislim na pjesme. BaÅ” mi je zbog toga bilo fora vidjeti Fince! Wink
Ne znam, nekako mi je bilo previÅ”e jednoliĆØno do ove godine da bih ga pratio. Confused

metal^n!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
banana

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 21 svi 2006, 19:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni Bosanci nisu bili nikaj posebno...a do kuda su dogurali Confused Rolling Eyes Laughing !!

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: ned 21 svi 2006, 19:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Same here! Confused
Ali najsmjeŔnije mi je bilo kako su Grci reagirali kada bi dobili full malo bodova za onu svoju "apsolutnu zvjezdu". Laughing Laughing Laughing

Usput, se tko sjeƦa kako je Malta zavrÅ”ila? Mislim da je komentator za njihove predstavnike rekao da su željeli uzeti par naÅ”ih zastava pa navijati za nas, pa me zanima kako su se oni plasirali. Smile

metal^n!
sneni
iskljuĆØen

PostanoPostano: ned 21 svi 2006, 19:51
PostNaslov : EUROSONG
Citiraj i odgovori

RazmiŔljam o EUROSONGU

Tko je dobio? Vukodlaci - hudobe. Sasvim su odgovorili težnjama psihe evropskog ĆØovjeka. Opskurno, jezovito, sotonski. I publika je nagradila. Divim se svima koji su bili u timu pobjednika. SavrÅ”eno su odgovorili potrebama evropske duÅ”e.
Ostaje pitanje gdje je krÅ”Ć¦anstvo Evrope?

Žene na Eurosongu sve krpice koje su na sebi imale ne bi bile dosta za napravit jednu veƦu plahtu za braĆØni krevet. MuÅ”karci - zakopĆØani do vrata. Zar to nije ĆØista diskriminacija žena. pretvaranje žena u objekt. A kakav i ĆØega? kako Ʀe tek žalosno izgledati djeĆØji Eurosong.

Ostaje pitanje gdje su rane ženske mrže i ne dignu glas protiv potpunog porobljavanja žena sa trane programatora Eurosonga.

Severina - najavljina sa strane naÅ”ih medija kao favorit, ĆØak i onaj poolustriptiz nije upalio kao ni "Žikino kolo" a hrvatska nacija padala u derilij. A od Evrope nismo dobili baÅ” puno glasova ili bolje reĆØeno niÅ”ta. Potpuni debakl. Kad smo nudili naÅ”e izvorno hrvatsko prolazili smo puno bolje. I sada mediji (danaÅ”nji TV dnevnik) pokuÅ”avaju mazati oĆØi kako Evropa nije shvatila sve Å”to smo uĆØinili da ih Å”armiramo.

Pitanje gdje je ukus hrvatske publike, ili zar smo veƦ toliko "izmasirani" da ne poznamo i cijenimo vlastito. Evropa nam je dala Å”amarĆØinu. I svaka im ĆØast!

Å to da uzvratim Gospodinu za sve Å”to mi je uĆØinio?
ƈaÅ”u spasenja uzet Ʀu i Ime Gospodnje prizvat Ʀu.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Srki

PostanoPostano: ned 21 svi 2006, 21:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Em su pjesme katastrofa em je glasanje ĆØista politika pa nema smisla da s etakva sprdaĆØina od natjecanja viÅ”e održava! nas Balkanaca je premalo naspram SSSR-a i Skandinavaca pa Ʀe nadalje pobjede nosit samo predstavnici tih zemalja. Pjevala nama Seve ili Tereza kesovija,uvijek Ʀemo isto proƦi:zadovoljit se mrvicama BIH,Srbije,Makedonije i Slovenije

E pa ja se ne slažem s tobom!

Bitno je da se održava jedan takav spektakl,Ŕto zbog jedinstva država Ŕto zbog zabave. Ako je jedne godine loŔe,ne mora se odmah ukinuti.
Pa Bosna je skoro pobijedila,a kao država se ne može pohvaliti bogatstvom i sjajem kao Skandinavija,ĆØak po ekonomskom smislu i loÅ”ija od nas.
Ono Ŕto mi moramo je smisliti neku pjesmu koja bi bila hit.
A Å”to se tiĆØe sprdaĆØine,tu bih se osvrnuo na ne tako davnu 2000. kada su Nijemci poslali "Wadde hadde dude da"

Jedino mi je drago zbog Finske kao države Ŕto je pobijedila jer nije niti jednom pobijedila u 40 godina natjecanja na Eurosongu.

