HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 21 lis 2019, 20:39. Pogledaj neodgovorene postove
Kako doživljavate Rijeku
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Dara

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 05 lip 2004, 7:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa da se i ja ukljucim,u vezi ove teme.Po meni Rijeka je totatlno bezveze,dosadan grad,nema niceg osim Trsata,najljepseg djela Rijeke..ali NEMA DO MOGA SPLITA, Laughing ha ha,zao mi je fjuman!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Srki

Spol: muško
PostanoPostano: sub 05 lip 2004, 7:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj grad, jedini i zauvijek(možda)!
Mr. Green
A gdje je najljepŔe nego doma!
Ne mora bit za svakoga, ali ipak mislim da je jedan od najsigurnijih veƦih gradova u Hrvatskoj. Živim u najljepÅ”em dijelu Rijeke - Trsatu. Laughing
Helena

PostanoPostano: pet 24 ruj 2004, 11:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajme, sami TrsaƦani oko mene! Ja uživam na ZAMETU! Uskoro se selim, i opet u stan na ZAMETU!...ma, se je dobro Wink

Nego, dragi moj ReĆØani, ste se zplaÅ”ili treÅ”nje petnaestega? Mene je doma dobro protreslo.
Za one koji nisu ĆØuli, imali smo potres, 4.5 po Richteru i 6 po mCH (tako nekako) Sva sreƦa Å”to nije jaĆØi bio, jer Rijeka leži na peƦinama, bar moj dio fraga, i mislim da bi "k'o Atlantida" potonuli.

Osim toga, ovih dana je svjetsko prvenstvo u padobranstvu i sletiŔta su na tri lokacije, a jedna od njih je i stadion Kantrida. Kako živim u blizini, imam "filing" invazije na voljeni grad od zvukova helikoptera koji kruže cijeli dan okolo hm hm

Helena
sike

PostanoPostano: pet 24 ruj 2004, 11:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe,pazi helena da ti koji padobranac ne uleti kroz prozor! jako sretan
Potres?U svakom zlu neÅ”to dobro - opomena naÅ”im dragim sugraĆ°anima da toga viÅ”e nema samo na tv-u, a joÅ” viÅ”e da se malo zapitaju o onom nadzemaljskom, jer u sekundici može sve nestati!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: sub 25 ruj 2004, 15:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike ti se ne bi smjeo javljati na ove teme ti se deklariraÅ” SuÅ”aĆØaninom, ma Å”to god to bilo. VidiÅ” kako Srki kaže da živi u "najljepÅ”em djelu Rijeke-Trsatu." Mislim Darija da nemaÅ” pravo kada kažeÅ” da je Rijeka "totatlno bezveze,dosadan grad", da bi zavoljela neki grad onda ga trebaÅ” i upoznati. Ja poznam proÅ”lost naÅ”ega grada i vjerujem da je to grad koji ima svoju buduƦnost, ali trenutaĆØno nažalost nema pravih ljudi koji bi mu je osigurali, ali sve u svoje vrijeme.
Niko II Poznat

Spol: neodrešen
PostanoPostano: uto 28 ruj 2004, 6:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

lijepa je Rijeka, draga mi je, tamo sam svako ljeto, ne baÅ” u rijeci nego tamo gdje rijeĆØani bježe na krku sunce moje malo

netko je rekao prije mene da nema ljudi koji Ʀe joj osigurati dobru buduƦnost Confused

a ja Ʀu reƦi: zaÅ”to vi živite??? i radite? i Å”kolujete se? .....? Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation

kao i svaki drugi veliki grad u Hrvatskoj ima problema, ovakvo ili onakvo vodstvo, nema mjesta panici, zavrnite rukave i na posao, kakvu ju budete sad izgraưivali takvu Ʀete ju imati Wink

"`ko sam pije sam Ʀe i umrijeti"
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Srki

PostanoPostano: uto 28 ruj 2004, 6:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rijeka je jedan grad koji se sastoji od SuŔaka i novog dijela, a to Ŕto nekada nije bilo mosta, to je druga stvar. Mi koji smo na SuŔaku svejedno smo u Rijeci jer ne postoji Grad SuŔak.
sike

PostanoPostano: uto 28 ruj 2004, 12:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Niko,imaÅ” pravo,nemam pojma tko je to napisao,ali na nama je da svoj grad gradimo.

