HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 20 kol 2018, 16:21. Pogledaj neodgovorene postove
Molitvene nakane
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Lux

Spol: muško
PostanoPostano: pet 24 tra 2009, 12:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Molim za sve djevojke i dječake iz moje župe koji će sutra primiti krizmu da ih Gospodin blagoslovi i čuva ih od zla.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, teta Jeja
davorseljan

PostanoPostano: pet 24 tra 2009, 20:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danas sam na poslu doživio šizofrenični napad i to težak.
Na sreću bez posljedica ali uz ugodan razgovor sa šeficama i bez posljedica.
Večeras jako težak razgovor u obitelji. Iskre frcaju na sve strane. Obije zaračene strane se prepucavaju preko mene.
Volim i poštujem brata, volim i poštujem majku, volim i poštujem sestru. Samo što se majka i brat prepucavaju preko mene, utječu na mene i ja pucam.
Uzimam ljekove ali na žalost počeo sam i piti alkohol što nejde zajedno.
Hvala Vam na molitvama.
Da nema Vas, da nema DT chata ja bi opet bio stanovnik drugog odjela psihijatijske bolnice sv. Ivan u Jankomiru.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, lucija, antea, magivek
magivek

PostanoPostano: sri 06 svi 2009, 21:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Neprilike na poslu su sve gore...sada koriste moj invaliditet i bolest da bi me se riješili a sve pod izlikom navodne "brige za tvoje zdravlje". Nadam se i molim da Bog providi...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: lucija, klara, davorseljan, Jopica, 5rich, Magali, teta Jeja, Kika, antea
Lalaith

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 07 svi 2009, 20:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jedna djevojka (ne poznam ju osobno), ima jako velike komplikacije u trudnoći, i njezin i bebin život su ozbiljno ugroženi i liječnici joj savjetuju pobačaj. Ona je mlada, nije udana još i jako joj je teško.
Molite da donese pravu odluku i da ima snage izdržati....

Voli jer samo hrabri vole, a kukavice čekaju da budu voljene Smile
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, magivek, Pancho, davorseljan, 5rich, teta Jeja, klara, lucija
Pancho

PostanoPostano: ned 10 svi 2009, 17:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pomolimo se za maturante s našeg foruma i sve maturante u Hrvatskoj, da im Bog podari mir i mudrost u ovim trenucima koji su stresni za njih i da ih čuva dok budu radili gluposti zadnji dan škole

When someone ignores you, sing louder.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: 5rich, magivek, klara, Magali, antea, Jopica, lucija, teta Jeja
Žan
mod team leader

PostanoPostano: sri 13 svi 2009, 17:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sad u petak mi je jedan dosta važan ispit, pa se preporučam u vaše molitve, da što bolje prođe Embarassed
I jedan 'Oče naš' puno znači i vrijedi Smile

Hvala vam od srca...

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, Jopica, 5rich, lucija, vjernik, Pancho
little_angel

PostanoPostano: pon 18 svi 2009, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

molim vas, sjetite se spomenut u molitvi jednu moju dragu prijateljicu koja uskoro ide na operaciju tumora na glavi, situacija je prilično opasna

hvala od srca

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Žan, davorseljan, Magali, 5rich, lucija, antea, teta Jeja, klara
davorseljan

