HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 27 vel 2020, 5:27. Pogledaj neodgovorene postove
Vatreni
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
križar og

Spol: muško
PostanoPostano: sri 21 stu 2007, 22:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Stvarno smo odliĆØno odigrali danas! Svaka ĆØast igraĆØima i BiliƦu!
I drago mi je da Englezi ne idu na euro,za moj ukus stvarno su malo prebahati,možda ih ovo malo spusti na zemlju iako ne vjerujem!
A rusi bi nam mogli dati i zaliha nafte za nekoliko godina! hehe Smile
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Korny

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 21 stu 2007, 22:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Super su bili naŔi i super je bila tekma! GuŔt za pogledati! veseo

Meni je ipak malo žao Engleza jer Ʀe ih njihovi mediji pogaziti sad, jadni ljudi, mislim da neƦe smjeti iz kuƦe izlaziti sljedeƦih par tjedana..... Confused

no dobro......mogli su se malo viÅ”e potruditi......ipak smo mi danas zasluženo pobijedili, svaka ĆØast deĆØkima!! Razz

Otvori sva ĆØula - istinu traži,
da vjerujeŔ u dobro - to svijetu pokaži!
igor

PostanoPostano: sri 21 stu 2007, 23:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PRELIJEPA TEKMA... ovako jako u nogometu davno nisam uzivao...

bio sam u jednom kaficu u centru Bologne, s jednim frendom Talijanom. Oko nas je bilo nekih 10ak Engleza, bilo je cupavo. Kod prva dva gola smo odmah poceli glasno navijati i vristati od srece. Cak sam naucio svog prijatelja neke navijacke pjesme, koje smo onda skupa pjevali. Ma bio je SUPER PROVOD. A ne moram vam ni reci kako je bilo nakon treceg pogotka, Petrica. LUDILO!!!!

Svaka cast momcadi, svaka cast Bilicu (svi su rekli da je NAJBOLJI).... samo tako naprijed, i bit ce jos puno ovakvih I VECIH uspjeha...
M-o-S

PostanoPostano: čet 22 stu 2007, 22:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vjernik napisa:
Sad Ʀe Portsmouth potjerat KranjĆØara iz kluba Razz Razz

a i da silva je reko prije tekme da se boji zabit gol englezima poŔto igra u engleskoj Laughing

biliƦ je car... a hrvatska opet igra sa srcem... mislim da smo ovo EP najbliže "reprizi" SP Ā“98 ... najjaĆØi smo!!!

svaka ĆØast igraĆØima... bravo deĆØki.

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Chico

PostanoPostano: pet 23 stu 2007, 12:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

smanjite malo doživljaje i budite realni,na ovom prvenstvu svatko svakoga može dobiti(osim možda austrije),svi su oni prosli sito u kvalifikacijama i zasluženo doÅ”li na ep i svako od njih može pobjediti i izgubiti tekmu,male su razlike izmeĆ°u reprezentacija na turniru i bitne su pripreme,kolko Ʀe ko biti spreman,sreƦa.....
istina je da trenutno uz portugal,Å”panjolsku i nizozemsku igramo najljjepÅ”i nogomet u europi,ali za medalju treba i sreƦe.primjer,jedna onakva Å”iminiƦeva glupost na europskom nam može donjet poraz koji nas može izbaciti,zato spustimo loptu na zemlju,vjerujem igraƦima i struĆØnom stožeru ali ne možemo tvrditi da Ʀemo biti prvaci,pa njemci,francuzi,rusi i joÅ” neke zemlje imaju viÅ”w registriranih nogometaÅ”a nego mi ljudi,italiju ne smijemo zaboraviti,taktiĆØki naj,naj reprezentacija,njihovi igraƦi se od malih nogu uƦe da iskoriste najmanju priliku koja im se pruži,zato i zabijaju stalno u devedesetima puno je jakih tako da nemamo pravo tvrditi da Ʀemo biti prvaci

al ipak igrama su zaslužili da budemo optimisti!!!!

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
angelous

PostanoPostano: pet 23 stu 2007, 17:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ni grĆØka nije imala prava tvrditi da Ʀe bit prvaci...pa eto, joÅ” uvijek su.... Wink
uostalom, samo da se na italiju osvrnem....po meni su sasvim nepravedno pobjedili ovu zadnju tekmu (mislim protiv Ŕkotske...)...u zadnjoj minuti, iz kakvog prekrŔaja???Shocked
usudio bi se usporediti ih s englezima (sam Ŕto su ovi proŔli.. Confused )
ja vjerujem da možemo do finala...
Very Happy

