HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 20 lis 2019, 4:09. Pogledaj neodgovorene postove
Vijesti - Najave...
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Magali
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 10 vel 2009, 14:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PROSLIJEƐUJEM INFORMACIJU:

Dragi mladi!

NaÅ”e Ʀe povjerenstvo u povodu blagdana sv. Valentina organizirati misu i klanjanje za mlade u subotu, 14. veljaĆØe s poĆØetkom u 20 sati u župi sv. Obitelji (križanje DržiƦeve i Vukovarske).

Misu Ʀe svojim pjevanjem uveliĆØati novoosnovani bend "Makabejci", a nakon klanjanja bit Ʀe i druženje u prostorijama ispod crkve.

Pozivamo vas da nam se pridružite na misi i programu.

Do subote, pozdrav
Domagoj MatoÅ”eviƦ
povjerenik

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Jopica, davorseljan
Lux

Spol: muško
PostanoPostano: sri 18 vel 2009, 15:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Animatori
Zupe Marije Pomocnice
Vas pozivaju na

MAÅ KARE
Za mlade

21.2. od 20 sati
U DvoriŔnoj dvorani

Najbolje zamaskirana osoba osvaja jednodnevno putovanje po Slavoniji 6.6.2009.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Lux

PostanoPostano: čet 26 vel 2009, 14:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PokorniĆØke veĆØeri za Ruandu
Pokret salezijanske mladeži i ove korizme organizira pokorniĆØke veĆØere. VeĆØeri se sastoje od molitve, kratkog filma i skromnog obroka. Dobrovoljni prilozi Ʀe iƦi za pomoƦ misijama u Ruandi. PokorniĆØe veĆØeri Ʀe biti svaki petak, redom:
27. veljaĆØe u 19 sati u župi Svete Ane u RudeÅ”u,
6. ožujka u 20 sati u župi Marije PomoƦnice na Knežiji,
13. ožujka u 20 sati u župi Duha Svetoga na Jarunu (u svetiŔtu),
20. ožujka u 20 sati u župi Marije PomoƦnice na Knežiji,
27. ožujka u 20 sati u župi Svetog Ivana Bosca u Podsusedu.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: davorseljan, Magali, tanja
Magali
mod team

PostanoPostano: uto 03 ožu 2009, 17:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PRVI PETAK U MJESECU - VEƈER EVANGELIZACIJE

Dragi prijatelji u Kristu,
pozivam Vas sve na klanjanje, pohvale i vecer evangelizacije zajednice Emanuel...
pocetak u 19:30...u crkvi sv. Marije na Dolcu...
Ako imate kakvih pitanja...slobodno recite, pitajte sto vas zanima...
dodjite...razmislite o svom zivotu...poklonite se Gospodinu jer On vam otvara svoja vrata...
dodjite i maknite sa srca kamen spocitanja...dajte mu sve svoje brige...i vidjeti cete da je sve lakse...lakse uz Gospodina...

Mir s vama!

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
svjetlonosa

PostanoPostano: čet 05 ožu 2009, 21:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

43. Planinarski križni put na dionici puta u organizaciji udruge Ekosspiritus promjenio je dionicu puta i vrijeme održavanja.

Pohod Ʀe se održati u okolici Ozlja u petom korizmenom vikendu.
Sve druge novosti pratite na www.ekosspiritus.hr
Magali
mod team

PostanoPostano: sub 07 ožu 2009, 8:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

TAIZE MOLITVA

Neki dan dobih mail od brata Ulricha iz Taiza koji je bio jedan od glavnih organizatora Taize susreta u Zagrebu.
Pozvao me je na molitvu koja Ʀe se održati sutra, 8. 3. 2009. g. u župi sv. Obitelji (na uglu DržiƦeve i Vukovarske) s poĆØetkom u 16 h.Biti Ʀe kratko razmatranje i osvrt na susrete te najava za sljedeƦe susrete koji Ʀe se održati.
Svi oni koji žele i mogu neka doĆ°u, ispriĆØaju svoje iskustvo Taize-a i molitve.
Nakon molitve Ʀe biti sveta misa u 18 h.