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Dara

PostanoPostano: ned 21 svi 2006, 21:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim ovo je uzas....kako su oni mogli pobjediti....prestrasno!!!kada se to dogodilo,ostala sam u soku,a tek srki...ovako smo bili srki i ja okice a metalac ovako miiir .....moj favorit je bila makedonija i bosna.....

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
Srki

PostanoPostano: ned 21 svi 2006, 21:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pjesma je oĆØajna i ne mogu vjerovati kakav Europa ima ukus.
ƈak smo i mi Fincima dali 10 bodova. ƈini se da se mnogi nisu trudili shvatiti rijeĆØi nego su samo iÅ”li na scenski nastup i to Å”to su oni ekscentriĆØni.

Moji favoriti su bili Å vedska i Rumunjska,a nisu bili loÅ”i ni Å vicarska i NjemaĆØka.
Las Ketchup-bez veze Neutral

Metalac

PostanoPostano: ned 21 svi 2006, 22:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki napisa:
A Å”to se tiĆØe sprdaĆØine,tu bih se osvrnuo na ne tako davnu 2000. kada su Nijemci poslali "Wadde hadde dude da"

To je bio onaj luĆ°ak Stefan Rabb! On ima full zakon komiĆØni show "TV total". Laughing Osim toga je imao joÅ” par glazbenih uradaka od kojih mu je najbolji "Holl Mir Mal Eine Flashe Bier" gdje je glavni (i jedini) vokal bio, vjerovali ili ne, Helmut Kohl!!! buhahahaha buhahahaha buhahahaha
Legendaran tip! Laughing

Viva la Finska! Razz

metal^n!
Chico

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 7:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sneni napisa:
RazmiŔljam o EUROSONGU

Tko je dobio? Vukodlaci - hudobe. Sasvim su odgovorili težnjama psihe evropskog ĆØovjeka. Opskurno, jezovito, sotonski. I publika je nagradila. Divim se svima koji su bili u timu pobjednika. SavrÅ”eno su odgovorili potrebama evropske duÅ”e.
Ostaje pitanje gdje je krÅ”Ć¦anstvo Evrope?

ma nije to tak
oni su doŔli sa namjerom da se sprdaju sa eurosongom
i uspjelo im je,ljudi su to prepoznali

istina da su malo pretjerali sa maskama ali kaj ƦeÅ”

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Mara

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 8:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chico napisa:
ma nije to tak
oni su doŔli sa namjerom da se sprdaju sa eurosongom
i uspjelo im je,ljudi su to prepoznali

istina da su malo pretjerali sa maskama ali kaj ƦeÅ”

Nikako se ne slažem. Mislim da se Europa i te kako otvorila okultnom, nakaznom i zlo izaziva radoznalost, privlaĆØi interes. Seks su veƦ prožvakali, joÅ” malo pa Ʀe i posljedice, a sada je na redu joÅ” neÅ”to gore. Ni malo zabavno ovo ne shvaƦam, dapaĆØe u meni izaziva jezu.

Ljubi i ĆØini Å”to hoƦeÅ”
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 10:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Metalac napisa:
Ajde mi reci onda po ĆØemu su sotonisti? A ako mi budeÅ” rekao neÅ”to za odjeƦu onda Ʀu te ignorirati. OdjeƦa nema veze s neĆØijim stajaliÅ”tima. Jer da ima onda bi Seve bila "noƦna ljubavna plesaĆØica". Laughing Dobro ajd, nije daleko od toga! buhahahaha buhahahaha buhahahaha A Å”to se tiĆØe onoga da Ʀe Seve biti 1., to mi je bilo najsmjeÅ”nije od svega. Mislim, koji je to optimist prvi provalio? Svi su ju popljuvali na Dori i onda odjednom svi oĆØekuju 1. mjesto. Laughing
A Å”to se tiĆØe Lordi, njihovi tekstovi su mi zbunjujuƦi jer imaju neke kvazi sotonistiĆØke stihove i neke krÅ”Ć¦anske (morate priznati da ih ima Wink ). Ali me samo zanima da li su svi primjetili da ne govore o aPOKalipsi nego o aROCKalipsi? Laughing To sam tek danas ujutro skužio. Smile Laughing

Metalac moram priznat da se veƦ sve viÅ”e poĆØinjem brinut za tebe kad vidim da odobravaÅ” ovakve rijeĆØi...

