HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 06 srp 2020, 0:20. Pogledaj neodgovorene postove
UhiƦen hrvatski general Ante Gotovina!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
pingi

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 13:09
PostNaslov : UhiƦen hrvatski general Ante Gotovina!
Citiraj i odgovori

Vijest koju je u 12:58 prenijela HINA:

"Glavna haÅ”ka tužiteljica Carla del Ponte objavila je danas u Beogradu da je hrvatski general Ante Gotovina juĆØer uhiƦen na Kanarskim otocima."

U 13:32 hrvatski premijer Ivo Sanader na sjednici Vlade, koja je poĆØela sa kaÅ”njenjem od sat vremena, potvrĆ°uje da je general Gotovina uhiƦen u Å panjolskoj.

Zatim se u 13:42 oglaÅ”ava i odvjetniĆØki tim generala Gotovine, koji navode kako nemaju nikakvih službenih informacija o njegovu uhiƦenju, no ako se potvrdi da je ta informacija toĆØna, netko iz tima Ʀe otputovati na Kanarske otoke.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Dara

PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 14:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

SRAMOTA!bas mi je zao sto je uhicen ali to je cista namjstaljka njemu...jer se zanjim traga i vise od 2 godine i nigdje ga nemogu naci,i sad odjednom su ga nasli.....dobit ce kaznu za sto,?za to jer je branio svoju domovinu...?pa zar je to nacin da se posupa sa ljudima pravednicima i koji su branili nasu domovinu....a nasa vlada se samo sad smije jer ce hr u EU...ma nismo mi ni E od EU....niti zelim da budemo
Daisy Adaire

PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 15:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nije trebao bjezat... nema veze sto nije kriv... mislim, znam da nije kriv... nema razloga za bijeg
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Mash

PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 15:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne mogu vjerovat Å”to sam sve ĆØula iz usta Sanadera i ostalih kao
komentar na Antino uhiƦenje...

moram priznati da nisam upuƦena ponajbolje u sve Å”to se sa njim dogaĆ°alo, znam samo bit...
i vjerujem da ga se ne može trpati u isti koÅ” sa MladiƦem i sliĆØnima...
jer, masakri koje je vrÅ”ila srpska strana , jarci puni tijela silovanih žena i masakrirane djece, logori...jedan Vukovar, OvĆØara....
kako to može biti u istom koŔu sa Gotovinom? kako?
I kako onda jedan S. može izgovoriti jednu reĆØenicu tipa- konaĆØno je dokazano kako dobro i pravedno rade naÅ”e pravne institucije... ma tko su te institucije, tko?!? zar nije to direktno pljuvanje po državi, po narodu,
po svemu Å”to jesmo i Å”to nas ĆØini?!
koja Europska unija?! koja?! Kad nismo u stanju biti ponosan narod sa stavom...Å”to smo mi toĆØno?! ulizice... Å”to?!
osim Å”to su nas rasprodali gdje god su mogli, sada joÅ” treba oblatit ime radi toga da bi bili dio neke umjetne tvorevine, a ĆØemu?!

a da ne govorim koliko me razoĆØarao komentar hrv.policije- na onaj sluĆØaj Å”to su ubili ona 2 pljaĆØkaÅ”a.. to stvarno nema veze sa zdravim razumom... ali stvarno...

zato bolje da sad viÅ”e niÅ”ta o tome ne piÅ”em ,jer Ʀe joÅ” svaÅ”ta izaƦ Confused Embarassed

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
pingi

PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 15:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Strah me viÅ”e i reƦi Å”to mislim, jer ovo Å”to se nama Hrvatima dogaĆ°a je u najmanju ruku NEVJEROJATNO!
Zveki

Spol: muško
PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 16:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mash napisa:
koja Europska unija?! koja?! Kad nismo u stanju biti ponosan narod sa stavom...Å”to smo mi toĆØno?! ulizice... Å”to?!

