HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 21 ruj 2019, 18:07. Pogledaj neodgovorene postove
Koncerti, uživo, LIVE!!!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Metalac

Spol: muško
PostanoPostano: čet 16 ožu 2006, 23:52
PostNaslov : Koncerti, uživo, LIVE!!!
Citiraj i odgovori

Ovako, u zadnje vrijeme me dosta kopka to Å”to In Flames ubrzo svira jako blizu ali iz viÅ”e razloga na taj koncert neƦu moƦi iƦi (jedini oblik njihove live izvedbe koji sam do sada vidio je na mom DVD box setu kojeg mazim i pazim skace i na kojemu je gotovo 4 sata svirke ali to jednostavno nije to!). tužan tužan tužan tužan tužan A da stvar bude JOÅ  gora, ja do sada NIKADA nisam bio ni na kakvom koncertu a In Flames bi mi bili idealna prilika da i takvo Å”to doživim. Mr. Green

Stoga, zanimalo me kakva iskustva sa koncerata imaju forumaŔi! Mr. Green
U to spada SVE vezano za koncerte: tko, kada, gdje, jel bilo skupo, jel vrijedilo novaca, ukupni dojmovi, zamjerke, primjedbe, pohvale,... SVE!

metal^n!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 7:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bijah na Colonijinom koncertu pred tri godine na Valentinovo u Dvorani mladosti. Bilo je genijalno i opet bih. Laughing
Ulaznica je bila 50 kn,a dvorana ispunjena,a kako i ne bi kad je Colonia u pitanju. Razz

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 11:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ImaÅ” se ĆØime pohvaliti. Da Colonia, ne bi dao ni lipe za nju, beskrajno me nervira. Mad

Bog moj i sve moje.
Daniel

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 11:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kada samo kod koncerata, evo jedne zanimljivosti. samo da svrnem pažnju na glazbeni ukus visokih županijskih dužnosnika u Rijeci. Naime, juĆØer je dožupan primorsko-goranski, popularno zvan Demona Twisted Evil , ime samo govori, predložio da u Muzeju gdje ja radim otvaranje etnografske izložbe, koja Ʀe biti postavljena na temu djetinjstva, pozove "Let 32 koji bi svojim preformanceom otvorio izložbu. I to je mislio ozbiljno. Pa sad vi neÅ”to recite? Shocked tuzan Mad Evil or Very Mad Twisted Evil kosa mi se dize na glavi

Bog moj i sve moje.
sike

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 12:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Daniel napisa:
...pozove "Let 32 koji bi svojim preformanceom otvorio izložbu. I to je mislio ozbiljno. Pa sad vi neŔto recite? Shocked tuzan Mad Evil or Very Mad Twisted Evil kosa mi se dize na glavi

To je neka nova grupa Let 32? Laughing Laughing
Bit Ʀe da si bio na njihovom koncertu i da su ti se svidjeli. Cool

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 13:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Je, kao Ŕto je i Pila novi grad. Mislio sam LET3. belji se
Ja, nisam, ali Demona sigurno je. jako sretan

Bog moj i sve moje.
Srki

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 14:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Daniel napisa:
ImaÅ” se ĆØime pohvaliti. Da Colonia, ne bi dao ni lipe za nju, beskrajno me nervira. Mad

Ma tebe sve nervira. Mad
A za tamo neke narodnjake i Brenu bi dao.
Ljudi vole Coloniu jer ona zapali publiku. I ima dobre pjesme i Indira je super pjevaĆØica.

Let 3 su stvarno glupi. Evil or Very Mad

Metalac

PostanoPostano: ned 19 ožu 2006, 23:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Let 3 su meni smjeÅ”ni. I to ne u stilu da im je humor ili neÅ”t sliĆØno smijeÅ”no nego su mi ONI smjeÅ”ni. Laughing Laughing Laughing

A Å”to se tiĆØe izbora narodnjaci:Colonia ja biram:....NIJEDNO! buhahahaha
Jednostavno me oboje nervira. Ali jedna stvar koju neki glazbenik stvarno mora imati je spomenuta sposobnost da zapali publiku jer bez toga niÅ”t ne vrijedi. Tako sam vidio za par bendova. Imaju odliĆØne svirke i sve ali ne znaju složiti koncert pa veƦina ljudi samo stoji i niÅ”t ne radi dok su samo pravi fan-ovi u zagrijanoj fazi. To je Å”teta place , pa stoga bilo koji izvoĆ°aĆØ koji zna dobro zapaliti publiku zaslužuje, ako niÅ”ta drugo, moje poÅ”tovanje Smile

metal^n!
ToNkIƦ

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 20 ožu 2006, 7:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Od koncerata stranih grupa bijah samo na Himu 2001. Bilo je.....ma jel' potrebno komentirat? Bilo je savrŔeno!

