HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 13 lis 2019, 23:19. Pogledaj neodgovorene postove
Koncerti, uživo, LIVE!!!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Metalac

Spol: muško
PostanoPostano: sub 01 tra 2006, 22:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A-ha! Super, ipak imam nekog pojma o koncertima Razz

Jedino mi je jedna full glupa stvar kada vidim da ljudi idu na koncerte (Å korine i sl.) onako komplet pijani i onda joÅ” na njima izazivaju tuĆØnjave. To mi full nema smisla. Kao ni sliĆØna situacija sa tuĆØnjavama na nogometnim utakmicama. Potpuno nepotrebno! Rolling Eyes

metal^n!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
AnĆ°elina

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 02 tra 2006, 17:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da. Samo Å”to ta "metanja" ne spadaju u tuĆØnjavu u pravom smislu rijeĆØi nego se ljudi dobrovoljno ukljuĆØuju u rulju koja se voli naguravati i koja je puna agresivnosti i svi se samo žele "metati". ma bezveze, vjeruj mi.

Mir svima !
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: ned 02 tra 2006, 20:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma vjerujem ti Wink
Iako bi to moglo možda i biti fora dokle god se ljudi drže nekog slabijeg guranja a ne onako ko da vrata razvaljujeŔ razmislja

metal^n!
AnĆ°elina

PostanoPostano: pon 03 tra 2006, 19:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hahahahha..daj zamisli.
Osobno smatram da danaŔnja rock scena, prije svega, ima nekih dobrih mladih nada. Podržavam te pojedine bendove koji su pomalo amaterski, ali opet okupirani socijalnim temam. Al sve u granicama normle.
E Metalac, jel ima kod vas u Rijeci takvih mladih bendova (rock, punk..i sl.) koji imaju gaže po Rijeci jer par puta su kod nas u Kc svirali neki vaÅ”i rijeĆØki bendovi (prije svega mislim na one amaterske, ne profesionalne)?

Mir svima !
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: pon 03 tra 2006, 20:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Za amaterske ti ne bi baÅ” znao neÅ”t previÅ”e reƦi ali ti mogu reƦi da je naÅ” bend Father (do nedavno amaterski) izbacio svoj prvijenac koji je baÅ” full zakon skace i ako ga nisi posluÅ”ala svakako bi to morala. Zakon je stvar. I ne zvuĆØi ko neki 100 puta prožvakani plagijat nego baÅ” imaju svoj originalni stil. Cool I lako je moguƦe da su kod vas svirali jer su (koliko znam) imali jednu vrstu promotivne turneje za svoj prvijenac Inspirita.

metal^n!
little_angel

PostanoPostano: sri 05 tra 2006, 21:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dosad sam bila na dosta koncerata, al sve su to bili domaƦe svirke. Nebrojeno puno puta sam bila na Prljavcima, na svim moguƦim koncertima koje su imali u Zg-u u zadnjih 5 godina Laughing Bila sam na Crvenoj jabuci jednom, oni su mi zakon. Onda na ovom zadnjem koncertu od Å kore, pa kad su Å koro i Prljavci zajedno imali koncert, takoĆ°er je bilo posebno lijepo. Onda one sve organizirane proslave na trgu vezane uz doĆØek rukometaÅ”a, skijaÅ”a, tenisaĆØa..ma to je isto super uvijek jako sretan Zadnji koncert na kojem sam bila je bio ovaj od Cetinskog, isto je bilo predivno... Volim iƦi na koncerte Wink

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Maki

PostanoPostano: pon 15 svi 2006, 16:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja isto volim ići na koncerte. Zadnji na kojemsam bio bio je Parni valjak u domu sportova. Ma bilo je ludo i nezaboravno, pa sam bio na Philu Collinsu, pa na humanitarnom koncertu tri kuma, pa na prljavcima i Å”kori, divljim jagodama... o tako da sada ne nabrajam. Najveći utisak na mene je Å”to se tiče izvedbe koncerta i pozornice ostavio koncert Phila proÅ”le godine. Scenski efekti, ma jednostavno fantastično. Rolling Eyes Rolling Eyes jako sretan jako sretan Cool Dali je tko čuo od vas da će na Bundeku barem mislim 30. svibnja svirati Prljavci? Question
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Daisy Adaire

PostanoPostano: pon 15 svi 2006, 17:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

AHA!!! U 21 H!! jedva cekam!! jos nikad nisam bila na prljavcima!!! ja idem definitivno! jos tada moram proslaviti ispite koje cu dobro napisat tog dana!!! hehe... Laughing Laughing samo jos ne znam kako doƦi do bundeka

