HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 24 ruj 2017, 14:06. Pogledaj neodgovorene postove
Vatreni
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: uto 30 ožu 2004, 14:00
PostNaslov : Vatreni
Citiraj i odgovori

Ljudi,blizi nam se Europsko,ali ne mora samo to biti tema ovdje nego mozemo malo zaviriti u proslost i podsjetiti se onih slavnih dana iz Francuske,djelomicno iz Japana i Koreje..
Sto mislite o ovoj repki?Baric kao izbornik?Neko novo ime po vase misljenju u ekipi ili na izbornickoj stolici?
Prognoze za Euro?
Kao gentlemen,pustam prvenstvo javljanja damama!(kladim se da ce se Jo prva javiti)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
spavanko

Spol: neodređen
PostanoPostano: uto 30 ožu 2004, 14:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

slazem se s ovim damama prednost

make love, no war
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 30 ožu 2004, 14:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Spavanko me preduhitrio! Cak je i slozan! Laughing Wink
Sad mi je malo(al samo malo) bad jer cim sam vidjela naslov prvo sam to otvorila! Mislila sam da ce pisat o utakmici protiv Turske, al ovo je jos bolje! Meni je nekako draze prisjecat se Francuske i onog vremena pred utakmicu s Njemackom, kad su svi pisali da nemamo nikakve sanse, da se ovakve Hrvatske Njemacka ne treba bojati jer je utakmicu prije jedva dobila! No onda smo im pokazali! Fora mi je bila i prva utakmica protiv Jamajke! Jer smo bas prije utakmice gledali film Ledena staza pa smo se svi zafrkavali "Ja man!" i tome slicno!
Prognoze za Euro - nemam ih! Mislim da je tak najbolje jer na svjetskom u Korei i Japanu smo dobili relativno dobru grupu (jedino je Italija bila kao neka prepreka) a kak smo zavrsili! Najbolje od tekme do tekme, pa kak Bog da i oni odigraju!

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
spavanko

PostanoPostano: sri 31 ožu 2004, 20:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

friske vijesti s stadiona: stolci su bili bijeli, bar su svima ostali bijeli tragovi na guzu, stimung tak-tak, svi su cekali da se rapaic zamijeni, najvise skandiranja prsi

make love, no war
zole

PostanoPostano: sri 31 ožu 2004, 20:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uffff...

Donekle mi se i svidja nasa igra. Cak smo jedndo vrijeme igrali brzo i cvrsto, no tada je nedostajala zavrsnica. Nazalost, vise nemamo onako svrstu obranu na kakvu smo navikli tijekom prijasnjih godina... Mislim da ima nade za nas i za uigravanje do Portugala...

Danas me odusevio Mornar. Jako sam bio skeptican prema njemu, ali decko je pokazo da moze... Imo je pokoju varku, dobar proboj... solidan! Rapaic-jako los, po meni najvece razocaranje utakmice. Veliki je plus Tokic! Svaka mu cast. Nisam mu naso nekih velikih zamjerki... Olic brz, driblav i u zavrsnici nikakav... moze on i bolje!

Uf... sad se osjecam ko neki ludi nogometni kriticar... a nisam to htio, nego samo prokomentirati tekmu... ostali???

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 01 tra 2004, 11:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nisam gledao tekmu,nego samo skracenjak na Eurosportu.Jeftino smo primili golove.Ipak su Turci dosli s novim trenerom i bez onih legendi poput Hasana Sasa,Emrea,Basturka,Alpaya..trebali smo to dobiti!Jel igrao Klasnic?Cuo sad da je bio prije ozljedjen.Svidja mi s etaj igrac i ka bi napad slozili Klasnic-Prso,a uz njih i Sokota..morali bi drugi strahovati od nas.
Ali opet se javlja glavni problem a to je sredina,gdje nemamo vise trio:Boban-Prosinecki-Asanovic.Nema vise kreativaca,ovi su sljakeri,nema umjetnika.Kranjcara su uhvatile ozljede a drugog na vidiku nema.
Mislim da treba isprobati Bjelicu,dati priliku "starom" Speharu..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
cvjetkus