Magali
mod team

PostanoPostano: sub 07 ožu 2009, 8:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

KAKO RADITI S BESKUƆNICIMA-PROJEKT (ULIƈNE SVJETILJKE)
Dragi prijatelji,
sutra 8. 3. 2009. u franjevaĆØkom samostanu na Aveniji Gojka Å uÅ”ka s poĆØetkom u 18 h (misa) poĆØinje program biti Ʀe predstavljanje rada s beskuƦnicima u okviru projekta UliĆØnih svjetiljki i dragih nam forumaÅ”a iz Rijeke i Zagreba.
Pozivam sve koji su iz ovog dijela grada i Å”ire neka prisustvuju ovom dogaĆ°aju. Vidite koliko možete svojim malim prinosom umnogoĆØemu pomoƦi onima kojima je najpotrebnije, koji ĆØak nemaju ni krov nad glavom.

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Jopica
Magali
mod team

PostanoPostano: sub 07 ožu 2009, 9:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

KRIŽNI PUT NA KSAVERU

Zagreb, (IKA) ā€“ I ove godine na Kalvariji, u perivoju ispod zagrebaĆØke samostanske i župne crkve Sv. Franje Ksaverskoga na Ksaveru, župe kojom upravljaju franjevci treƦoredeci, kroz pet korizmenih nedjelja u 16 sati pobožnost je Križnoga puta za vjernike grada Zagreba i okolnih podsljemenskih župa, kao duhovna priprava za proslavu najveƦe krÅ”Ć¦anske svetkovine Uskrsa.

Predvoditelji Križnoga puta u 16 te propovjednici misnih slavlja u 17 sati u crkvi Sv. Franje Ksaverskoga ove su korizme:
1. ožujka fra Žarko Relota;
8. ožujka fra Frane Doljanin; 15 .ožujka Zvonimir Sekelj, biskupski vikar za grad Zagreb;
22. ožujka vojni biskup Juraj Jezerinac,
29. ožujka pomoƦni zagrebaĆØki biskup Vlado KoÅ”iƦ. Na Cvjetnicu,
5. travnja, pobožnost Križnoga puta po tradiciji predvodi zagrebaĆØki nadbiskup kardinal Josip BozaniƦ.

U 2.,3., 4., te 5. korizmenu nedjelju - pobožnost Križnoga puta u 15 je sati, predvode ga djeca.

U petak 3. travnja pred Cvjetnicu (5. 4.), zvan Žalosni petak, tradicionalni je Križni put za mlade grada Zagreba u 20 sati.

Jopica

PostanoPostano: pet 13 ožu 2009, 20:13
PostNaslov : Predavanje o New Ageu u Sv. Jeronimu
Citiraj i odgovori

26.ožujka 2009, ĆØetvrtak
u 20 sati, u pastoralnom centru župe Sv. Jeronim, Maksimirska 125,
u sklopu vjeronauka za mlade imati Ʀemo predavanje o KrÅ”Ć¦anstvu i New Ageu, koje nam pripremaju dvojica mladih župljana, koji su pohaĆ°ali seminar na temu KrÅ”Ć¦anstvo i New Age, od 13. do 15. veljaĆØe ove godine.

Najave za seminar imali smo prilike vidjeti i na ovom forumu, on je bio u organizaciji Pastoralnog Instituta zagrebaĆØke Nadbiskupije i Hrvatske provincije Sv. Jeronima franjevaca konventualaca i održao se u veljaĆØi ove godine.

Ja se nadam da Ʀete doƦi, jer možete ponovo sresti one mlade koji su organizirali zadnji Adventski susret od one ĆØetiri Adventske veĆØeri i taj je bio kod nas u Sv. Jeronimu.

Tko god želi doƦi, a ne zna se snaƦi, ja ga mogu priĆØekati kod tramvaja, blizu dinamovog stadiona, kod golog bacaĆØa diska.
TakoĆ°er ako bi netko doÅ”ao autom, ima mjesta u dvoriÅ”tu pred pastoralnim centrom za parkairati.

"Molitva" je poniznost ĆØovjeka, koji priznaje svoju duboku bijedu i veliĆØinu Boga kojemu se obraƦa i kojemu se klanja na naĆØin da sve oĆØekuje od Njega, niÅ”ta od sebe.
Sv. Josemaria Escriva
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Specijalac, Magali
Magali
mod team

PostanoPostano: ned 15 ožu 2009, 11:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Susret s Emanuelom" 21.03.2009.

