HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 15 lis 2019, 9:27. Pogledaj neodgovorene postove
Harry Potter
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Gladijator

Spol: muško
PostanoPostano: sri 28 lis 2009, 19:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

angelous napisa:
i nama su i babaroge, i ĆØarolije iz bajki pružane...
pa nas se ispravljalo s vremenom..Å”to u Å”koli, Å”to doma, Å”to smo sami shvaƦali
MoraÅ” priznati da mi ovakvo ispiranje mozga nismo doživjeli,bar ja nisam jer se nesjeƦam takvih filmova za djecu.Danas znamo da pretežno televizija i internet odgajaju djecu jer se obitelj sastane tek za veƦerom i svako u svoju sobu za svoj televizor.PreporuĆØio bih svima da proĆØitaju knjigu od fra.Josipa BlaževiƦa-Proroci novog doba,gdje idealno objaÅ”njava fenomen Harry Potter.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
angelous

PostanoPostano: sri 28 lis 2009, 20:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e pa to Ŕto se roditelji ne bave svojom djecom nemoŔ trpat pod ono da Harry ispire mozak.
Istini za volju...djeca su manje s roditeljima nego prije...naravno da to utjeĆØe na njihov razvoj...al za to nije kriv HP

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Gladijator

PostanoPostano: sri 28 lis 2009, 21:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

angelous napisa:
e pa to Ŕto se roditelji ne bave svojom djecom nemoŔ trpat pod ono da Harry ispire mozak.
Istini za volju...djeca su manje s roditeljima nego prije...naravno da to utjeĆØe na njihov razvoj...al za to nije kriv HP
Naravno da nije kriva Hrvatska PoÅ”ta.U filmu se sve vrti oko magije koja se prikazuje kao neÅ”to dobro,o vjeÅ”tiĆØarstvu i ostalim glupostima,i zato im je danaÅ”nje vrijeme kada su roditelji sve manje s djecom,doÅ”lo ko kec na desetku.Ponavljam joÅ” jednom,nabavi si knjigu od fra.Josipa i samo malko zagrebi ispod povrÅ”ine,i bit Ʀe ti puno jasnije.Ja ju imam ali mi se neda prepisivati.ƈovjek je pisao magisterij na tu temu na Gregorijani u vatikanu.ZBOGOM BRATE!!!!!!!!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
angelous

PostanoPostano: sri 28 lis 2009, 21:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro..ako budem u prilici naƦi ju...uzet Ʀu je za ĆØitanje...
Very Happy

nema potrebe za prepiranjem...ljudi smo Very Happy

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.