HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 08 pro 2019, 14:29. Pogledaj neodgovorene postove
Vatreni
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Dara

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 01 srp 2004, 10:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je najbolji izbornik bio Ɔiro(majstore)najbolje je vodio repku,sto se vidjelo i po rezulatatima,ja bi njega ponovno za izbornika,no,da,htjela sam reci da je moj favorit za ovo europrvenstvo PORTUGAL pljesak ,a stose tice danasnje utakmice GRCKA-CESKA,definitvno sam za Grcku! hop ipak je Ceska dobra samo za zivio
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

Spol: muško
PostanoPostano: čet 01 srp 2004, 12:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma Ɔiro je za penziju! Vrijeme je za nekog mlaưeg!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 09 ruj 2004, 16:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PoÅ”to je glupo da na 100 mjesta piÅ”emo o naÅ”oj repki ili za svaku tekmu otvaramo novu temu,evo ovdje par rijeĆØi na HRV-SWE
Kao je i sam Ŕvedski trener rekao,nismo igrali ne znam kako lijepo ali disciplinirano.I to je ono u cemu je Cico bolji od Barica ili Jozica.Da je bio Cico na Euru,sigurno ne bi dobivali onako slampave i naivne golove protiv Engleske nakon vodstva.
Stalno ovdje hvalim Klasnica - pa jos jednom - BRAVO KLASNICU za Madjarsku,ali i za Svedsku.
Istina,sudac nam je progledao onaj gol - cista greska Butine,alis e zato iskupio na kraju.
Srna - ogromno iznenadjenje,tamo gdej smo prijasnjih godina bili najtanji - na desnom boku.
Sada sve to skupa lici na nesto,a li da se ne zavaravamo, tek smo poceli, sad treba puknut Bugare!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
igor

PostanoPostano: čet 09 ruj 2004, 17:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mozda ce ovo zvucat neskromno, ali ja i nisam previse zadovoljan jer vjerujem da ova momcad moze mnogo bolje.
ali ima vremena, ovo je tek druga tekma, i bit ce sigurno i boljih predstava...

sto se tice pogreske butine. ako ste gledali utakmicu cijelu, onda ste mogli primijetiti koliko je samo pogresaka imao ovaj spanjolski sudac, kojem ja nikad ne bih dozvolio da sudi na kvalifikacijama za svjetsko prvenstvno. jedna od pogresaka je bila i onda kada je neposredno prije te greske butine jedan igrac svedske odgurnuo naseg igraca. mozda roberta kovaca, nisam sigurna.. ali da je tad fuckao da je bio prekrsaj ne bi ni doslo do te situacije u kojoj se butina malo spetljao. ali spetljao se jer mu je popustila koncentracija kao i svim igracima poslije nesviranog faula..

sve u svemu, nisam pretjerano zadovoljan pokazanim, ali nije bilo niti lose. mislim da bi po stranama trebalo malo vise eksplozivnosti. koliko god mi sad govorili protiv barica, mislim da je njegova zamisao da se igra i sa mornarom u postavi bila dobra.. mornar je po desnoj strani stvarno pravio dobre prodore. iako tamo sad igra srna, mislim da bi i mornar trebao dobiti svoju priliku i pokazati sto zna. takodjer, olic mnogo bolje igra po krilu nego kao centar-for, i nije bilo dobro sto je bio ubacen umjesto klasnica, vec je trebao mozda uci umjesto babica. niko kranjcar nije puno pokazao, iako je dosta radio... no bit ce on bolji.. mora se jos malo priviknuti na cijeli tim. u njega imam puno povjerenja.

sto jos reci, obrana PRVA KLASA... NIKO KOVAC< SUPER!!! i eto..

prso je dobro sve radio, ali se vidjelo da nije jako brz. morao bi poraditi na brzini kako bi one situacije jedan na jedan mogao rijesiti s trkom i pretrcavanjem...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
zole

PostanoPostano: uto 21 ruj 2004, 0:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ocekujemo Bugare???

