HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 08 pro 2019, 14:26. Pogledaj neodgovorene postove
Vatreni
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
zole

Spol: muško
PostanoPostano: sub 17 tra 2004, 23:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ahhhahah... ne bi reko da ce si ciro tako sto dopustiti... ipak je on faca!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Chiara

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 18 tra 2004, 16:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sigurno nebi (mislim ja se okrenula, a Å”to se tiĆØe Ɔite, nebi me iznenadilo da se pokuÅ”a istaknuti jer nije u prvom planu) Laughing

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
zole

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 23:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

POVAT CE BJELICU!!!!
Evo jednog dijela clanka:
Rekao mi je BariƦ da je bio zadovoljan mojom igrom, te da Ʀu biti pozvan za utakmicu s Makedonijom. Istina, imao sam malo i sreƦe da sam bio strijelac baÅ” kad me gledao izbornik, ali mislim da je i ukupno gledajuƦi moj nastup bio solidan, rekao je Bjelica.
U razgovoru s izbornikom Nenad je bio potpuno iskren.
- Rekao sam mu da ovo nije moja najbolja utakmica. Bilo je i boljih, a vjerujem da bi moj uĆØinak bio i zapaženiji da imam ofenzivniju ulogu. No, ne žalim se. Dao sam izborniku do znanja da se ne želim na silu gurati u reprezentaciju, ali da imam osjeƦaj kako u ovom trenutku mogu pomoƦi.

Ajmo nasi!!! Inace Babic, Kranjcar i Srna idu sa mladima

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Chiara

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 1:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

http://iskon.hr/sport/page/2004/04/20/0060006.html

pljesak pljesak pljesak

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 12:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako i dalje vrijedi tradicija onda se ne moramo bojati zbog losih rezultata u pripremnbim tekmama.Mozda sam nekad skeptican,ali vjerujem u ovu repku.
Napad nam je u super formi: jucer se Prso opet iskazao,a cujem da i Sokota zabija ko lud.Tu je moj miljenik Klasnic,a ne smijemo zaboraviti ni Olica.
Sredina: drago mi je da je Bjelica u dobroj formi,mozda je on taj koga je Baruc dugo cekao za vezu.samo da se taj Kranjcar uigra.Ima sad Euro za mlade-to mu je super priprema za Portugal.ne smijem preskociti ni Tudora.Iako je iz juveta..svaka cast!
obrana: to nam je uvijek bola jaca strana,pa mislim da ni sada ne bi trebala sepati.Istina,prisutna je kriza ali ako budu pravi R.Kovac,Zivkovic,Simunic,Simic..
vratari: Pletikosa je nasa konstanta,a sad Baric ima priliku isprobati i Didulicu.Butina mi se nikako ne svidja.radje bi kao 3.golmana pozvao nekog iz nase lige
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zole

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 12:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heh Butinu valjda zove zbog tradicije... hehhe

Svidja mi se tvoj osvrt, samo me skaklji Zivkovic. On spada bas tamo gdje si i napisao - OBRANA! Ali cini mi se kako ga Baric baca po cijelom terenu, a zna se da covjek moze dobro igrati jedino kao obrambeni (i ot na desnom boku, ali u obrani). Da skratim DR (za one koji igraju CM)...

Nije nam losa repka... onako, nije savrsena, definitivno se vidi da nema Cire u blizini tako da je atmosfera lagano depresivna... ali dici ce se uoci Eura, ako vec Baric ne moze, dici ce ju sponzori radi zarade... a onda - gdje nam je kraj???

sike

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 13:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nisam ljubitelj barica,ali smeta mi kad ga se napada sa svih strana.kako moze mirno raditi kad ga stalno bockaju.sad bi odjednom Ciro tu trebao - smjesno!Ciro je svoj posao odradio.Znam da je po pitanju nogometa megaloman,ali gdje ce vise od 3.mjesta na svijetu!To je plafon moci naseg nogometa i sumnjam da mozemo to ikad ponoviti.sad treba Oti pustit da napravi rezultat ma kakav on bio.Ipak je zasluzio vodit repku i na ovom svjetskom jer se kvalificirao za to!Slazem se da nakon prvenstva treba dat priliku nekom drugom,mladjem.Barem trenera imamo..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zole

