HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 16 lip 2019, 17:13. Pogledaj neodgovorene postove
Filmovi
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
zole

Spol: muško
PostanoPostano: ned 28 ožu 2004, 12:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nisam 100% siguran da sam pogodio, mozda ispadnem glup, ali nema veze!

Kosa (Hair) je musical koji je uspostavio temeleje New Age-a! Prva stvar koja je u javnost izasla promicuci ideje New Agea...

E sad vi meni recite je li taj Hair istovjetan vasem Hairu?

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
cvjetkus

Spol: neodrešen
PostanoPostano: ned 28 ožu 2004, 12:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

gledaj...scenografija je bila odlicna....odlicno je izveden scenski minimalizam...rasvjeta je tome totalno pridonjela...kostimi su bili ono....i ja bi takvu majicu....a tijekom mjuzikla imas i full fajne i poznate pjesme i to je ono kaj je vrijedno...

ali sam sadrzaj je bio teska promocija new age...i na par mjesta je bilo totalno ismijavanje na racun krscanstva....najgore je kaj je bilo sve krcato klincima iz osnovne skole...mozes mislit kak je to sad na njih utjecalo...a sve je bilo na engleskom i ozvucenje nije bilo najbolje pa mozda klinci nisu ni razumjeli...

mi smo s faksom isli na taj mjuzikl i odmah drugi dan sam imala priliku pogledati jednu drugu kosu koja nema veze sa new ageom....pa sad...dojmovi idu na onu drugu kosu...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
spavanko

PostanoPostano: pon 29 ožu 2004, 9:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

medjupitanje: eto cujem da se vrte okolo vhs-ovi i dvx-ovi o Pasiji. e sad kad bi sitnicario mogao bi reci da je to kradja ili bar sudjelovanje u kradji pa se sjetim 10 Bozjih zapovijedi... pa mi nes tu nije jasno

make love, no war
d _baba

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 30 ožu 2004, 8:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da, zanimljivo je da mi je brat baÅ” rekao, kako bi kopiranje cd-a i divx-a spadalo pod 7. zapovijed.. al ja se pitam koji onda pametnjakoviƦi legalno prodaju programe koji mogu zaobiƦi svaku zaÅ”titu cd-a!!!! Confused
i eto sad moralne dileme...
Å”to se tiĆØe musicla, i Isus Krist Superstar nije baÅ” u skladu s crkvom, pa ne znaĆØi da je loÅ”. Ako si ĆØvrst u svojoj vjeri i znaÅ” ĆØemu vjerujeÅ” neƦe ti neki musicl promjeniti stavove...
il sam možda u krivu Embarassed
Jo

PostanoPostano: uto 30 ožu 2004, 17:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da ti nece promijeniti stav, ali da bi skuzili sto nije uredu ili u skladu s katolickom Crkvom prvo moramo znati i poznavati svoju vjeru! Kad te netko pita, zasto je Jesus Christ Superstar new age, po cemu to vidis, po kojim scenama, dijelovima! Da znas odgovoriti, ali isto tako da znas primjetiti sto je dobro napravljeno!
Na kraju krajeva vecina pjeva pjesmu iz tog filma na misi (prikazanje): Primi ove darove nas Oce!
Nije sve crno -bijelo

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
cvjetkus

PostanoPostano: uto 30 ožu 2004, 17:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

valjda je ovo mjesto za to - d_babo i meni je gospodar prstenova bas fajni-doduse malo vise preferiram knjigu (jos ako se prije nje i hobiti pricaju to ispadne jako sretan ).... Laughing al i ovaj zadnji filmski dio je legendaran (najbolji po meni od sva tri)
zole

PostanoPostano: uto 30 ožu 2004, 22:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

opet se ja moram slagat sa jo... Smile

Tebi, ako si cvrst u vjeri, nece smetati sto god da pogledas ili cujes! Ali, sto je sa onima koji su nevjernici?? Kakav oni dojam o NASOJ Crkvi dobivaju??? Nazalost, dobivaju onakav dojam kakav ostave takvi i sl. filmovi, emisije...

