HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 18 lis 2019, 9:15. Pogledaj neodgovorene postove
Kako doživljavate Rijeku
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
banana

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 07 sij 2007, 1:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe, Kika i ja smo i isprobale taj naÅ” rijeĆØki led.. Wink
Kliže se, kliže, al kako je tek tvrd kad padneŔ na njega.. Laughing
Ponosno mogu reƦi da sam samo dva putiƦa pala.. hej

U ono vrijeme kada smo mi bile veƦinom su bili klinci.. Kika je bila meưu najstarijima belji se

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Kika

PostanoPostano: ned 07 sij 2007, 9:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
U ono vrijeme kada smo mi bile veƦinom su bili klinci.. Kika je bila meưu najstarijima

ovo si draga moja mogla i preŔutjeti Wink

When GOD leads you to the edge of the cliff, trust Him fully! Only one of the two things will happen; either He will catch you when you fall or He will teach you how to fly!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
banana

PostanoPostano: ned 07 sij 2007, 9:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A nek ljudi ĆØuju za Å”to veƦinom služi RijeĆØko klizaliÅ”te.. Za klince koji na onim klizaljkama jure kao profesionalci.. Wink

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Srki

Spol: muško
PostanoPostano: uto 09 sij 2007, 0:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

JoÅ” nisam isprobao pravi led,samo onaj umjetni. Nadm se da Ʀu se jednom proklizat i na pravom. Laughing

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Dara

PostanoPostano: uto 09 sij 2007, 21:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj srkic pa za tebe je bio humoristicno koban taj plasticni led,koliko me sjecanje drzi prvo su nap odu zavrsile ivancica i hartic,zatim si pokupio po putu pochahontes,pa sam ja zavsrila na podu u martama buhahahaha samo me zanima kako bi bilo zavrsilo da sam bila na klizaljkama.ali ipak vjerujem da cete ti i pravi led biti na "Ti"...ipak tu imam vjere da ces proklizati zeleni

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
banana

PostanoPostano: sub 03 vel 2007, 11:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Robna kuƦa Ri se zatvara pa je u njoj luudnica...
Popusti do 70 posto u trgovinama sa nekim poznatijim markama..
To joÅ” nisam vidjela u robnoj. Ljudi sa punim rukama robe, prazne vjeÅ”alice, trĆØanje od jedne do druge trgovine.. Wink
Eh, danas nisam mogla ni uƦi u neke djelove jer su redovi na kasama bili preveliki.. Rolling Eyes Wink

Hehe, danas se na Korzu dalo ĆØuti i maÅ”karanih pjesmica..
Maskiranih auta i vozaĆØa..
Ma bilo je tu svega. Od prikaza vjeÅ”anja Sadama, viging-motorista pa do LabuĆ°eg jezera Wink

Bog moj i sve moje!
angelous

PostanoPostano: sri 11 tra 2007, 19:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo i mene i ovim prostorima Wink ...

naime, danas sam bio u Rijeci (opet...)...na jednom spec. pregledu i lijeĆØenju...odmah sam iÅ”ao doma...
Bio sam na Trsatu (...možd netko zna...poliklinika Terme...)...a vrlo, vrlo, vrlo sam siguran da sam vidio bananu u jednom busu Wink Wink ...
E sad...iznenadio sam se kako je trsat drugaĆØiji...ljepÅ”i od ostalog dijela Rijeke (bz uvrede ostalima...)...BuduƦi da sam ja iz kontinetskog djela, baÅ” me ne fasciniraju gradovi na moru Rolling Eyes .....ali trsat mi se baÅ” svidio jako sretan ...Bio sam i u crkvi na trsatu...mogu reƦ da sam se malo iznenadio da je nekako manja nego Å”to sam oĆØekivao Rolling Eyes ...ali Å”ta je tu je...ja se nadam da Ʀu opet doƦi tam za susret Frama...

Sve u svemu...jako je lijepo vama na Trsatu...(a i tamo se rade dobri Ʀevapi... Laughing Laughing Cool )

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
banana

PostanoPostano: čet 12 tra 2007, 10:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

angelous napisa:
a vrlo, vrlo, vrlo sam siguran da sam vidio bananu u jednom busu Wink Wink ...[/size]

Heeej Wink
Khhmmm, khmmm... bila sam juĆØer na Trsatu, vozila se busom isto tak... Laughing
Hehe, a treba si vikati ili zaustaviti promet Wink !! IskoĆØila bi ti ja iz busa...
Ma da, i meni je Trsat jedan od lijepŔih djelova grada. Haha, al' ne dam ja svoj Belveder belji se Laughing !!