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 13:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma krivo si me skonto! Samo sam reko kako nam niko ne moze dici atomsferu kao Ciro, a pogotovo ne Baric, sto nikako ne umanjuje njegovo nogometno umjece...

sike

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 13:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Skuzio sam ja tebe nego sam sve ovo napisao kao reakciju na neke natpise u novinama i price u zadnje vrijeme.
Slazem se da je Ciro maher za atmosferu,ali najbolje bi mu bilo da atmosferu stvara doma u penzionerskim danima ili u Varteksu gdje jos ima priliku. mislim da bi i Baric trebao nakon repke lagano u mirovinu.To je problem kod nekih nasih trenera i dr.sto ne znaju kad treba stati.Pa nece valjda umrijeti na travnjaku?
Npr.Suker i Prosinecki su odavno,na vrhuncu slave trebali otici.Zato mi je Boban najkarakterniji po tom pitanju.Tko zna da je igrao jos koju godinu dal bi bio ovako visoko,na pijedestalu!
zole

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 13:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja cijenim i postujem Bobana sto je reko dosta! Procjenio je trenutak i otisao tako da je ostao junak, a po Sukeru se jos kasnije pljuvalo. Da je i on oso nakon SP98 bio bi jos veci junak od Bobana...

I Baric treba nakon EP ici... u tome se slazemo...

Ko bi ga mogo naslijediti??? Da malo pogledamo unaprijed...

sike

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 13:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zasto ne netko od vatrenih?Boban bi bio idelaan ali steta sto nema takve ambicije.Od ovih sto su treneri:Ladic,Jurcevic,Bilic..mozda ovaj zadnji,jer covjek ima iskustvo,skolu,a cini mi se i autoritet
zole

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 13:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja bi ih nekako pokuso sparit. Iako i to ima velikih mana, ali bilo bi zanimljivo gledat npr. Jurcevica (Dinamo) i Bilica (Hajduk) zajedno na klupi... U svakom slucaju i ja bi da opriliku mladjima! Bitno da ima autoritet da se ne dogodi ko Slovencima da Zahovic pljuje trenera pred svima!

Chiara

PostanoPostano: sri 28 tra 2004, 21:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj kako mi je OliƦ danas digao tlak!

Mislim jasno mi je da se namogu staviti u njegovu poziciju, ali kakav je to nogometaÅ” koji se uplaÅ”i moguƦeg davanja gola pa neÅ”to smulja na 100% Å”ansi. Ja bi ga maknula dok se na sabere, tu je ili slava udarila u glavu, pa mora izvoditi ehsibicije, ili se fakat uplaÅ”io ko malo djete. Ajde da je jednom, ali zar mu se na svakoj utakmici moraju dogaĆ°ati iste stvari nekoliko puta?

zole

PostanoPostano: sri 28 tra 2004, 21:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja doso na forum da komentiram tekmu, kad ono, toliko postova da jos nisam ni na pola... hehe... ma sad sam vec i zaboravio tekmu (koliko je bila dobra)

Olic je danas totalno promasio sport! No, moze se dogoditi jedan los dan (da, znam da mu je ovo vec 3, 4 po redu). Baric mi je digao tlak jer se povukao 15 min prije kraja! Hej, pa ipak smo igrali protiv Makedonije kojoj svaka cast na borbenosti!!! Zvao je kreatora igre Bjelicu i stavio ga na zadnjeg veznog tako da je ovaj moro razbijat protivnicke napade i nprakticki nije preso centar, a Leko (koji je defanzivni vezni9 je igro iza dva napadaca... Kapetan... hahah... to nije za pricat - sramotno je igro!