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
d _baba

PostanoPostano: sri 31 ožu 2004, 8:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i meni je draza knjiga! knjige su savrÅ”ene, ali mislim da nitko to ne bi mogao bolje prikazati na platnu.. stvarno su si svi dali truda. i da treƦi dio zaista oduzima dah... jako sretan vilenjaci, hobiti, patuljci, ĆØarobnjaci... jako sretan jako sretan jako sretan , a tek glazba u filmu...

po ĆØemu znam da je new age... po tome kako je prikazan sam Isus... bjesni, svaĆ°a se sa Judom, s Ocem... baÅ” smo sad na eng radili o tipu koji je to napisao i on je rekao da mu je u biti bio cilj prikazati Judu i njegovu muku oko izdaje. Ne znam koliko mu je baÅ” to uspjelo i iskreno mislim da je slika Isusa potpuno iskrivljena i da je prikazan previÅ”e kao ĆØovjek, a umanjeno je njegovo božanstvo... ipak, to je po meni vrlo oĆØito.. Ma ne znam, meni se stvarno sviĆ°aju musicli tako da možda nisam objektivna po tom pitanju...

Jel netko možda gledao musicl Jadnici,po Hugoovoj knjizi???
spavanko

PostanoPostano: pon 10 svi 2004, 12:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kako nema podteme film moramo se ovako krpati:

1. zalosno je da nema podteme film (uz glazbu i sport), ispada da je taj medij totalno zapustan u Crkvi (a bio je nedavno katolicki filmski festival u Krasicu koliko znam)

2. sta mislite o novom filmu sestre marije magdalene

make love, no war
spavanko

PostanoPostano: sri 12 svi 2004, 12:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

opet mene nitko ne uzima za ozbiljno: ja upozoravam (na mala vrata) kako ne postoji krscanski filmovi a niko nis

make love, no war
Srki

PostanoPostano: sri 12 svi 2004, 18:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

10.lipnja u kina dolazi HARRY POTTER I ZATOƈENIK AZKABANA!

Sike, Sanders, Å ljunĆØica i ostali RijeĆØani, kino je naÅ”e!
Cool Cool Cool
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
d _baba

PostanoPostano: ned 16 svi 2004, 10:47
PostNaslov : troja
Citiraj i odgovori

e, ja sam u utorak pogledala Troju.. Film je stvarno dobar, ali toliko naivan (za sve one koji imaju pojma o grĆØkoj mitologiji ili bar ĆØitaju lektiru) da je to upravo smjeÅ”no!!!
Al, ima se Ŕto gledat cure... Laughing
spavanko

PostanoPostano: ned 16 svi 2004, 12:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ima, mora se priznat. a moram i rec da sam poslije filma najradije htio onog parisa bar za usi povuci. zamislite ubije rodjakinji pred njenim ocima ljubav zivota i ne isprica se niti njoj nit njemu (dok je jos disao)

make love, no war
zoki

PostanoPostano: pon 17 svi 2004, 16:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å”to se tiĆØe Troje, film joÅ” nisam gledala, ali sam vidjela nekoliko isjeĆØka i pukla se smijati, a nadam se i svi oni koji su bar malo upuƦeni u to. No, sve je to rad Amerikanaca koji inaĆØe misle da sve znaju pa fulaju skroz!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIM [Vrh]
igor

PostanoPostano: pon 17 svi 2004, 22:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nemam namjeru pogledati troju, jer znam da cu se samo jos vise razocarati u taj film... bolje je ne pogledati ga, bezveze je baciti novce na to smece... to je kao gladijator 2...
d _baba

PostanoPostano: uto 18 svi 2004, 13:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma, daj! spavanko, bas je najveƦa ironija filma sto najveƦi papak ubije najveƦu facu u filmu!! e to je scena za umrijet od smijeha. Laughing
the mighty Achilles falls from the hand of Paris the wimp.. Laughing
dobro, to bar pise u Ilijadi! totalno mi je fora Å”to je Kekez(moj najdraži povjesniĆØar) rekao, kakvih 1000 grĆØkih brodova, da se skupi cijela grĆØka imali bi 50!! al, dobro, ovak je bar efektno.
Nemojte mislit da film nije kvalitetan. Stvarno je! I scena i kostimi su ludnica, al je totalno smijeŔan!