Bog moj i sve moje!
angelous

PostanoPostano: čet 12 tra 2007, 15:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh...stajao bus....tam negdje na stanici il Å”ta ja znam, kod neke dvorane, al moji se žurili na ruĆØak... belji se

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
banana

PostanoPostano: čet 12 tra 2007, 18:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sada sam joÅ” sigurnija da sam to bila ja. OtiÅ”la sam gore kod dovorane otpratiti seku koja je iÅ”la sa odbojkom u PoreĆØ Laughing Wink !!
A baÅ” mi je žao da se nismo sreli tj. da ja tebe nisam uoĆØila.. Rolling Eyes

Al' bit Ʀe prilika, a framaÅ”ki susret je jedna od veƦih i dražih Wink !!

Bog moj i sve moje!
banana

PostanoPostano: sub 29 ruj 2007, 13:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jel tko od vas RijeĆØana trĆØkarao na Homo si teƦu Laughing ?
Ove godine trĆØimo 7.10. i to pod geslom " Homo si teƦ za ĆØisti zrak" Wink !

A meni to bude foora! Onoliko ljudova, pa se provlaĆØiti kroz gužvu, zaobilaziti, koji put i skratiti put, loviti one iz svog druÅ”tva...

Bog moj i sve moje!
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: čet 11 lis 2007, 12:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

proŔli tjedan smo, na putu u Opatiju, imali koji sat lufta, pa sam nagovorila mamu i tatu da ''skoknemo'' do Trsata.
ja sam zadnji put bila na maturalcu Embarassed , a mama i tata joÅ” prije negoli su dobili tri djevojĆØice (a to je bilo davno Wink). kako smo se sparkali preko puta PanĆØiƦeva parka - very nice palac gore , do crkve smo malo propjeÅ”aĆØili. zadivio nas je voƦnjak s nekoliko desetaka Å”ljiva (sad, da li su bile bistrice ili požegaĆØe - možda bih bila sigurnija da je Mala Truba bio tam Wink), tri-ĆØetiri smokve, desetak dunja i jedno tri voƦke kaki-jabuke. upravo su nas one malo zbunile; mi ih imamo tri vrste, a ova je neka ĆØetvrta.
proÅ”li smo pored buduƦeg pastoralnog centra i shvatili da od parkinga do crkve postoji joÅ” koji put ajme meni.
sama crkva manja je nego u mojem sjeƦanju, ali to vjerojatno ima veze i s time koliko je godina proÅ”lo ajme meni. oni vitraji na lijevom zidu crkve - jesu novi? jako su mi lijepi i stilom me jako podsjeƦaju na vitraje iz (zagrebaĆØke) hercegovaĆØke crkve (to je ona izmeĆ°u okretiÅ”ta Dubrava i OpƦe bolnice).
u Kapeli zavjetnih darova ima prekrasnih uradaka, ali povremena promjena glazbe ne bi bila na odmet Razz
Gradina mi je scary, ali samo zbog mojeg straha od visine ajmeee .
kako sam mamu i tatu fotnula kod onog velkog kipa Wink (kojeg sam prepoznala Laughing), sebe sam ovjekovjeĆØila kod ovog drugog. samo Å”to ne znam tko je to

p.s. najte se ljutit Ŕto vam se nisam javila, imali smo baŔ taman tolko vremena kolko sam opisala Neutral!

SveviÅ”nji, diĆØni Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, ĆØvrstu nadu i savrÅ”enu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvrŔim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
Natty

PostanoPostano: pet 12 lis 2007, 7:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Leli, odliĆØno jako sretan BaÅ” si nam lijepo to ispriĆØala. A on je, hm Embarassed Daniel mi je ispriĆØao ĆØitavu priĆØu, naravno zaboravila sam ime, ja ipak nisam povjesniĆØar Smile fratar koji je muĆØen i ubijen jer nije htio odati ispovjednu tajnu. Kod njega se, naime, ispovjedala supruga nekog važnog tipa (opet nemam pojma kojeg Embarassed ) i njega je straÅ”no zanimalo da li ga supruga vara. Fratar mu nikada nije odgovorio na to pitanje. Pravi svetac po mom miÅ”ljenju. I žao mi je Å”to je kip podosta zapuÅ”ten. tuzan

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
Sanders

PostanoPostano: sub 13 lis 2007, 17:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

banana, ja sam ti to trcao jedne godine.. homo si tec...
e Trsat, tu sam proveo prekrasnu godinu novicijata...
A Natty, taj ti je kip ispred sv. Ivan Nepomuk

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
banana

PostanoPostano: uto 11 pro 2007, 23:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ove godine je u Rijeci otvoreno klizaliŔte pa ako se tko poželi leda i klizaljki neka se javi Wink !

