HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 20 stu 2017, 13:22. Pogledaj neodgovorene postove
sms-ovi
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
nike92

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 26 lis 2008, 7:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad vidiš pticu u visokom letu ti se sjeti mene u dalekom svijetu, gdje god odeš putevima svijeta, gdje god sunce sja nikad nikog naći nećeš da te VOLI KAO JA!

Sklopi te usne, spusti ih na moje, stegni te ruke što ukoćeno stoje. Poljubi me jednom učini me robom i zagrli to tijelo što drhti pred tobom.

Ljudi kažu da je najljepše u raju, a ja u tvojem zagrljaju. Možda sam griješila i neću stići do raja, zato me ne puštaj iz svog zagrljaja.

Ti si osoba kojoj se divim, ti si razlog zbog kojeg živim, ti si zrak kojeg dišem, koliko te volim ne mogu da napišem.

Doista, srcem vjerovati opravdava, a ustima ispovijedati spasava.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Gita

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 26 lis 2008, 13:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je jučer bio rođendan pa sam dobila podosta stvarno lijepih sms-ova. evo nekih:

prijatelji su kao anđeli koji nas dignu s dna kada imamo poteškoće i podsjete nas kako se leti. sretan ti rođendan i neka ti se sve želje ispune.

dok imamo uspomene imamo prošlost, dok imamo nadu čeka nas budućnost! a dok imamo prijatelje lijepa je sadašnjost! sretan rođendan!Smile

da tvoje ruke dotaknu zvijezde na nebu, da ostvari ti se najljepši san, da sunce uvijek sja u tvom zivotu, to su moje želje za tvoj rođendan!

isti je dan, druga je godina, čovjek se mijenja i sve se mijenja ali moje želje za tebe su iste... od srca ti želim da ti se sve u životu kao puzzle složi u jednu prekrasnu sliku koju ti želiš jer to i zaslužuješ. SRETAN ROĐENDAN!

svi snovi sanjani, sve želje željene nek ti danas budu ispunjene. sreća putuje noć i dan tražeći stan, ispruži ruku i otvori dlan. SRETAN RUĐENDAN!

sve najljepše povodom rodjendana zeli Vam Vaš Vip!

Ti si moj život, drugog nemam ja, Ti si moj put, moja istina. Po svakoj Tvojoj riječi želim živjet ja dokle daha je u meni, sve dok želiš Ti.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.