HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 25 ruj 2017, 0:57. Pogledaj neodgovorene postove
Vatreni
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Lux

Spol: muško
PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 9:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Idemo dalje!!
Jučer je Klagenfurt bio grotlo!
Fenomenalna atmosfera tokom dana u gradu.
Jedna ulica dužine 500 metara bila je puna naših navijača, a Nijemci skupljeni tamo oko svoga busa.
U Fanzoni smo malo igrali nagradne igre, ono dobiš značku, majcu, a trebaš loptom pogoditi u gumu.
Posjetili smo predivnu baroknu katedralu.
Vidli smo iz busa kuću od salezijanaca i u ponedjeljak ćemo ih posjetiti.
Stadion se, vjerovali ili ne, nalazi u polju (kuruze koliko hoćete ), vidjet ćete na fotki.
Ali stadion je mali, ali lijep.
Atmosfera na stadionu je bila sjajna.
Imao sam super mjesto.
Ni sam ne znam koliko sam izmolio Zdravo Marija za vrijeme utakmice!
Kada smo zabili golove to je bilo neopisivo veselje.
Stadion je od betona i čelika, a par puta se tako tresao, koji dobar osjećaj.
Oči su mi bile suzne od radosti kako je dobro bilo.
Kasnije smo s Austrijacima gledali tekmu Austrija - Poljska i kad je Vastić zabio bilo je ludo.
U ponedjeljak se vraćamo opet.
KUPUJEM KARTE ZA ČETVRTFINALE, POLUFINALE I FINALE, igrali naši ili ne, pa ak znate nekog dilera Wink , javite mi.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 11:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo LUX!!!
Zanimljivost!
znate kako Muslimani ovamo kada gledaju CRO rukomet, tenis, Košarku il nogomet na FTV..... nariču koliko je Hrvatskih reprezentativaca porijeklom iz BiH...
Malo sam tražio i iznenadio se i sam koliko vatrenih vuče porijeklo iz BiH...Il su im roditelji rođeni u BiH il su i sami ovamo rođeni....

Šimunić (Fojnica)
Rakitića(žepče)
Ćorluka (Derventa)
Srna (Metković-Ljubuški)
Niko Kovač (Livno)
Robert Kovač (Livno)
Olića (Posavina)
Pranjića (Tuzla)
Baš me iznenadilo koliko ih vuče korijene iz BiH. Ovi su igrali u početnom sastavu.
a zamjene:

Mladen Petrić (Brčko).
Leko (Grude)
Klasnić(Čitluk)
Dario Šmić(drinovci)

E Bože gdje smo se sve raselili po cijelom svijetu....
AL JEDNO JE SRCE VATRENOOOOOO!!!!!
NEKA PATI KOGA SMETA HRVATSKA JE JEDNA U SRCU!!!!

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
lucija

Spol: žensko
Lokacija: tu...pa tamo...al uvik se vraća u Isusov zagrljaj;)
PostanoPostano: pet 20 lip 2008, 22:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A ovo je zbilja bilo tužno place place place ... i za iznervirat se skroz Rolling Eyes Shocked Confused tužan dal da udarim glavom u zid dal da udarim glavom u zid dal da udarim glavom u zid !!!
Ja sam gledala samo produžetke i penale, a i to mi je bilo dosta i previše! ... A bolji smo i točka!... Al, lopta je okrugla i tako to ide... Makar nismo ispali već u skupini Wink

Nemojmo zaboraviti: ispunjajući Volju Božju prolazi se iznad poteškoća... ili ispod njih... ili sa strane. Ali se... prolazi! (Escriva)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
pingi

