HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 18 kol 2019, 7:29. Pogledaj neodgovorene postove
Nova sezona KND-a
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: sub 18 ruj 2004, 14:05
PostNaslov : Nova sezona KND-a
Citiraj i odgovori

Danas je poĆØela nova sezona.
VeƦi broj sportova, naravno i veƦi broj ekipa.
Ove sezone uz KMNL igra se posebna liga KMNL za krizmanike koja poĆØinje sredinom listopada i za koju joÅ” traju prijave.
Uz KOL za djevojke slijede subote kreƦe i jedna jedninstvena liga. To je KOL mjeÅ”ovito.
JoÅ” je rano govoriti o favoritima ali ono Å”to sam danas vidio bit Ʀe neizvjesno do kraja.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pon 06 pro 2004, 22:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Selekcija KatoliĆØke malonogometne lige i ove godine sudjeluju na malonogometnom turniru 'Kutija Å”ibica'
U subotu su igrali protiv MKA Jezera iz Murtera i pobjedili 3:0
SlijedeƦu utakmicu igraju u petak 10.12 u 17.30 u dvorani 'Kutija Å”ibica'. Za one koji bi htjeli doƦi informacija da se dvorana nalazi blizu treÅ”njevaĆØke remize. Silazi se stanica prije remize i prolazom ispod nebodera dolazi se do dvorane.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 15:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Proljeni dio sezone je poĆØeo.
Bez brige. PoĆØela su odbojkaÅ”ka natjecanja.
Prvo su na parket istrĆØavale djevojke, u subotu Ʀe poĆØeti i mjeÅ”ovita odbojka a krajem mjeseca i KMNL 3 liga.
Sve je neizvjesno tko Ʀe biti prvaci pitanje je sada.
E to se nezna do zadnje utakmice. jako sretan

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: sri 18 svi 2005, 20:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I tako. Vrijeme prolazi i bliži nam se zavrÅ”nica ZagrebaĆØkog KMNL-a za ovu sezonu. ZavrÅ”etak je 4 lipnja kada Ʀe se odigrati zadnje utakmice u ovoj sezoni. Nakon odigravanja tekmi na terenima u KuÅ”lanovoj službeni zavrÅ”etak sa rezimeom i proglaÅ”enjem najboljih bit Ʀe u župi Savski gaj. u veĆØernjim satima.
Nakon toga u Zagrebu Ʀe se 11 i 12.6 održati zavrÅ”nica Hrvatskog KMNL-a. Tamo Ʀe nastupiti sve najbolje ekipe iz svih centara u kojima se odigrava KMNL.
Naravno sve informacije na vrijeme.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: čet 22 ruj 2005, 8:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U subotu 17.9 krenula je nova sezona KMNL-a.
Ukupno je 54 ekipe u 4 lige.
Krizmanici kreƦu 1.10.

U radu je spas.
Nemo

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sub 24 ruj 2005, 22:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ha, krenula je i splitska KMNL.

ViŔe na http://public.carnet.hr/pastoral_mladih/sport

Pozdrav

Ja sam uskrsnuƦe i život:
tko u mene vjeruje, ako i umre, živjet Ʀe.
I tko god živi i vjeruje u mene,
neƦe umrijeti nikada
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pon 26 ruj 2005, 20:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nemo napisa:
Ha, krenula je i splitska KMNL.

ViŔe na http://public.carnet.hr/pastoral_mladih/sport

Pozdrav

ƈestitka na poĆØetku sezone.
U Zagrebu su ĆØak igra 4 lige. I ove godine sam predstavnik ekipe NavjeÅ”tenje iz Velike Gorice
InaƦe se spremam u Split jednu subotu pa Ʀu pokuÅ”at isplanirat da i vas obiĆ°em.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: ned 15 sij 2006, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ToĆØnu tablicu KMNL-a Zagreb za 1, 2 i 3 ligu možete naĆØi nahttp://davorovenovosti.blog.hr
U tim tablicama su ekipama koje su imale kaznene bodove koje su prenjeli iz proŔle sezone oduzerte od osvojenih u ovim.
Upozorenje je da su neke ekipe po toj tablici koja vrijedi u KMNL-u Zagreb ali iz tehniĆØkih razloga se ne vide pale za 1 do ĆØak 4 mjesta.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: uto 14 ožu 2006, 22:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

KMNL se Ŕiri.
To je dobro i pohvalno.
Ono Å”to me veseli, to je da i mladi iz BIH i iz Srbije prepoznavaju KMNL kao dobar nogomet i da se sve viÅ”e ukljuĆØuju.
KMNL Osijek Ʀe tu imati veliku ulogu jer im je blizu.