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 21 ruj 2004, 12:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako ubodemo i tu tri boda, a onda dobimo i Islandjane, mozemo polako spremat stvari za NjemaĆØku!
Mislim da Ʀe biti gusto,kao i u proÅ”lim kvalifikacijama,jer Bugari su zeznuti.Da se ne zavaravamo s njihovim rezultatom na EURU.
Dolaze i bez Hristova,koji je razbio Island.
Eto nam prilike da u Maksimiru 9.10. napravimo forumaski susret
zole

PostanoPostano: uto 21 ruj 2004, 22:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fat ce biti odusevljen da skokne do maksimira Smile

ne znam hocu li doci...

Ocekujem pobjedu... kontam da bi klasnic (iako je nesto slabo odigro zadnju tekmu za klub) mogao nesto utrpati... a ako ne on, onda prso!
Samo cvrsto u obrani!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 28 ruj 2004, 12:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajmo prognoze za Bugare..
Ja kažem 1:0 za naÅ”e, zabija KlasniƦ!

p.s.vraƦa se i on.. BOÅ KO BALABAN, Å”alalala hej!
zole

PostanoPostano: uto 28 ruj 2004, 12:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da ne budem preskroman: 3:0 za nas!

heheh

2:0 u prvom poluvremenu, redom: Klasnic, Prso

3:0 - pred kraj tekme Balaban!

Niko II Poznat

Spol: neodrešen
PostanoPostano: uto 28 ruj 2004, 13:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

može,

dogovoreno i

prodano

Question Exclamation

"`ko sam pije sam Ʀe i umrijeti"
fat drummer

PostanoPostano: čet 30 ruj 2004, 8:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hm, prognoza 2:1 za nase

berbatov za 0:1, a zatim klasnic i leko. jerko, dakako....

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
zole

PostanoPostano: sri 06 lis 2004, 17:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ljudi, tatica je opet pozvao sineka... na sta ce to ispast a???

Niko II Poznat

PostanoPostano: čet 07 lis 2004, 7:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa to je ĆØak i dobro

mislim; mali zna igrat, al uhvatio ga neki grĆØ, treba ga forsat i forsat pa da i proigra viÅ”e

a to Å”to ga je pozvao, kao prvo ne mora znaĆØiti da Ʀe igrati, a kao drugo gotovo sigurno neƦe igrati cijelu tekmu - tako da nema mjesta frci, panici

"`ko sam pije sam Ʀe i umrijeti"
fat drummer

PostanoPostano: čet 07 lis 2004, 7:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da dobar je kranjcar, ali posljednjih par utakmica za dinamo nisu opravdale poziv. nadam se da ce balaban zaigrat u dobroj je formi.
cujem da je tuso ozlijedjen te da ga zamjenjuje tokic. ajde da i to vidimo

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
sike

PostanoPostano: pet 08 lis 2004, 12:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Otpao Tudor! Tko zna kako Ʀemo sada izgledati u obrani!
Vidim ose sutra na Maksimiru!
zole

PostanoPostano: pet 08 lis 2004, 15:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vidis ose sike??? hmmm... spava Wink

Sanders

PostanoPostano: pet 08 lis 2004, 21:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tako je i ja cu gledati ose sutre na Maksimiru Wink

vidim ose!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
zole

PostanoPostano: pet 08 lis 2004, 22:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

samo da ose i ubodu koji.... Wink

dado-kozari bok

PostanoPostano: sub 09 lis 2004, 4:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim da Ʀe ovu utakmic KlasniƦ napokon proraditi

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
zole

PostanoPostano: sub 09 lis 2004, 21:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto, ose su ubole koji, klasnic nije proradio... opca tuga, iako....

