HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 18 srp 2019, 13:31. Pogledaj neodgovorene postove
Burza pitanja
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Maki

Spol: muško
PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 18:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jel imaÅ” program LimeWire? Ako imaÅ” upiÅ”i tu pjesmu i sigurno će ti je naći, provjereno. jako sretan jako sretan jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Mandy

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 18:59
PostNaslov : Posveta
Citiraj i odgovori

Eiiii lipi, dobri, pametni moji..
Trebam pomoƦ!
U nedjelju mi je krizma i kumu sam kupila knjigu i sad bi mi trebala neka posveta, ima tko kakvu pametnu ideju?!
(BTW knjiga je vrtna enciklopedija, znam da nije prigodna al tip je ufuran u botaniku:-D
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Mara

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 19:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A da probaÅ” s onim: dragom kumu za...
Ali, daj reci: tko kome kupuje dar, ti kumu ili on tebi?

Ljubi i ĆØini Å”to hoƦeÅ”
Metalac

PostanoPostano: pon 22 svi 2006, 19:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mara napisa:
Dakle, Istrani u pomoƦ, lijepo molim. Informirajte me ako može, tko je toĆØno Marlyn Manson i Å”to je razlog da su mu zabranili koncert u Puli. NeÅ”to sam naĆØula, ali u tim stvarima nisam doma. Imam uĆØenicu na vjeronauku koja mu je sklona, a ja ne znam pravo odgovoriti, niti se u tome snalazim, a obeƦala sam joj odgovor zaÅ”to je Crkva protiv.

Pa ovako, ukratko reĆØeno, ako ta uĆØenica sluÅ”a Mansona samo zbog glazbe (melodije) onda vjerojatno neƦe biti niÅ”ta. ALI, ako se drži onoga Å”to on govori onda je to loÅ”e. Ne znam baÅ” da li je spremna raditi gluposti u njegovo ime kao Å”to dosta priglupih ljudi radi u ime drugih glazbenika (Eminem, Ozzy Osbourne, Linkin Park (buhahahaha Vjerovali ili ne, desio se jednom jedan incident za kojeg su optužili njihovu glazbu! Komedija! Laughing Laughing Laughing )).

Ukratko o Mansonu: odgojen je u krÅ”Ć¦anskoj obitelji no zbog nekog razloga je u nekom trenutku sve to odbacio i otiÅ”ao u krivom smjeru. Odbacio je krÅ”Ć¦anstvo, na koncertima trga Bibliju i sliĆØno. Pravo ime mu je Brian Warner a ovo umjetniĆØko, Marilyn Manson, mu dolazi od Marilyn Monroe i ubojica Manson iz razloga Å”to, koliko ja znam, objema se divi.

Moj prijedlog je da prvo probaŔ saznati zaŔto mu je sklona i Ŕto vidi u njemu. Možda si samo previŔe zabrinuta.
No, možda i nisi.

metal^n!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 06 lip 2006, 21:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jel zna netko proceduru kako neŔto iz maila prebacit na cd?

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fratar

PostanoPostano: uto 06 lip 2006, 22:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ljudi jel mi može netko reƦi kako da rijeÅ”im jedan problemĆØiƦ?
kada snim na kompu neki podatak ili bilo Å”ta, a koristim hrvatske znakove(ĆØ, Ʀ i Ć°) napravi mi se kopija koja nema vrijednosti(0 MB) i nemogu koristiti taj podatak dok ne izbriÅ”em tu kopiju, a ona se stalno iznova ponavlja dok ne preimenujem original....

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveƦa je meưu njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: sri 07 lip 2006, 5:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Jel zna netko proceduru kako neŔto iz maila prebacit na cd?

Ako misliŔ na attachment (ono sa spajalicom) onda ga prvo spremiŔ negdje na komp (npr. na desktop) i onda ga spržiž na CD.
A ako želiÅ” baÅ” poruku spremiti, onda oznaĆØiÅ” e-mail i odeÅ” na File pa Save i onda, ako želiÅ”, promijeniÅ” vrstu datoteke u koju Ʀe ti spremiti: imaÅ” kao e-mail, tekst dokument i HTML odnosno web site oblik. Ovo vrijedi ako se koristi Outlook Express. Wink Ako pak koristiÅ” web mail poput npr. (T)iskon e-mail onda odeÅ” na opciju snimi tekst poruke koja ti se pojavi kada uĆ°eÅ” u samu poruku. Wink
fratar napisa:
kada snim na kompu neki podatak ili bilo Å”ta, a koristim hrvatske znakove(ĆØ, Ʀ i Ć°) napravi mi se kopija koja nema vrijednosti(0 MB) i nemogu koristiti taj podatak dok ne izbriÅ”em tu kopiju, a ona se stalno iznova ponavlja dok ne preimenujem original....

