HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 11 pro 2019, 4:37. Pogledaj neodgovorene postove
Križni put mladih Zadarske nadbiskupije
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
don Zdenko

Spol: neodrešen
PostanoPostano: uto 28 vel 2006, 19:25
PostNaslov : Križni put mladih Zadarske nadbiskupije
Citiraj i odgovori

Svi mladi koji su zainteresirani za križni put ove korizme u Zadarskoj Nadbiskupiji neka prime na znanje:

24. i 25. ožujka 2006. organiziramo Križni put pjeÅ”ice iz Benkovca u Kistanje. ZaÅ”to Kistanje? Ove godine u naÅ”oj nadbiskupiji korizmena akcija ide za pomoƦ siromaÅ”nim obiteljima u Kistanjama. Želimo ukljuĆØiti i mlade u ovu akciju. Križni put je zamiÅ”ljen u vidu susreta s mladima iz Kistanja i boljim upoznavanjem situacije u toj naÅ”oj župi.

Sve informacije dobit Ʀete kod svojih župnika i na naÅ”oj web stranici

zadar.hbk.hr

Pozdrav svima, Bog vas blagoslovio!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
don Zdenko

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 14:04
PostNaslov : kRIŽNI PUT BENKOVAC - KISTANJE
Citiraj i odgovori

Dragi mladi i svi koji se tako osjeƦate!

Križni put mladih Zadarske nadbiskupije održat Ʀe se 25. ožujka 2006. od Benkovca do Kistanja.

ZapoĆØet Ʀemo u crkvi RoĆ°enja BDM u Benkovcu u 8 sati. Dakle, do 8 sati treba biti u Benkovcu. Ruta je duga 30 km; treba obuƦi ugodnu obuƦu (preporuĆØam dobre tenisice, ako ih imate), uzeti sa sobom hranu (sendviĆØe ili sliĆØno) i vodu za piƦe.

U Kistanjama Ʀemo se susresti s mladima te župe uz druženje i prigodni program. Povratak je autobusima!

Prijavite se do 23. ožujka kod svojih župnika!

Pozdrav svima i Bog vas blagoslovio!
bodul

Spol: muško
PostanoPostano: sri 22 ožu 2006, 19:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajme dun Zdenko poŔa bi ja ali 30 km je malo za mene previŔe nebi izdrža. Confused
don Zdenko

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 11:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A DI JE HRABROST!? jako sretan Jesmo li ili nismo mladi? Za Krista valja i neŔto pretrpjeti...
Coje

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 12:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bodul, uz druÅ”tvo koje Ʀe biti s vama neƦeÅ” niti osjetiti tih 30 km,... To ti proĆ°e zaĆØas,... Osim toga, nemaÅ” nekih velikih uspona ili velikih nizbrdica... Teren je stvoren za pjeÅ”aƦenje. Stoga, samo hrabro. Laughing Cool

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
bodul

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 13:26
PostNaslov : Aha!
Citiraj i odgovori

E pa vidiÅ” moga bi poƦi to bi mi bilo dobro za duhovno i tjelesno zdravlje jer moram malo uvatiti liniju. Ali ko zna oƦe li me ƦaƦa pustiti zagrižena je to biljka. A i vidite don Zdenko moj don Josip uopƦe nije o tome niÅ”ta spominjao ja nebi ni znao da nisam vidi na ovim portalu.
ana laura

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 19 vel 2009, 16:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

joj,pa možeŔ ti to jer 30km s druŔtvom nije niŔta.Možemo se i mi malo žrtvovati jer svi koji su prethodnih god,iŔli nikada se nisu žalili da su ih poslije toga bolile noge.
Felicita

PostanoPostano: čet 12 ožu 2009, 16:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ove godine križni put mladih u Zadarskoj nadbiskupiji bit Ʀe dana 21.03., subota, na relaciji Zadar-Nin. Okupljanje je na Belafuži u 10h, i u pismu koje je razaslano mladima po nadbiskupiji stoji da ponesete neÅ”to hrane i piƦa jer bi se cijela stvar mogla malo i odužiti (ipak tu ima neÅ”to kilometara iako ne previÅ”e)
Nazad je osiguran prijevoz po župama!
Pa lipo doĆ°ite u Å”to veƦem broju!!! veseo

Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
nata

PostanoPostano: uto 07 tra 2009, 22:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Felicita napisa:
Ove godine križni put mladih u Zadarskoj nadbiskupiji bit Ʀe dana 21.03., subota, na relaciji Zadar-Nin. Okupljanje je na Belafuži u 10h, i u pismu koje je razaslano mladima po nadbiskupiji stoji da ponesete neÅ”to hrane i piƦa jer bi se cijela stvar mogla malo i odužiti (ipak tu ima neÅ”to kilometara iako ne previÅ”e)
Nazad je osiguran prijevoz po župama!
Pa lipo doĆ°ite u Å”to veƦem broju!!! veseo

eh..evo i ja sam se osjetila p(r)ozvanom iako sam starija od veƦine u ovoj koloni pa sam optimistiĆØno i poletno propjeÅ”aĆØila do Nina. Samo Ʀu ovo reƦi: ja koja sam inaĆØe veliko grintalo (vruƦe mi je, hladno mi je, gladna sam, žedna sam, i sl.) nisam niti 'a' rekla do Nina, proÅ”lo je tako brzo. Bilo je bure ko u priĆØi i dobro nas je iÅ”amarala, pri kraju su boljele i noge, ali je bilo i dobre ekipe, a naravno, ne zaboravimo i smisao svega - križni put!
Dogodine opet!!! veseo

Ja sam s vama u sve dane - do svrŔetka svijeta!!!
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: sv.Franjo legenda
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.