U radu je spas.
TiƦ

PostanoPostano: pon 01 svi 2006, 12:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo zanima me da li je KMNL nogometna liga za vjernike laike ili neŔto drugo??? ja tražim neki klub u kojem bi mogao slaviti Boga i usput sudjelovati u humanitarnim akcijama kroz sport može i tenis

ĆØovjek je ĆØovjeku svetinja
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 01 svi 2006, 12:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zagrepĆØani Ʀe ti dati toĆØniju informaciju u koje se sve klubove možeÅ” ukljuĆØiti,ali to Å”to tražiÅ” ƦeÅ” naƦi baÅ” u KMNL-u,ovisi koja ti ekipa dopadne..Ali ĆØini mi se tek na jesen jer tada poĆØinje nova sezona a do tad imaÅ” vremena raspitat se gdje s emožeÅ” ukljuĆØiti!

Sretno i Božji blagoslov!

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
davorseljan

PostanoPostano: pon 01 svi 2006, 12:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

TiƦ napisa:
evo zanima me da li je KMNL nogometna liga za vjernike laike ili neŔto drugo??? ja tražim neki klub u kojem bi mogao slaviti Boga i usput sudjelovati u humanitarnim akcijama kroz sport može i tenis

Stanje je slijedeƦe.
U Zagrebu orgarniziranjem sportskih liga na razini župa, zajednica bavi se sportsko druŔtvo 'Katolici na djelu'.
Trenutno su ovi sportovi:
mali nogomet - seniori, krizmanici a uskoro kreƦu i prvopriĆØesnici
odbojka - djevojke i mjeŔtovita.
KoÅ”arka je bila ali se u meĆ°u vremenu raspala.
Tvoja župa u GraneŔini može prijaviti ekipu u gore navedene sportove.
Sezona poĆØinje poĆØetkom rujna a poverenstvo za mlade ZagrebaĆØke nadbiskupije svim župama Å”alje obavijest sa svim informacijama.

U radu je spas.
TiƦ

PostanoPostano: pet 05 svi 2006, 17:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

lijepo vas molim tko god zna gdje i kad Ʀe biti finale lige pa da ja doưem i raspitam se kako i gdje se prijaviti. bio bih vam puno zahvalan
pa mi javite onda jako sretan

davorseljan

PostanoPostano: sub 06 svi 2006, 14:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ZavrŔnica lige je 10.6.
Taj dan utakmice se igraju na KuÅ”lanovoj, a naveĆØer je prozivka, misa i dodjela nagrada u župi sv. Josip na TreÅ”njevci.

U radu je spas.
TiƦ

PostanoPostano: pet 09 lip 2006, 19:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

u koliko sati je to finale ako se nije promijenio datum? imam za uĆØit pa me zanima kad je da vidim da li Ʀu moƦi doƦi. ZNAM DA SAM DOSADAN, KAJ ƆU

Maki

PostanoPostano: pet 09 lip 2006, 21:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:
U subotu 11.6.2006 bit Ʀe zavrÅ”nica joÅ” jedne sezone KatoliĆØke malonogometne i odbojkaÅ”ke lige.
OdbojkaŔi su svoju sezonu silom prilika zavrŔili ranije.
KMNL zadnje kolo igra u subotu 11.6 od 8 do 1 ...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sub 10 lip 2006, 12:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav svima.
Prvaci u sezoni 2005/06 je ekipa Sveta Mati Sobode.
ProglaÅ”enje pobjednika u svim ligama je veĆØeras u župi sv. Petar u VlaÅ”koj.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: sri 16 svi 2007, 18:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ObavjeÅ”tavam te o dogaĆ°anju koje Ʀe se održati 19. svibnja u 19. sati u mojoj župi Remete, u ime organizatora zavrÅ”nice župne malonogometne momĆØadi ā€œAdvocata Croatieā€

U subotu je zavrÅ”nica KMNL -a ā€œbl. Alozije Stepinacā€œ, i ženske KOL ā€œbl. Ivan Merzā€, sa Svetom misom u 19. sati u SvetiÅ”tu Majke Božje Remetske u Remetama.

Od svake je momĆØadi obavezan dolazak najmanje pet(5), igraĆØa/igraĆØica, u protivnom Ʀe se ekipe kazniti oduzimanjem bodova u sljedeƦoj sezoni.

Nakon mise slijedi dodjela nagrada pobjedniĆØkim ekipama i pojedincima u klaustru samostana, nakon ĆØega Ʀe se svi mladi uputiti u crkveno dvoriÅ”te gdje Ʀe nastaviti svoje druženje uz zabavu, pjesmu, ples, piƦe.