Tocno to! I umjesto da stanu u obranu cim je stigla optuznica (a za nekoliko tocaka imaju i dokaze da nije kriv) oni sute. Pa stvarno, svi drugi nas prikazuju kao agresora a ne Srbe, a postupanje nase vlade to i potvrduje. I umjesto da pokazu svijetu istinu i kazu "NE!", oni...

Bolje da nista vise ne kazem!
Coje

PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 17:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad ti netko stane na vrat željeznom ĆØizmom teÅ”ko je zauzeti ĆØvrst stav. MEĆ°utim, nitko nije rekao da je politika neÅ”to bezazleno i lagano. To je teÅ”ko podruĆØje i straÅ”no odgovorno podruĆØje rada. OĆØito je da plejada naÅ”ih politiĆØara nije dorasla sadaÅ”njem povijesnom trenutku. Cijela nacija izgleda poput beskralježnjaka koji se uvija kako god ga tko Å”utne. Da, podatni smo za Å”utanje. Jao si ga ponosnom Hrvatu u ovo vrijeme. Jao si ga onom tko ljubi svoju domovinu i voljan je za nju umrijeti. Svi Ʀe ga popljuvati. ALI, to se isplati. Položiti svoj život na oltaru domovine - iznimna je ĆØast. Antino ime je tamo veƦ neizbrisivo urezano.
Samo kad se ne bi svi povinuli i kad bismo uspjeli ostati svoji i ostati ponosni jer jesmo to Ŕto jesmo.

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Nemo

Spol: neodrešen
PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 18:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji prijatelji forumaŔi,

Bog je i dalje s nama. NEMOJTE TO ZABORAVITI!!!
Svu svoju ljutnju i razoĆØaranost, pretvorite u MOLITVU i VAPAJ
GOSPODINU!!!

Od toga, nažalost, viŔe i ne možemo. Rolling Eyes

Jahve je pastir moj: ni u ĆØem ja ne oskudijevam;
na poljanama zelenim on mi daje odmora.
Na vrutke me tihane vodi i krijepi duŔu moju.
Stazama pravim on me upravlja radi imena svojega.
Pa da mi je i dolinom smrti proƦi, zla se ne bojim,
jer si ti sa mnom.
Tvoj Ŕtap i palica tvoja utjeha su meni.
Trpezu preda mnom prostireÅ” na oĆØi duÅ”manima mojim.
Uljem mi glavu mažeÅ”, ĆØaÅ”a se moja prelijeva.
Dobrota i milost pratit Ʀe mene sve dane života moga.
U Jahvinu Ʀu domu prebivati kroz dane mnoge.

Ps 23

Ja sam uskrsnuƦe i život:
tko u mene vjeruje, ako i umre, živjet Ʀe.
I tko god živi i vjeruje u mene,
neƦe umrijeti nikada
Gogi

PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 19:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ispricavan se unaprijed sto cu mozda raspiriti maglu kojom ste svi obavijeni.

Sjecam se tih ratnih vremena kad su se neki gardisti vracali s ratista s snopovima ĆØetniĆØkih uÅ”iju nataknutim na zicu. Moj je otac bio u ratu i gledao kako srbe muce i peku na raznju i da vam ne pricam sto sve jos ne. Nakon oluje je ubijeno 150 civila (uglavnom staraca). Sve su srpske kuce spaljene... Prije rata u Hr je bilo 11% srba sad ih je 4%...

Ako zemlja na koju je izvrsena agresija nemoze napravit ratni zlocin onda smo trebali istrijebit i ovih ostalih 4%, ako ne onda imamo problem!