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
M-o-S

PostanoPostano: pet 23 stu 2007, 20:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chico napisa:
smanjite malo doživljaje i budite realni,na ovom prvenstvu svatko svakoga može dobiti(osim možda austrije),svi su oni prosli sito u kvalifikacijama i zasluženo doÅ”li na ep i svako od njih može pobjediti i izgubiti tekmu,male su razlike izmeĆ°u reprezentacija na turniru i bitne su pripreme,kolko Ʀe ko biti spreman,sreƦa.....
istina je da trenutno uz portugal,Å”panjolsku i nizozemsku igramo najljjepÅ”i nogomet u europi,ali za medalju treba i sreƦe.primjer,jedna onakva Å”iminiƦeva glupost na europskom nam može donjet poraz koji nas može izbaciti,zato spustimo loptu na zemlju,vjerujem igraƦima i struĆØnom stožeru ali ne možemo tvrditi da Ʀemo biti prvaci,pa njemci,francuzi,rusi i joÅ” neke zemlje imaju viÅ”w registriranih nogometaÅ”a nego mi ljudi,italiju ne smijemo zaboraviti,taktiĆØki naj,naj reprezentacija,njihovi igraƦi se od malih nogu uƦe da iskoriste najmanju priliku koja im se pruži,zato i zabijaju stalno u devedesetima puno je jakih tako da nemamo pravo tvrditi da Ʀemo biti prvaci

al ipak igrama su zaslužili da budemo optimisti!!!!

nisam rekao da Ʀe hrvatska bit prvak al kažem da je sada svaÅ”ta moguƦe... jer po meni, naÅ”a je repka prije biliƦa bila oĆØajna, tj. nije niko znao kako stvorit ozraĆØje i dobru igru u reprezentaciji.
a biliƦ je to postigao, i zbog toga mi je jako drago i nadam se visokom rezultatu nagodinu.. i mislim da to možemo ostvarit.
a posebno mi je drago Ŕto smo engleze pobjedili.

Maki

PostanoPostano: sub 24 stu 2007, 0:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

angelous napisa:
ni grĆØka nije imala prava tvrditi da Ʀe bit prvaci...pa eto, joÅ” uvijek su.... Wink
uostalom, samo da se na italiju osvrnem....po meni su sasvim nepravedno pobjedili ovu zadnju tekmu (mislim protiv Ŕkotske...)...u zadnjoj minuti, iz kakvog prekrŔaja???Shocked
usudio bi se usporediti ih s englezima (sam Ŕto su ovi proŔli.. Confused )
ja vjerujem da možemo do finala...
Very Happy

Talijani potpuno zasluženo dobili utakmicu i to im joÅ” poniÅ”tili reguralan gol za 2-0. Iako ih ne volim, ali su zasluženo dobili utakmicu protiv Å kota koji su me razoĆØarali. Puno viÅ”e sam oĆØekivao od njih. I slažem se u svemu sa chikom. Very Happy

Tražio sam ja vas, sada ste vi doŔli meni. Hvala vam. Smile
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
angelous

PostanoPostano: sub 24 stu 2007, 11:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Maki napisa:
Talijani potpuno zasluženo dobili utakmicu i to im joÅ” poniÅ”tili reguralan gol za 2-0. Iako ih ne volim, ali su zasluženo dobili utakmicu protiv Å kota koji su me razoĆØarali. Puno viÅ”e sam oĆØekivao od njih. I slažem se u svemu sa chikom. Very Happy

nebih bŔ rekao...zadnjo prekrŔaj je bio ono... fiju fiju ha? ha? ha?
za njih???? pih....ha? ha? ha?

njihovu igru i stav nevolim kao ni engleski, i zato mi nije drago Ŕto su proŔli...
a joŔ manje Ŕto su pobijedili...

Confused Confused Confused

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Maki

PostanoPostano: sub 24 stu 2007, 15:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se s tobom daje dvojben bio prekrÅ”aj. Pogledaj na youtubu da je koliko mi se ĆØini i ferguson dok je postizao gol bio u zaleĆ°u. Ne volim ni ja Talijane, tj mrzim ih, ali zasluženo su pobijedili.

Tražio sam ja vas, sada ste vi doŔli meni. Hvala vam. Smile
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sub 24 stu 2007, 15:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

joÅ” jedan penal:

Po meni Å imuniƦ je napravio prekrÅ”aj. Iz jednog kuta se jasno vidi potezanje za dres, koje je samo pomoƦni sudac mogao vidjeti. Iako naravno potezanje nije bilo jako kao reakcija engleza postojao je kontakt. Mnogi suci nebi sudili penal al ne može se prigovoriti. Collina je redovito sudio penale i za manja potezanja...