Sad se guÅ”tam Franzu Ferdinandu, Pixiesima, Systemovcima, Stonsima, ali......ak' je jedan odem bit Ʀe super....!

Zadnja promjena: ToNkIƦ; pon 20 ožu 2006, 9:53; ukupno mijenjano 1 put.

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Daniel

PostanoPostano: pon 20 ožu 2006, 9:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
Ma tebe sve nervira.
A za tamo neke narodnjake i Brenu bi dao.
Ljudi vole Coloniu jer ona zapali publiku. I ima dobre pjesme i Indira je super pjevaĆØica.

Let 3 su stvarno glupi.

Ha, ha, pravi se javlja. belji se
Za narodnjake i Brenu se obrati Zlatku, a Å”to se tiĆØe Colonie i izbora rijeĆØi u njezinoj glazbi mislim da su je Brena i narodnjaci nadiÅ”li, i to naveliko. Samo se sjeti one gluposti "Dok ljuljaju se kreveti tidabu, dibu da..." Mad

Citat:
A Å”to se tiĆØe izbora narodnjaci:Colonia ja biram:....NIJEDNO!

Slažem se. Wink jako sretan

Bog moj i sve moje.
Helena

PostanoPostano: pon 20 ožu 2006, 10:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moram priznati da bih prije otisla na LET3 nego na Coloniju.. Oni sebe ne smatraju toliko glazbenim koliko umjetniĆØkim bandom i slažem se s tim. Kakva god umjetnost to bila, decki rade na inovativnosti, a na kraju krajeva, pohvalno je sto su obradili GotovĆØevu "Ero s onoga svijeta"-bar pokusavaju malo educirati hrvatsku mladež.

Iskreno, malo je ostalo od pravih izvoĆ°aĆØa. Zato i najviÅ”e cijenim klapsko pjevanje. Lako je uz band pjevati jednoglasno, pa jos na playback!

Helena
Srki

PostanoPostano: pon 20 ožu 2006, 13:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Daniel napisa:
Samo se sjeti one gluposti "Dok ljuljaju se kreveti tidabu, dibu da..." Mad

Meni to nije glupost. To mi je jedna od njihovih najboljih pjesama. belji se

Metalac

PostanoPostano: pon 20 ožu 2006, 16:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To ti je zakon pjesma jer i ti to prakticiraÅ” zar ne Srki? Wink Laughing

Samo da se razumijemo, mislio sam na skakanje po krevetu prilikom sluŔanja glazbe. Na to su me stihovi prvo asocirali Razz

metal^n!
Metalac

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 17:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudovi, jel netko zna možda gdje se može provjeriti da li neki bend ima namjeru svirati u Hrvatskoj?
ƈuo sam od frenda u Å”koli da bi In Flames mogli svirati kod nas pa sam sada sav izvan sebe skace

metal^n!
ToNkIƦ

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 19:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Metalac napisa:
Ljudovi, jel netko zna možda gdje se može provjeriti da li neki bend ima namjeru svirati u Hrvatskoj?

In Flames su 15.5. u Zgb-u, sam joŔ ne piŔe gdi....

Ej, ima jedna zgodniĆØka stranica http://www.muzika.hr i tamo ima dosta najava i ostalih potrebnih podataka.

I evo.....saznah da 4.6.dolazi Apocalyptica u Tvornicu i da je ulaznica 200 kn..... hop hop hop

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

banana

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 19:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Metalac napisa:

U to spada SVE vezano za koncerte: tko, kada, gdje, jel bilo skupo, jel vrijedilo novaca, ukupni dojmovi, zamjerke, primjedbe, pohvale,... SVE!

Pa, bila sam na viŔe koncerata...gdje?...he, nisam iŔla dalje od Dvorane mladosti tuzan
...izvođaći mi nisu bili baÅ” bitni, iÅ”la sam viÅ”e radi druÅ”tva Wink , al' uvijek bi se netko napio, propuÅ”io i sl. a tomi nekak' smeta...
...ono ludiranje i skakanje bi mi dobro doÅ”lo da se malo ispuÅ”em, a i možeÅ” vriÅ”tati da te nitko ne čuje Wink
...na koncertima mi smeta kad su u zatvorenim prostorima Ŕto je iznad mene uvijek golem oblak dima cigarete Mad , ima mnoŔtvo perverznjaka Mad ...
...za dobro se zabaviti na koncertu uz dobrog izvođaća potrebna je i super ekipa... bend
...pod super ekipu ja podrazumijevam prijatelje jako sretan ...al' one koji su uvijek za zabavu, smijeh al' ne za to da jedva ćekaju da se naroljaju i napuÅ”e pa da onda ''dobiju viÅ”e hrabrosti'' misleći da će se bolje zabaviti ako ne znaju za sebe, a nažalost ja poznam malo takvih place ā€¦

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 20:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ToNkIƦ napisa:
In Flames su 15.5. u Zgb-u, sam joŔ ne piŔe gdi....