Gotovini je bijeg bio jedini izbor, jer najvise politicke strukture u hrvatskoj od pocetka stite necasne pojedince, do te mjere da su odlucili zrtvovati Blaskica (uskracivanjem dokumenata obrani), i Gotovinu (zabranom svjedocenja).
merkat

PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 19:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako sam otiŔao zbog vaŔe indolencije po pitanju Generala Gotovine, tako sam sad tu jel dobro zborite.
Samo ne slavi se nekoga kad osvaja svjetsko prvensto nit se ne žali kad netko biva podmuklo uhiƦen, s nekima se je cijelo vrijeme u duÅ”i i srcu !
Jel nije niÅ”ta sluĆØajno nit je bilo problem uhititi Gotovinu, sad je jednostavno doÅ”la klima za to, kad su i najaĆØi popustili u podrÅ”ci, kad ĆØitam kako jedan don zbutega kaže kako bi prijavio Genrala Gotovinu, moglo se nagovijestiti.

I kako su to uĆØinili, istim sistemom kako su pobijani ljudi na križnom putu, hrvatski partizani su ubijali i klali hrvate, slovenski slovence...
...tako su sad "naÅ”i" uhitili Generala Gotovinu u "tuĆ°oj" državi !!!!!!!
Kako smo jadni i bijedni !
NaŔi jude su uhitili Generala Gotovinu u Španjolskoj !
Ma niÅ”ta nije sluĆØajno, sve je to jako dobro isplanirano i izrežirano kao i cijela povijest.
Jako smo se zamjerili moƦnicima osnivanjem svoje Hrvatske pa nam sad na podmukao i prepreden naĆØin rade to Å”to rade.

18.11. nam na dan pada grada heroja Vukovara doloazi ratni zloĆØinac, a danas u "beogradu" carla del sronte, žena koja je napadala katoliĆØku crkvu u hrtvatskoj te sam Vatikan (!!!) objavljuje da je General Gotovina uhiƦen !
Samo da mi je bilo vidjet kako pljeÅ”Ć¦u tamoÅ”nji novinari koji su toliko laži i mržnje odaslali !

Sada nekako se na silu prikazalo kako je mladiƦ, karaĆ°iƦ koji su napadali naÅ”u domovinu i izravno zapovjedali zloĆØine u istom koÅ”u sa Generalom oslobodilaĆØke vojske koji je oslobaĆ°ao zemlju !

HoƦe li naÅ”a podguzna vlast i komunistiĆØka oporba zatražiti od EU da nam nadoknadi Å”tetu Å”to su nas zadržavali pred vratima Eu zbog Generala Gotovine koji je navodno bio u HR ili BIH ?
HoƦe kao i ameri i englezi iraku za laž da su imali nuklearno oružje.
Pojeo vuk magare.

Koliko sam bio ponosan neki dan kad su tenisaĆØi postali svjetski prvaci toliko sam danas posramljen kao hrvat.

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
Tonka

PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 21:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da je sve to kompliciranije nego Å”to se ĆØini. Ponekad mi se ĆØini da su u pravu jedni, a ponekad drugi. Žao mi je jer mi se ĆØini da su ranije vlade (od 1998.) malo ofrlji radile svoj posao Å”to je Gotovini otežalo situaciji. Je li kriv ili nije? Iskreno, nemam pojma, nisam bila tamo, ali iskreno se nadam da nije.
I JOÅ  JEDNA STVAR. ZA TENISAƈE I DRUGE SPORTAÅ E DRAGO MI JE KAD POBIJEDE JER CIJENIM NJIHOV TRUD I RAZUMIJEM VESELJE ONIH KOJI U NEÅ TO ULOŽE SVOJE VRIJEME I SVOJU ENERGIJU, ALI DA TO BUDE RAZLOG MOJEG PONOSA JER SAM HRVATICA, NEMA Å ANSE NI POD RAZNO. ISTO KAO Å TO ME NIÅ TA NI NE MOŽE NATJERATI DA ME BUDE SRAM Å TO SAM TO Å TO JESAM.
Ne razumijem pojam apstraktnog rodoljublja, ja volim Zagreb i Hrvatsku jer su ovdje ljudi koje volim. Da sam roĆ°ena negdje drugdje i voljela bih drugdje. Jednostavno, ježim se od apstraktnih identifikacija s neĆØim neuhvatljivim.
Rodoljublje je jedna od najzlostavljanijih rijeĆØi. Moj tata je rekao da se on 1991. prijavio zato da sve zavrÅ”i Å”to ranije kako koju godinu kasnije u rat ne bi morao iƦi moj brat. Nije se prijavio zbog idealiziranog, ilirskog i romantiĆØarskog, patetiĆØnog, sentimentalnog odnosa prema "domovini", prijavio se zbog konkretne roditeljske ljubavi. Meni ta njegova reĆØenica sadrži viÅ”e rodoljublja nego Å”to Ʀe ga velika veƦina politiĆØara i ljevice i desnice i centra ikada poznavati.
IspriĆØavam se na dugaĆØkom postu, ali morala sam jako sretan
Coje

PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 21:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Merkat, dobro doÅ”ao meĆ°u svoje. Nedostajao si mi.

Ne želim ponavljati ono Å”to si napisao samo mogu reƦi da svi pijemo ĆØaÅ”u pelina. Gorka je za sve one koji to žele priznati, a oni koji žele ostati slijepi i neosjetljivi mogu u pelin ubaciti i joÅ” malo otrova koji Ʀe im ubiti ono Å”to je preostalo od sivih stanica - pa neƦe biti nikakvih problema. ƈak da mu i starce strpaju u Haag ne bi se bunili - ukoliko Ʀe to pospjeÅ”iti ulazak u Europu... place place Embarassed Cool

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Gogi

PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 21:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U potpunosti se slazem s Tonkom. Ja to gledam kroz primjer Isusa i Jude. Kad je Juda izdavao Isusa znao je da je Isus moƦan i da ako zeli moze pobijediti sve rimske legije koje su tada okupirale Izraelce. Juda je u biti veliki domoljub koji je samo htio potaknuti Isusa na djelovanje. Sreca naÅ”a Å”to Isus nije bio domoljub i Å”to se nije upuÅ”tao u rjesavanja tadasnjih politickih problema svoga naroda.
little_angel

PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 21:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, tužno je to..Da jedan takav ĆØovjek kao Å”to je on ode tamo gdje mu nije mjesto. Da Carla del Ponte iz Beograda istiĆØe svoje zadovoljstvo jer su se Hrvati pokazali poÅ”teni. Da, prema svima smo poÅ”teni, prema svima, ali samo prema nama samima nismo. Prema svojim ljudima nismo. BaÅ” sam danas cijeli dan nekako bezvoljna zbog toga. Kad mi je tata danas rekao Gotovina je uhiƦen, naježila sam se i poželjela da sam krivo ĆØula. A baÅ” sam se tako nadala da tu reĆØenicu ipak neƦu nikad ĆØuti. I tako..neki Ʀe reƦi da su neki od nas glupi Å”to nas to toliko pogaĆ°a, ali Ante je bio jedan od nas, jedan od velikih razloga Å”to smo danas tu di jesmo. Heroj.. Ali i Å koro pjeva da heroji ne plaĆØu, i kad gube pobjeĆ°uju... To bi trebali svi nositi u sebi, tu nadu. A Bog Ʀe uĆØiniti kako je najbolje, jer On jedini zna Å”to je ispravno. Mi možemo samo ljudski zakljuĆØivati. Samo mi je žao Å”to iduƦe ljeto kad budem u PakoÅ”tanima, gdje svake godine ljetujem, Å”to neƦu gledati one ponosne grafite i plakate..heroj, a ne zloĆØinac..Bog je uz tebe.. Nadam se da ih neƦe maknuti, jer sad je On viÅ”e nego ikada uz njega!