Autobusi za Remete voze sa Svetica: linije 226 i 203, te sa Kaptola isto linija 226.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: pon 03 ruj 2007, 6:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sastanak predstavnika KMNL-a Zagreb bit Ʀe na Mariji Bistici u subotu 8 rujna u sklopu radionica.
Prve tekme igraju se 15. rujna.
JoÅ” nije kasno da prijevite svoju ekipu.

U radu je spas.
Veri-tas

PostanoPostano: uto 27 stu 2007, 11:09
PostNaslov : KND???
Citiraj i odgovori

PoŔtovani,

Moje ime je Tomislav Omerzel i predstavnik sam župne ekipe Tijelo Kristovo, Sopot koja se od samog poĆØetka, sa manjim prekidima, aktivno ukljuĆØila u natjecateljski dio KatoliĆØke malonogometne lige ā€žBl.Alojzije Stepinacā€œ. Osobno sam sudjelovao u organizaciji KMNL u razdoblju od 1998. do 2004. , a u sezonama 2002/03 i 2003/04 sudjelovao sam kao koordinator svih katoliĆØkih liga ( KMNL i KOL ) zagrebaĆØke nadbiskupije, te kao organizator 1. nacionalnog katoliĆØkog prvenstva u malom nogometu koji se održao u Rijeci .

Ovim dopisom želim ukazati na nezakonite radnje u Sportskom druÅ”tvu ā€žKatolici na djeluā€œ koje pod svojim okriljem ima sve katoliĆØke sportske lige na podruĆØju ZagrebaĆØke nadbiskupije. U dolje navedenim argumentima dobit Ʀete uvid u protuzakonito i protustatutarno djelovanje SD ā€žkatolici na djeluā€œ.

Dana 04.07.2004. u prostorijama župne crkve sv.Petra u VlaÅ”koj ulici, održana je OsnivaĆØka skupÅ”tina udruge ā€žkatolici na djeluā€œ na kojoj sam i sam prisustvovao. Sukladno ĆØlanku 11. Zakona o udrugama (ā€žNarodne novineā€œ br.88/01 ), skupÅ”tina je donijela i statut kojeg Vam Å”aljem u prilogu. 42 ĆØlana skupÅ”tine izabrala su predsjednika Tomislava Buntaka i 9-oro ĆØlanova upravnog odbora na mandat od dvije godine , sukladno statutu udruge.
S obzirom na ĆØinjenicu da se natjecanja KMNL i KOL održavaju joÅ” od 1998. godine pod ingerencijom Povjerenstva za pastoral mladih ZagrebaĆØke nadbiskupije, ovim ĆØinom željelo se i zakonski osigurati prava i obaveze ovih projekata.

I to je bila jedina pozitivna stvar, jer ā€¦

Dana 09.11.2007. dobio sam sms poruku o sazivanju izborne skupÅ”tine SD ā€žkatolici na djeluā€œ za dan 11.11.2007. koja se je trebala održati u prostorijama centra za kulturu ā€žMaksimirā€œ s poĆØetkom u 17h. ToĆØnije, proÅ”lo je 3 godine, 4 mjeseca i 7 dana a da skupÅ”tina nije zasjedala.
Tu bih mogao prestati pisati, jer po zakonu o udrugama, ukoliko se u roku od dvije (2) godine ne održi redovita sjednica skupÅ”tine, ista ā€žex legeā€œ prestaje djelovati.
Ovim ĆØinom prekrÅ”eni su ĆØlanci 16. i 17. statuta udruge koji propisuju rad skupÅ”tine i trajanje mandata svih ĆØlanova izvrÅ”nih tijela, ali i ĆØlanak 9. o pravodobnom izvjeÅ”tavanju ĆØlanova o radu udruge.

ŽeleƦi prisustvovati sjednici i ukazati na postojeƦi problem, ali i informirati se o radu udruge , zapazio sam da je opet prekrÅ”en ĆØlanak 16. ( dnevni red i financijsko izvjeÅ”Ć¦e potrebno je dostaviti 7 dana unaprijed ĆØlanovima skupÅ”tine ).

Iz pouzdanih izvora, saznao sam da je prekrÅ”en ponovno i ĆØlanak 17. o radu upravnog odbora, a potvrdu sam dobio na izlaganju predsjednika Buntaka koji je napomenuo da se bez suglasnosti skupÅ”tine jedan projekt odvojio od udruge i postao samostalni projekt u okviru nove udruge. Tim ĆØinom, jedan dio ĆØlanova UO prestao je izvrÅ”avati svoje obaveze sukladno statutu.