Ne da mi se puno pisat pa bum sam copy/paste svoj post s drugog foruma:

OpƦenito, Eurosong je bio dosta loÅ”, veƦinom standardni Eurosong uz nekoliko iznaniĆ°enja (nekih ugodnih a nekih priliĆØno neugodnih). Po obiĆØaju, nažalost neke priliĆØno dobre pjesme koje nisu oliko igrale toliko na komercijalu nego na neku malo viÅ”e umjetniĆØku razinu nisu proÅ”le ni u finale, a da ne priĆØamo samo kakvih je tu gluposti bilo. Al dobro, bilo je i stvarno zanimljivih i inovativnih pjkesama, pogotovo Litvanci koji su po meni stvarno pobjednici! jako sretan Hari je bio odliĆØan, pjesma je bila jako lijepa, a posebne pohvale idu onima koji su osmislili koreografiju i scenu, stvarno su znatno podigli cjelokupnu izvedbu. Irci standardni, lijepa pjesma, dobar mi je bil onaj ludi Rus, kaj je skakl svuda okolo Laughing Fince najradije ne bi ni komentiral. Kad sam ih videl kak dolaze ko neka ĆØudoviÅ”ta, ajd mislim si, deĆØki su si dali malo oduÅ”ka, baÅ” su bili slatki (buhahahaha al kad sam ĆØul pjesmu, slegam malo pjevaĆØa pa ona kopita i krila, bilo mi je dosta. Moram priznat, melodija mi je fora, kostimi bi mi isto bili ok (neuobiĆØajeno i ružno, ali imaju pravo nosit kostime kakve hoƦe) da se ovaj glavni ni imal kopita, rogove i ona krila, onda bi zgledalo sam ko nekakve zvijeri, ovak je to veƦ previÅ”e. Uglavnom, prestraÅ”no...

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
klara

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 10:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

u vrijeme održavanja Eurosonga
bila sam u MeĆ°ugorju ...

kad mi je Mash poslala poruku
koja i kakva pjesma je pobijedila
- ostala sam Shocked Shocked Shocked tuzan

nisam pratila ni ranije baŔ niŔta vezano uz ES,
jer mi je to natjecanje odavno izgubilo smisao
i postalo parada kiĆØa i Å”unda,
tako da pjesme ne mogu ni komentirati ...

al, po ovome Å”to sam ĆØula i proĆØitala ...
režanje i isplaženi jezici. ... predokus pakla ...
najveƦa je tragedija da takvo Å”to viÅ”e ne da gotovo nikoga ne zgražava
nego se banalizira do kraja ...

za mnoge je Isus, izgleda, uzalud umro na križu ...

ne znam jesam li dobro informirana,
no Finska je domovina jednog od najpoznatijih
sotonistiĆØkih bandova - H.I.M.
(his infernal majestic - njegovo Ć°avolsko visoĆØanstvo ),
kojim nisu zaluĆ°eni samo Finci ...

i u takvu Europu mi pod svaku cijenu nastojimo uƦi?
sv. Benedikte, moli za nas ...

ma ... prestraŔno ...

uĆØiniti dobro, a zatim otiƦi bez buke ...
sneni
iskljuĆØen

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 18:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ovo mi sliĆØi na pjesmu koju su naÅ”li na grobu jedne djevojke meĆ°u vijencima koja je stradala od predoziranja: uzjaÅ”i na zmaja.
Nemojmo razne duhovne otrove tako marginalizirati. nije ovdje pitanje maski nego Å”to su oni pogodili duÅ”u evropskog ĆØovjeka koji ide za opskurnim i toga treba. Neki dan sam u kafiƦu sa grupom ljudi raspravljao o egzorcizmu. Kad su drugi shvatili o ĆØemu priĆØamo nastao je muk svi su sluÅ”ali. Ali kad se govori o nekim drugim temama - uskrsnuƦe mrtvih - nitko ne skreƦe pažnju. To je poanta,