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: čet 08 pro 2005, 22:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jedan je vojnik sav ocajan dotrcao do svog nadredjenoga:
ā€™ā€™Molim dopustenje da se vratim na bojisnicu po svog prijatelja koji se nije vratio!ā€™ā€™
ā€™ā€™Dopustenje se odbija, vojnice! Ne mogu riskirati da zbog covjeka koji je vjerojatno vec mrtav izgubim zivot jos jednoga vojnika!ā€™ā€™
Vojnik prekrsi naredjenje i vrati se na bojisnicu. Nakon jednog sata vrati se smrtno ranjen noseci na ledjima tijelo svog mrtvog prijatelja.
Casnik je bjesnio: ā€™ā€™Nisam li ti rekao da ostanes?! Sada sam vas obojicu izgubio! Zar je bilo vrijedno vracati se po mrtvo tijelo!?ā€™ā€™
ā€™ā€™O, da!ā€™ā€™, uzvrati vojnik ā€™ā€™Kada sam dosao do njega jos je bio ziv.
I tada mi je rekao:
ā€™ā€™Prijatelju, znao sam da ceÅ” doci po mene!ā€™ā€™

Anthony de Mello, ''Molitva zabe II''

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
Tonka

PostanoPostano: pet 09 pro 2005, 4:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I naravno, pozdrava Merkatu jako sretan Lijepo da se vratio jako sretan
nata

PostanoPostano: pet 09 pro 2005, 16:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne mogu shvatiti kako netko može staviti ruku u vatru (bi li stavio kad bi stvarno trebalo??) za nekoga koga doslovno ne poznaje. Ja Antu ne poznajem.
Iskreno se nadam da je dobar i poÅ”ten, a ako je tako nadam se da Ʀe to uspjeti i dokazati. Mislim da bježati nije trebao pogotovo ako mu je savjest ĆØista. Taj bijeg ga donekle izjednaĆØava sa spomenutim zloĆØincima, zar ne?

A je li vam palo na pamet da je namjerno dozvolio da ga uhvate, odn. da je htio jednom za svagda rijeŔiti svoj život? Pa nije lud skrivati se do kraja života.

Ja sam s vama u sve dane - do svrŔetka svijeta!!!
sike

PostanoPostano: pet 09 pro 2005, 23:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Apropo ovoga,nedavno sam uživo sluÅ”ao životno svjedoĆØanstvo Tihomira BlaÅ”kiƦa. Divim s etom ĆØovjeku jer kroz Å”to je sve proÅ”ao on i njegova obitelj..i joÅ” ima snage svjedoĆØit..ƈini mi se kako je on bio prvo pravo žrtveno janje,a veƦ se i na njega zaboravilo..Da ne mislite da je gotovo,obnovili su mu proces pa tu joÅ” može biti svega..

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Srki

PostanoPostano: pet 09 pro 2005, 23:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne vidim razloga zaÅ”to je morao bježati ako nije kriv. Pa nije valjda da se boji pravde. Sada Ʀe mu suditi pa Ʀe se vidjeti je li kriv ili nije. Doma ima obitelj,a on se sunĆØa na Tenerifima,a znao je da Ʀe prije ili kasnije biti uhvaƦen. To se moglo oĆØekivati svakoga dana.
Daniel

PostanoPostano: sub 10 pro 2005, 10:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Niti meni nije drago Å”to jedan naÅ” general ponovno ide u Haag ali sam miÅ”ljenja da nije trebao bježati, nepotrebno se doveo u joÅ” goru situaciju a s druge strane dopustio je da ga stave u rang s pravim ratnim zloĆØincima KaraĆ°iƦem i MladiƦem.
Citat:
Apropo ovoga,nedavno sam uživo sluÅ”ao životno svjedoĆØanstvo Tihomira BlaÅ”kiƦa. Divim s etom ĆØovjeku jer kroz Å”to je sve proÅ”ao on i njegova obitelj..i joÅ” ima snage svjedoĆØit..ƈini mi se kako je on bio prvo pravo žrtveno janje,a veƦ se i na njega zaboravilo..Da ne mislite da je gotovo,obnovili su mu proces pa tu joÅ” može biti svega..