Na izbornoj skupÅ”tini ( samo ne znam ĆØega ), prisustvovalo je 11 ĆØlanova skupÅ”tine iz 2004. godine i joÅ” dva nova ĆØlana. Å to nije bilo dovoljno da se pristupi donoÅ”enju bilo koje odluke, a vezane u statut. Sazivu je prisustvovao i povjerenik za pastoral mladih zagrebaĆØke nadbiskupije vlĆØ. Domagoj MatoÅ”eviƦ, kao pridruženi ĆØlan skupÅ”tine.

Upozorio sam nazoĆØne na novonastaloj situaciji i na sve one propuste u radu udruge, te predložio da se raspusti skupÅ”tina, te tako otvori moguƦnost za sazivanje osnivaĆØke skupÅ”tine neke nove udruge koja Ʀe preuzeti sve projekte u okviru ā€žkatolici na djeluā€œ.
Skup je nastavio sa radom ( samo ne znam ĆØega ), a poÅ”to ni u jednom trenutku nisam osjetio ni traĆØak samokritiĆØnosti, a kamoli prihvaƦanje odgovornosti za ovakvo stanje, napustio sam skup.
NeƦu ulaziti u dublju analizu ove situacije, ali argumentirano tvrdim da su prekrÅ”eni joÅ” neki ĆØlanci iz navedenog statuta, ali ih zbog skraƦene verzije ovog dopisa neƦu detaljnije objaÅ”njavati.

Iz pouzdanih izvora doznao sam da iste osobe,koje su odgovorne za nezakonito djelovanje i krÅ”enje statuta, pokuÅ”avaju ponovno sazvati osnivaĆØku skupÅ”tinu Å”to bi bilo pogubno za daljnje djelovanje projekata ā€žkatolika na djeluā€œ, pa s toga predlažem slijedeƦe korake...

1. Da se sazove izvanredni sastanak predstavnika svih katoliĆØkih liga za sezonu 2007/08. na kojem bi se zatražilo od voditelja liga da se oĆØituju o problemu.
2. Da se povjerenstvo za pastoral mladih ZG nadbiskupije službeno oĆØituje o tom problemu.
3. Da se sankcioniraju sve odgovorne osobe za novonastalu situaciju.
4. Da svi predstavnici ekipa ĆØine novu osnivaĆØku skupÅ”tinu.( I svi ostali zainteresirani )
5. Da se u Å”to kraƦem roku pristupi sazivanju i održavanju nove osnivaĆØke skupÅ”tine.
6. Da nova skupÅ”tina bude odobrena od strane povjerenstva za pastoral mladih zagrebaĆØke nadbiskupije.

Svi ostali prijedlozi razmatrat Ʀe se na izvanrednom sastanku, pa zato molim voditelje da mi dostave prijedloge na moj mail u cilju Å”to kvalitetnijeg rjeÅ”avanja novonastalog problema.

Smatram da, kao konzumenti projekata ovog sportskog druÅ”tva, trebate biti upoznati sa ĆØinjeniĆØnim stanjem, i miÅ”ljenja sam da svi zajedno trebamo djelovati kako se takve radnje ne bi dogaĆ°ale u buduƦnosti, te utjecati kako bi sve odgovorne osobe preuzele odgovornost za novonastalo stanje.

Tomislav Omerzel
tomislav.omerzel@zg.t-com.hr
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Veri-tas

PostanoPostano: pet 30 stu 2007, 9:39
PostNaslov : KND
Citiraj i odgovori

PoŔtovani,

Kao prvo želio bih se svima Vama zahvaliti na razumijevanju, Ŕto ste mi poslali mailove potpore u mojim nastojanjima i Ŕto ste mi dali snagu da se borim do zadnjeg trena kako bih postigao eventualne promjene u samoj udruzi.
Na žalost, nisam uspio u svojoj nakani da promjenim odnose unutar udruge i Å”to nisam uspio u svom glavnom prijedlogu da svi predstavnici ekipa KMNL i KOL postanu automatski ĆØlanovi skupÅ”tine i na taj naĆØin ukljuĆØe se u rad .
Nisam uspio ni u nakani da uĆ°em u upravni odbor ( nisam izabran ) iako sam od svih kandidata jedini predoĆØio svoj program , za Å”to Ʀu se zalagati i Å”to bi trebalo promjeniti u samoj udruzi. Od web stranice, projekta selekcije KMNL, postavljanje jasnijih ciljeva u problematici nacionalnog programa, ponovno povezivanje KND i hepicentra odreĆ°enom vrstom sporazuma o suradnji i puno kvalitetnijoj organizaciji samih natjecanja KMNL i KOL, Å”to smatram da svojim iskustvom i znanjem jasno mogu pružiti.

