HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 23 ruj 2019, 1:13. Pogledaj neodgovorene postove
SP 2006 - NjemaĆØka
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
banana

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 09 lip 2006, 14:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ev, ĆØitam neÅ”to Wink ...

Ministrica Jadranka Kosor zatražila je u srijedu od HTV-a da prestane emitirati reklamu za Svjetsko prvenstvo kojom se, tvrdi Kosor, krÅ”e prava žena. RijeĆØ je, naime, o reklami u kojoj je žena zavezana u WC-u, s trakom preko usta, dok se muÅ”karac priprema za praƦenje nogometne utakmice.
"Osim Å”to je poruka da žene tijekom Svjetskog prvenstva treba vezati i zaĆØepiti im usta ponižavajuƦa za žene, takvom se propagandom upuƦuje i javni poziv za nasilje nad ženama." - kazala je ministrica.

Laughing Rolling Eyes Laughing

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Maki

Spol: muško
PostanoPostano: pet 09 lip 2006, 21:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo veĆØeras odigrane prve dvije utakmice SP. NjemaĆØka kao domaƦin pobjedila je Kostariku 4:2. NjemaĆØka je dosta otvoreno igrala sa dosta rupa u obrani, ali na kraju ipak zasluženo pobjedila. Dok u drugoj utakmici Ekvador je, Å”to me iznenadilo, vrlo lijepim nogometom u potpunosti izigrao Poljsku i pobjedio sa 2:0. jako sretan jako sretan jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pet 09 lip 2006, 21:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mene bi iznenadilo da Ekvador nije igrao lijepo Shocked ipak su oni južnoamerikanci. A tko je gledao Polska Hrvatska mogao je vidjeti koliko su slabi Poljaci, to je europska igra, gube i opet se branu, nadam se da ce nakon ovoga SP Fifa smanjiti broj europskih momcadi a povecati udio afriĆØkih. Sutra navijamo za Trinidad i Tobago, Paragvaj i onda uživamo u utakmici Argentina Obala Bjelokosti, tu oĆØekujem atraktivnu utakmicu pa tko pobijedi mozda bude i nerijeseno Wink
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: sub 10 lip 2006, 17:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nijemci odigrali dobru tekmu s puno golova ali niÅ”ta posebno osim ona dva extra gola Lahma i Fringsa.Dobra partija i Kostarikanaca,posebno nesuĆ°enog RijeĆØanina Wanchopea.
Ekvador nije iznenaĆ°enje kads e pogleda da su u kvalifikacijama bili 3.u Južnoj Americi iza Brazila i Argentine koje su dobili na svom terenu

Danas je Engleska dobila Paragvaj i to autogolom,a sad su Å veĆ°ani izgubili 2 boda protiv Trinidada.
Tek smo na otvaranju ali po meni niti Å vabe niti Englezi nemaju nekih veƦih Å”ansi doƦ do zavrÅ”nice

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Maki

PostanoPostano: sub 10 lip 2006, 17:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
posebno nesuĆ°enog RijeĆØanina Wanchopea.

Samo da te joÅ” nadopunim i nesuĆ°eni Dinamovac premda je Maminjo rekao da Ʀe uložiti veliki trud da ga dovede.

Citat:
Tek smo na otvaranju ali po meni niti Å vabe niti Englezi nemaju nekih veƦih Å”ansi doƦ do zavrÅ”nice

Slažem se s tobom, jedino ako ih ne bude sreƦa pratila. jako sretan jako sretan
Korny

PostanoPostano: sub 10 lip 2006, 20:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma tko kaže da žene ne vole nogomet......... Rolling Eyes

Ja sam danas od svake utakmice bar 15 min, da vidim kakvo je stanje... Embarassed

Ali zato naŔe utakmice ne propuŔtam! I volim pogledati polufinale i finale, to uvijek bude dobro... nomgomet miiir
little_angel

PostanoPostano: sub 10 lip 2006, 20:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Korny napisa:
Ma tko kaže da žene ne vole nogomet......... Rolling Eyes