Dragi svi,
kao emanuelovski domaƦin u svojoj župi pozivam vas otvorenog srca da dodjete u Lucko na duhovni susret Ʀe se održati u subotu, 21. ozujka u zupi Sv. Ivana Nepomuka, Stupnik - Lucko u organizaciji Zajednice Emanuel.
Susret je jednodnevna duhovna obnova za mlade; najvažniji dijelovi su: zajedniĆØka molitva kroz radosno slavljenje Gospodina, predavanje, kreativno vrijeme, razgovor, vrijeme za klanjanje, osobnu molitvu i ispovijed, te jos mnogo toga.

PoĆØetak: u 10 sati u vjeronauĆØnoj dvorani pored zupnog dvora, a zavrÅ”etak Ʀe biti na redovitoj veĆØernjoj misi u 17:30h.
Nakon mise imati Ʀemo druženje i agape u naÅ”oj dvorani.

Pozovite sve svoje prijatelje i poznanike za koje smatrate da im je potrebna rijeĆØ koja Ʀe ih umiriti, osnaziti, uzradovati. O kako je lijepo siriti Božju rijec i biti blizu Njegovih skuta.

Svi mi nalazimo padove i promjene u svom zivotu, ali sve to je bitno za nas duhovni rast. Moramo biti svjesni da se stalno moramo izgradjivati i nastojati upoznati sebe kako bi sebe mogli voljeti, a potom i ono sto je jos vaznije, voljeti bliznje kako nas je ucio Isus Krist.
Trebamo se nauciti primati Ljubav i iskreno shvatiti da ono sto nas vodi ka nasem vjecnom zivotu upravo ta Ljubav.
U tom svemu pomaze molitva, post, klanjanje sto je mala cijena od nas za veliku radost i smisao spasenja sto nam je pruzio Gospodin.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Jopica
terezija.tere

PostanoPostano: pon 16 ožu 2009, 8:40
PostNaslov : TRIBINA: UTJECAJ POBAƈAJA NA PSIHU ŽENE I OBIRELJI
Citiraj i odgovori

Udruga " GABRIJEL " ZA NEROƐENE organizira tribinu 22.4 u 19h sa
paterom Mijom NikiƦem i paterom Markom GlogoviƦem u Gradskoj knjižnici
u Karlovcu.

Tema : UTJECAJ POBAƈAJA NA PSIHU ŽENE I OBITELJI.

Pater Mijo NikiƦ Ʀe govoriti o elementima krivnje, a pater Marko
GlogoviƦ o ostalim ĆØinjenicama.

Uz njih dvojicu bit Ʀe i doktor psihijatar.

Svi ste itekako dobro doŔli, a za sve kontakte obratite se na E-mail
adresu preko koje se može komunicirati: gabrijel_udruga@net.hr

Hvala vam i veliki pozdrav,
uvijek vaŔa
Mirjana alias Mima

Å alji dalje...
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: pon 16 ožu 2009, 19:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

SveviÅ”nji, diĆØni Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, ĆØvrstu nadu i savrÅ”enu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvrŔim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
Jopica

PostanoPostano: čet 19 ožu 2009, 9:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Link na moju župu
http://www.sv-jeronim.hr/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

ovo je podsjetnik na:
26.ožujka 2009, ĆØetvrtak
u 20 sati, u pastoralnom centru župe Sv. Jeronim, Maksimirska 125,

u sklopu vjeronauka za mlade imati Ʀemo predavanje o KrÅ”Ć¦anstvu i New Ageu, koje nam pripremaju dvojica mladih župljana, koji su pohaĆ°ali seminar na temu KrÅ”Ć¦anstvo i New Age, od 13. do 15. veljaĆØe ove godine.

Jedan od mladih predavaĆØa javlja mi da Ʀe biti i svjedoĆØenja i video materijala
!!!

"Molitva" je poniznost ĆØovjeka, koji priznaje svoju duboku bijedu i veliĆØinu Boga kojemu se obraƦa i kojemu se klanja na naĆØin da sve oĆØekuje od Njega, niÅ”ta od sebe.
Sv. Josemaria Escriva
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: ned 22 ožu 2009, 13:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

KRIŽ SVETOG DAMJANA U ŽUPNOJ CRKVI SVETOG MIHAELA ARKANƐELA

od 22. ožujka do 24. ožujka 2009.
Kapucinska 47, Zagreb, Donja Dubrava (10 min od istoimene tramvajske stanice na Av. Dubrava)

Relikvija koja se povodom 800 godiÅ”njice potvrde pravila franjevaĆØkog reda pronosi diljem zemlje, sveĆØano je doĆØekana poslije župne mise u 10:30 sati.

