HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 20 srp 2019, 14:00. Pogledaj neodgovorene postove
SP 2006 - NjemaĆØka
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Srki

Spol: muško
PostanoPostano: uto 27 lip 2006, 13:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jadan Ekvador,to nisu zaslužili.
Englezi su se pokazali u jako loŔem svjetlu Ŕto je bilo vrlo bezobrazno od njih jer su krali vrijeme u svoju korist. I drago mi je da je Robinson dobio žuti karton.
Žao mi je Australije jer za Italiju nisam. Ono Ŕto mi je glupo jest da uvijek favoriti moraju na kraju ostati,nema nekih senzacija. Drago mi je Ukrajine jer je zasad jedina senzacija,iako bi i Švicarska bila.
A danas navijam za Ganu,ali biti Ʀe teÅ”ko njima. Nekako sam viÅ”e za Å panjolsku.
Da nije bilo Beckhama,možda bi Ekvador i pobijedio. tuzan
Imali su veliku Ŕansu za gol Ekvadorci.

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Maki

PostanoPostano: uto 27 lip 2006, 15:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo kopoirano sa jednog foruma, a izvor toga je stranica eurosporta:

Citat:
evo malo igranja sa statistikom, izvor je eurosport.co.uk

evo malo usporedne statistike:(3 tekme=270 min)

Niko Kranjcar (odigrao 231/270 minuta na SP)
Balls played 84
Balls lost 15
Goals 0
Crosses 0
Successful dribbles 1
Fouls against 5
Successful short passes 37
Total passes 59
Shots on target 2
Shots out of target 5

i sad statsi 2 igraca koji su ga mijenjali (J.Leko i L.Modric)

Luka Modric (odigrao 29/270 min!!!) :O
Balls played 25
Balls lost 5
Goals 0
Crosses 1
Successful dribbles 0
Fouls against 1
Successful short passes 8
Total passes 14
Shots on target 2
Shots out of target 1

Jerko Leko (odigrao 74/270min)
Balls played 38
Balls lost 3
Goals 0
Crosses 1
Successful dribbles 0
Fouls against 0
Successful short passes 22
Total passes 28
Shots on target 0
Shots out of target 1

INDIKATIVNO je da su dvojica koja su uglavnom igrali umjesto Nike ili isto u sredini, sa duplo manje minuta imaju identican ucinak Niki Kranjcaru!!!

Evo recimo i Dade Prse:
Balls played 116
Balls lost 13
Goals 0
Crosses 16
Successful dribbles 5
Fouls against 7
Successful short passes 33
Total passes 67
Shots on target 1
Shots out of target 3
-------------------------------------------------------------
a sad malo smijeha:

SUCCESFUL THROUGH PASSES --- Babic 7, Srna 2, Kranjcar 2
LOST BALLS --- Kranjcar 15, Prso 13, Srna 12, Babic 12
BALLS WON --- R.Kovac 18, D.Prso 9, Kranjcar 1 mr.grin!)
Succesfull Driblles --- Babic 6, Prso 5, Kovac N. 4, Kranjcar 1

daleko najslabiji igrac od svih pocetnih 11 --- NIKO KRANCAR
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Dara

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 28 lip 2006, 16:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da,stvarno mi je zao svicarske,a i ekvadora,ali ostaju moji favoriti talijani i brazilci....