Å to da uzvratim Gospodinu za sve Å”to mi je uĆØinio?
ƈaÅ”u spasenja uzet Ʀu i Ime Gospodnje prizvat Ʀu.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Mara

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 19:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chico, imaŔ i prijevod? Malo mi Ŕteka engleski!

Ljubi i ĆØini Å”to hoƦeÅ”
Srki

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 19:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Po meni je Carola trebala pobijediti,po drugi put jako sretan .
Da sam ja odluĆØivao,bilo bi tako.

Pjesma baÅ” zvuĆØi pobjedniĆØko,a i sam naziv joj kaže Invincible,u prijevodu Nepobjediva. Wink

klara

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 19:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

rekoh veƦ da sam propustila eurosong ...
danas sam vidjela spot
i ĆØula podatak da su oni i od izravno katoliĆØkih zemalja
dobili, ne samo uopƦe bodove, nego ĆØak po 8, 10 i 12 bodova,
da im je Hrvatska dala 10 bodova ...

sramota ...

mare, prijevod teksta imaÅ” ovdje

Metalac

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 20:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
Metalac moram priznat da se veƦ sve viÅ”e poĆØinjem brinut za tebe kad vidim da odobravaÅ” ovakve rijeĆØi...

Jednom sam objaÅ”njavao, no izgleda da Ʀu morati joÅ” jednom: ima djelova u njihovim tekstovima koji i mene zbunjuju, fora mi je njihova melodija, fora mi je bio njihov nastup.
@Klara: Za HIM se najmanje moraÅ” brinuti jer postoje mnogo teži sotonistiĆØki bendovi. Ako se HIM uopƦe može nazvati sotonistiĆØki. Rolling Eyes InaĆØe, ja njih ne sluÅ”am ali mogu reƦi da su oni meni toliko neuvjerljivi u svojoj glazbi (govorim o kvaliteti) da jednostavno ne mogu njih svrstati u sotoniste. Ne znam ni da li sami piÅ”u svoje tekstove, a prema izgledu pjevaĆØa, ĆØini mi se da su za to nesposobni.
Å to se tiĆØe spota za Hard Rock Halelluja, vidio sam ga i mogu samo pitati: Å”ta je tu toliko straÅ”no? Shocked Spot je low-budget i nema neku poruku u sebi (neka ženska sluÅ”a njihovu pjesmu i doĆ°e u Å”kolsku dvoranu. Tamo neke navijaĆØice neÅ”ta pleÅ”u. Onda se pojave Lordi u velikom stilu i odbace navijaĆØice koje padaju na pod. Nakon toga se neuvjerljivo pretvore u nekakva ĆØudoviÅ”ta i idu po Å”koli a ženska sa poĆØetka na kraju stane usred kadra. I to je to.). I mene tu sada stvarno zanima Å”ta je tu provokativno? Da je ovo neki low-budget benda pa da manjak glazbenog talenta nadoknaĆ°uju nekim "straÅ”nim" spotom, onda bi to joÅ” mogao pržvakati ali ovo mi je zasigurno bio jedan od najmanje zanimljivih spotova koje sam vidio u zadnje vrijeme.
@Sneni: kakva je to pjesma o kojoj govoriÅ” i kakve ona veze ima sa Lordi? Nisam te uspio shvatiti.