Zadnja promjena: sike; čet 26 sij 2006, 22:41; ukupno mijenjano 1 put.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Srki

PostanoPostano: uto 19 lis 2004, 7:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tako je! Grad Rijeka je jedna cjelina i SuÅ”ak se nigdje ne vodi kao grad. I ja sam roĆ°en na SuÅ”aku, pa mi je glupo govorit da sam SuÅ”aĆØanin zato jer na karti ne piÅ”e SuÅ”ak nego Rijeka i ljudi u svijetu ne znaju za SuÅ”ak. Isto kao i BudimpeÅ”ta koja se ustvari dijeli na nekadaÅ”nji Budim i PeÅ”tu koje dijeli Dunav. Ispravi me ako grijeÅ”im, Daniele!
Daniel

PostanoPostano: uto 19 lis 2004, 22:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tako je Srki, sve Å”to si rekao stoji. I Zagreb je bio podjeljen na Kaptol i Gradec pa se svi deklariraju ZagrebĆØanima. JoÅ” da i Siketu to utuvimo u glavu. zivio Laughing
Dara

PostanoPostano: sri 20 lis 2004, 7:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

daniel ja sam samo rekla da je meni rka bezveze,tu ionako zivim od 8 godine,a sto se povjesno tice jako je zanimljiva ja govorim opcenito,a ionako se selim u ILOK za 2 godine,a mozda i prije
sike

PostanoPostano: pet 29 lis 2004, 12:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Za koju godinu kad Rijeka dobije sveuĆØiliÅ”ni kampus, novi luĆØki terminal i daj Bože bazen, potpuno Ʀe se izmjeniti izgled Rijeke Å”to se sigurno može gledati dvojako ali u pozitivnom smislu, Rijeka Ʀe postati pravi moderni europski grad. Ne kažem da sad veƦ nije..
Sanders

PostanoPostano: pet 29 lis 2004, 21:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tako je, samo malo sminke i to je to...U zadnje vrijeme se dosta radi na tome da Rijeka postane u pravom smislu mediteranski grad...

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: čet 04 stu 2004, 13:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

JoŔ bi se sve to brže sredilo da smo dobili Mediteranske igre!
sike

PostanoPostano: čet 04 stu 2004, 13:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad se izgradi novi bazen, dvorana i stadion onda s etek može razmiŔljati o kandidaturi za takvo neŔto.Ovo do sada je bilo smjeŔno.S jednom dvoranom,kakvim-takvim stadionom i bazenom mi bi htjeli sportaŔe Mediterana a ovi iz Rijeke nemaju mjesta gdje trenirati
Srki

PostanoPostano: čet 04 stu 2004, 13:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tu si u pravu! No ne opravdavam Talijane.
Srki

PostanoPostano: čet 25 stu 2004, 8:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Naravno! Trebalo bi potaknuti neke sportove koji joÅ” nisu tako znaĆØajni u nas. Vjerujem da Ʀe se jednog dana svi snovi o Rijeci kao takvom gradu ostvariti. Pa i klizaliÅ”te je neÅ”to vrlo znaĆØajno za grad na moru.
sike

PostanoPostano: pet 26 stu 2004, 13:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajde,pustimo naĆØas kulturu i sport na stranu i držimos e vjere,onog zbog ĆØega i jesmo najviÅ”e tu.