Tako je, Korny.. Wink

Kako super tekma..Od Argentine se viÅ”e oĆØekivalo, bar ja mislim, a Obala Bjelokosti je stvarno iznenadila. Kako su super igrali, veƦ dugo nisam tak super tekmu gledala jako sretan Takav žar, ĆØvrstina, ma neumorni su, trĆØali su gotovo jednako i prvu i zadnju minutu..A Argentina praktiĆØki dvije prave prilike pretvorila je u dva pogotka. Ajd bar je Obala Bjelokosti uspjela dati gol, baÅ” mi je bilo drago da im je bar time nagraĆ°en trud. Ali svakako mislim da su veĆØeras zasluženo trebali odnijeti cijeli bod Cool Smile Smile Smile

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 10 lip 2006, 22:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma Obala Bjelokosti ili kako bi rekli naÅ”i susjedi Obala SlonovaĆØe ili pak naÅ”i jezikoslovci Bjelokosna Obala ( inaĆØe su oni zatražili da se zovu po francuskom nazivu jer je u njih sluzbeni jezik francuski jer je bila francuska kolonija, zemlja opterecena ratovima i sukobima gdje na sjeveru prevladava muslimansko a na jugu krscansko stanovnistvo) je odigrala fantastiĆØno i žao mi je Å”to nisu uzeli bar bod. Nogometna ljepotica je bila danaÅ”nja utakmica, litle angel ovo je bas kako si napisala Wink ovi se igraju ali im fali discipline i iskustva kao npr kod Argentine koja je bila ubojita i pokazala da ima velemajstore nisu cak ni igrali Tevez i Messi od kojeg ja puno oĆØekujem. InaĆØe meni se i dalje vise svidaju Brazilci od Argentinaca , a nadam se da ce se Obala Bjelokosti oporaviti i uspjeti proƦi a ako to uĆØine onda bi stvarno mogli puno napraviti u NjemaĆØkoj. Bravo Afrikanci place pljesak pljesak
Grupa im je teŔka imaju Nizozemce i Srbe i Crnogorce bit ce to jaka utakmica a zanimljivost je da ce ovi nasi susjedi zadnji put igrati pod zastavom juge i himnom hej slaveni iako je ta drzava vec prestala postojati i sluzbeno.
InaĆØe mi je drago zbog Trinidada i Tobaga pokazali su veliko srce i postali junaci u svojoj zemlji, najmanjoj zemlji koja je ikad nastupila na SP. Danas im se ispunio san i bilo im je kao da su osvojili SP Wink
sike

PostanoPostano: sub 10 lip 2006, 22:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zanimljivo Ʀe biti vidjeti da li Ʀe uopƦe sutra netko na stadionu zapjevati Hej Slaveni Wink

A Å”to se Wanchopea tiĆØe..da nije u novinama izaÅ”lo da se Rijeka za njega zanima,ne bi ni MamiƦ pokazao inters za njega..A dobro znamo da je to njegov osobni rat protiv Rijeke kojeg je sam javno najavio kad mu je bilo zabranjeno sjesti u ložu Kantride..Tako mu i treba!

Ali to je za neku drugu temu..

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 10 lip 2006, 23:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, vjerojatno nece nitko Wink
Njihovi pojedini igraĆØi sami kazu da im je posebno opterecenje to sto moraju prije utakmice slusati himnu, te da im treba petnaestak minuta dok se oparavu Wink InaĆØe im na domaƦim utakmicama Hej Slaveni bude izviždana viÅ”e od suparniĆØke himne, i oni pjevaju srpsku himnu od njih su dolazile ideje da se ukine sviranje himni prije utakmica. InaĆØe sad su dobili drzavu iako je nisu ni zeljeli ali nemaju ni himnu ni zastavu pod kojom ce da igraju. Od jeseni bi mogli startati u kvalifikacijama za Euro kao Srbija i imati svoju himnu i zastavu za koju ce se boriti. Sad su kao skupina gradana ( nesto kao ZND 1992 na Euro, ali onda su njima se svirala olimpijska himna) ali kao takva skupina su jaka nogometna momĆØad ali se nadam da se nece dugo joÅ” slusati Hej Slaveni a onda u buducnosti neka im je sretno Wink
sike