IMAMO LI PRAVO BITI TUZNI STO JE ZAVRSILO 2:2????

ja mislim da je to sasvim dobar rezultat (prema dogadjanjima na terenu). Igrali smo mozda prekukavicki drugo poluvrijeme, zapravo i prvo. Nismo niti jednim dijelom utakmice suvereno vladali terenom i to me jako zabrinjava... U SWE smo izvuikli pobjedu, ovdje smo se skoro provukli... Ali definitivno fali ono nametanje vlastite igre suparniku... vidi se da imamo neke ideje, ali nikako da ih povezemo u igru... precesto dajemo golove SAMO iz prekida... sve to upozorava da nismo repka na koju se sigurno kladiti! Imamo nesto, ali nikad ne znas oce li to nesto biti prikazano na terenu... nazalost

Sincic me iznenenadio sasvim solidnom igrom. Srna briljiro, zabio dva gola (1 majstorski), skinio stosta u obrani! Decko sa srcem! Svaka cast!!! Niko Kovac - kapetanski, nema zamjereke, uvijek je svugdje! Robert, nazalost skoro glavni "krivac" za remi! Poput brata - faca na terenu, steta sto je morao izaci i nismo se stigli ni poslozit, a vec gol!

fat drummer

PostanoPostano: ned 10 lis 2004, 9:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da zadnja tri gola smo dali iz prekida, i sva tri je dao srna... ne znam, mislim da smo mogli proc i gore. ne znam zasto je mjenjao klasnica za leku, mozda bi bilo bolje da je stavio balabana odmah, a ne u 86 min. butina je dobro branio, ne moze mu se nista spocitat...

sike

PostanoPostano: uto 12 lis 2004, 13:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prvo poluvrijeme-briljantno! Dru - katastrofa,kukaviĆØluk prve vrste! nek KranjĆØara bude sram Å”to se povukao u drugom! pa publika je nosila cijelo vrijeme igraĆØe i samo to bi slomilo Bugare da se ovaj nije poĆØeo braniti.A kad bi imao kvalitetne igraĆØe u obrani,nek se brani,a on od banoviƦa napravi braniĆØa.ƈovjek je izgubljen i u vezi..
kao,sad mu trebaju stoperi pa vraƦa "sumnjivog" Tomasa.

ToĆØno,prvi smo i dalje ali možemo biti i prvi i treƦi. Mislim,da Ʀe presudna bit tekma protiv Bugara u Sofiji.Ili Ʀemos e po starom dobrom obiĆØaju vaditi na Å veĆ°anima u zadnjoj tekmi kvalifikacija,u borbi za 2.mjesto
fat drummer

PostanoPostano: sub 20 stu 2004, 13:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

4-2-3-1 briljantno cico, svaka cast majstore, odlicno, simunic je bio briljantan, tomas nezamjenjiv, tudor ko kamen, vranjes je car, klasnic je golgeter a1 klase....

pozove 7 napadaca a igra samo s jednim

e al ajmo igrat 3-5-2 kako smo igrali zadnjih 15 godina! tomas je buldog, bager on nije pelemeniti bek ala cafu da ce radit prodore od 50 metara i zatim centrirat. takodjer simunic je slaba zamjena za roberta carlosa pa ne mozemo igrat ala brazil jer nemamo ni kaku, ni ronhaldina da kreiraju i prodiru. igrajmo 3-5-2 i igrajmo balkanski nogomet (ko lezi ne bezi, lopta moze igrac ne), malo dodira, pas igra. tuzan je to dan kada tokic zaigra bolje od tudora

sike

PostanoPostano: pet 02 ruj 2005, 12:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sutra Island a u srijedu Malta..HoƦemo ubost 6 bodova ili?Mislim da Malta sigurno pada a Island Ʀe bit zeznuto.Prognoziram 1:0 za naÅ”e,balaban zabija negdje u 2.poluvremenu
merkat

PostanoPostano: pet 02 ruj 2005, 12:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Niko Kovac presijeca loptu na polovini terena, gubi je ali uklizava Simunic i lopta je opet kod Kovaca, vidi samog Kranjcara koji se manirom brazilskog virtuoza oslobadja dvojice cuvara te smireno i nepogrjesivo salje loptu u prazan prostor ka Balabanu koji nesebicno vraca za slabo cuvanog Prsu koji prezicnim i odmjerenim prizemnim udarcem salje loptu u donji lijevi kut zbunjenog golmana. 1:0....

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.