PostanoPostano: sri 20 svi 2009, 13:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Znam da sam dosadan.
Svatko od nas ima probleme.
Mama mi je opet zbog obiteljskih problema u bolnici. Na vrijeme je sprecen suicid.
Svaki dan razgovaramo i stalo mi je do nje. Dajem život za nju.
Bit ću brutalno otvoren.
Socijalna služba mi je za vratom. U velikim smo financijslim problemima. Ja trazim novi kredit da sve platim. Da nema mamine penzije bio bih gladan. I ovako ja i brat gladujemo. Brat se prepolovio.
Oboje radimo dodatne poslove tako da se možemo pokrit i da sve štima ali nedje.
Ja več dugo nisam platio mobitel tako da sada komuniciram samo preko maila.
Ove nedjelje je bila na ispovijedi kod fra Kožula i danas mi je rekla da je dobro. Malo prije mi je setra javila da ju je našla terenska sestra.
Ne mogu zamislit život bez majke. Svaku večer mi je dolazila kada sam do kasno radio po šnitu kruha i marmelede. Jučer mi je pokazala da moze hodat bez štake. Bio sam presretan.
U subotu sam imao jako tešku krizu tako da sam jedva sam izbjegao odlazak u bolnicu. Da doslove svaki dan ne molim več bi bio u bolnici. I ovako več dugo imam ideju da odem na neko vrijeme na oporavak u Jankomir ali obaveze mi to ne dopuštaju kao i stanje sa majkom.
Cijela obitelj je u velikoj krizi.
Molimo Boga da se ovo što prije riješi.
Hvala svima koji ste odvojili malo vremena za ovaj moj monolog.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Pancho, Patrisha, Lalaith, magivek, lucija, Anny, 5rich, klara, little_angel, spocky, vjernik, Žan, Amistad
5rich
mod team

PostanoPostano: sub 23 svi 2009, 10:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Noćas je u prometnoj nesreći smrtno stradao jedan moj vršnjak iz moje škole, a povrijeđena su još trojica,pa molim vas da se kratko pomolite za njih i njihove obitelji

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: klara, spocky, Pancho, magivek, vjernik, lucija
Anny

PostanoPostano: sub 23 svi 2009, 17:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jedna mlada majka (20 god) tazmišlja o ugradnji spirale..... place place
molim vas, pomolite se neka joj Duh Sveti odagna takve misli molitva

Dami la mano, voglio restar per sempre insieme a Te
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Žan, klara, lucija, Amistad
ancha

PostanoPostano: uto 26 svi 2009, 17:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moze mala molitvica za Jopicu i mene koje sutra imamo testiranje za posao u jednom Ministarstvu? Smile

...pamte me mnoge provincijske pruge...
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: 5rich, Magali, klara, davorseljan, spocky, teta Jeja, lucija, Pancho
Amistad

PostanoPostano: pet 29 svi 2009, 11:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Preporučam u vaše molitve jednu djevojku kojoj je vjera "na jako klimavim nogama". Prije je sve polagala u Gospodina, a sada čak ne ide ni nedjeljom na misu.

Dakle, stvarno je velika potreba!

Pridružite mi se u molitvi za nju!

"Ako nam život omogući da naša ljubav ovlada nama, kao što je njihova ljubav nosila njih, jednom, na kraju puta, možda možemo očekivati da i mi umremo sretni." (Siniša Glavašević)
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, 5rich, teta Jeja, lucija, klara, Žan
Žan
mod team leader

PostanoPostano: sri 03 lip 2009, 20:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovih dana mi je pravi horor na faxu, oko završnog rada, labosa, ispita, svega... majko mila
Potreban sam vaše molitve, dragi ljudi... Situacija je napeta... Confused
Da prije svega sačuvam mir.. Da mi se upali koja lampica u glavi, da ipak sve nekak prođe... molitva

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: vjernik, klara, lucija, Magali, Zvijezda
Magali
mod team

PostanoPostano: čet 04 lip 2009, 21:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Ovih dana mi je pravi horor na faxu, oko završnog rada, labosa, ispita, svega... majko mila
Potreban sam vaše molitve, dragi ljudi... Situacija je napeta... Confused
Da prije svega sačuvam mir.. Da mi se upali koja lampica u glavi, da ipak sve nekak prođe... molitva

Meni je slična situacija...
ako i kad možete ubacite i mene u svoje molitvice...da uspijem što prije napisati diplomski, a da ne trpe drugi ispiti Smile
hvala...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: klara, magivek
Magali
mod team

PostanoPostano: čet 04 lip 2009, 21:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ancha napisa:
Moze mala molitvica za Jopicu i mene koje sutra imamo testiranje za posao u jednom Ministarstvu? Smile

Ljudeki molite i dalje za Anchu i Jopicu...da im uspije ono kaj žele:-) i da dobe posao koji zaslužuju...a kojeg će voljeti raditi...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: klara
biser

PostanoPostano: čet 04 lip 2009, 23:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sada je vrijeme matura, a tako se i meni bliži završno odgovaranje za maturu iz struke. A kako se bliži kraj, tako se bliži i početak studiranja, pa Vas molim za molitvu Duhu Svetome da me prosvijetli i uputi na pravi put.
molitva

Hvala Vam!