PostanoPostano: ned 11 lip 2006, 22:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Da, vjerojatno nece nitko Wink
Njihovi pojedini igraĆØi sami kazu da im je posebno opterecenje to sto moraju prije utakmice slusati himnu, te da im treba petnaestak minuta dok se oparavu Wink

Zato su valjda tako brzo dobili gol od Nizotemaca! Laughing
Bit Ʀe zanimljivo do kraja u toj skupini iako su s ovim pobjedama Argentina i Nizozemska u maloj prednosti
Ova skupina mi je pomalo dosadna koja se danas igrala.Meksiko i Portugal Ʀe vjerojatno proƦi u 2.krug ali u obje tekme falilo mi je nekog žara i ljepote za igru kao u prethodnim tekmama

Zato Ʀe sutra biti super tekmi!

Srki

PostanoPostano: ned 11 lip 2006, 22:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja bih da ƈeÅ”ka pobijedi SAD. belji se

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Srki

PostanoPostano: pon 12 lip 2006, 20:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ah,jadna Gana! place place place

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Maki

PostanoPostano: pon 12 lip 2006, 21:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈesi su danas prelijepo igrali. A onaj Rosicky je stvarno fenomenalan igraĆØ. Italija me danas iznenadila svojom napadaĆØkom igrom usporeĆ°ujuƦi protekle godine i uopƦe ih nije bilo zamorno gledati. A Japan i Australiju nisam gledao jel sam bio na faksu. tuzan tuzan tuzan
ivoo

PostanoPostano: pon 12 lip 2006, 21:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Crni ĆØovjek potlaĆØene siromaÅ”ne Afrike nikako da doĆØeka bod na ovom SP. place place place Vidi se da su neiskusni, ali ona Obala Bjelokosti je vraÅ”ki opasna Angola i Gana su malo slabiji ali opet ne smije ih se podcijeni, danas je Italija zasluzeno pobijedila i mene su iznenadili da su onoliko otvoreno igrali ali zanimljivo kako Gani nije sviran penal i onda kada u eventualnom finalu Italiji ne bude svirano onda se igor nece moci sjetiti ove utakmice kao sto se ne sjeca ni utakmice Bayern Milan Wink
I onda ce opet ispasti da je se cijeli svijet urotio protiv Italije. A i ona izjava Vlatka Markovica o sucima vec mi liĆØi kako naÅ”i pripremaju teren za paljbu po sucima, ocijenio je sudenje iznimno loÅ”im dok kada ga pitaju za sudenje u HNL onda je super kvalitetno. Toliko o objektivnosti. ƈeÅ”ka je pokazala da je jaka i drago mi je Å”to su pobijedili a Auastralija je bolja od Japana i odluĆØujuƦa Ʀe utakmica biti Australija Hrvatska u zadnjem kolu, bit Ʀe pravi derbi a sutra se nadajmo da nas neƦe puno nagrditi Brazilci Wink Možemo se uzdati u ĆØudo i nek nam ga izmoli Sveti Antun te mognemo na njegov blagdan ostati neporaženi.
Maki

PostanoPostano: pon 12 lip 2006, 21:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A naÅ”i eksperti - po tim mislim samo na Beusana - jer mi se sviĆ°a i nekako mi je puno struĆØniji od MariƦa su ocjenili suĆ°enje dosada fenomenalno sa dvije velike greÅ”ke: gol Kostarike i ne dosuĆ°eni penal za Japance (mislim da su ih tim oÅ”tetili jer su mogli lagano osvojiti tri boda,a ovako su bez bodova).
ivoo