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
igor

PostanoPostano: ned 25 stu 2007, 18:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

opet Englezi u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo... Smile
imam neki cudan osjecaj kao da je ovo namjerno napravljeno, ali nema veze. Bit cemo spremni opet, a Englezi ce se morati dobro namuciti ako nas zele pobijediti...
Pogledajte samo skupine u kojoj su Grcka ili ona u kojoj je Italija. Sramotno slabe skupine...
vjernik

PostanoPostano: ned 25 stu 2007, 20:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma ja se nadam da Ʀemo proƦ skupinu , pa makar kao drugo plasirani.
Nemojte zaboravit da je uz Englesku i Ukrajina jaka i mogli bi imat problema kod njih u gostima...
Sve u svemu, oni se trebaju viÅ”e bojat nas nego mi njih.Uostalom tko ima BiliƦa, mi ili oni? Razz Razz

"Objavljeno ti je, ĆØovjeĆØe, Å”to je dobro,
Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
M-o-S

PostanoPostano: pon 26 stu 2007, 12:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sve to stoji... i da smo mi opet dobili englesku i da su oni jaki, i da nisu ni ukrajina ni bjelorusija za bacit, al mislim da su biliƦ i cijela reprezentacija pokazali da možemo bit i najjaĆØi.najbolji.da Ʀemo proƦ na SP. i da Ʀemo i po treƦi put pokazat englezima ko je najbolji Laughing

vjernik napisa:
Uostalom tko ima BiliƦa, mi ili oni?
Wink Wink veseo Very Happy

ivoo

PostanoPostano: pon 26 stu 2007, 17:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma bravo naŔi, nisam prije napisao post ali ona pobjeda na Wembleyu je povijesna, napokon smo izbrisali onu ljagu iz 1996 i dokazali da smo poŔten i ponosan narod veseo veseo veseo Bio sam oduŔevljen i ponosan kao da smo postali prvaci Europe Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation nomgomet nomgomet nomgomet nomgomet nomgomet nomgomet miiir miiir miiir
A Å”to se tiĆØe Engleza milo mi je da su spuÅ”teni na zemlju i to joÅ” od nas, drugo nisu ni zaslužili, a taman se ponadali kad su se vratili na 2 2 he he
Jedino mi je žao Å”to su dobili priliku da se relativno brzo osvete za ovo u novim kvalifikacijama.... ali ako ih i tu dobijemo vec ce dobiti kompleks Hrvata kao Å”to ga veƦ imaju Talijani
vjernik

PostanoPostano: pon 26 stu 2007, 18:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi, jeste vidjeli Owenov interview?

Govori da je Engleska jaĆØa reprezentacija od naÅ”e i da se ni jedan naÅ” igraĆØ ne može mjerit sa njihovim igraĆØima.
Tj.da nitko od naÅ”ih nije dovoljno dobar igraĆØ da igra za englesku...
Ja znam da je majko mila u Engleskoj zbog nas, ali da to netko kaže,... a ne ne a ne ne

Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 26 stu 2007, 18:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ivoo jel misliÅ” na 1996 kada smo izgubili od portugala na euru?

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
M-o-S

PostanoPostano: pon 26 stu 2007, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vjernik napisa:
Ljudi, jeste vidjeli Owenov interview?

Govori da je Engleska jaĆØa reprezentacija od naÅ”e i da se ni jedan naÅ” igraĆØ ne može mjerit sa njihovim igraĆØima.

nebi se s njim složio nikako... nek se zapita ako je tako, zaÅ”t onda biliƦ nije pristo bit njihov izbornik za puno veƦe novce,... nekolko milijuna funti godiÅ”nje.a HNS mu daje 500 mil. kuna godiÅ”nje trenutno.

hrvatska ima srce.. opet.
a oni imaju imena. nije sluĆØajnost da smo ih dvaput pobijedili.. i da Ʀemo ih opet pobjedit. e ta treƦa pobjeda Ʀe bit joÅ” slaĆ°a... veseo veseo
pa Ʀe poreƦ to Å”to je reko

little_angel

PostanoPostano: ned 02 pro 2007, 12:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hrvatska na Euru 2008 u skupini sa Austrijom, Poljskom i NjemaĆØkom! jako sretan Mislim da smo dobili super protivnike... Wink Možemo mi i protiv Nijemaca Cool

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: ned 02 pro 2007, 13:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bolje skupina B, nego skupina C...definitvno...