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
ivoo

PostanoPostano: sri 28 lip 2006, 21:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Talijani su proÅ”li na lopovski naĆØin Evil or Very Mad
a Å vicarska je zaista nesretna jer nisu primili gol na SP a otiÅ”li su kuƦi nakon ruleta jedanaesteraca. Ti jedanaesterci su zaista lutrija i Å evƦenko je promaÅ”io, al meni je viÅ”e žao Meksika jer oni su protiv Argentine odigrali fantastiĆØnu utakmicu i ispali, tu su zasluzile obje ekipe da idu dalje a kod ove nije nijedna jer su se ĆØuvali. Ovo je moje subjektivno miÅ”ljenje ali volio bih da Ukrajina nastavi niz koji je zapoĆØela Bugarska 94 kad je isto tako u ovoj fazi na jedanaesterce nakon ružne utakmice izbacila Meksiko da bi zatim u super prezentaciji izbacili Nijemce i uÅ”li su u polufinale, 98 Hrvatska, 2002 Turska, valjda ce sada biti 2006 Ukrajina Wink
Argentina je vjerojatno najviÅ”e pokazala na ovom SP, moje je miÅ”ljenje da su puno opasniji kad igraju Messi i Tevez i moguƦe finale Brazil Argentina mi se ĆØini kao neÅ”to fantastiĆØno, ali ove Argentince oĆØekuju Nijemci koji su za mene najugodnije i najpozitivnije iznenadenje ovoga SP.
Ne zbog rezultata vec zbog igre, napadacke igre, istina obrana im djeluje Å”uplje ali teže postizanju gola viÅ”e od protivnika i to mi se sviĆ°a, oĆØekujem vrlo uzbudljivu utakmicu. Brazilci igraju koliko im treba, imam dojam kao da igraju pod koĆØnicom, ako ne poĆØnu zaista igrati potpuno brazilski a ne da im se stalno istiĆØe kako imaju odliĆØnog Didu na vratima bojim se da Ʀe doživiti Francusku 98 kad nisu postali prvaci iako mislim da u ĆØetvrt finalu nece stati kontra Francuza, kojima svaka ĆØast opravdali su prognoze da ce doƦi daleko, a Å”to se Å panjolaca tiĆØe ponovila se stara priĆØa i ja opet ponavljam tu ulogu ima i nacionalni naboj, Katalonaca Baska itd. Za kraj sam ostavio one Engleze koje jednostavno ne volim i mislim Maki da im je i ovo puno Å”to su napravili a kamoli joÅ” polufinale iako bi tu zaista i mogli doƦi jer su ovi Portugalci osakaƦeni crvenim kartonima i ozljedama kljuĆØnih igraĆØa. Ali ajmo Portugal i finale SP Ukrajina Portugal Wink
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Maki

PostanoPostano: pon 03 srp 2006, 12:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:

Argentina je vjerojatno najviÅ”e pokazala na ovom SP, moje je miÅ”ljenje da su puno opasniji kad igraju Messi i Tevez i moguƦe finale Brazil Argentina mi se ĆØini kao neÅ”to fantastiĆØno, ali ove Argentince oĆØekuju Nijemci koji su za mene najugodnije i najpozitivnije iznenadenje ovoga SP.

Svi su tako mislili, pa i ja. Al eto nogomet pokazuje joÅ” jednu svoju stranu, da prolaze oni koji imaju sreƦe ili oni kojima sudac pokloni prolaz. Mislim da Ʀe finale sada gledajuƦi biti Talijani i Francuzi. Mislim da su Francuzi zasluženo proÅ”li dalje. Bolje su mi igrali nego Brazilci, konkretnije, a jedino ne bi volio da Njemci osvoje naslov.
Srki

PostanoPostano: pon 03 srp 2006, 18:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam za Portugal.

little_angel

PostanoPostano: pon 03 srp 2006, 19:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki napisa:
Ja sam za Portugal.

Ja isto! hej VeƦ sam to rekla u birtiji Laughing Cool Super su mi Portugalci, volim njihov stil igre, za razliku od Francuza (koji su me zadivili jedino protiv Brazila), a i Talijani baÅ” neÅ”to ne briljiraju, ali oni bar zabijaju kad im se stvori prilika... AL..Portugal rulez Cool

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pon 03 srp 2006, 20:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Maki svi su u polufinalu zasluženo osim Talijana, kojima je sudac poklonio prolaz protiv Australije, i onda su na talijanski naĆØin taj put zasluženo proÅ”li Ukrajinu.
A Å”to se Argentine tiĆØe tu im je kriv izbornik i njegove zamjene, izvukao je srce momĆØadi, plemenitog igraĆØa i nije stavio koga je trebao i onda su Nijemci potpuno zavladali terenom, Nijemci koji su za mene joÅ” Ʀu jednom ponoviti najugodnije i najpozitivnije iznenadenje ovoga SP. Ja ih se ne sjecam da sam gledao da igraju ovako atraktivno i sa zeljom da postignu gol i vrse pritisak. Drago mi je da su Englezi napokon ispali a jedino za koga ne bi volio da osvoji ovo SP su Talijani, neka oni budu ĆØetvrti, a volio bih da u finalu Portugal u finalu pobijedi NjemaĆØku, dvije godine nakon Å”to su doma izgubili EP finale od Grka. Pitanje je mogu li Francuzi odigrati tri utakmice u nizu briljantno a Portugalu se vracaju Deco i Costinha Wink
Daisy Adaire