Eto ljudi moga misljenja, sto kazu ostali???

igor

PostanoPostano: sri 28 tra 2004, 22:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

gledao sam malo tekmu, ali sam se skroz razocarao nacinom igre, pa sam otisao gledati italiju i spanjolsku... STO TAJ OLIC RADI U REPREZENTACIJI???? on moze ic van slobodno, jer ionako imamo previse napadaca... imamo i prsu, klasnica, sokotu i kranjcara.. pa to je taman dovoljno i svi su u velikoj formi... sto ce nam olic? pa pokazao je danas sto umije...
mislim da imamo dobru momcad sada, ali ipak se mora malo poraditi na taktickim varijantama i ustaliti prvu jedanaestoricu sto prije, da se mogu i uigrati....
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 29 tra 2004, 12:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da covjeku treba pruziti novu priliku jer nas je cupao na odlucujucim tekmama za plasman na EU.Moj miljenik Klasnic je zabio-svaka cast!Rekao sam da tog deckatreba forsirati sve vise u prvih 11.To ce se najbolje vidjeti u jakim tekmama!
Imat ce Baric jos puno posla do EU,ali mislim da smo na dobrom putu.Pa nemojmo uvijek biti skepticni prema vatrenima!
sike

PostanoPostano: čet 03 lip 2004, 12:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A Å”to kažete o bariƦevom odabiru igraĆØa? ja mislim da je to to, Å”to u ovom trenutku imamo. Možda bih ipak zvao tog KranjĆØara ali vjerujem da bariƦ zna Å”to radi i cijenim Å”to nije popustio pod pritiskom medija i dr.da zove malog Cicu za kojeg vjerujem da Ʀe biti vrhunski igraĆØ ako se ne uzoholi i preda drugim stvarima a ne radu.

dakle, golmani: Pletikosa, Butina, Didulica..ja bih ĆØak izostavio Butinu i dao priliku nekom golmanu iz hrv.lige,ĆØisto da bude u sastavu.Možda GalinoviƦ ili BaliƦ - ĆØisto da HNL se malo viÅ”e cijeni.

Obrana: po meni, najjaĆØi dio ekipe. samo mi taj Tomas nikako ne ide..
Veza: Super Å”to je Bjelica unutra, na drugima je da traže naprijed PrÅ”u i KlasniƦa pa Å”to bude bude
Napad: ni to nije loÅ”e, ali ovisit Ʀe o veznim igraĆØima. Sjetite se BokÅ”iƦa-vrhunski igraĆØ kojem nitko nije mogao dodati pravu loptu u repki
majuska

PostanoPostano: čet 03 lip 2004, 12:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sad onak jedan tipicno zenski komentar... meni je ful zao za Kranjcara... place Decko je isao u moju gimnaziju i druzio se s deckima iz mog razreda i bio je totalno normalan, nimalo napuhan i dan danas se pozdravimo kad se vidimo... Aha! Cool Wink nemam pojma kak trenutno igra, al cisto radi njega, ko osobe, mi je zao kaj ne ide.. place
igor

PostanoPostano: čet 03 lip 2004, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma kranjcar je super igrac, kad god ga gledam kako igra odusevi me nekako.. ne znam tocno na kojoj poziciji on igra u dinamu (znam da je u veznom redu) ali ja bih ga stavio na slicnu poziciju gdje igra KAKA' u milanu... dakle, kao tre-quartista, podrska napadu. tamo bi imao puno slobode, a ima i kvalitete pa se moze pokazati tamo.
zao mi je sto ga baric nije uzeo i mislim da je pogrijesio, kranjcar se mogao jako dobro pokazati u portugalu..
Sanders

PostanoPostano: ned 13 lip 2004, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

prestrasno! ne znam sto da mislim nakon ovakve igre! mislim da sa ovakvom igrom se ne mozemo suprostavit ni Englezima ni Francuzima, Baricu mijenjaj nesto hitno!! Evil or Very Mad