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
vjernik

PostanoPostano: ned 02 pro 2007, 15:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U super smo skupini,vjerujem da prolazimo uz NjemaĆØku.
A u skupini C, volio bi da proĆ°u nizozemci i francuzi.
Možemo mi i do kraja tj.do finala Very Happy Wink

Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti

Mihej 6, 8
igor

PostanoPostano: ned 02 pro 2007, 18:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mozemo reci da smo sasvim dobro prosli.
nadam se da ce decki biti dovoljno motivirani, i da cemo protivh slabasnih austrijaca izboriti 3 boda te uspjeti pobijediti neugodne Poljake. A onda protiv Nijemaca mozemo igrati opustenije, mada ni oni nisu previse jaki, te ako Hrvatska bude igrala najbolje sto moze ne bismo trebali imati nikakvih problema u skupini.
Dobra vijest je da ova momcad izgleda sasvim drukcije od onih koje su nas predstavljale na SP 2002, EP 2004 ili SP 2006... Uvijek smo imali tu nesrecu da smo protiv velikih imena bili motivirani i cak napravili vrlo dobar rezultat (kao protiv Italije, ona pobjeda od 2-1) a onda poslije protiv tzv. outsidera odigrali nerjeseno ili cak izgubili.

Cini mi se da je mentalni sklop ove momcadi ipak drukciji, te da bismo ovoga puta i protiv "slabijih" momcadi mogli odigrati jednako kvalitetno. Bilic zna motivirati ekipu za svaku utakmicu, a to svakako jeste velika prednost. Jos ako Simunic ne bude radio gluposti (koje on zna jako cesto praviti) moglo bismo i vrlo daleko dogurati ovog puta...

Kad smo vec kod Simunica, jel moguce da nemam nijednog drugog lijevog vanjskog (u obrani) koji bi mozda mogao zamijeniti njega? On je dobar igrac, ali ponekad u kljucnim trenucima zna zabrljati, a to je jako opasno.

Optimistican sam i sto se tice skupine i sto se tice EURA. Idemo pratiti Hrvatsku u Becu i u Klagenfurtu!!!
križar og

PostanoPostano: pon 03 pro 2007, 10:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa skupina nije loÅ”a! Al treba biti oprezan,sad Ʀe se naravno viÅ”e od pola godine govoriti o tome Å”ta bi i kako trebalo napraviti! Ali kad 8.6. poĆØne 1 tekma sve kalkulacije podaju u vodu i ostaje na terenu 2 ekipe i gotovo! A onda može odluĆØiti 1 trenutak,zar nam nije Dinamo protiv Branna dovoljno upozorenje!
A mene kad tih svjetskih i europskih prvenstava smeta samo 1 stvar,a to ljudi koji inaĆØe na prate nogomet nego gledaju samo ta prvenstva,oni onda sve znaju i prave se najpametniji! To mi nikako nije jasno!
A onda kad izgube govore protiv reprezentacije,i govore da je to neuspjeh i da su oni sramota ove zemlje! E to nikako ne podnosim!
Za mene je i sam plasman na euro veliki uspjeh,pa ako nista i ne naprave necu biti previÅ”e nezadovoljan,jer su nam i do sada priredili puno veselja! A siguran sam da Ʀe to ĆØiniti i dalje!
Chico

PostanoPostano: čet 06 pro 2007, 17:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evidentno je da smo dobili najlakÅ”u skupinu(iako na ep ne možemo reƦi da je ikoja lagana) sami m time Å”to smo dobili austriju koja je iz prve jakosne skupine daleko od kvalitete drugih,iako su domaƦini i samim time neugodni ali mislim da Ʀe naÅ”i gasterbajteri iz austrije kupiti puno karata i nahrliti u beƦ.takop da s te strane nemamo handicap a poljaci su pokazali puo slabosti protiv finaca i srba te su imali sreƦe Å”to su bili u lakoj skupini(za usporedbu,u naÅ”oj skupini sa 2 poraza i neodluĆØenim nebi imali Å”anse da proĆ°u dalje) tako da naÅ”i imaju velike izglede proƦ skupinu,naravno ako budemo u punoj formi i bez ozljeda.na njemce nemam kaj troÅ”iti rijeĆØi,njemci su njemci,naÅ”a sreƦa je Å”to Ʀe poljaci sa njima biti napaljeni(joÅ” im pamte drugi svjetski rat) tak da bi možda i 4 boda bila dovoljna.vidjet Ʀemo

inaĆØe,prvenstvo Ʀe biti neizvjesno,ima puno favorita:italija,francuska,nizozemska(zanimljivo,neko od njih neƦe dalje),njemaĆØka,portugal,Å”panjolska i mi spadamo u tu skupinu(po igri definitivno) tako da Ʀemo vidjeti,mislim da sam joÅ” nkeog zaboravio,hmmm.veselim se i jedva ĆØekam

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Lux

PostanoPostano: sri 06 vel 2008, 9:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danas je tekma Very Happy veseo Very Happy veseo
Skoro sam zavrÅ”io u Splitu, ali trenutaĆØno je neka financijska kriza pa Ʀu doma gledati.
Kaj vi mislite kak bu veĆØeras bilo?

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.