PostanoPostano: sub 21 lip 2008, 7:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da smo u svemu bili bolji od Turske, tu se ne treba ni misliti.
Da nas sreća nije poslužila... Tako je to valjda s dobrim i poštenim ljudima.
Kad kažem dobrim i poštenim , mislim na naše nogometaše
koji su u 120 minuta na travnjaku ostavili svoje srce u dušu!
Čula sam neki komentar kako naši igraju sa srcem. Istina!
Meni se srce stislo kad sam vidila kako je Srna na kraju plakao!
Ali neka, dragi Bog sve vidi i sve zna, nagradit će On sav njihov trud!
Iako mislim da su naši Vatreni (bez obrzira na rezultat) već pobjednici.
Ma nek' su oni nama živi i u 1 komadu,
igrat ćemo mi još nomgomet s Turcima! Wink
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 21 lip 2008, 14:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
ako izgubimo od ovakve Turske, prestajem gledat nogomet.

cold ovo si nedavno napisao al nisam komentirao jer nadao sam se da neće doći do toga. Al i ja sam nakon što smo 1996 izbačeni sa Eura u našem prošlom četvrtfinalu odlučio da nikad više neću gledati nogomet. Tada nas je sa eura izbacio švedski sudac Sundell na jedan prljav i podmukao način ( to je jedna od najvećih krađa što sam ja vidio (sudac dobije zadatak da nešto odradi a ekipa protiv koje radi ostavlja srce na terenu i bori se protiv toga), spomenut ću još i 1999 Croatia Hajduk 1 1 te možda košarku Litva Jugoslavija kad je Litva pokradena samo tako, te vaterpolo Hrvatska Italija al je tada Hrvatska ipak uspjela pobijediti) Mogao bih spominjati i finale kupa Croatia Zagreb itd utakmica gdje je sudac odlučio npr Italija Australija, Croatia Newcstle itd ali to ne mogu tvrditi da je bio zadatak pod svaku cijenu.
Ali sam onda slučajno pogledao kraj češke i Portigala i zainteresiralo me te pogledao Englesku Njemačku te vidio kako su nesretno ispali Englezi. Nastavio sam gledati nogomet a zadovoljštinu za ovo izbacivanje sa Eura sam dobio 2 godine kasnije na SP kad smo razbili tu Njemačku i nabili joj kompleks. Što smo mi za njih pokazali smo i nedavno u grupi. Nakon te moje odluke i gaženja iste odluke više stvarno nemam namjeru za ništa reći nikada, jer stvarno se u životu ništa sigurno ne zna. Inače što se krađa na sportskim borilištima tiče one su u nogometu najmanje.
Ali ovo jučer ne spada u tu kategoriju nesreća, ovo je stvarno tragedija, došlo je do pražnjenja emocija, to je ono što samo nogomet može ponuditi, dva sata gledamno nogomet emotivno i napeto a ništa nema a onda u minut dolazimo do eklstaze i nepunih par sekunda prije konačne erupcije takav šok. Ovo definitivno nije lako preživjeti, a to se vidi po facama igrača kojim će svima ovo biti veliki biljeg do kraja karijere.
Ali to je nogomet, utakmica je bila izjednačena Turci su bolje krenuli u susret, naši su se vratili i ja sam mislio da će pobijediti ali u produžecima su Turci bili bolji i dobro da nismo izgubili. Jedanaesterci su rulet, prije dok nisu uveli jedanaesterce se bacao novčić. Tako npr Italija jedini svoj naslov prvaka Europe je osvojila tako što je u finale ušla bacanjem novčića, pismo glava. Mi sa eura odlazimo kao neporaženi.
Turci su se isto borili, ostavili srce te su željeli prolaz više od ičega i zasluzili su bod iako po prilikama mi smo trebali pobijediti, da je Olić u prvom dao gol, da Srni nije Rustu obranio u zadnjim minutama, da smo izbili loptu u zadnjim minutama nakon gola Klasnića po mom mišljenju našeg junaka na ovom Euru. A možda i junaka cijelog Eura ( ne zaboravimo njegovu bolest i njegovu upoornost povratak i na kraju nas je trebao odvesti u polufinale). Bilić je po mom mišljenju dobro vodio momčad cijelo prvenstvo jedino mu je falio Dudu koji bi dvoboj dviju izjednačenih momčadi odlučio u našu korist. ( To je nešto kao Ibrahimović Šveđanima).
Al što sad idemo dalje....
Lux