Na spomenutoj adresi ostaje do utorka 24. ožujka.

Crkva Ʀe u te dane biti otvorena od 07:00-12:00 i od 16:00-22:00.

U ponedjeljak 23. ožujka, poslije Sv. mise u 19 sati biti Ʀe Euharistijsko klanjanje pred Križem, a u utorak 24. ožujka od 18 sati Križni put, misa i blagoslov.

Na blagdan Blagovijesti, 25. ožujka, Križ nastavlja svoje proputovanje. Ostatak rasporeda boravka Križa možete pogledati na ovoj stranici.

Prezentaciju o Križu pogledajte ovdje.

Jopica

PostanoPostano: uto 31 ožu 2009, 15:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi svi kojima je ovo namijenjeno (specijalno Specijalcu Wink )

Ovaj petak, 03.04. je u crkvici Marije na Dolcu, to je u TkalĆØi na poĆØetku, kod trga, pobožnost prvoga petka Zajednice Emanuel,
pridružite se u pjesmama pohvala, klanjanju Presvetome i uliĆØnoj evangelizaciji.
PoĆØinjemo u 19 i 00

Zadnja promjena: Jopica; sri 01 tra 2009, 10:09; ukupno mijenjano 1 put.

Sv. Josemaria Escriva
Žan
mod team leader

PostanoPostano: uto 31 ožu 2009, 21:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

CjelonoƦno bdjenje o ĆØetvrtoj obljetnici smrti pape Ivana Pavla II.

U povodu ĆØetvrte obljetnice smrti Sluge Božjega Pape Ivana Pavla II, zajednica mladih župe Marije Majke Crkve i sv. Maksimilijana Kolbea u zagrebaĆØkoj TrnovĆØici* ā€“ Hrvatska dehonijanska mladež ā€“ organizira u ĆØetvrtak 2. travnja cjelonoƦno bdjenje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u spomen na blagopokojnog Papu, a na nakanu za njegovu Å”to skoriju beatifikaciju i kanonizaciju.
Bdjenje zapoĆØinje u 21 sat dokumentarnim filmom Credo o papi Ivanu Pavlu II., slijedi misa u 22 sata, a potom se izlaže Presveto i zapoĆØinje klanjanje koje Ʀe trajati cijelu noƦ sve do jutarnje mise prvoga petka u mjesecu u 6.30 sati.

* župa Marija Majka Crkve; do župne crkve može se doƦi za 5-10min busom br. 223 iz smjera Dubrave ili Dubca (izaƦi na stanici TrnovĆØica 117 ili Josipa Stadlera).

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: davorseljan, teta Jeja, Specijalac, Jopica
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 02 tra 2009, 11:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

podsjetnik:

Križni put za mlade na zagrebaĆØkom Ksaveru u petak 3. travnja zapoĆØet Ʀe u 20 sati,
a predvodit Ʀe ga zagrebaĆØki pomoƦni biskup Ivan Å aÅ”ko.

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
osjecanka

PostanoPostano: čet 02 tra 2009, 18:10
PostNaslov : Vrbovec
Citiraj i odgovori

Ne znam da li ovo spada ovdje, ali pokusat cu.
http://www.comunitacenacolo.it/viewprimopiano.asp?idlingua=10&keypagina=2021
Ako ne tko ide na ovaj susret u Vrbovec, da li bi mi mogao slikati ili snimati?

