HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 15 stu 2019, 11:26. Pogledaj neodgovorene postove
SP 2006 - NjemaĆØka
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: uto 13 lip 2006, 22:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Obrana nam je bila najbolja,nepremostiva i to je najveƦa dobit iz ove tekme.No,veƦa opasnost od rezultata s Japanom su nam žuti kartoni jer veƦ sad KovaĆØ i Tudor imaju žute a njih ne smijemo izguboti za Australiju.

Mislim da treba opusÅ”teno uƦi u tekmu s Japanom,ĆØak i da bod uzmemo nije loÅ”e ako Ʀemo dobiti Australce u zadnjoj tekmi,ali ajmo mi dobit kosooke pa onda nam je i bod s Australijom dovoljan

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: uto 13 lip 2006, 23:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uh Å”to reƦi place
Bili smo tako blizu ĆØudu, da je stvarno teÅ”ko ovo prežali place
Bravo naŔi za prikazanu igru i otpor pljesak pljesak pljesak
Brazil uopƦe nije odigrao brazilski vec talijanski, mi smo zaslužili bod. Ali presudila je individualna kvaliteta Kake eto ti na sad Oni su sve majstor do m ajstora teÅ”ko je to sve pokriti al dok je bio KovaĆØ u igri to je iÅ”lo, on nam je puno nedostajao s njim bi možda poÅ”li na poluvrijeme s nulom. Tko zna Å”to bi kasnije bilo Question al poslije smo dobro pritisli brazilce nisu mogli igrati svoju igru mogli smo izjednaĆØiti i ovo je teÅ”ko prežaliti jer tko zna kad ce mo opet protiv Brazila na nekom SP imati Å”ansu za nerijeseno ili pobjedu, to se tako rijetko dogada na SP place place place
Al dobro sad imamo Å”anse za proƦi grupu al postoji problem da naÅ”i pomisle sada kako smo dobri( prije ove utakmice su postali svjesni koliko su slabi i odigrali smo odliĆØno) pa se izmuĆØimo protiv Japana.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Maki

PostanoPostano: sri 14 lip 2006, 9:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
jer tko zna kad ce mo opet protiv Brazila na nekom SP imati Ŕansu za nerijeseno ili pobjedu, to se tako rijetko dogada na SP place place place

Pa u finalu. Å ta si mislio? Wink Wink Wink
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sri 14 lip 2006, 10:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jako sretan
ImaÅ” pravo maki jako sretan
Nego nisam siguran da Ʀe s ovakvom igrom Brazil stiƦi do finala Wink
Srki

PostanoPostano: sri 14 lip 2006, 11:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jasno,jer naŔi su,sve u svemu,ipak dobro igrali.
Ako smo uspjeli obraniti toliko brazilskih pokuÅ”aja,pa ĆØak ni Ronaldinho nije uspio zabiti gol,a svom silom se trudio. belji se

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
pingi

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 14 lip 2006, 13:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

NaÅ”i deĆØki su bili sjajni, morate im priznati. miiir
Lavovski su se borili, obrana se ĆØvrsto držala,
pa nam ni Ronaldinho nije niŔta mogao... nomgomet
Chico

PostanoPostano: sri 14 lip 2006, 20:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajd da i ja neŔto odkomentiram
vraƦam se pomalo nakon problema sa netom
naÅ”i su odigrali hrabro i lijepo,al nemojmo se zavaravati,ta tekma niÅ”ta ne znaƦi,najvažnjije tek dolaze,i prije smo znali da sa jakkima možemo i da se znamo braniti.treba vidjeti kako Ʀemo se snaƦi kad treba napadati.
jako teÅ”ko Ʀe biti protiv japanaca i to bi mogli i iizgubiti ali pobjedom nad australijom od 2 razlike idemo dalje jako sretan jako sretan

oĆØekivano je obala bjelokosti bila dobra,ganu joÅ” ne treba otpisati,talijani su mi se svidjeli

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Srki

PostanoPostano: sri 14 lip 2006, 22:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tako sam bio radostan kad je Saudijska Arabija zabila drugi gol,a onda doĆ°e onaj iz Tunisa i sve pokvari! Mad
I sad oba dvama samo bod! belji se belji se