PostanoPostano: uto 04 srp 2006, 1:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ulazi Viduka u svlacionicu i vidi da su mu suigraci totalno loŔe raspoloženi...
"Sta je bilo?"
"Pa imamo problema sa motivacijom za ovu tekmu. Znamo da je vazna,
ali igramo protiv Hrvatske. Znas da su slabi pa se ne živciramo."
Pogleda ih Viduka i kaze: "pa mislim da ih ja mogu pobijediti sam,
idite vi u kafic i popijte nesto!"
I tako izadje Viduka da igra protiv Hrvatske dok su ostali otisli na pivu da se opuste.
Poslije nekoliko rundi predlozise da pogledaju teletext da vide kako ide Viduki...
"Australija - Hrvatska 1:0 (Viduka 9. minuta)"
Vodi protiv hrvatske sam!!!!!!!
Uglavnom, nakon dosta rundi pica skuzili su da se utakmica zavrsila i
odlucise da pogledaju jos jednom skor...
"Konacni rezultat Australija - Hrvatska 1:1 (Viduka 9min.; Kranjcar 87 min.)"
Ostali ne mogu vjerovati....
Izvukao je remi sam protiv Hrvatske...
I tako odose do stadiona da mu cestitaju, i zatekose ga u svlacionici
sa glavom u rukama...
"Iznevjerio sam vas..."
"Ne budi lud, pa izvukao si remi sam samcat, i dali su gol tek na
samom kraju."
"Ne, iznevjerio sam vas...
Dobio sam crveni u 15 minuti."

Live. Love. Laugh.
Srki

PostanoPostano: uto 04 srp 2006, 8:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma meni nije bitno tko najbolje igra,glavno da volim državu...hehe. jako sretan

Dara

PostanoPostano: uto 04 srp 2006, 18:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

danas igraju ITALIJA i NJEMACKA-.....pa sve je jasno.......

ANDIAMO RAGAZZI!!!!!

ITALIJA U FINALU!!!!

nemam pojma njemcki,ali poruka je jasna.....DOJƈLAN,DOJƈLAND AUFIDERZEN,AUFIDERZEN!!!!

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
Srki

PostanoPostano: uto 04 srp 2006, 21:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jeste li vidjeli ovo? Shocked Shocked

ITALIJA ƈUDO! Ciao Allemagna! belji se pljesak pozdrav

Maki

PostanoPostano: uto 04 srp 2006, 21:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Napokon i oni ispali. Ne znam zaÅ”to, ali jednostavno ne volim Nijemce. Jedva sam ĆØekao da ispadnu. Navijam za Francuze. pljesak pljesak
little_angel

PostanoPostano: uto 04 srp 2006, 21:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ni ja baÅ” ne volim Nijemce, a Talijani su to super odradili, toĆØno su vrijeme pogodili kad treba zabit..i to ne jedan nego dva..ma super Smile Smile Kako bi voljela vidjet finale Italija - Portugal... Cool Idemo, Portugal!!! jako sretan

prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Helena

PostanoPostano: sri 05 srp 2006, 7:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je zao sto je uopce netko od njih morao ici dalje! Ne volim Elf, ali brate mili nakon onakvog prolaza Talijana protiv Australije... Evil or Very Mad

Nadam se prolazu PORTUGALA! pljesak

Helena
davorseljan

PostanoPostano: sri 05 srp 2006, 10:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Utakmica mi je sliĆØila na Brazil - Hrvatska.
Jedna od dosadnijih utakmica, svi pokuŔavaju ali nedje.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: sri 05 srp 2006, 10:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan napisa:
Utakmica mi je sliĆØila na Brazil - Hrvatska.
Jedna od dosadnijih utakmica, svi pokuŔavaju ali nedje.

Meni nije bila jedna od dosadnijih, gledala sam i puno dosadnije od sad... Cool Sjetim se samo skoro svih ĆØetvrtfinalnih utakmica... Confused

I baÅ” to Å”to su stalno pokuÅ”avali neÅ”to, je bilo zanimljivo, a ne dosadno Wink A to Å”to nije bilo golova sve do kraja drugog produžetka je bilo stvar sreƦe i dobre obrane. A osobito i dobro poznate talijanske ĆØvrstine Cool

prvi znaci su pobjedi
banana

PostanoPostano: sri 05 srp 2006, 13:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe, ja sam onako krajiĆØkom oka pratila utakmicu Wink ...
Bilo je superiƦ ali sam oĆØekivala jedanaesterce ... oni su mii nekak zanimljivi Wink
...ali ovako je možda ispalo joÅ” i bolje, onakvo iznenaĆ°enje u produžecima Laughing Mr. Green
I ja sam za Portugalce hej

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sri 05 srp 2006, 13:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Helena napisa:
Meni je zao sto je uopce netko od njih morao ici dalje! Ne volim Elf, ali brate mili nakon onakvog prolaza Talijana protiv Australije... Evil or Very Mad