PostanoPostano: čet 01 tra 2004, 13:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

s obzirom da nam je ovo ipak jos uvijek relativno mlada i nova postava slazem se sa zoletom da ima nade....do portugala se i kranjcar oporavi pa da vidis jako sretan ja osobno ne volim kad je olic u igri od pocetka-ja sam za to da dode pod kraj pa da nest napravi-mozda sam nostalgicna zbog utakmice s italijom,al... jako sretan
sike

PostanoPostano: čet 01 tra 2004, 13:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slazem se s cvjetkus da je Olic puno bolji kao joker iz rukava,kad zagusti(sjetite se Italije ili Bugarske).Samo da nije toliko sebican u 100% situacijama za gol..
zole

PostanoPostano: ned 04 tra 2004, 23:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

JEDAN JE BJELICA NENAD!

cesto se ove rijeci cuju na Osijekovom stadionu. Mislim da je pravo vrijeme da se Bjelica pojavi u repki... sjecam se kako je digo Osijek... Spehar je trenutno za klasu ispod Bjelice (i stariji je)... Bjelko treba dobiti sansu u repki!

Olic... ma taj je covjek u stanju sve. Sve promasit i sve zabit, sve odigrat dobro i sve zabrljat! U njega nikako nemam povjerenja, ali kad udje znam da se promjeni igra (najcesce nabolje)

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 15:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Obranu imamo(kakvu-takvu),napad isto tako(Prso je legenda!),ali nemamo veze!ici cemo u Portugal BEZ VEZE!I tu mislim da Baric nece naci pravi odgovor,pogotovo sad kad mu je Soldo otkazao,a tesko da Kranjcar moze uci u formu u takvom kratkom vremenu.Nista,morat cemo preskakat igru pa sto bude..
Sanders

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 15:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bas sam ostavio komentar na rubrici "sportske novosti", Lippi je Tudora ako niste gledali tekmu stavio upravo kao vezista, sto je on stvarno dobro odigrao..cak je i poslao onu loptu kod 1. gola, i vecina njegovih dodavanja su bila uspjesna, mislim ako bude Tudor igrao konstanto do Portugala (sto je i zasluzio), ima nade za nas!
P.S. Kakva je divota gledati Werdera sa Klasnicem, on i Ailton su najveci tandem Bundeslige Exclamation

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
m. kozala

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 16:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma da prav povedas sandro, rom tak; ma daj, ono, ta tvoja, mislim, vasa trsatska, tj. nasa trsatska nogometna prepiranja, kad bi ja nesto znala onda bi ti nes i na pisala, al do tad, lipi moj ne'moj se lju'tit, ca ne znan bas previso o tom kako mus'ki teku za balon. jako sretan
zole

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 22:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uffff... jest kompliciran taj vas jezik... kolko mi je trebalo da sve skontam... ufff...

m.kozala, nema veze sto se ne kuzis, javi se na temu sveci-nogometasi.. tamo nije bitno nogometno znanje, nego kreativnost! Wink

Sanders

PostanoPostano: čet 08 tra 2004, 14:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Je, a ča ćeš, to ti tako domaći povedaju,a pošto ti je m. kozala sa Grobnika rodon, rabiš videt kako ondi povedaju, niš ne bi razumel jako sretan

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
zole

PostanoPostano: čet 08 tra 2004, 19:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fala! hhehe, al skonto sam... hehe

sike

PostanoPostano: pet 09 tra 2004, 11:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zole,cujem da bi baric ipak mogao pozvati Bjelicu protiv Makedonije 28.travnja.Treba isprobati sto vise veznjaka,jer ako ne,jadni mi u Portugalu!
zole

PostanoPostano: pet 09 tra 2004, 18:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja sam cuo... valjda ce sve ispast ok! hehe

Chiara

PostanoPostano: sri 14 tra 2004, 20:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo ja malo kasno palim, al nebi bila ja da ne komentiram sve i svašta. Laughing