razmislja Ovo mi je veoma ĆØudno. Nekako mi se ĆØini da ti je to greÅ”ka u mediju sa kojeg snimaÅ” (CD, DVD, USB stick). Jel možeÅ” to malo detaljnije opisati?

metal^n!
fratar

PostanoPostano: sri 07 lip 2006, 11:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Metalac napisa:
fratar napisa:

razmislja Ovo mi je veoma ĆØudno. Nekako mi se ĆØini da ti je to greÅ”ka u mediju sa kojeg snimaÅ” (CD, DVD, USB stick). Jel možeÅ” to malo detaljnije opisati?

nema veze sa CD, DVD, USB, nego na hardu,... npr. snimim pjesmu pod nazivom UĆØitelju gdje stanujeÅ”, komp Ʀe mi napraviti kopiju Ucitelju gdje stanujeÅ” (Å” Ʀe ostati jer mu smetaju samo znakovi ĆØ, Ʀ i Ć°, možda ž ali nisam siguran) ja ju nemogu sluÅ”ati u winampu dok tu kopiju ne obriÅ”em, a ona Ʀe se stalno pojavljivati dok original ne preimenujem tako da ne sadrži ta odreĆ°ena slova...

- to troje -

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: sri 07 lip 2006, 17:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fratar napisa:
nema veze sa CD, DVD, USB, nego na hardu,... npr. snimim pjesmu pod nazivom UĆØitelju gdje stanujeÅ”, komp Ʀe mi napraviti kopiju Ucitelju gdje stanujeÅ” (Å” Ʀe ostati jer mu smetaju samo znakovi ĆØ, Ʀ i Ć°, možda ž ali nisam siguran) ja ju nemogu sluÅ”ati u winampu dok tu kopiju ne obriÅ”em, a ona Ʀe se stalno pojavljivati dok original ne preimenujem tako da ne sadrži ta odreĆ°ena slova...

Shocked
Ma to je garant zbog jednog velikog bug-a, koji se zove Windows XP! Laughing
razmislja Meni se tako neÅ”to ĆØudno nikada nije dogodilo. Ako si siguran da si sve napravio "po uputama" onda jedino da probaÅ” reinstalirati Winamp.
U svakom sluĆØaju, javi kada i ako taj problem uspijeÅ” rjeÅ”iti jer mi je full ĆØudan! Shocked

metal^n!
fratar

PostanoPostano: sri 07 lip 2006, 20:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Metalac napisa:
Ma to je garant zbog jednog velikog bug-a, koji se zove Windows XP! Laughing
hehehe Laughing to sigurno!! Wink
Metalac napisa:
razmislja Meni se tako neÅ”to ĆØudno nikada nije dogodilo. Ako si siguran da si sve napravio "po uputama" onda jedino da probaÅ” reinstalirati Winamp.
U svakom sluĆØaju, javi kada i ako taj problem uspijeÅ” rjeÅ”iti jer mi je full ĆØudan! Shocked
ma jesam i winamp(iako to radi i sa ostalim "fajlovima" ne samo mp3) i windowse,... ali joÅ” uvijek mi to radi, a nitko mi ne zna reƦi kak da to popravim place place place

- to troje -

andjelcic
Metalac

PostanoPostano: čet 08 lip 2006, 5:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ideja: si probao provjeriti da li su ti language settings OK? To vidiÅ” u Control Panel i Regional And Language Options. Uz to, provjeri si Language Bar na Toolbar-u.

Vjerojatno to neƦe puno utjecati ali tko zna, strange are the way in wich the Windows XP works! Laughing Laughing Laughing

metal^n!
dodododoprecjednik

PostanoPostano: čet 08 lip 2006, 9:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

problem je u tome kaj fajlove i direktorije kad imenujete,koristite hrvatska slova...nemojte to radit;snimajte bez Å”,ĆØ,Ʀ,Ć°,ž...i necete imat takvih problema sigurno...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: čet 08 lip 2006, 9:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Domac napisa:
problem je u tome kaj fajlove i direktorije kad imenujete,koristite hrvatska slova...nemojte to radit;snimajte bez Å”,ĆØ,Ʀ,Ć°,ž...i necete imat takvih problema sigurno...

