HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 24 ruj 2017, 10:33. Pogledaj neodgovorene postove
Koncerti, uživo, LIVE!!!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Metalac

Spol: muško
PostanoPostano: čet 16 ožu 2006, 23:52
PostNaslov : Koncerti, uživo, LIVE!!!
Citiraj i odgovori

Ovako, u zadnje vrijeme me dosta kopka to što In Flames ubrzo svira jako blizu ali iz više razloga na taj koncert neću moći ići (jedini oblik njihove live izvedbe koji sam do sada vidio je na mom DVD box setu kojeg mazim i pazim skace i na kojemu je gotovo 4 sata svirke ali to jednostavno nije to!). tužan tužan tužan tužan tužan A da stvar bude JOŠ gora, ja do sada NIKADA nisam bio ni na kakvom koncertu a In Flames bi mi bili idealna prilika da i takvo što doživim. Mr. Green

Stoga, zanimalo me kakva iskustva sa koncerata imaju forumaši! Mr. Green
U to spada SVE vezano za koncerte: tko, kada, gdje, jel bilo skupo, jel vrijedilo novaca, ukupni dojmovi, zamjerke, primjedbe, pohvale,... SVE!

metal^n!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 7:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bijah na Colonijinom koncertu pred tri godine na Valentinovo u Dvorani mladosti. Bilo je genijalno i opet bih. Laughing
Ulaznica je bila 50 kn,a dvorana ispunjena,a kako i ne bi kad je Colonia u pitanju. Razz

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 11:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Imaš se čime pohvaliti. Da Colonia, ne bi dao ni lipe za nju, beskrajno me nervira. Mad

Bog moj i sve moje.
Daniel

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 11:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kada samo kod koncerata, evo jedne zanimljivosti. samo da svrnem pažnju na glazbeni ukus visokih županijskih dužnosnika u Rijeci. Naime, jučer je dožupan primorsko-goranski, popularno zvan Demona Twisted Evil , ime samo govori, predložio da u Muzeju gdje ja radim otvaranje etnografske izložbe, koja će biti postavljena na temu djetinjstva, pozove "Let 32 koji bi svojim preformanceom otvorio izložbu. I to je mislio ozbiljno. Pa sad vi nešto recite? Shocked tuzan Mad Evil or Very Mad Twisted Evil kosa mi se dize na glavi

Bog moj i sve moje.
sike

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 12:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Daniel napisa:
...pozove "Let 32 koji bi svojim preformanceom otvorio izložbu. I to je mislio ozbiljno. Pa sad vi nešto recite? Shocked tuzan Mad Evil or Very Mad Twisted Evil kosa mi se dize na glavi

To je neka nova grupa Let 32? Laughing Laughing
Bit će da si bio na njihovom koncertu i da su ti se svidjeli. Cool

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 13:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Je, kao što je i Pila novi grad. Mislio sam LET3. belji se
Ja, nisam, ali Demona sigurno je. jako sretan

Bog moj i sve moje.
Srki

PostanoPostano: pet 17 ožu 2006, 14:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Daniel napisa:
Imaš se čime pohvaliti. Da Colonia, ne bi dao ni lipe za nju, beskrajno me nervira. Mad

Ma tebe sve nervira. Mad
A za tamo neke narodnjake i Brenu bi dao.
Ljudi vole Coloniu jer ona zapali publiku. I ima dobre pjesme i Indira je super pjevačica.

Let 3 su stvarno glupi. Evil or Very Mad

Metalac

PostanoPostano: ned 19 ožu 2006, 23:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Let 3 su meni smješni. I to ne u stilu da im je humor ili nešt slično smiješno nego su mi ONI smješni. Laughing Laughing Laughing

A što se tiče izbora narodnjaci:Colonia ja biram:....NIJEDNO! buhahahaha
Jednostavno me oboje nervira. Ali jedna stvar koju neki glazbenik stvarno mora imati je spomenuta sposobnost da zapali publiku jer bez toga ništ ne vrijedi. Tako sam vidio za par bendova. Imaju odlične svirke i sve ali ne znaju složiti koncert pa većina ljudi samo stoji i ništ ne radi dok su samo pravi fan-ovi u zagrijanoj fazi. To je šteta place , pa stoga bilo koji izvođač koji zna dobro zapaliti publiku zaslužuje, ako ništa drugo, moje poštovanje Smile

metal^n!
ToNkIć

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 20 ožu 2006, 7:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Od koncerata stranih grupa bijah samo na Himu 2001. Bilo je.....ma jel' potrebno komentirat? Bilo je savršeno!