Svi smo mi andjeli sa samo jednim krilom, moramo se zagrliti da bismo mogli letjeti!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
spvh

Spol: neodrešen
PostanoPostano: ned 05 tra 2009, 17:15
PostNaslov : Cvjetnica ili Nedjelja Muke Gospodnje
Citiraj i odgovori

Ova vijest objavljena je na i na http://www.zupa-svetoga-antuna-bj.hr/zupa_danas.php:

Cvjetnica je uvod u Veliki ili Sveti tjedan. Crkva se spominje Isusovog trijumfalnog ulaska u Jeruzalem u dane prije Pashe, ali i njegove muke koja je uslijedila nakon toga. Kad je ulazio u Jeruzalem, narod je doĆØekao Isusa maÅ”uƦi palminim i maslinovim granĆØicama i rasprostiruƦi svoje haljine, putem kojim je iÅ”ao jaÅ”uƦi na magarcu.
Cvjetnicaā€“nedjelja radosnog iÅ”ĆØekivanja, proljetnog cvijeƦa, maslinovih i inih granĆØica. Cvjetnicaā€“nedjelja kad pjevamo Muku. Polazimo od najljepÅ”eg dijela evanĆ°eljaā€“ustanove euharistije i spuÅ”tamo se do najpotresnijegā€“muke i smrti Gospodinove. Cvjetnica je i nedjelja istineā€“pred tragedijom križa i smrti otkrivaju se namisli mnogih srdaca. NaÅ”ih srdaca: njegovoga, njezinoga, tvoga, moga.
Isus na križu je pravednik, Sin Božji. Svaki puta taj nas njegov ĆØin mora izazvati, postaviti pred pitanja vlastitog života, vlastitog grijeha, boli ĆØak i smrti. Kažu da se ĆØovjek raĆ°a, pati i umire sam. Vrijedi li to, uistinu, za svakog? Bog svojih ne ostavlja. Po svojoj muci i smrti, po svom vapaju Bože moj, Bože moj zaÅ”to si me ostavio, Bog supatnik uÅ”ao je u ĆØovjekovu patnju i tu ĆØeka svakoga da mu suƦutno pomogne u noÅ”enju križeva. Blago onom ĆØovjeku koji ga upravo tu i naĆ°e.
(dio teksta preuzet sa http://www.isusovci.hr/dvonline/tjedan6/rijec.htm)
Cvjetnica u naŔoj župi: procesija i misa koju su slavili fra Marko, fra Željko i fra SiniŔa. Pogledajmo video:
http://www.dailymotion.com/video/x8vvb7_cvjetnica-2009_people

"U mrkloj noƦi vidimo -ponekad kroz vlastite suze - najljepÅ”e zvijezde"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Bubica

PostanoPostano: ned 12 tra 2009, 17:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi svi!

Zelim vam svima sretan i blagoslovljen Uskrs, te vas ujedno pozivam da nam se pridruzite u raspjevanom slavljenju Gospodnje pobjede nad smrcu na tradicionalnom uskrsnom koncertu naseg zupnog zbora mladih Advocata Croatiae na uskrsni ponedjeljak, 13. travnja 2009. u 20h (poslije vecernje sv.mise u 19h) u zupnoj crkvi Majke Bozje Remetske u Remetama!
Poslije koncerta bit ce prigodan domjenak u klaustru remetskog samostana! veseo

Dobrodosli!
Bvb,

mladi iz Remeta bend alelujaa

"Neka te blagoslovi Gospodin i neka te ĆØuva!
Neka te Gospodin licem svojim obasja, milostiv neka ti bude! Neka pogled svoj Gospodin svrati na te i mir ti donese!" (Br 6, 24-26)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: pon 13 tra 2009, 7:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobrotvorni koncert Apostola Mira ''Vjera tvoja nosi me''
KazaliŔte Komedija, Kaptol 9, Zagreb, 7. svibnja 2009. u 20 sati.

Na koncertu Ʀe biti promoviran njihov novi album ''Vjera moja nosi me'',
a prihod Ʀe biti darovan udruzi udomitelja za djecu Varaždinske županije ZIPKA.

Udruga ZIPKA djeluje od 2007. s ciljem pružanja pomoƦi djeci koja rastu u udomiteljskim obiteljima.
Udruga takoĆ°er i promiĆØe udomiteljstvo kao najbolji vid skrbi za djecu koja zbog raznih razloga:
zanemarivanja, zlostavljanja, alkoholizma ili loŔih materijalnih prilika roditelja, nemaju uvjete
za odrastanje u svojoj bioloŔkoj obitelji. Dolaskom u udomiteljsku obitelj djeca dobivaju
zamjensku obitelj koja im pomaže rijeÅ”iti i prebroditi probleme s kojima se susreƦu u životu.
Udruga ZIPKA broji sedamdesetak ĆØlanova za koje organizira niz edukativnih radionica
u prostorima Varaždinskog Centra za socijalnu skrb te Obiteljskog centra Varaždinske biskupije.
ZIPKA trenutno prikuplja sredstva za adekvatan prostor i opremu radionica koje obuhvaƦaju rad
s djecom s teÅ”koƦama u razvoju ili uĆØenju, a takoĆ°er i likovne radionice te igraonice za najmanje.
ZIPKA uz to organizira i radionice za udomitelje i to po specifiĆØnim temama - ovisno o tome imaju li
udomljena djeca problema u ponaÅ”anju ili uĆØenju, ili pak neurorazvojne teÅ”koƦe.