PostanoPostano: sri 25 lip 2008, 11:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam našu tekmu gledao u Italiji i s obzirom kako je završilo dobro je da sam tamo gledao jer mislim da bih bio previše slomljen da sam bio u Beču ili u Zagrebu. Tamo bar tri dana nisam imao nikakve informacije kako su naši ovo podonijeli.
Kada su Turci zabili gol znao sam da nemamo šanse jer to je takva šok da nisi sposoban normalno pucati s 11 metara, a vidjelo se to i dok je Bilić išao od igrača do igrača.
Turska igra mi se gadi (grčka 2004). Bojali su se nabacivati u naš kazneni prostor jer su znali da će naši braniči to pokupiti a onda na kraju ubac iz očaja otjera nas u očaj.
Pucali su nešto iz daljine ali nisu niakvu priliku stvorili.
Naši su bili daleko bolji. Da je Olić zaboi onu gredu nakantali bi mi njih.
Pokušavao sam ovakav praz uspoređivati s nekim drugima, Liverpool - Milan 2005., Francuska - Italija 2000., Man.Utd. - Bayern 1999., ali siguran sam da je ova naša utakmica daleko najgori način na koji možeš izgubiti, da ti zabiješ u zadnjoj minuti, tvoj protivnik u sudačkoj nadoknadi i onda izgubiš na jedanaesterce. Užas. Šokantno. Ostao sam gledati par minuta u strop nakon tekme, do hotela smo išli šuteći, spavao sam svega dva sata zbog toga. Nismo zaslužili.
Ali pogledajte kako smo mi poznati navijači, ima nas po svuda, na telki, u novinama, na internet portalima, hehehe...
POGLEDAJTE
http://www.infoans.org/6.asp?sez=6&sotSez=&doc=2894&lingua=2

ivoo

PostanoPostano: sri 25 lip 2008, 12:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heh da ja sam se već vidio u Beču na finalu, sve je bilo spremno i karte i put i taj gol kad je netko primijetio da su Turci dali gol. tuzan
Kad sam snimku gledao baš se vidjelo to naše navijanje drugi produžetak je bilo gušt slušati, baš kad su naši pali to ih diže....
davorseljan

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 15:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zadnji H-epicentar posvetili smo vatrenima.
Istina da nije nitko došao iz saveza niti igrači niti rukovodstvo ali smo se barem na malo posjetili s onima koji su doživjeli Beč i Klagenfurt samu atmosferu.
Kažu da je bilo ne zaboravno.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 10:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hej lux koji si ti među njima?
mislim na link iznad?

little_angel

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 10:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nijedan nije on Laughing
(što ne znači da na slici ipak nije netko od forumaša Wink )

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
minnie

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 11:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja mislim da lux JE na slici... ili je to onaj drugi dečko s foruma o kojem little angel priča... Question Question

Stalno padam na ispitima, proklete stolice.. jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 27 lip 2008, 12:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ovo treba vidit Wink
http://www.youtube.com/watch?v=NdWNiZha0b8&feature=related

Lux

PostanoPostano: ned 29 lip 2008, 15:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nema mene na fotki jer sam tada bi u Italiji, ali jedan forumaš je na fotki. Laughing

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sub 06 ruj 2008, 23:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro smo krenuli.
Hehe jesam se nasmijao kad sam čuo da englezi na poluvremenu imaju 0-0...
Mislim da oni dolaze u Zg sa velikim strahom i respektom.

vjernik

PostanoPostano: ned 07 ruj 2008, 12:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
Mislim da oni dolaze u Zg sa velikim strahom i respektom.