Bog moj i sve moje!
Srki

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 21:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja bi,ja bi... veseo !

sike

PostanoPostano: čet 13 pro 2007, 11:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki napisa:
Ja bi,ja bi... veseo !

Nije ti bilo dosta sa mnom padanja na stražnji dio tijela? Laughing

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Srki

PostanoPostano: čet 13 pro 2007, 21:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eh,ono je bio umjetni,a treba isprobati na pravom ledu! Wink

banana

PostanoPostano: pet 14 pro 2007, 13:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe, Ŕto to joŔ netko ( osim mene ) ne zna kako spada klizati.. Laughing
Ajd, kada odete do klizaliŔta javite..

A bijah ja proÅ”le godine i isto je bio, ako se ne varam, pravi led. A Å”to reƦi? Sklisko je, sklisko... Laughing

Homo si klizat Laughing !!!

Bog moj i sve moje!
Korny

PostanoPostano: ned 16 pro 2007, 20:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

banana napisa:
Hehe, Ŕto to joŔ netko ( osim mene ) ne zna kako spada klizati.. Laughing

hahaha, kako uopƦe možeÅ” sumnjati u to..?! Laughing Rolling Eyes Embarassed Laughing

Ja sam samo jednom bila na klizanju i dva dana kasnije me sve bolilo Laughing

Al usudila bih se iƦi joÅ” jednom.....samo moraju biti praznici (da se stignem oporaviti na miru) Laughing Wink

Otvori sva ĆØula - istinu traži,
da vjerujeŔ u dobro - to svijetu pokaži!
banana

PostanoPostano: uto 15 sij 2008, 18:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

KlizaliŔte danas zatvoreno, a ja ni jednom ove godine nisam bila stala na led Neutral Laughing .

Ali zato sada veƦ neko vrijeme i mi u Rijeci imamo Cinestar Wink!

Bog moj i sve moje!
5rich
mod team

PostanoPostano: uto 15 sij 2008, 19:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kod mene u kc joŔ uvijek radi punom parom(mislim kizaliŔte),pa ak se zaželiŔ leda.....

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
lucija

Lokacija: tu...pa tamo...al uvik se vraƦa u Isusov zagrljaj;)
PostanoPostano: uto 15 sij 2008, 22:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

banana napisa:
KlizaliŔte danas zatvoreno, a ja ni jednom ove godine nisam bila stala na led Neutral Laughing .

Ali zato sada veƦ neko vrijeme i mi u Rijeci imamo Cinestar Wink!

Ej, ljudi, jel bija tko u Cinestaru? Ja san planiran otkad san doÅ”la u Ri (nakon praznika), ali ispitni rok me malo muĆØi Rolling Eyes tuzan ...

Nemojmo zaboraviti: ispunjajuƦi Volju Božju prolazi se iznad poteÅ”koƦa... ili ispod njih... ili sa strane. Ali se... prolazi! (Escriva)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
Luka7

PostanoPostano: sri 16 sij 2008, 15:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja ĆØekam neki bolji film, neda mi se iƦ gledat bilo Å”ta. InaĆØe, ĆØuo sam da je ok. IÅ”ao sam malo na njihove stranice potražit informacije i vidjeh da imaju kina u Å”irokom rasponu. NajveƦe kino ima 441 sjedalo, sliĆØno kao i najveƦe dvorane u cinestaru zagreb. To me ĆØak i iznenadilo, oĆØekivao sam da Ʀe zg imat veƦa kina, a u biti ih samo ima viÅ”e.

Jel idete na thompsona 25-tog?
banana

PostanoPostano: sri 16 sij 2008, 18:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Luka7 napisa:
Jel idete na thompsona 25-tog?

Idem na Thompsona veseo Laughing !!

A Cinestar? joÅ” nisam bila ali nadam se da Ʀu uskoro skoknuti i do tamo.. Wink

Bog moj i sve moje!
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.