I samo za kraj, nekako mi se ĆØini da je cjela zbrka oko njih doÅ”la samo zato Å”to imaju takav imiĆ°. Da su doÅ”li normalni, skockani na stage ne bi nitko niÅ”t prigovarao. A ovako, kada su u maskama, ĆØak i da su pjevali OĆØe NaÅ” opet bi ih smatrali sotonistima. Rolling Eyes No dobro, ako netko dokaže da su stvarno sotonisti, ja neƦu nastaviti "po svome" nego Ʀu priznati to ali meni se joÅ” uvijek ne ĆØini da su oni ĆØistokrvni sotonisti.
Uostalom, njihova prijaÅ”nja pjesma je bila veliki hit u Finskoj a zove se Devil Is A Looser. Pa neka svatko za sebe zakljuĆØi. Wink

metal^n!
klara

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 20:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

prvo - ja Lordse nisam proglasila sotonistima ...

ali mi je zbilja postalo too much da se na jednom katoliĆØkom forumu
otvoreno brani sotonizam pod krinkom glazbene kvalitete ...
koja podjela na teže i lakÅ”e sotonistiĆØke bendove? Shocked Confused
sotonizam je sotonizam ... tuzan

pa upravo najveƦa zamka Twisted Evil je uvjeriti
kako je sve bezopasno i da ga zapravo ni nema ...

zaista se stvari banaliziraju do kraja
i potpuno se slažem sa snenim i konstatacijom:
Citat:
Nemojmo razne duhovne otrove tako marginalizirati. nije ovdje pitanje maski nego Å”to su oni pogodili duÅ”u evropskog ĆØovjeka koji ide za opskurnim i toga treba.

Metalac

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 20:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

OK, sorry, ispriĆØavam se Å”to sam planuo. To mi je jedna loÅ”a reakcija koja se formirala u osnovnoj kada sam ĆØuo svakakva svrÅ”tavanja u sotoniste.
Dakle, mene zbunjuje ovo:
-na poĆØetku ima onaj morbidni dio o okljaÅ”trenim svecima a u drugoj strofi govori: BraƦo i sestre, ustrajte u vjeri jer vjernici Ʀe biti spaÅ”eni. To mene zbunjuje i upravo zbog tih rjeĆØi ja njih ne mogu strpati u sotoniste (kao Å”to to svi drugi rade).
Moj zadnji post nije bio otvoreno branjenje sotonizma na katoliĆØkom forumu! Ako jesu sotonisti, onda to povlaĆØim ali ako nisu onda ĆØemu optužbe? Ja se dosta ĆØesto držim one: Nevin si dok ti se krivnja ne dokaže. Ovdje imaju neke morbidne tekstove ali ne vidim neki otvoreni znak da pozivaju na sotonizam i iz toga razloga ne stavljam Lordi u sotoniste.

Dakle, sorry Klara joŔ jednom ali to su glavni razlozi zaŔto ja njih ne vidim u grupi sotonista.

metal^n!
klara

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 20:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

proĆØitaj ponovno Å”to sam napisala
pa mi reci gdje sam ih ja proglasila sotonistima ... Wink

moj odgovor se odnosio na H.I.M ...
ako se bend zove njegovo Ć°avolsko visoĆØanstvo,
mislim da je svaki daljnji komentar suviŔan ...
i nema tu mjesta nikakvim podjelama
na lakÅ”e i teže sotonistiĆØke bendove ... Wink

najlakŔe je sve prikazati kao zafrkanciju i ismijavanje,
kao Å”to se to nastoji uĆØiniti s njihovim nastupom ...
(ne mislim pri tome na tebe, pratila sam danas malo
komentare na netu vezano uz ES ...)
nisam od onih koji u svakom grmu vide vraga,
no ako je neÅ”to smatram opskurnim - onda Ʀu to i izreƦi ...

btw, nisam tvoj post uopƦe doživjela kao da si planuo ...
forum je mjesto za razmjenu miŔljenja
i ne vidim zaŔto bi se svako razmimoilaženje
odmah moralo smatrati "svaĆ°om" ili "prepiranjem" ...