JoÅ” dok sam živio u Zagrebu ĆØuo sam od ljudi koji su mu poznavali suprugu da je BlaÅ”kiƦ tijekom zatoĆØeniÅ”tva dosta molio i da ga je upravo molitva održala. Kažu da je s posebnom ljubavlju molio krunicu. Mislim da se pravednici nemaju Å”to bojati. Sjetimo se samo Joba i toga Å”to Isus u svojih 8 blaženstva kaže o onima koji su nepravedno progonjeni. Vjerujem da je BlaÅ”kiƦ kao i Job u svoj svojoj nesreƦi ostao vjeran svojim idealima i kroz tu nesreƦu naÅ”ao put do Boga.
dodododoprecjednik

PostanoPostano: ned 11 pro 2005, 20:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Lula-virka napisa:
nije trebao bjezat... nema veze sto nije kriv... mislim, znam da nije kriv... nema razloga za bijeg

i ja sam to mislio dok mi brat nije rekao da je on mislio da ga planiraju ubit a ne zatvorit...ne znam nista detaljno o tom,al...tak nekak ide prica...sigurno je ovih dana bilo u novinama...

a sto se tice tog uhicenja, po mom misljenju samo je bilo pitanje vremena kad ce ga uhvatit...

a uostalom kakav je to zivot,kakva je to sloboda,kad si stalno u bijegu pred policijom?!?!?!

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Natty

PostanoPostano: pon 12 pro 2005, 8:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja mislim da je on izmanipuliran od samog poĆØetka. Najprije na bijeg, a sada na predaju.

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
sike

PostanoPostano: pon 12 pro 2005, 16:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bio kriv ili ne,itekako mu je sada potrebnna molitva svih nas a ne prosvjedi koji idu s ciljem ruŔitiu,razbijati..
Drago mi je kad sam proĆØitao da su mu u hotelskoj sobi nakon uhiƦenja pronaÅ”li krunicu,slike svetaca..
Slažem se,ako bude ustrajao u molitvi i uz molitvu svih nas,uspjet Ʀe!Makar bio u ono nepravednom Haagu

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Dibidus

PostanoPostano: pon 12 pro 2005, 19:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
Kako sam otiŔao zbog vaŔe indolencije po pitanju Generala Gotovine, tako sam sad tu jel dobro zborite.

Mislio sam da podnosiÅ” samo okolinu koja te odobrava. I pogodio! Nitko te nije tjerao, samo se manji fio foruma nije slagao s tobom. Za netolerantne poput tebe to je bilo dovoljno.

merkat napisa:
Jel nije niÅ”ta sluĆØajno nit je bilo problem uhititi Gotovinu, sad je jednostavno doÅ”la klima za to, kad su i najaĆØi popustili u podrÅ”ci, kad ĆØitam kako jedan don zbutega kaže kako bi prijavio Genrala Gotovinu, moglo se nagovijestiti.

I ti si mi neki branitelj Gotovine ... ŽeliÅ” reƦi da Gotovinu nisu naÅ”li zato Å”to to nisu htjeli i da to nema nikakve veze s time da je Gotovina znao svoj posao?

edit by: moderatori

S druge strane je Gotovina po tvom toliko glup da nije prozreo tako oĆØitu igru Europe i svijeta koja je tebi, toliko oĆØita.

edit by: moderatori

Ja sreƦom mislim da se do Gotovine nije moglo jer on to nije htio.

merkat napisa:
I kako su to uĆØinili, istim sistemom kako su pobijani ljudi na križnom putu, hrvatski partizani su ubijali i klali hrvate, slovenski slovence ...
...tako su sad "naÅ”i" uhitili Generala Gotovinu u "tuĆ°oj" državi!!!!!!
Kako smo jadni i bijedni!