. . . Jer velik si, činiš djela velika, nitko nije kao TI . . .
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, teta Jeja, 5rich, klara
Magali
mod team

PostanoPostano: pet 05 lip 2009, 6:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Molite i za jednu meni dragu prijateljicu, mladu djevojku koja je ovih dana u bolnici, na operaciji kičme.
Da sve bude dobro i da ju ne boli previše, da to prihvati kao neki križ i da taj križ hrabro nosi.

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: teta Jeja, 5rich, Pancho, vjernik, klara, Amistad
vjernik

PostanoPostano: pet 05 lip 2009, 8:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mons. Stanišić iz Pule je u komi i u lošem stanju.
Molimo se za njega molitva

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, klara, Pancho
fratar

PostanoPostano: ned 07 lip 2009, 14:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi prijatelji, pomolite se za me ak vam nije teško, da se konačno nešto promjeni, u mom životu, da se pomaknem s mjesta, da dobijem posao konačno, da se bilo šta promjeni... Neutral

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveća je među njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, Jopica, lucija, Pancho, klara, teta Jeja, Zvijezda, vjernik
Magali
mod team

PostanoPostano: uto 09 lip 2009, 17:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudeki,
treba mi jedna brzinska molitva za sutra za jedan jako tezak ispitic...
hvala.....

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Pancho, klara, Jopica, davorseljan, fratar, 5rich, teta Jeja
Lalaith

PostanoPostano: pet 12 lip 2009, 18:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Trenutno proživljavam jedno dosta teško razdoblje, pa vas molim da me se sjetite u molitvama, da dočekam sunce i da budem jaka
hvala Smile

Voli jer samo hrabri vole, a kukavice čekaju da budu voljene Smile
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: klara, fratar, magivek, mateja_p, 5rich, vjernik, Magali, lucija, Pancho
5rich
mod team

PostanoPostano: sub 13 lip 2009, 9:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a meni u ponedjeljak počinje matura..
može koja molitvica i za mene.. molitva

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: vjernik, Magali, biser, lucija, klara, magivek, teta Jeja, Pancho
magivek

PostanoPostano: ned 14 lip 2009, 16:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Opet ja i moji problemi na poslu...
Sutra u 10:30 će visoka delegacija poslodavaca zajedno sa mnom raspravljati o mojoj situaciji i molim Boga da ostanem smiren i hrabar u toj situaciji i da Bog providi s tom cijelom situacijom.
Volio bih se tim igricama suprostaviti istinom i molitvom, ali mi zato ponestaje snage i osjećam da sam živčan i da bih im "najradije sve izbrojao" (što baš nije pametno). Zato vas molim za pomoć i podršku u molitvi da emocije postanu vapaj Bogu da Njegova milost providi... molitva
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: 5rich, klara, Zvijezda, Jopica, Magali, Amistad, Kika, lucija, Pancho, teta Jeja
Pancho

PostanoPostano: pon 15 lip 2009, 19:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

molim vas ubacite koju molitvu za zdravlje moje djevojke. hvala vam.

When someone ignores you, sing louder.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: klara, Magali, magivek, 5rich, Zvijezda, lucija, Amistad, teta Jeja
magivek

PostanoPostano: pon 15 lip 2009, 20:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala vam svima na podršci. Istina da je razgovor pokazao očekivanu sliku protivljenja i mržnje i da ta slika boli, ali sada je vrijeme, prihvatiti taj križ i krenuti dalje uz molitvu i podršku onih, koji su poput vas spremni vjerovati u dobro u svakom čovjeku. Dok plačem zbog vrijeđanja "u ime kršćanstva" i "dobrote, koju nećete naći na puno mjesta" uz te suze se miješaju i suze radosnice jer imam i vas, koji mislite drugačije... Hvala vam od srca! (sorry, moderatori, ali ovo sam morao izbaciti iz sebe...)
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: 5rich, Zvijezda, Magali, Amistad, klara, Jopica, Felicita, davorseljan
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.