Volim Hrvatsku, ali nažalost nije i nikada neće biti na nivou onog slavnog 3. mjesta. Nema tu žara, nema tu posebne ige, nema tu heroja, nemože Pršo sve na svojim leđima nositi. Barić je trener za švabe, za nas nikako, mislim da ga ne poštuju, a osim toga on je opterećen nekim kompleksima kad je kod nas. Utakmica nije bila loša, ali ako će se i "prave" igrat kao prijateljska, onda bolje da ih ne igraju.
Olić i Kranjčar su po meni pre razvikani i furaju se na nekoj lošoj lažnoj slavi, neznam šta će od toga ispast. Jedino što mi se sviđa je Barićevo inzistiranje na pronalaženju pravih igrača, nažalost mislim da će zbog toga ovo Europsko propast, ali pravu ekipu treba dugo stvarati. Mislim da je suvišno puno očekivati od ovog Europskog. Al dao Bog pa se iznenadili!

Sve mogu u Onome koji me jača!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
zole

PostanoPostano: čet 15 tra 2004, 0:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidi, vidi

Ćara - pravi nogometni kritičar!

e chiara, jel se ime cita Ćara ili Kjara... bas me zanima... hehe Meni je Ćara baš fora! hehe

Chiara

PostanoPostano: čet 15 tra 2004, 11:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pravilno je Kjara, al svejedno, čitaj i izgovaraj kak očeš, Ćara nije moj prvi izbor, al preživjet ću Laughing

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
zole

PostanoPostano: čet 15 tra 2004, 23:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, ti men zovi Zolje, a ja cu tebe Ćara! hahahha kakav drim tim! Laughing Laughing

E cuo sam da su u konkurenciji za organizatora: Bjelica, I.Leko, Spehar... Mislim da bi ih sve trebo pozvat sad i provjeriti svakoga... iako je Bjelica ipak ispred njih... ali nek ih uigrava pa tko je bolji... hehe

A Gracan izjavio kako jacina hr repke lezi u kolektivu koji uvijek izbaci nekog pojedinca pa zato nam nije ni potreban organizator igre (e ovo je izjava godine)

ps. za gracanovu sam izjavu cuo, stoga ne jamcim da je 100% istinita!

Chiara

PostanoPostano: pet 16 tra 2004, 10:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bjelica, Bjelica, ko će koga nego Osječani svoga! Nemam ništa protiv, nisam ga baš vidjela kako igra, al ti vjerujem. hop

A Gračan, nije ni čudo što ga nisu uzeli za izbornika Laughing

Zolje mi se baš ne sviđa, al imam ja mašte pa ču smislit neki grozan nadimak Twisted Evil

sike

PostanoPostano: pet 16 tra 2004, 12:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

S ovim Zoletovim kandidatima se skroz slazem da im treba vec protiv makedonije dati priliku.Kad nema mladih talentiranih veznjaka,onda nek se zovu starci i ovi iskusni,jer EP nam je pred vratima!
A Gracan...Hrvatska vise nema kreativaca koji ce dodati onu pravu loptu,pa vec odavno gajimo neku igru:ubaci loptu u 16-erac pa sto bude
zole

PostanoPostano: pet 16 tra 2004, 23:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

joj ćaro, nemoj sad da bude naki strašan... hahah Sad se bas zamisljam kako se u Sibeniku derem iz svega glasa: "ĆAROOOO"... hahah... bas me zanima bi li se okrenula! hahahaha

Ma valjda ce se i Baric opametit pa finisirati momcad za EP! Dosta je bilo kemijanja... ima jos ovu utakmicu za kojekakve provjere, a onda uigravanje JEDNE momcadi (od 20ak ljudi, naravno)

cvjetkus

PostanoPostano: sub 17 tra 2004, 18:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

citala sam da ce se tijekom europskog prvenstva emitirat reklama u kojoj "glume" ćiro i otto; ćiro je na milijunašu i otvara milijunsko pitanje koje glasi:koji je najbolji hrvatski trener pa zove ottu i ispostavlja se da je odgovor otto? Shocked

po meni - NE!

ah, ta komercijala!
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.