Možda nisi gledao vijesti, uĆØinilli su to Å panjolci. A to Å”to ti nisi upuƦen u obavjeÅ”tajne metode to je drugi par opanaka. Ti, poput svih paranoika u svemu vidiÅ” zavjere pa ti nikako ne sjedaju sheme o tome da su pratili telefonske pozive i na osnovu toga i drugih obavjeÅ”tajnih podataka doÅ”li do Gotovinine lokacije. Ujedno, dakako da optužujeÅ” hrvatske institucije koje su obavljale ono za Å”to su se obvezale za izdaju. A inaĆØe si ĆØovjek koji drži do svoje rijeĆØi?!

merkat napisa:
NaŔi jude su uhitili Generala Gotovinu u Španjolskoj !
Ma niÅ”ta nije sluĆØajno, sve je to jako dobro isplanirano i izrežirano kao i cijela povijest.
Jako smo se zamjerili moƦnicima osnivanjem svoje Hrvatske pa nam sad na podmukao i prepreden naĆØin rade to Å”to rade.

Na odreĆ°en se naĆØin s nekim djelovima slažem s tobom. Za sada se ne namjeravam zbog toga dati na pregled dr. Grudenu.

merkat napisa:
18.11. nam na dan pada grada heroja Vukovara doloazi ratni zloĆØinac, a danas u "beogradu" carla del sronte, žena koja je napadala katoliĆØku crkvu u hrtvatskoj te sam Vatikan (!!!) objavljuje da je General Gotovina uhiƦen!

To Å”to je kod nas doÅ”ao neosuĆ°eni ratni zloĆØinac nema veze sa stranim silama nego s nama. I kakve veze imaju ta dva dogaĆ°aja?! Ti si zalutao.

edit by moderatori

merkat napisa:
Sada nekako se na silu prikazalo kako je mladiƦ, karaĆ°iƦ koji su napadali naÅ”u domovinu i izravno zapovjedali zloĆØine u istom koÅ”u sa Generalom oslobodilaĆØke vojske koji je oslobaĆ°ao zemlju!

Da, to je ĆØinjenica i svakog Hrvata i Hrvaticu, kao i svakog poÅ”tenog ĆØovjeka zbog toga mora boliti srce. I mene zbog toga boli srce.
I boli me srce za sve zloĆØine koje su napravili hrvatski banditi, a zbog ĆØijih "velebnih djela" je svima olakÅ”ano raditi ovo Å”to nam rade, a na koje se face poput tebe nikada ne dotiĆØu. Za tebe su sve to ratni heroji.

merkat napisa:
HoƦe li naÅ”a podguzna vlast i komunistiĆØka oporba zatražiti od EU da nam nadoknadi Å”tetu Å”to su nas zadržavali pred vratima Eu zbog Generala Gotovine koji je navodno bio u HR ili BIH ?
HoƦe kao i ameri i englezi iraku za laž da su imali nuklearno oružje.
Pojeo vuk magare.

Zar tebe ne boli Ć°on za Europu i svijet? ƈemu onda uzbuĆ°ivanje? Budi im zahvalan Å”to su uĆØinili sa svoje strane sve da ostaneÅ” Å”to duže s nama izvan te Europe i svijeta.

merkat napisa:
Koliko sam bio ponosan neki dan kad su tenisaĆØi postali svjetski prvaci toliko sam danas posramljen kao hrvat.

Dakle, ti doista uspijevaÅ” povezati nepovezane stvari. Posramljen si zbog promaÅ”enih stvari koje ne shvaƦaÅ”.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceAIMYIMMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 12 pro 2005, 22:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dibi,mislim da je samo pitanje dana kad Ʀe ovaj tvoj post biti maknut,pa Å”teta da na ovom podforumu nisam moderator jer bih ga odmah maknuo
Opet napadaÅ” ĆØovjeka-makar za tebe bilo to razmjenjivanje miÅ”ljenja,ali sve to si mogao reƦi tako da ne bodeÅ” u autora veƦ u njegovo razmiÅ”ljanje
Ali ne,ti moraÅ” derati po ljudima..

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.