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
igor

PostanoPostano: ned 13 lip 2004, 21:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hrvatska - svicarska 0-0

rezultat koji i jeste i nije pravedan... tesko je reci koji su sve uzroci ovakvog rezultata, ali sigurno je da nasi nisu tako dobro igrali kao protiv danaca.. mi jednostavno imamo taj "problem" da protiv velikih uvijek mozemo dobro odigrati, dok protiv slabijih losije odigramo. to je u neku ruku i dobro, ali i lose...

dakle, hrvatska nije igrala blistavo, ali nije igrala niti lose... sasvim pristojno je odigrala i mislim da nam je falilo ono malo srece da zabijemo i taj gol...

sudija... ne bih htio stalno samo kritizirati suce, ali u ona dva slucaja kada je prsi i mornaru dao zuti karton zbog simuliranja... ne znam bas... mozda je prso i simulirao, ali kontakta je i tamo bilo.. mozda to nije bilo za penal, ali ono na mornaru... molim vas, to je bio cist penal...

drugi pak sudija u utakmici france-england, dosudio je francuskoj bez ikakvog pardona penal u nadoknadnom vremena. a hrvatskoj se taj portugalac ustrucavao dosuditi i jedan prekrsaj na 16 metara na prsi, koji je bio evidentan...

mislim da je krajnje vrijeme da na prvenstvima sude najbolji suci, a ne da ih po svaku cijeni bude iz svake zemlje... ovako, uvijek netko lose prodje... u ovom slucaju, mi...

mislim da se protiv francuza i engleza ne smijemo osramiti, dapace, vjerujem i dalje u ovu momcad i vjerujem kako ce se konsolidirat i zabiljezit toliko vaznu pobjedu protiv engleske koja nas vodi dalje u cetvrt-finale.... francuzi nisu toliko bitni ukoliko pobijedimo engleze.... no vidjet cemo kako ce se stvari jos odvijati..
Jo

PostanoPostano: ned 13 lip 2004, 22:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a joj! Oni nas ne vole!!! tužan tužan

Svicarci kao da su imali 2 igraca vise a ne igraca manje!!!! I tak im se nije dalo trcat... sudac koji pola toga nije vidio ili je ponekad vidio previse!!! Mislim da je Olic trebao uci u drugom poluvremenu umjesto Rapajica a ne ovak! Bas je bila cudna igra...
Kako su krenuli u igru mislila sam super, ak tak nastave past ce gol sigurno, al onda kaj su sve fulali..joj...

Nadam se da ce Baric mijenjati strategiju ili... Confused

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: pon 14 lip 2004, 4:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cim je izasao Olic, izgubili smo na brzini, odmah se osjetilo, mislim nije sve jos propalo, al objektivno mislim da nema sto Rapajic radit puno poluvrijeme u ekipi, moze maksimum dati eventualno kakvih pola sata...
i po meni mislim da je Klasnic mogao uci bez problema i sada ne bi bili ovako nezadovoljni, al eto ponavljam nije sve propalo, vidjet cemo!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Dara

PostanoPostano: pon 14 lip 2004, 8:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh.eh,slabo to nama nesto ide;kako su igrali jucer to je katastrofa.Budemo li ovako igrali,nista.........vjerujem da ce biti bolje,jer velike su sanse da nas engleska rasturi,jer su vrlo jaki i dobro igraju,a protiv francuza smo igrali na svj.prvenstvu 98,pa znamo kako disu,ali prvo treba rasturiti engleze-to ce biti tesko,nadajmo se pobjedi :lol:ali opet kazem,budemo li igrali ovako protiv engleske kao protiv svicarske,izgubit cemo garant tužan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 01 srp 2004, 8:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kojem nasljedniku Otta BariƦa se nadate?
Po meni Skoblar. ƈovjek je zaslužio priliku.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.