HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 23 srp 2019, 22:46. Pogledaj neodgovorene postove
SP 2006 - NjemaĆØka
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Chico

Spol: muško
PostanoPostano: sub 08 srp 2006, 14:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja mislim da Ʀe to dobiti talijani,na francuzima se vide da su veƦ umorni a talijani imaju dulju i kvalitetniju klupu

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 08 srp 2006, 16:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A danas je utakmica za treƦe mjesto izmeĆ°u NjemaĆØke i Portugala Cool Osobno Ʀu navijati za Portugal, viÅ”e volim njihov stil igre, a po svemu Å”to su pokazali na ovom SP-u, mislim da viÅ”e zaslužuju broncu. Mislim da je njemaĆØka igra bila loÅ”ija od onog Å”to su pisali mediji (prvenstveno zato jer je domaƦin), pogotovo u zadnjim utakmicama, gdje su se možda malo i umislili zbog brojnih pohvala i viÅ”e se nisu ni toliko trudili. A Portugal je u polufinalu ipak dobio vjerojatno i ovogodiÅ”njeg svjetskog prvaka, ali to je moja prognoza, joÅ” Ʀemo vidjeti. Ipak bi radije da zlato osvoje Talijani Smile Smile Wink

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Maki

PostanoPostano: sub 08 srp 2006, 16:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je svejedno tko Ʀe danas pobijediti jer niti Njemce niti Portugalce ne volim. A kao Å”to sam veƦ rekao da bih volio da Francuzi osvoje naslov. A mislim Chiko da je od Francuza klupa dovoljno duga i da imaju kvalitetne igraƦe na klupi koji mogu dostojno zamjeniti umorne igraĆØe.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 08 srp 2006, 16:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PoÅ”to je ovo moj zadnji post na ovom forumu unaprijed bih ĆØestitao buduƦim svjetskim prvacima i svima koji ih podržavaju, a moja je želja Francuska, s tim da bi bilo možda najpravednije da Italija odigra najbolju utakmicu na prvenstvu i onda izgubi autogolom, golom u zadnjoj minuti, sudaĆØkom nepravdom ili na penale. Tako se znalo dogadati momĆØadima koje su da tako reĆØemo provukli se do finala ( Argentina 90, Italija 94, NjemaĆØka 2002)
A sad dovidenja i uživajte u nogometu nomgomet
little_angel

PostanoPostano: ned 09 srp 2006, 20:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I napokon i ja sretna sa pobjednikom! Laughing Laughing

Italija je svjetski prvak!!! hop hop hop

BaÅ” mi je drago! jako sretan Koliko god za Zidanea priĆØali da je veliki igraĆØ, na ovoj utakmici je pokazao da to baÅ” i nije tako..jer tako se oprostiti od reprezentacije..to ne bi napravio veliki igraĆØ. Moje miÅ”ljenje... Cool

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
banana

PostanoPostano: pon 10 srp 2006, 8:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, Talijani su prvaci Laughing jupi Wink
Volim gledati penale pa mi je bilo drago da su baÅ” oni odluĆØivali o novom prvaku svijeta Laughing .
Utakmica mi je stvarno bila superiƦ Wink
Jedino ju je malo zamaglilo Zidaneovo iskljuĆØenje ( heh, pa ĆØovjeĆØe nisi bik da se onak zabijaÅ” u ljude Rolling Eyes Confused Wink )

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 10 srp 2006, 9:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kako rekoh,ispostavi se da Ʀe pobjedit suprotno od onog za koga navijam..
da,Å”teta onako za Zidanea al to ne umanjuje njegovu veliĆØinu jer svatko u karijeri napravi takav gaf.A nije ni ĆØudo da je bila takva reakcija kad se namjerio na Materazzija koji je poznat po provokacijama,ispadima..

Sve u svemu,mjesec dana ludila je za nama!

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Dara

PostanoPostano: pon 10 srp 2006, 9:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

YEAAAAHHHHH!!!!!!!!! miiir

Moji favoriti su prvaci svijetaaa!!!!! nomgomet

NEKA PATI KOGA SMETA ITALIJA JE PRVAK SVIJETA!!!!

hop hop hop hop pljesak pljesak

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
banana

PostanoPostano: pon 10 srp 2006, 10:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zidaneu je iako je u finalnoj utakmici dobio crveni karton pripala ''Zlatna lopta'' jako sretan hej .

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Maki

PostanoPostano: pon 10 srp 2006, 10:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
AmeriĆØki FoxSports javlja kako su Zidaneovi suigraĆØi ĆØuli kako se Materazzi obratio njihovom kapetanu rasistiĆØkom uvredom.

Ugledni britanski Independent navodi da je Materazzi optužio Zidanea za umijeŔanost u skandal sa zloupotrebom steroida.

Ovo je dio ĆØlanka sa indexa. Ako je to upitanju onda je potpno zasluženo, vjerujte mi i ja bi tako reagirao i to nakon uĆØestalih prekrÅ”aja Materazzija. Ipak mislim da ga Zidane ne bi baÅ” radi nekog pekrÅ”aja udario. Smile
sike

PostanoPostano: pon 10 srp 2006, 10:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A ni oni žvižduci od tog trenutka pa sve do kraja tekme,ukljuĆØujuƦi penale nisu zanemarivi..MožeÅ” prevarit jednog dvojicu,ali cijeli stadion..Zna publika kakav je materazzi prljav igraĆØ i da ono Å”to je Zidane uĆØinio,makar neopravdano,iam razloga!

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Helena

PostanoPostano: uto 11 srp 2006, 10:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne opravdavam ni jednoga.... Zidane je velik i igraĆØ i vjerujem da je bio isprovociran, ali s druge strane nije smio onako reagirati!

Helena
Maki

PostanoPostano: uto 11 srp 2006, 21:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danas neke njemaĆØke novine objavile da je Materazzi priznao da je isprovocirao Zidanea. Valjda ga je držao za dres Materazzi, a Zidane mu je na to dobacio da ako hoƦe dres da ga može dobiti poslije utakmice. I na to je ovaj njemu joÅ” neÅ”to rekao Å”to nije objavio za javnost (ali kaže da nema veze sa majkom i teroristima) nakon ĆØega je ovaj njega udario. PiÅ”u novin e joÅ” danas da ĆØak preko 50% Francuza oprostila je Zidaneu nesportski potez na utakmici.
Dara

PostanoPostano: sri 12 srp 2006, 19:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A ja sam pak cula da je zidane prvo isprovocirao materazzija....no kako god bilo bitno da je italija prvak,a zidane je nagradu zasluzio.....

Chico

PostanoPostano: čet 13 srp 2006, 10:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

danas u sportskima piŔe da mu je spomenuo mamu i sestru a zna se da to zidane ne podnosi ali da nema veze sa teroristima

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Dara

PostanoPostano: čet 13 srp 2006, 18:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da,to su rekli i na vijestima na RTL-u kao glavnu vijest,da je Materazzi vrjedao njegovu majku i seku,i da je to moaro napraviti jer je povrjedio nnjegovu obitelj,a to da ne dopusta i da mu nije nimalo zao,ali se ispricao svim ljudima,navijacima,a narocito djeci koja su pratila SP i tu utakmicu....
A kao zavsrnu rijec su rekli da smu mu navijaci oprostili,ali da ce mu FIFA mozda zbog toga oduzeti zlatnu loptu,ali ta ce se odluka donjeti kad se rijesi slucaj.......

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.