E...r...g...h..lj...hm hm

WHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOOOO!!!

In Flames, In Flames, In Flames, In Flames, In Flames, In Flames,...
Thank you, thank you, thank you, thank you, thank you, thank you,... skace

metal^n!
Daisy Adaire

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 22:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zadnji koncert na kojem sam bila jest VEEEEEEEEEEEEEEEEEEELIKI TONYJEV KONCERT ovdje u domu sportova! bilo je fenomenalno i stvarno sam se super provela... napokon sam bila s drustvom koje se samnom guralo do prvih redova!!! pjevala sam zajedno s tonyjem sve al BAS SVE hitove i fino sam se izgustala! uspjela sam kupit studentsku kartu za 50kn, ali toliko je i vrijedilo!!!

nadam se da cu otic na franza ferdinanda kad doĆ°u na salatu!

Live. Love. Laugh.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: pet 24 ožu 2006, 13:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

SjeƦam se svog prvog koncerta kad sam imao oko 6 godina,bilo je viÅ”e pjevaĆØa na Slatini u Opatiji,a glavna zvijezda je bila Severina kao nova pjevaĆØica.

Petronia

PostanoPostano: sub 25 ožu 2006, 0:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja sam bila na tonyevom koncertu!!! Mrak!! prije mi je bio antipatican,a sad mi je odlican,pjesme sa ovog novog cd su zakon...
ja sam platila isto 50 kuna,vrijedio bi i da je bila 80!!!!

...uživati u prostranstvu neba,u svakom novom danu...
...uživati u ljepoti svakog biƦa,u ljepoti života...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: pon 27 ožu 2006, 19:48
PostNaslov : Bed njuz
Citiraj i odgovori

BaÅ” sam se malo dodatno raspitao za In Flames koncert i javili su mi da je ODGOƐEN za rujan!!! tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan

Oh, whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy? tužan tužan tužan

metal^n!
Srki

PostanoPostano: sri 29 ožu 2006, 13:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Metalac napisa:
To ti je zakon pjesma jer i ti to prakticiraÅ” zar ne Srki? Wink Laughing

Samo da se razumijemo, mislio sam na skakanje po krevetu prilikom sluŔanja glazbe. Na to su me stihovi prvo asocirali Razz

Koji put i prakticiram ili se toliko uživim u pjesmu da izvodim scenski nastup pred nikime. Razz Cool

AnĆ°elina

PostanoPostano: sri 29 ožu 2006, 20:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Helou.
Evo i mene.
Kaj da priĆØam. Bila sam jednom na jednom punk "koncertiƦu" u Kc u jednom klubu, i ako su vam poznata ona tzv. "metanja" (mi u podravini to tak zovemo..hehehe), onda znate o ĆØemu je rijeĆØ.
Frendica me zvala da se idem "metati" s njom i s joŔ velkom hrpom ljudi koji su se nabijali jedni u druge, a ja nisam htjela, al na kraju sam otiŔla i u dve sekunde zavrŔila na podu. Koma. Bila sam prljava ko prase. hehe

A Pixiesi su odliĆØni. "Wher is my mind, where is my mind, wheeeere is my mind." PjevaĆØ je legenda.
A Let 3 neƦu ni komentirati. KOma..Moja mama je izjavila da ih treba poslati na psihijatrijsko lijeĆØenje ili po moguƦnosti u zatvor..al nije naÅ”e pravosuĆ°e tak daleko doÅ”lo..heeh

Mir svima !
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: sub 01 tra 2006, 13:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki napisa:
Koji put i prakticiram ili se toliko uživim u pjesmu da izvodim scenski nastup pred nikime. Razz Cool

Nisi jedini! Cool Mr. Green

AnĆ°elina napisa:
Helou.
Evo i mene.
Kaj da priĆØam. Bila sam jednom na jednom punk "koncertiƦu" u Kc u jednom klubu, i ako su vam poznata ona tzv. "metanja" (mi u podravini to tak zovemo..hehehe), onda znate o ĆØemu je rijeĆØ.

De malo to pojasni. Å to je to? Jel to ono stila: ja tebe gurnem, ti nekog drugog i tako u krug u domino efektu? Ili neÅ”to drukĆØije?

metal^n!
AnĆ°elina

PostanoPostano: sub 01 tra 2006, 19:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

[quote="Metalac"]
De malo to pojasni. Å to je to? Jel to ono stila: ja tebe gurnem, ti nekog drugog i tako u krug u domino efektu? Ili neÅ”to drukĆØije?[/quote]

Znala sam da Ʀe ova podravska izvorna rijeĆØ ostat nepoznata. Metanje je upravo to Å”to si ti spomenuo. MeĆ°usobno nagoravanje do iznemoglosti. S molitvom na usnama da preživiÅ”. Al u biti, to je to.

Mir svima !
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.