Glazbena skupina Apostoli mira (www.apostoli-mira.hr) osnovana je u sijeĆØnju 2000. u sklopu centra
Udruge Vojske BezgreÅ”ne, a glazbeno je vodi prof. Antun StaÅ”iƦ. Nastupali su na brojnim festivalima
duhovne glazbe, radijskim i televizijskim emisijama te seminarima za duhovnu obnovu u Hrvatskoj
i inozemstvu, a njihov prvi album donosi dvanaest autorskih pjesama te bonus pjesmu ''My Faith'',
prijevod i obradu naslovne pjesme ''Vjera moja nosi me'' koju Ʀe Apostoli mira izvesti i na
ovogodiŔnjem Uskrs festu.

Gosti koncerta su Nonet franjevaca konventualaca i Adam KonĆØiƦ koji Ʀe koncert i voditi.

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: tanja
hilarije

PostanoPostano: čet 23 tra 2009, 20:06
PostNaslov : Tradicionalna latinska misa u Zagrebu
Citiraj i odgovori

...
najava uklonjena jer nije pozeljna javna objava.
Ispricavam se na pogresci.

Zadnja promjena: hilarije; sub 25 tra 2009, 9:55; ukupno mijenjano 1 put.
Magali
mod team

PostanoPostano: čet 23 tra 2009, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"PREMIJERA PREDSTAVE "IDI I RECI" i ZAVRÅ NICA USKRSKUPA KMNL-a"

Kada: Nedjelja - 26. travnja 18:30

Gdje:
Župa sv. Ivana apostola i evanĆ°eliste - Utrina, ZapruĆ°e, SrediÅ”Ć¦e i kino-dvorana I./IV. gimnazije

Dodjite...

Patrisha

PostanoPostano: pet 24 tra 2009, 13:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Juraj fest '09
U subotu 25.4. održat Ʀe se
Koncert duhovne glazbe ā€œJURAJ FESTā€,
sa poĆØetkom u 16.00 na maloj bini u Parku Maksimir.
Nastupiti Ʀe 15 bendova i zborova iz Zagreba i okolice.
Poslije su organizatori pripremili agape uz glazbu i druženje.
Pozivamo sve na ovo nesvakidaŔnje poslijepodnevno druženje.
klara

PostanoPostano: pet 01 svi 2009, 6:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

SrediŔnje molitveno i euharistijsko slavlje
za duhovna zvanja u ZagrebaĆØkoj nadbiskupiji
Zagreb, 02.05.2009.

U subotu 2. svibnja 2009. u zagrebaĆØkoj katedrali s poĆØetkom u 18,00 sati
održat Ʀe se srediÅ”nje slavlje 46. svjetskog dana molitve za duhovna zvanja.

SveĆØano euharistijsko slavlje i molitvu za zvanja predvodit Ʀe Dubravko Å krlin Hren, povjerenik za pastoral duhovnih zvanja.

Nakon molitvenog slavlja održat Ʀe se prigodna akademija u dvorani "Vijenac" Nadbiskupskog bogoslovnog sjemeniÅ”ta. U akademiji Ʀe sudjelovati bogoslovi zagrebaĆØke Bogoslovije s predstavom "Å pilja razbojniĆØka" u režiji Ivana Dodleka, prefekta u Nadbiskupskom bogoslovnom sjemeniÅ”tu.

Toga istoga dana u crkvi cjelodnevnog klanjanja Corpus Domini u Zagrebu bit Ʀe cijeli dan euharistijsko klanjanje za nova duhovna zvanja.

.

uĆØiniti dobro, a zatim otiƦi bez buke ...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.