Da, bit ćemo u psihološkoj prednosti za razliku od njih.
Jučer sam čuo Štimca kako govori tijekom prijenosa... da je dobro šta se sastajemo s Engleskom tako rano tj. bolje sad na početku kval. dok Capello slaže kockice i uigrava svoj sistem, nego kasnije kad će Engleska proradit pod njegovim vodstvom i teško će joj protivnici u skupini parirat.
I agree Wink

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
vjernik

PostanoPostano: sri 10 ruj 2008, 10:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na teletekstu piše "dolaze nam englezi, stare mušterije"" Laughing
Dobro sam se nasmijao Laughing

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
ivoo

PostanoPostano: pon 15 ruj 2008, 16:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hm eto prošle su mušterije i dobro se nasmijale Wink Sad nam odlazak na SP stvarno dolazi u pitanje, sljedeća utakmica je jako teška i jako važna, ako bi izgubili sveli bi šanse za SP na minimum, a znamo da tamo nismo nikad pobijedili, jednom izgubili i jednom neriješeno a taj nam je put i sudac dosta pomagao i tako smo se plasirali na SP 1998 Wink
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 15 ruj 2008, 16:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nije ukraina što je bila. Nekada su Rebrov i Shevchenko bili jedan od najjačih tandema na svijetu... danas je to srednja EU klasa...
Jest da smo 1997 imali veliku sreću al mislim da smo protiv Turaka i Engleza potrošili svu nesreću. jako sretan
neka bude realan rezultat a to je naravno pobjeda vatrenih!

little_angel

PostanoPostano: pon 15 ruj 2008, 20:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma zbog jedne utakmice se ne sumnja u naše igrače Wink Makar izgubili s najvećom razlikom. Izgubili smo i od Nizozemske prije EP-a 3:0 ak se dobro sjećam (iako je to bila prijateljska...), pa smo pokazali kakva smo momčad i prije toga i poslije toga. Loše utakmice se događaju i najboljima, nikad se po jednoj ne smije suditi o jednoj momčadi. Idemo u Afriku! veseo Cool Laughing

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: uto 16 ruj 2008, 18:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa dobro uvijek treba vjerovati čak iako izgubimo u Ukrajini imamo šanse za prolaz. Nekad ih možemo i kritizirati, sad se ne možemo žaliti na nesreću, možemo reći da smo od Turske ispali nesretno ali Englezi su nas nadigrali i pobijedili jer smo i mi igrali loše. Naši kad ih se otpiše su dobri kad se od njih ne očekuje a kad imaju imperativ onda ide tesko, sjetimo se Austrije na EP, onda su nas otpisali nakon te utakmice pa smo dobili Nijemce, onda su rekli da drugi sastav nema šanse protiv Poljske pa smo ih razbili i onda su svi očekivali prolaz Turaka i imali smo imperativ i ispadosmo. Protiv Engleza nam nije trebalo pa smo ih razbili i pobijedili na Wembleyu, a sad smo bili favoriti pa su oni nas....
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 17 ruj 2008, 6:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ima nešto u našem mentalitetu... stalna želja da se dokaže suprotno jako sretan
zato nam idu dobro utakmice u kojima smo podcjenjeni..

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: lucija
elninjo7

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 13:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danas je Hrvatska-Andora, a Engleska gostuje u Bjelorusiji.
Nadamo se da će englezi prosut bar dva boda, a naši bi trebali napuniti andoru. Treba spomenuti da u ovim kvlifikacijama odlučuje gol razlika u slučaju da su da dvije(ili više) reprezentacije budu bodovno poravnate.

"Ne boj se, Jakove, crviću, Izraele, ličinko ja sam pomoć tvoja-riječ je Jahvina-
Svetac Izraelov tvoj je otkupitelj"
Iz 41,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
vjernik

PostanoPostano: pet 09 sij 2009, 12:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Napušta nas Niko Kovač tuzan naš kapetan i veliki vođa!
Neće nam bit lako bez njega iako za mjesto konkuriraju 3-4 igrača.
Govori se da će Ivan Jurić, igrač Genoe debitirat za Vatrene u 34. godini Cool šta potvrđuje da nikad nije kasno!

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 09 sij 2009, 13:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

je, niko je bio pravi borac, i dobar čovjek!
moje mišljenje je da će njega zamjeniti Ogi. Leko je u silaznoj putanji već 2-3 sezone a pokrivač manje trči od Ogija. Ovo sa Jurićem mi nije baš realno al vrijedi pokušati Wink

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.