Zadnja promjena: d _baba; uto 18 svi 2004, 13:17; ukupno mijenjano 1 put.
spavanko

PostanoPostano: uto 18 svi 2004, 13:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

isto kao u kocki, svi umru a samo se spasi onaj debil

make love, no war
igor

PostanoPostano: uto 18 svi 2004, 16:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma, troja je stvarno uzas... ja vec kad vidim brada pitta i ostale te "face" hollywoodske, smraci mi se pred ocima. uzas....

long live matrix... Cool
spavanko

PostanoPostano: sri 19 svi 2004, 7:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zas holivudske face? po meni sasvim solidno glume, a da Tebi netko da 10 mio dolara za neku glupost, kao ne bi uzeo

make love, no war
zoki

PostanoPostano: sri 19 svi 2004, 11:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Orlando Bloom nije hollywoodska faca!
igor

PostanoPostano: sri 19 svi 2004, 13:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma svi su ti glumci kreteni.. ne bih nikad volio biti brad pitt ili slicno... fuj!!

em sto izgledaju gay (kao i grcki pjevac s eurosonga), a svoju neku slobodu niti nemaju. ne mogu nigdje ici a da ih netko ne prepozna, a onda to nije bas uvijek prijatno...

zato i smatram da to nisu nikakve face, vec ljudi kojima zivot svakako nije nimalo bajan...

meni je super Cool Cool
d _baba

PostanoPostano: čet 20 svi 2004, 7:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e, fakat nemas pojma... i osim toga tko si ti da kazeÅ” da su svi glumci kreteni.. Mad Mad
UPRAVO SI POPLJUVAO ZANIMANJE!!! To je k'o da ja kažem da su svi pisci isfrustruirani ili svi odvjetnici podmitljivi ili bilo Ŕto drugo..
To je isto zaraĆ°ivanje novaca, oni rade ono Å”to vole i plate ih za to...
i joÅ” neÅ”to kao Å”to kaže zoki Oralndo Bloom nije hollywoodska faca. Bira svoje filmove i u tome ima slobodu, kao uostalom i svi ostali dobri glumci.. Johnny Deep npr. A Å”to se slave tiĆØe, mislim da bi se naviknuo da si slavan... Cool

i tko od cura može reƦi da Brad Pitt, Orlando Bloom, Eric Bana ili Sean Bean u filmu izgledaju gay!!! Shocked
igor

PostanoPostano: čet 20 svi 2004, 11:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

johnny depp je SUPER...
a ja sam rekao da svi TI glumci, poput brada pitt, i tih ostalih GAY TIPOVI, oni su odvratni...

i jako me nerviraju.. zaradjuju ogromne novce zato sto imaju NICE FACE... mislim stvarno

nije lijepo biti slavan, u to sam siguran... nikad ne znas da li imas prave prijatelje ili su ti prijatelji samo zbog toga jer si ti slavan... to bas i nije neki zivot.. uvijek si pod nekim pritiskom
zoki

PostanoPostano: čet 20 svi 2004, 16:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e . nisu svi glumci bez veze!!!!!!!!!!!!!
orlando bloom definitivno nije!!!!!!!
igor

PostanoPostano: čet 20 svi 2004, 21:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni se orlando bloom ne svidja nimalo.. sorry.. nista mi posebno nije kao glumac..

postujem brucea willisa, johhnyja deppa i mozda jos poneke.. ali to dvoje su stvarno legende.. i naravno, kako sam mogao zaboraviti ANHTONY HOPKINS... to je nevjerojatno dobar glumac...
kad glumac dobije oskara za ulogu u filmu kad jaganjci utihnu, a u njemu s pojavljuje citavih 19 minuta, onda je to stvarno ekstra glumac...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.