PostanoPostano: pon 12 lip 2006, 21:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da al možda MariƦ bude jasniji.
Nije Japan oÅ”teƦen jer slažem se za penal ali je onaj gol koji su postigli neregularan, prekrÅ”aj na golmanu Wink To je velika greÅ”ka suca i može biti sretan da su Australci pobijedili.
sike

PostanoPostano: uto 13 lip 2006, 11:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zaista,juĆØer su bile dobre tekme.Evo,Australci su pokazali da nema sprdnje s njima i ako dobijemo Japance, zadnja Ʀe nam biti biti ili ne biti Wink
ƈesi su odigrali kako sam i oĆØekivao i po meni su jedni od favorita prvenstva.
Ajmo reƦi da mi budemo 2.u grupi, ne daj Bože da ƈesi budu prvi nego Talijani jer protiv ƈeha nemamo Å”anse

davorseljan

PostanoPostano: uto 13 lip 2006, 14:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sve je moguƦe.
ƈak i da Brazil bude zadnji u grupi. jako sretan
Nogomet je jedna ne predvidiva disciplina gdje je sve moguƦe.
Kao Å”to je bilo i na zadnjim kolima KatoliĆØke malonogometne lige.

U radu je spas.
pingi

PostanoPostano: uto 13 lip 2006, 14:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uhhh, danas Ʀe biti gadno protiv Brazila... molitva
Ma Å”alim se! JoÅ” Ʀe se oni isplakat kad im spraÅ”imo loptu u gol...

nomgomet
Žan
mod team leader

PostanoPostano: uto 13 lip 2006, 20:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svaka ĆØast naÅ”ima! Daju 150% od sebe pljesak pljesak pljesak

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: uto 13 lip 2006, 20:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈestitke naÅ”ima..predivna igra, stvarno su dali sve od sebe, i mislim da smo pokazali kako stvarno možemo i moramo konkurirati i najboljima! pljesak pljesak pljesak Velika velika Å”teta zbog gola, ali ako protiv najboljih na svijetu igramo ovako..trebali bi u sljedeƦim utakmicama - biti bolji Cool Laughing

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Korny

PostanoPostano: uto 13 lip 2006, 21:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Koja je ovo utakmica bila............ Shocked NaÅ”i su bili izvanredni, stvarno nisam od njih oĆØekivala da tako dobro konkuriraju svjetskim prvacima. Jaaaako mi je žao Å”to smo primili taj gol, a joÅ” mi je viÅ”e žao Å”to nismo uspjeli izjednaĆØiti jer bilo je tu par izglednih prilika i deĆØki su stvarno zaslužili da daju taj gol. tuzan Ali- Å”to je, tu je. Nadam se samo da Ʀe ovakvi biti i protiv Japana i Australije jer ako budu - prolazak u 2. krug je zagarantiran! jupi hop jupi hop zeleni

Mislim da bih Brazilcima poruĆØila samo: belji se , naÅ”ima stvarno svaka ĆØast!!
Metalac

PostanoPostano: uto 13 lip 2006, 22:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja kao prvo moram reƦi da ja baÅ” full ne volim nogomet i ovu utakmicu sam gledao samo zbog toga Å”to je bratu trebala pauza od uĆØenja tj. jer ju je htio gledati pa ja onda nisam mogao igrati novo nabavljene igre. tuzan Razz
No moram priznati da su naÅ”i stvarno super igrali i da je ovo nakon dugo vremena bila 1. nogometna utakmica u kojoj sam baÅ” uživao! jako sretan Možda ĆØak i budem pratio prvenstvo do kraja. razmislja

Ili Ʀu možda ipak igrati LoK i PoP! Razz Mr. Green

metal^n!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Maki

PostanoPostano: uto 13 lip 2006, 22:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se da su naÅ”i super odigrali. Posebno bih pohvalio Roberta KovaĆØa koji stvarno fenomenalno odigrao. Bravo deĆØki. S ovakvom igrom sigurno možemo u drugi krug. pljesak pljesak pljesak
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.