Moja razmiÅ”ljanja o skupÅ”tini, djelovanju udruge i samom naĆØinu ocito se mimoilaze sa stajaliÅ”tem veƦine koji su bili prisutni i koji ĆØine sadaÅ”nju skupÅ”tinu, te sukladno toj ĆØinjenici viÅ”e ih neƦu ni isticati, ali Vama za obavijest Ʀu reƦi kako se povjerenik i skupÅ”tina na kraju oĆØitovala o dosadaÅ”njim problemima.

DosadaŔnji rad udruge ( od 2004g pa do danas ) ocijenjen je kvalitetnim i dobrim, a nerad skupŔtine smatra se proceduralnom pogreŔkom koja nije utjecala na rad udruge.

Isto tako, svi oni koji žele sudjelovati u radu, mogu se javiti odgovornim osobama ( osobno sam iznio ĆØinjenicu o vaÅ”im prijedlozima, tj. suglasnosti o prijedlogu br.4 iz nedavnog dopisa, ali nikoga nisam imenovao ), ali stav skupÅ”tine je da predstavnici ekipe ne mogu biti automatski ni pridruženi ĆØlanovi bez prava glasa.

Na kraju bih ipak samo obavijestio Vas, da sadaÅ”nja skupÅ”tina broji 21 ĆØlan, veĆØina od njih su osobe koje smatram odgovornim za stanje u udruzi, a službeno mogu izreƦi da, od trenutka objave ovog maila ,do daljnjeg ta udruga ima 20 ĆØlanova.

JoÅ” jednom zahvaljujem svima i nadam se da Ʀemo suradjivati uskoro " u nekom drugom gradu, u nekom drugom cirkusu".

Tomislav Omerzel
davorseljan

PostanoPostano: sub 01 pro 2007, 11:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Podržavam Žogu samo sam na žalost bio u bolnici i nisam mogao prisustovat skupŔtiti.

U radu je spas.
Veri-tas

PostanoPostano: sub 01 pro 2007, 16:38
PostNaslov : Katolici na djelu
Citiraj i odgovori

Ukoliko smatrate da ipak ne trebam prestati djelovati za dobrobit KND-a, slobodno mi se možete javiti mailom i predložiti svoje prijedloge jer kao "posljednji mohikanac" ne mogu niti želim sam niŔta napraviti.
Kao Å”to Vas do sada nisam na niÅ”ta nagovarao, tako ni sada neƦu ali s obzirom na toliko mailova podrÅ”ke ni sam ne znam Å”to da napravim. da li da odustanem od svega kao Å”to sam napisao ili da nastavim svoje djelovanje ali uz VaÅ”u pomoƦ.
Slobodno poÅ”aljite i kritike na moj dosadaÅ”nje pokuÅ”aje jer se ne smatram najpametnijim veƦ samo osobom koja može puno viÅ”e napraviti za ovu udrugu ( prijaÅ”nji rad su mnogi ocijenili puno boljim nego sadaÅ”nji rad udruge ), nego Å”to su to uĆØinili pojedinci na ĆØelu s g. Tomislavom Buntakom.

Hvala unaprijed...

Tomislav Omerzel
ISTINA

PostanoPostano: pon 03 pro 2007, 11:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Šta je to viŔe i bolje g.Omerzelu Ŕto ste Vi to napravili?
ƈinjenice i usporedbe Vas molim?

BVB
Veri-tas

PostanoPostano: pon 03 pro 2007, 16:39
PostNaslov : odgovor "ISTINI"
Citiraj i odgovori

Kad se predstavite kao Å”to sam i ja to uĆØinio, onda Ʀu Vam i odgovoriti.

A kad me VeƦ pozivate, napisati Ʀu na ovom forumu joÅ” i to da je u radu svake udruge, bila ona katoliĆØka ili ne, normalno da se podnese izvjeÅ”Ć¦e o radu i financijsko izvjeÅ”Ć¦e skupÅ”tini kako bi se moglo konkretno raspravljati o svemu jasno i afirmativno , a Vi to niste uĆØinili ni dan danas.
Vama je trebalo 3 i pol godine da sazovete sjednicu skupŔtine, a onda ste u roku 2 mjeseca sazvali dvije sjednice.
Da ne govorim kako ste radili samovoljno, bez znanja skupŔtine.

I joŔ neŔto... Javna kandidatura i javno glasovanje, koliko je meni poznato, postoji joŔ samo u Big Brotheru...

SRAMITE SE
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.