Sad se guštam Franzu Ferdinandu, Pixiesima, Systemovcima, Stonsima, ali......ak' je jedan odem bit će super....!

Zadnja promjena: ToNkIć; pon 20 ožu 2006, 9:53; ukupno mijenjano 1 put.

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Daniel

PostanoPostano: pon 20 ožu 2006, 9:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
Ma tebe sve nervira.
A za tamo neke narodnjake i Brenu bi dao.
Ljudi vole Coloniu jer ona zapali publiku. I ima dobre pjesme i Indira je super pjevačica.

Let 3 su stvarno glupi.

Ha, ha, pravi se javlja. belji se
Za narodnjake i Brenu se obrati Zlatku, a što se tiče Colonie i izbora riječi u njezinoj glazbi mislim da su je Brena i narodnjaci nadišli, i to naveliko. Samo se sjeti one gluposti "Dok ljuljaju se kreveti tidabu, dibu da..." Mad

Citat:
A što se tiče izbora narodnjaci:Colonia ja biram:....NIJEDNO!

Slažem se. Wink jako sretan

Bog moj i sve moje.
Helena

PostanoPostano: pon 20 ožu 2006, 10:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moram priznati da bih prije otisla na LET3 nego na Coloniju.. Oni sebe ne smatraju toliko glazbenim koliko umjetničkim bandom i slažem se s tim. Kakva god umjetnost to bila, decki rade na inovativnosti, a na kraju krajeva, pohvalno je sto su obradili Gotovčevu "Ero s onoga svijeta"-bar pokusavaju malo educirati hrvatsku mladež.

Iskreno, malo je ostalo od pravih izvođača. Zato i najviše cijenim klapsko pjevanje. Lako je uz band pjevati jednoglasno, pa jos na playback!

Helena
Srki

PostanoPostano: pon 20 ožu 2006, 13:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Daniel napisa:
Samo se sjeti one gluposti "Dok ljuljaju se kreveti tidabu, dibu da..." Mad

Meni to nije glupost. To mi je jedna od njihovih najboljih pjesama. belji se

Metalac

PostanoPostano: pon 20 ožu 2006, 16:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To ti je zakon pjesma jer i ti to prakticiraš zar ne Srki? Wink Laughing

Samo da se razumijemo, mislio sam na skakanje po krevetu prilikom slušanja glazbe. Na to su me stihovi prvo asocirali Razz

metal^n!
Metalac

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 17:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudovi, jel netko zna možda gdje se može provjeriti da li neki bend ima namjeru svirati u Hrvatskoj?
Čuo sam od frenda u školi da bi In Flames mogli svirati kod nas pa sam sada sav izvan sebe skace

metal^n!
ToNkIć

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 19:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Metalac napisa:
Ljudovi, jel netko zna možda gdje se može provjeriti da li neki bend ima namjeru svirati u Hrvatskoj?

In Flames su 15.5. u Zgb-u, sam još ne piše gdi....

Ej, ima jedna zgodnička stranica http://www.muzika.hr i tamo ima dosta najava i ostalih potrebnih podataka.

I evo.....saznah da 4.6.dolazi Apocalyptica u Tvornicu i da je ulaznica 200 kn..... hop hop hop

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

banana

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 19:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Metalac napisa:

U to spada SVE vezano za koncerte: tko, kada, gdje, jel bilo skupo, jel vrijedilo novaca, ukupni dojmovi, zamjerke, primjedbe, pohvale,... SVE!

Pa, bila sam na više koncerata...gdje?...he, nisam išla dalje od Dvorane mladosti tuzan
...izvođaći mi nisu bili baš bitni, išla sam više radi društva Wink , al' uvijek bi se netko napio, propušio i sl. a tomi nekak' smeta...
...ono ludiranje i skakanje bi mi dobro došlo da se malo ispušem, a i možeš vrištati da te nitko ne čuje Wink
...na koncertima mi smeta kad su u zatvorenim prostorima što je iznad mene uvijek golem oblak dima cigarete Mad , ima mnoštvo perverznjaka Mad ...
...za dobro se zabaviti na koncertu uz dobrog izvođaća potrebna je i super ekipa... bend
...pod super ekipu ja podrazumijevam prijatelje jako sretan ...al' one koji su uvijek za zabavu, smijeh al' ne za to da jedva ćekaju da se naroljaju i napuše pa da onda ''dobiju više hrabrosti'' misleći da će se bolje zabaviti ako ne znaju za sebe, a nažalost ja poznam malo takvih place

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 20:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ToNkIć napisa:
In Flames su 15.5. u Zgb-u, sam još ne piše gdi....