Pa mi sad recite, Ŕto to po vama u vjerskom pogledu nedostaje za mlade i stare u ovom gradu?
Daniel

PostanoPostano: sub 04 pro 2004, 10:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å to nam nedostaje u ovome gradu po vjerskome pitanju, pa nedostaje nam joÅ” jako puno ali je veƦ i puno napravljeno. Po meni je sada najvažnije da se zajednice mladih u Rijeci Å”to bolje povežu, jer samo tako Ʀemo imati dovoljno snage da se bolje i efikasnije postavimo prema izazovima ovoga vremena. Rijeka je kao grad u mnogo Ʀemu specifiĆØan i to trebamo imati uvijek na pameti. Mislim da trebamo dobro iskoristiti sve prilike koje nam se pružaju i predstaviti se mladima ovoga grada kao "alternativa", ponuditi im smislenije i duhovnije sadržaje kojima Ʀe ispuniti svoje slobodno vrijeme. Treba puno raditi i bolje se povezivati, a tako možemo dati i impuls starijima, njihova potpora u molitvi naÅ”im nastojanjima može nas jako sve podignuti.
Daniel

PostanoPostano: sub 14 svi 2005, 12:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uh, tek sada vidim koliko sam bio odsutan. da malo oživim ove umrtvljene teme. Mislim da se u Rijeci puno toga može uĆØiniti na podruĆØju duhovnosti, imam osjeƦaj da je naÅ” grad željan Boga ili bolje reĆØeno žedan Boga. Svjestan sam da smo mi mladi vjernici u Rijeci prvi pozvani da uĆØinimo neÅ”to na pitanju duhovnosti u naÅ”em gradu i duboko se nadam da Ʀe ovo bdjenje biti poĆØetak duhovnog buĆ°enja ovoga grada.
merkat

PostanoPostano: pon 30 svi 2005, 12:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cesto sam bio u Ri i poznam neke ljude tamo i kaj je najgore guba su....prije sam mislio da su u Ri same komunjare, majori i djenerali JNA.....no ugodno sam se iznenadio da ima guba ekipe...i fora je da imaju jako slican mentalitet Zabregackom Wink
Ja kao gradsko dijete uz duzno postovanje svim lijepim mjestima u HR nekek ak bi bas morao iz iz lepog belog Zabrega da bi otisel vu Rijekicu...jel su mi ljudi tamo nekak najblizi po shvacanjima i nacinu zivota...jedino kaj me nekad neki autohtoni Rijecani zbune s onim sprehicama " cici , mici, brodici ".... Laughing ....

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
merkat

PostanoPostano: pon 30 svi 2005, 12:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E mislio sam si prosli tjedan sam kaj sam bil u zurbi....picim ja Trsatom i glupan ne zimku di je Gospe od Trsata, jel sam mutav il je to sto su se derali na mene kad sam bio mali ?

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
sike

PostanoPostano: pon 30 svi 2005, 12:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

EĀøpa onda stvarno trebaÅ” vodiĆØa po Trsatu!ĆØastimo,ajde,samo doĆ°i!
Daniel

PostanoPostano: uto 31 svi 2005, 6:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro nam doÅ”el prijatel! jako sretan Isto ti je bilo kada sam ja iÅ”ao na studij u Zagreb mislio sam da su svi Purgeri snobovi i da se ne druže s nikim tko nije iz Zagreba ali eto nije bilo tako prvo sam se s njima skompao i stvarno nisam imao nikakvih problema s prilagoĆ°avanjem jer ono Å”to ti kažeÅ” imamo dosta sliĆØan mentalitet. Zna da mi ĆØesto moji prijateĆØlji iz Zgarba kažu da je poslije Zagreba Rijeka jedini grad u Hrvatskoj u kome bi htjeli živjeti. NeÅ”to baÅ” ne vole Split. belji se
Srki

PostanoPostano: sub 24 ruj 2005, 21:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rijeka postaje sve ljepŔa! Laughing Laughing pljesak

Prije par mjeseci je konaĆØno dobila i park ispred kazaliÅ”ta,uredila se cesta iznad nogometnog stadiona Kantrida...

Helena,Sike,Daniel,Daria,ako se sjetite joÅ” neĆØeg... jako sretan
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.