Live. Love. Laugh.
Maki

PostanoPostano: pon 15 svi 2006, 17:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajd super. I ja ću onda definitivno ići na njih jer su mi također fenomenalni. Jedva čekam. jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes jako sretan jako sretan
Maki

PostanoPostano: pon 05 lip 2006, 16:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na Jarunu 13.6. Ʀe biti besplatan koncert Prljavaca i Crvene jabuke. Ipak sam se odluĆØio za ovaj koncert jer uz Prljavce svira joÅ” i Crvena jabuka, a uz to Ʀu gledati utakmicu Hrvatska - Brazil. jako sretan jako sretan jako sretan
Maki

PostanoPostano: čet 08 lip 2006, 22:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo bio veĆØeras na Bundeku premda nisam imao u planu, ali poÅ”to je najavljivana neka posebna pozornica sa scenskim efektima kao da se održavaju veliki svjetski koncerti. Nije mi se baÅ” neÅ”to posebno dojmio koncert. Uvijek isti repertuar, znaÅ” Å”ta Ʀe veƦ reƦi kod svake pjesme. OzvuĆØenje nije bilo baÅ” najbolje kako bi trebalo biti kada je u pitanju takav bend. Ali mi je bilo super jer je bilo dobro druÅ”tvo, a uz dobro druÅ”tvo ti nije važno dali su Prljavci ili neki lokalni bend. jako sretan jako sretan jako sretan I bilo je jako puno ljudi na koncertu, a Bundek je moram priznati jako lijepo sada ureĆ°en.
little_angel

PostanoPostano: sub 10 lip 2006, 20:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, slažem se da ozvuĆØenje nije baÅ” neÅ”to bilo, oĆØekivala sam puno viÅ”e bar zbog velikih najava. Repertoar gotovo isti, ubacili su par novih pjesama, ali mislim da na novom albumu ima i drugih pjesama koje su mogle bolje proƦi od ovih balada. Onaj dio sa sporijim pjesmama je po mom miÅ”ljenju bio malo predugaĆØak za jedan koncert..Iako sam sve u svemu ipak malo razoĆØarana bila koncertom, to su ipak Prljavci, a oni me i kad nisu baÅ” najbolji ko ovaj put, uspiju oraspoložiti jako sretan

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: sub 10 lip 2006, 21:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ide li tko na Shakiru? Cool

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Lara

PostanoPostano: uto 27 lip 2006, 21:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

viruj mi, svaka kuna ulozena u koncerte se isplati!!!
koliko ti te uspomene traju, pa gledas fotke, pa pricate u ekipi, a da ne govorim sam dozivljaj.. neprocjenjivo!
a sad da si za tu lovu kupia majicu ili sth..bil se tog siƦa za ..3 god?! mislim da ne

iden di god mogu, kad god mogu, a od "velikih" koncerata san bila na purplima, to se valjda raĆØuna.
sad planiram opalit turnejicu satriani opatija, 2 dana u zg, pa whitesnake ljubljana, jedva cekam!!!!!!!!!!!!!!!! i uopce ne razmisljam o lovi, radit cu na benzinskoj 15 dana i sve cu na to potrosit! a vec gustam, a nije ni pocelo Laughing dok planiramo troŔkove, smjestaj, rutu, buseve, stopiranje, spavanja po parkovima... sve je to dio paketa, a lova, sta je lova ako je ne potrosis na guŔte! Wink
hit the road Cool
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Daisy Adaire

PostanoPostano: sri 28 lip 2006, 9:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam bila sad u proŔli petak na meritas i pipsima i baŔ je bilo super!

meritas su posebne! imaju taj svoj specifican glazbeni izriĆØaj i jako ga dobro izvode na stageu! gotovo kao i na cd-u!

pipsi mi nisu bili tako zanimljivi jer ih bas ne sluÅ”am - bilo je do Ć°oranje izmeĆ°u docime i mene (ona Ʀe samnom na meritas ako Ʀu ja s njom na pipse!), ali su bili ok i zatvorili su koncert sa 'bogom', jedinom pjesmom koja mi je lijepa, tako da je i taj koncert ostao u lijepom sjeƦanju...

