HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 25 ruj 2017, 6:18. Pogledaj neodgovorene postove
Križni put mladih Zadarske nadbiskupije
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
don Zdenko

Spol: neodređen
PostanoPostano: uto 28 vel 2006, 19:25
PostNaslov : Križni put mladih Zadarske nadbiskupije
Citiraj i odgovori

Svi mladi koji su zainteresirani za križni put ove korizme u Zadarskoj Nadbiskupiji neka prime na znanje:

24. i 25. ožujka 2006. organiziramo Križni put pješice iz Benkovca u Kistanje. Zašto Kistanje? Ove godine u našoj nadbiskupiji korizmena akcija ide za pomoć siromašnim obiteljima u Kistanjama. Želimo uključiti i mlade u ovu akciju. Križni put je zamišljen u vidu susreta s mladima iz Kistanja i boljim upoznavanjem situacije u toj našoj župi.

Sve informacije dobit ćete kod svojih župnika i na našoj web stranici

zadar.hbk.hr

Pozdrav svima, Bog vas blagoslovio!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
don Zdenko

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 14:04
PostNaslov : kRIŽNI PUT BENKOVAC - KISTANJE
Citiraj i odgovori

Dragi mladi i svi koji se tako osjećate!

Križni put mladih Zadarske nadbiskupije održat će se 25. ožujka 2006. od Benkovca do Kistanja.

Započet ćemo u crkvi Rođenja BDM u Benkovcu u 8 sati. Dakle, do 8 sati treba biti u Benkovcu. Ruta je duga 30 km; treba obući ugodnu obuću (preporučam dobre tenisice, ako ih imate), uzeti sa sobom hranu (sendviče ili slično) i vodu za piće.

U Kistanjama ćemo se susresti s mladima te župe uz druženje i prigodni program. Povratak je autobusima!

Prijavite se do 23. ožujka kod svojih župnika!

Pozdrav svima i Bog vas blagoslovio!
bodul

Spol: muško
PostanoPostano: sri 22 ožu 2006, 19:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajme dun Zdenko poša bi ja ali 30 km je malo za mene previše nebi izdrža. Confused
don Zdenko

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 11:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A DI JE HRABROST!? jako sretan Jesmo li ili nismo mladi? Za Krista valja i nešto pretrpjeti...
Coje

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 12:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bodul, uz društvo koje će biti s vama nećeš niti osjetiti tih 30 km,... To ti prođe začas,... Osim toga, nemaš nekih velikih uspona ili velikih nizbrdica... Teren je stvoren za pješaćenje. Stoga, samo hrabro. Laughing Cool

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
bodul

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 13:26
PostNaslov : Aha!
Citiraj i odgovori

E pa vidiš moga bi poći to bi mi bilo dobro za duhovno i tjelesno zdravlje jer moram malo uvatiti liniju. Ali ko zna oće li me ćaća pustiti zagrižena je to biljka. A i vidite don Zdenko moj don Josip uopće nije o tome ništa spominjao ja nebi ni znao da nisam vidi na ovim portalu.
ana laura

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 19 vel 2009, 16:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

joj,pa možeš ti to jer 30km s društvom nije ništa.Možemo se i mi malo žrtvovati jer svi koji su prethodnih god,išli nikada se nisu žalili da su ih poslije toga bolile noge.
Felicita

PostanoPostano: čet 12 ožu 2009, 16:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ove godine križni put mladih u Zadarskoj nadbiskupiji bit će dana 21.03., subota, na relaciji Zadar-Nin. Okupljanje je na Belafuži u 10h, i u pismu koje je razaslano mladima po nadbiskupiji stoji da ponesete nešto hrane i pića jer bi se cijela stvar mogla malo i odužiti (ipak tu ima nešto kilometara iako ne previše)
Nazad je osiguran prijevoz po župama!
Pa lipo dođite u što većem broju!!! veseo

Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
nata

PostanoPostano: uto 07 tra 2009, 22:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Felicita napisa:
Ove godine križni put mladih u Zadarskoj nadbiskupiji bit će dana 21.03., subota, na relaciji Zadar-Nin. Okupljanje je na Belafuži u 10h, i u pismu koje je razaslano mladima po nadbiskupiji stoji da ponesete nešto hrane i pića jer bi se cijela stvar mogla malo i odužiti (ipak tu ima nešto kilometara iako ne previše)
Nazad je osiguran prijevoz po župama!
Pa lipo dođite u što većem broju!!! veseo

eh..evo i ja sam se osjetila p(r)ozvanom iako sam starija od većine u ovoj koloni pa sam optimistično i poletno propješačila do Nina. Samo ću ovo reći: ja koja sam inače veliko grintalo (vruće mi je, hladno mi je, gladna sam, žedna sam, i sl.) nisam niti 'a' rekla do Nina, prošlo je tako brzo. Bilo je bure ko u priči i dobro nas je išamarala, pri kraju su boljele i noge, ali je bilo i dobre ekipe, a naravno, ne zaboravimo i smisao svega - križni put!
Dogodine opet!!! veseo

Ja sam s vama u sve dane - do svršetka svijeta!!!
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: sv.Franjo legenda
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.