Nadam se prolazu PORTUGALA! pljesak

Upravo tako pljesak
Može nam biti žao Nijemaca zbog naĆØina na koji su izgubili ali i oni su tako pobijedili Poljake Wink
Ajmo Portugal pljesak pljesak pljesak
little_angel

PostanoPostano: sri 05 srp 2006, 20:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I Portugalci izgubili place place
Uff, Å”to sam sad na kraju navijala da nekaj naprave, i nije im puno falilo, ali zapravo nije bilo ni sreƦe.. tuzan
I sad u finalu Italija i Francuska..ovaj put navijam za Italiju.. Laughing Laughing Al sve mi se ĆØini da Francuska ima dovoljno sreƦe, a i igre, da ipak bude svjetski prvak.. Shocked Wink

prvi znaci su pobjedi
ivoo

PostanoPostano: sri 05 srp 2006, 22:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

place place place
Da i meni je žao, simpatizirao sam Portugalce i nadao se da mogu neÅ”to uĆØiniti ali ipak su Francuzi pokazali da su majstori pljesak , zadnje utakmice igraju sigurno i lako dobijaju ĆØini mi se lakÅ”e nego u Francuskoj 98. Velemajstori igraju opuÅ”teno, a najveƦi medu njima moze biti primjer svima koji vole ili igraju nogomet u cijelom svijetu. Zidane najveci velemajstor na kraju svoje karijere pokazuje kako se trĆØi i bori za svaku loptu. Želio bih da zavrÅ”i karijeru sa naslovom svjetskog prvaka Wink
U finalu sam za Francuze ali im to i nije dobar znak jer u zadnje vrijeme ekipe za koje izjavim da Ʀu simpatizirati obiĆØno izgube tuzan al ipak
VIVA FRANCE
Helena

PostanoPostano: čet 06 srp 2006, 8:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Suza mi na oko krenu zbog Portugala place
Ali ako veƦ moram birati u finalu...neka se majstor s naslovom oprosti od nogometa-mislim na Zidana.
A za treƦe Ʀemo se nadati da Ʀe ga Portugal osvojiti. Smatram da nema teže stvari nego igrati za treƦe mjesto.

Helena
sike

PostanoPostano: pet 07 srp 2006, 13:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slabs am prognozer,u to sam se i sad uvjerio kad sam rekao da Talijani i Nijemci neƦe daleko dogurati..

Zato prognoziram pobjedu Talijana Å”to znaĆØi da bih volio da Francuska osvoji radi Zidanea.Ipak nek majstor ode s naslovom..
Za treƦe mjesto pobjedit Ʀe Portugal (jasno,da Ʀe NjemaĆØka dobit jako sretan )

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pet 07 srp 2006, 21:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U nedjelju 09.07 se jedan veliki sportaÅ” opraÅ”ta sa velikim natjecanjem i reprezentacijom a kaže i od aktivnog igranja Wink Zinedine Zidane. Iako su ih mnogi otpisali i ĆØak neki oĆØekivali ispadanje u grupi kao starce ĆØiji je rok proÅ”ao ( ne i ja koji sam izjavio prije poĆØetka turnira da bi mogli daleko dogurati ali priznajem izjavio sam i da vjerojatno neƦe osvojiti SP) doÅ”ao je u priliku da zavrÅ”i karijeru na veliĆØanstven naĆØin. SliĆØno kao i jedan drugi veliki sportaÅ” Goran IvaniÅ”eviƦ kojeg su mnogi otpisivali uoĆØi Wimbeldona 2001 ali on je 09.07 2001 pobijedio i osvojio. HoƦe li 5 godina kasnije neÅ”to sliĆØno uĆØiniti veliki Zidane? Question
Maki

PostanoPostano: pet 07 srp 2006, 21:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Slabs am prognozer,u to sam se i sad uvjerio kad sam rekao da Talijani i Nijemci neƦe daleko dogurati..

Zato prognoziram pobjedu Talijana Å”to znaĆØi da bih volio da Francuska osvoji radi Zidanea.Ipak nek majstor ode s naslovom..
Za treƦe mjesto pobjedit Ʀe Portugal (jasno,da Ʀe NjemaĆØka dobit jako sretan )

Slažem se s tobom. I ja sam za Francuze Ajmo Francuzi, ali biti Ʀe stvarno zanimljiva utakmica. Možete upaliti u pola 12 tv i pogledati penale. jako sretan jako sretan jako sretan
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.