..ako netko ima novi cd meritas 'na prvi pogled', neka mi se javi na pp... thx

Live. Love. Laugh.
Lara

PostanoPostano: sub 22 srp 2006, 14:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eej metalac,
vratih se iz ljubljane, a jos lebdim..!! pljesak hop
samo bi o snakeu pricala, bojim se da cu se svima popet na vri glave andjelcic
al koga briga, isla bi ponovo! hm..kad promislim..turneja jos nije gotova.. razmislja

kad se ovakvi izleti planiraju, prvo se cini da ce cili grad ic! iko ko je ikad taka gitaru, svi iz glazbenih krugova i podzemlja..svi govore, stara idemo, jedva cekam! a na kraju, spadne ti to na nista. evo ovaj put, 2 auta nas iz splita.. al jos bolje, sad se zna ko su pravi freakovi hehe skace hej
ToNkIƦ

PostanoPostano: sub 22 srp 2006, 16:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

AnĆ°elina napisa:
"metanje" (mi u podravini to tak zovemo..hehehe)

Hehehe, mo to zovemo "poganje"...hehehehe......... Bijah jednom u toj guzvi i iako je bilo fora, bome za drugi put - ne hvala..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Lara

PostanoPostano: ned 23 srp 2006, 21:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

u nas se to zove Å utka i najƦeÅ”Ć¦e je "plesni stil" punkera..
a sudjelovanje...nije bas primamljivo. pogotovo za nevjeŔte.
Daisy Adaire

PostanoPostano: sub 13 sij 2007, 13:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jel netko ikad iŔao preko neke agencije van na koncerte? ja bih iŔla pa me sad zanima kak je to sigurno... ako netko ima kakvih iskustava? ili ako znate nekog tko je tako iŔao...

Live. Love. Laugh.
ToNkIƦ

PostanoPostano: sub 13 sij 2007, 14:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ishla je majne frendica prije god-dvije u Poljsku na U2.......
Ak chesh, mogu se raspitat........
Iako koliko znam ima samo rijechi hvale od agencije, organizacije, atmosfere u busu, ekipe i samog koncerta...... Wink

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Daisy Adaire

PostanoPostano: sub 13 sij 2007, 15:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ToNkIƦ napisa:
Ishla je majne frendica prije god-dvije u Poljsku na U2.......
Ak chesh, mogu se raspitat........
Iako koliko znam ima samo rijechi hvale od agencije, organizacije, atmosfere u busu, ekipe i samog koncerta...... Wink

aaaa, iŔla je na U2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ajd pa se raspitaj s kojom agencijom i sve to... hvala tonkiƦ!

Live. Love. Laugh.
dizzy

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sri 21 ožu 2007, 19:05
PostNaslov : .
Citiraj i odgovori

ja bi na gunse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!al nema ih baŔ viŔe
Metalac

PostanoPostano: čet 22 ožu 2007, 21:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da su veƦ trebali izbaciti neki novi album pod nazivom China Crissis. Wink A to ti znaĆØi da bi mogla biti i turneja. Wink

metal^n!
Daisy Adaire

PostanoPostano: pet 25 svi 2007, 12:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

prodajem hitno kartu za hladno pivo veĆØeras! ima li itko zainteresiran?

samo 80 kn?

javite se na pp!

Live. Love. Laugh.
CroStorm

PostanoPostano: pet 25 svi 2007, 12:56
PostNaslov : Megekoncert
Citiraj i odgovori

Ispod južne tribine stadiona u Maksimiru bit Ʀe postavljena megapozornica povrÅ”ine 600 ĆØetvornih metara, iza koje Ʀe biti zaslon visok ĆØak 12 metara, a na njoj Ʀe biti joÅ” dvije manje pozornice koje Ʀe spajati velika pista. Tako Ʀe izgledati pozornica na kojoj Ʀe Marko PerkoviƦ Thompson 16. lipnja u Maksimiru izvesti svoj najveƦi koncert.

Monumentalni izgled
- ZadaƦa mi nije bila nimalo laka jer trebam pripremiti pozornicu za naÅ” najveƦi koncert. To Ʀe biti do sada moja najveƦa pozornica koju sam radio i za mene najveƦi izazov. Izgledat Ʀe monumentalno i moƦno, s malo detalja koji Ʀe se moƦi vidjeti sa svakog dijela stadiona - kaže scenograf Ivica Propadalo.

Oko njega je ekipa koja Ʀe se brinuti o rasvjeti i razglasu. Reno Raos, Å”ef rasvjete, kaže da Ʀe cijeli Maksimir biti osvijetljen kao diskoklub.
- Bit Ʀe to pravi spektakl za oĆØi, ali i za uÅ”i jer smo pripremili takav razglas da Ʀe se svaka rijeĆØ i zvuk s pozornice moƦi dobro ĆØuti na svakom dijelu stadiona - kaže Raos.

Vatromet na koncertu
Thompsonov nastup u Maksimiru bit Ʀe "zaĆØinjen" neviĆ°enim vatrometom, a organizatori pripremaju i niz iznenaĆ°enja.
- Maksimirski spektakl u produkcijskom smislu bit Ʀe do sada neviĆ°ena priĆØa u Hrvatskoj. Za to smo angažirali najbolje ljude i vjerujem da Ʀe graĆ°ani biti oduÅ”evljeni onim Å”to Ʀe vidjeti i ĆØuti - kaže Thompson.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.