Metalac

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma vidio sam veƦ u proÅ”lom postu da si se od toga ogradila. Wink
Å to se tiĆØe HIM (ja njih stvarno ne pratim jer mi je njihova mjuza Å”ugava pa ne znam baÅ” niÅ”ta toĆØno o njima, jedino mislim da je bio neki skandal s njima koji je bio napisan u novinama no to mi se nije dalo ĆØitati), ja ne znam da li su oni sotonisti niti zaÅ”to spadaju u sotoniste. Možda je taj naziv vezan za njihovo "vjersko" stajaliÅ”te (ako se sotonizam može uopƦe nazvati vjera Rolling Eyes ) no možda i nije. Pri tome bolje da ne znaÅ” koji je moj nick na MSN-u jer bismo onda imali jednu žestoku meĆ°usobnu raspravu. Laughing Laughing Laughing
InaĆØe sam neÅ”to dosta osjetljiv na temu sotonizma u glazbi u zadnje vrijeme. To je valjda zbog toga Å”to je jedan moj frend u 6. razredu osnvne svu glazbu svrstavao u sotonizam (ĆØak i Prodigy! Shocked ) pa mi je nerviranje na njega zbog toga valjda sada postalo trajno. Laughing

No dobro, drago mi je da se nisam s nikime posvaĆ°ao. Wink
BIG HUG!!! jako sretan

metal^n!
Žan
mod team leader

PostanoPostano: uto 23 svi 2006, 1:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dear Metalac Smile Jel ti Lordi izgledaju ko neki anĆ°eleki? Rolling Eyes Confused Njihove maske te ne asociraju možda na demone? Da tu sotona nema prste, ovo ne bi ovak izgledalo kak izgleda Confused

Citat:
Istinski vjernici
vi Ʀete biti spaÅ”eni
braƦo i sestre ustrajte u vjeri

O kojim vjernicima se tu priĆØa? Ne bih baÅ” rekao da se tu priĆØa o krÅ”Ć¦anima Confused

Gdje ima dima, ima i vatre... Melodija možda jest catchy, a to joj je i svrha, da navuĆØe... Ono, joj, kak fora pjesma, a onda se kasnije poĆØneÅ” furat na njih Rolling Eyes Metal nikad nije asocirao na neÅ”to dobro i korisno. Tjera te na luĆ°aĆØko ponaÅ”anje, a to definitivno nije baÅ” dobro... Kraj toga ostat smiren?? Ne bih baÅ” rekao... Confused Ljudi zaslijepljeni, osjeƦaju se tako bezbrižnima i sigurnima kraj toga, a nisu ni svjesni da ih to polako uvlaĆØi u sebe... Metalac, prebaci se na Gustafe belji se Wink

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: uto 23 svi 2006, 20:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bilo je i prije ekscesa na Eurosongu,kada je 1998. za Izrael pobijedio hermafrodit,odnosno muŔkarac koji je postao žena.
Ali "njena" pjesma se svrstava u jednu od najboljih pjesama svih Eurosongova.
Shocked Shocked Shocked I tko je tu lud? Shocked Shocked Shocked

Metalac

PostanoPostano: uto 23 svi 2006, 22:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Citat:
Istinski vjernici
vi Ʀete biti spaÅ”eni
braƦo i sestre ustrajte u vjeri

O kojim vjernicima se tu priĆØa? Ne bih baÅ” rekao da se tu priĆØa o krÅ”Ć¦anima Confused
... Metalac, prebaci se na Gustafe belji se Wink

Je li sotona ikada rekao da ƦeÅ” biti spaÅ”en ako u njega vjerujeÅ”? I THINK NOT!!! belji se

Ne volim Gustafe. Radije Ʀu sluÅ”ati "pretežito neurotiĆØnu energiju modificirajuƦi instantnu kreaciju" Wink
Hint: Prevedi na engleski pretraži na netu Å”ta to znaĆØi kao kratica i dobit ƦeÅ” ime benda. Laughing

metal^n!
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sri 24 svi 2006, 19:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Metalac napisa:
Je li sotona ikada rekao da ƦeÅ” biti spaÅ”en ako u njega vjerujeÅ”? I THINK NOT!!!

Pa teniĆØki gledano nije, al ak tak gledaÅ”, oni smatraju da se bore protiv nas i ako mi ne uspijemo, ako oni pobjede znaĆØi da Ʀe biti spaÅ”eni od nas i "tiranije" Crkve.

Iako Å”to se itĆØe kostima neÅ”to sam naĆØuo da su ih zapravo napravili prema nordijskoj mitologiji. Jel zna itko iÅ”ta viÅ”e o tome?

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.