HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 24 ruj 2017, 10:34. Pogledaj neodgovorene postove
Kristfest u Osijeku
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
osjecanka

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 24 svi 2009, 18:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bila sam i ove godine.
U petak sam isla jer su me zvali da dodjem, samo mi je bilo zao sto nismo i mi pjevali (moj zbor). Malo mi je nilo glupo sjediti na tribinama i slusati druge, znajuci da nisam medju njima.
O odlasku u subotu sam se premisljala, nisam znala ni tko su Gen Rosso, ni sto je Streetlight. No ipak sam otisla jer je dolazila jedna prijateljica iz Vojvodine i htjele smo se vidjeti. Kada je pocelo, odmah na pocetku, ostala sam paf, wow kako je to dobro bilo. Htjela sam i ja biti dio toga (samo sto sam malo prestara smrc bila za radionice, kako sam tek saznala da su samo srednjoskolci mogli biti). Ovih dana trazim po netu sve moguce o njima.
I navodno u desetom mjesecu se vracaju ponovo u Krizevce jer im je tamo zbog kise nastup propao. Zato ako tko organizira ista, ja se vec biljezim za ici! Wink
Trenutno gledam neke kratke snimke.

Svi smo mi andjeli sa samo jednim krilom, moramo se zagrliti da bismo mogli letjeti!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
le.marija

PostanoPostano: ned 24 svi 2009, 20:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bilo je odlično. veseo ja sam se čak provukla kao volonter dok mi sestra bila u organizaciji. bilo je puuno ljudi i bas mi je drago zbog toga. mladi su se odlično snašli.
izuzetno iskustvo bilo je čistiti pozornicu s tim istim ljudima koji su nastupali do pol 1 u noći.
a misa sutradan! to je bilo za nevjerovat, kako ti ljudi znaju pjevat!!!

ima njihova stranica www.genrosso.com na kojoj su slike iz osijeka i na zadnjoj, zajedničkoj se i ja vidim.hahahaha Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
osjecanka

PostanoPostano: ned 24 svi 2009, 20:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

le.marija napisa:
bilo je odlično. veseo ja sam se čak provukla kao volonter dok mi sestra bila u organizaciji. bilo je puuno ljudi i bas mi je drago zbog toga. mladi su se odlično snašli.
izuzetno iskustvo bilo je čistiti pozornicu s tim istim ljudima koji su nastupali do pol 1 u noći.
a misa sutradan! to je bilo za nevjerovat, kako ti ljudi znaju pjevat!!!

ima njihova stranica www.genrosso.com na kojoj su slike iz osijeka i na zadnjoj, zajedničkoj se i ja vidim.hahahaha Laughing

Ja nisam mogla na misu tuzan , jer je u isto vrijeme misa kod mene u zupi, a pjevam u zboru. Ajd jos malo pisi kako je bili na misi, sto su pjevali, da li si razgovarala s njima i slicno. Ja evo vec po cetvrti put slusam cd.

Svi smo mi andjeli sa samo jednim krilom, moramo se zagrliti da bismo mogli letjeti!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
sv.Franjo legenda

Spol: muško
PostanoPostano: pon 25 svi 2009, 9:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:

stvarno su dobri!

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
spvh

Spol: neodređen
PostanoPostano: uto 26 svi 2009, 7:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Naš video malo sam skratio (manje od 10 min.), te uredio naglasak na GenRosso i objavio na poznatijem servisu:
http://www.youtube.com/watch?v=p3Ad2uxvXZs

Možda tako bude dostupniji.

"U mrkloj noći vidimo -ponekad kroz vlastite suze - najljepše zvijezde"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: osjecanka
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.