Ali ja ti stalno koristim ĆØ,Ʀ,... i sve mi radi normalno.
Trebalo bi pogledati u language settings i namjestiti na hrvatski ako veƦ nije. To mi je trenutno jedina ideja kako bi se to moglo popraviti. razmislja

metal^n!
fratar

PostanoPostano: čet 08 lip 2006, 10:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ljudi, mislim da sam rijeŔio problem jako sretan
trebao sam samo u regional and language options u advanced options ukljuĆØiti Extend support of advanced text in all programs, hvala na pomoƦi Wink

- to troje -

andjelcic
Metalac

PostanoPostano: sub 10 lip 2006, 10:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jel netko zna Å”to na engleskom znaĆØi power trip? U zadnje vrijeme to ĆØesto ĆØujem ali nemam blage Å”ta je to. pitam se ja sad!

metal^n!
Korny

PostanoPostano: ned 11 lip 2006, 13:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pogledala sam u rjeĆØniku i piÅ”e da je to izraz koji znaĆØi 'razmetanje svojom moƦi'...... Confused

Ovisi u kojem si kontekstu naiŔao na to
Metalac

PostanoPostano: ned 11 lip 2006, 14:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Razmetanje svoje moƦi"??? Shocked Bo. ƈudno.

InaĆØe, naiÅ”ao sam na to u kontekstu nekih pjesama koje u zadnje vrijeme sluÅ”am i u njima vokal govori kako mu ide na živce tuĆ°i "power trip".
razmislja No možda ipak ima smisla.

Thnx Korny! skace

metal^n!
sike

PostanoPostano: sri 14 lip 2006, 22:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Znam da Ʀete umrijeti od smijeha al treba mi album od I.BEE Å umica iz tamo negdje 1994.
Napravit Ʀete dobro djelo ako imate to jer je za jednu slijepu osobu

Ima li tko?

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Lara

PostanoPostano: uto 20 lip 2006, 8:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Metalac napisa:
A jel mi može možda netko reƦi na Å”to da gledam kada kupujem bubnjeve? Jer mislim ono, nije baÅ” svejedno koje kupim. Nego da bi trebao paziti na broj ĆØinela, bubnjeva,.... i sliĆØne stvari. Jer NEMAM POJMA o bubnjevima ali sam voljan nauĆØiti skace

bend
bitno je znat za koju vrstu muzike ti to treba. o tome ovisi koju boju i dubinu zvuka zelis, debljinu i vrstu materijala, no to se moze donekle i nastimavati vrstama koža koje ces koristiti i njihovim zatezanjem. takoder, bitno je znat koju dubinu prijelaza zelis. bubanj se uvik moze nadogradit, to nije problem. ako uzmes tamu (najbolje rockstar ili swingstar), premier, sonor, ludwig, zildjan, sabian, paiste ili yamahu neces falit, to uvik mozes posli prodat, ima dosta djelova, ali mozda ti je to sad skupo. set se sastoji od stalaka, stolca, bas pedale/a, palica, cinela i bubnjeva. osnovni su bass, 2 prijelaza iliti tomovi, snare, fush, crash, splash (nije bitan, al je meni super), china, ride.
NB! kože i palice su potrosna roba
jessss! jos se sican!! jako sretan a mozda san nesto i zaboravila.. razmislja
Metalac

PostanoPostano: uto 20 lip 2006, 8:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Wow! Shocked
UopƦe nisam znao da ima toliko toga. Shocked AND THNX FOR THE INFO!!! skace
I mislim da Ʀu te dosta gnjaviti na PP-u kada budem namjeravao kupiti. Razz

metal^n!
Lara

PostanoPostano: uto 27 lip 2006, 14:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hm..a ja san mislila da mi se odgovor koji san ti odma uputila posao... sad svratila vidit ima sta nova Smile

samo ti pitaj, slobodno! ne obecajen da cu znat, al cu pitat ako ne budem znala, tako da ces sigurno dobit pravi odg iz prve ruke! fora
keep on rockin' in the free world!!! miiir bubnja bend svira svira pjeva gitarist
Daisy Adaire

PostanoPostano: čet 29 lip 2006, 13:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ima li tko bilo kakvu obradu pjesme 'vilo moja'? znam za obradu klape kopara i klape crikvenica, al svejedno nemam nijednu...

pa ako netko ima, a dobra je duŔa... Wink

hvala!

Live. Love. Laugh.
Daisy Adaire

PostanoPostano: sub 01 srp 2006, 10:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i ako netko ima one pjesme sa zadnjeg vanninog koncerta 'vanna i prijatelji' kad su ona, ivana kindl i jacques houdek obradili troglasno par e.t.-jevih pjesama???

hitno mi treba... bar za neka 3 tjedna NAAAAJKASNIJE...

Live. Love. Laugh.
banana

PostanoPostano: pon 03 srp 2006, 12:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ima tko onu ( dosta staru ) igricu Sraz da mi maila ili barem da li netko zna neki linkiƦ sa kojega se može skinuti Wink ?!?

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Lara

PostanoPostano: pon 03 srp 2006, 14:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zna li neko ko je napisa pismu Život je ka liŔina?
izvode je sada neke klape, a mene stalno kopka da je mozda iz spliskog akvarela ...

gracias
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.