E...r...g...h..lj...hm hm

WHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOOOO!!!

In Flames, In Flames, In Flames, In Flames, In Flames, In Flames,...
Thank you, thank you, thank you, thank you, thank you, thank you,... skace

metal^n!
Daisy Adaire

PostanoPostano: čet 23 ožu 2006, 22:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zadnji koncert na kojem sam bila jest VEEEEEEEEEEEEEEEEEEELIKI TONYJEV KONCERT ovdje u domu sportova! bilo je fenomenalno i stvarno sam se super provela... napokon sam bila s drustvom koje se samnom guralo do prvih redova!!! pjevala sam zajedno s tonyjem sve al BAS SVE hitove i fino sam se izgustala! uspjela sam kupit studentsku kartu za 50kn, ali toliko je i vrijedilo!!!

nadam se da cu otic na franza ferdinanda kad dođu na salatu!

Live. Love. Laugh.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: pet 24 ožu 2006, 13:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sjećam se svog prvog koncerta kad sam imao oko 6 godina,bilo je više pjevača na Slatini u Opatiji,a glavna zvijezda je bila Severina kao nova pjevačica.

Petronia

PostanoPostano: sub 25 ožu 2006, 0:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja sam bila na tonyevom koncertu!!! Mrak!! prije mi je bio antipatican,a sad mi je odlican,pjesme sa ovog novog cd su zakon...
ja sam platila isto 50 kuna,vrijedio bi i da je bila 80!!!!

...uživati u prostranstvu neba,u svakom novom danu...
...uživati u ljepoti svakog bića,u ljepoti života...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: pon 27 ožu 2006, 19:48
PostNaslov : Bed njuz
Citiraj i odgovori

Baš sam se malo dodatno raspitao za In Flames koncert i javili su mi da je ODGOĐEN za rujan!!! tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan

Oh, whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy? tužan tužan tužan

metal^n!
Srki

PostanoPostano: sri 29 ožu 2006, 13:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Metalac napisa:
To ti je zakon pjesma jer i ti to prakticiraš zar ne Srki? Wink Laughing

Samo da se razumijemo, mislio sam na skakanje po krevetu prilikom slušanja glazbe. Na to su me stihovi prvo asocirali Razz

Koji put i prakticiram ili se toliko uživim u pjesmu da izvodim scenski nastup pred nikime. Razz Cool

Anđelina

PostanoPostano: sri 29 ožu 2006, 20:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Helou.
Evo i mene.
Kaj da pričam. Bila sam jednom na jednom punk "koncertiću" u Kc u jednom klubu, i ako su vam poznata ona tzv. "metanja" (mi u podravini to tak zovemo..hehehe), onda znate o čemu je riječ.
Frendica me zvala da se idem "metati" s njom i s još velkom hrpom ljudi koji su se nabijali jedni u druge, a ja nisam htjela, al na kraju sam otišla i u dve sekunde završila na podu. Koma. Bila sam prljava ko prase. hehe

A Pixiesi su odlični. "Wher is my mind, where is my mind, wheeeere is my mind." Pjevač je legenda.
A Let 3 neću ni komentirati. KOma..Moja mama je izjavila da ih treba poslati na psihijatrijsko liječenje ili po mogućnosti u zatvor..al nije naše pravosuđe tak daleko došlo..heeh

Mir svima !
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: sub 01 tra 2006, 13:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki napisa:
Koji put i prakticiram ili se toliko uživim u pjesmu da izvodim scenski nastup pred nikime. Razz Cool

Nisi jedini! Cool Mr. Green

Anđelina napisa:
Helou.
Evo i mene.
Kaj da pričam. Bila sam jednom na jednom punk "koncertiću" u Kc u jednom klubu, i ako su vam poznata ona tzv. "metanja" (mi u podravini to tak zovemo..hehehe), onda znate o čemu je riječ.

De malo to pojasni. Što je to? Jel to ono stila: ja tebe gurnem, ti nekog drugog i tako u krug u domino efektu? Ili nešto drukčije?

metal^n!
Anđelina

PostanoPostano: sub 01 tra 2006, 19:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

[quote="Metalac"]
De malo to pojasni. Što je to? Jel to ono stila: ja tebe gurnem, ti nekog drugog i tako u krug u domino efektu? Ili nešto drukčije?[/quote]

Znala sam da će ova podravska izvorna riječ ostat nepoznata. Metanje je upravo to što si ti spomenuo. Međusobno nagoravanje do iznemoglosti. S molitvom na usnama da preživiš. Al u biti, to je to.

Mir svima !
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.