Chico

PostanoPostano: čet 15 lip 2006, 17:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bravo za ekvadorce!!!
mislim da bi mogli dobiti i njemce

sike

PostanoPostano: čet 15 lip 2006, 21:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eto,otpale i prve repke nakon 2 kruga do sada:Poljska,Kosta Rika i Paragvaj. U A grupi mislim da neƦe bit lako Nijemcima jer trebaju iƦi na pobjedu ukoliko žele izbjeƦi Engleze u 1/8 finala i najvjerojatnije za protivnika dobit Å veĆ°ane iako joÅ” imaju neke sitne Å”anse Trinidad i Tobago
Sutra je ona skupina smrti..Argentina igra protiv SiCG i vjerojatno Ʀe to dobit dok neƦe bit Nizozemcima lako s Obalom Bjelokosti.Tipujem tu na remi

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: čet 15 lip 2006, 23:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I meni je žao Saudijaca, al evo i ovo danas sa Paragvajem stvarno tragedija, žao mi ih je kako su ispali. Nisu zasluzili na ovakav naĆØin ispasti place place place
BaÅ” bih volio da se sretnu Englezi i Nijemci pa da onda jedna sigurmo ispada, a za sutra nisam siguran da ce Argentina dobiti Wink U obje te utakmice je sve moguƦe.
Srki

PostanoPostano: sub 17 lip 2006, 15:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nevjerojatno za Ganu,ali mi je vrlo drago. jako sretan
U drugoj minuti dali svoj prvi gol u povijesti SP-a. Razz Laughing Laughing

banana

PostanoPostano: ned 18 lip 2006, 14:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uff...nismo pobijedili tužan tužan tužan ...
No comment Shocked Rolling Eyes tuzan !!

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: ned 18 lip 2006, 14:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ni ja nemam komentara..samo su nam potroŔili puno živaca.. Mad Mad
I joÅ” su penal fulali..ma.. Confused
Sad moramo Australce pobjedit.. Rolling Eyes
I joÅ” svi priĆØaju kak smo bolji bili..ko da to neÅ”to znaĆØi..kad je rezultat 0:0 Shocked

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Gabriel Split
iskljuĆØen

Spol: neodrešen
PostanoPostano: ned 18 lip 2006, 15:11
PostNaslov : slabo,slabo....
Citiraj i odgovori

RazoĆØaran sam igrom naÅ”ih igraĆØa,0:0 je pravedan rezultat.Ne vjerujem da Ʀemo proƦi 2 krug.Australija je jaĆØa momĆØad od Japana.Ipak,ruku na srce,naÅ”a momĆØad nema pravih igraĆØa,svi su osrednji a takvih ima na mali milijun.TeÅ”ko se može uz takav manjak kvalitetnih igraĆØa od naÅ”e reprezentacije oĆØekivat ĆØuda.Nije bitno kakvu strategiju i postavu Cico Å”tos izabere,loÅ” igraĆØki kadar je ono kljuĆØno Å”to nam onemoguƦava da postignemo viÅ”e Å”to je i logiĆØno jer treba netko da planove sprovede u djelo. diplomiro
banana

PostanoPostano: ned 18 lip 2006, 15:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma nije to Rolling Eyes ...
Imamo mi stvarno dobrih igraĆØa koji daju sve od sebe.
Jesi li samo vidio koliko je PrÅ”o istrĆØao i u ovoj i proÅ”loj utakmici Wink
Fali nam ''neŔto'' ali daleko smo mi od loŔega Laughing Rolling Eyes Laughing
mogla bih reƦi da se ponosim ovom naÅ”om reprezentacijom. Naravno možda ovaj put nisu dali sve od sebe ili nisu imali sreƦe. Ali svaka Ʀast i Japancima, deĆØki su dobro držali loptu meĆ°u nogama ( osim onog skorog autogola kada je golmana prevalila lopta odskoĆØivÅ”i od tla Laughing )
Sada treba navijati da Brazil dobije Australiju, a onda naravno Hrvatska kreƦe na pobjedu jupi !!

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
pingi

PostanoPostano: ned 18 lip 2006, 15:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

NaÅ” Dado je bio istinska legenda ove utakmice! miiir
TrĆØao je na sve strane i igrao vrijedno kao mrav,
stvarno je dao sve od sebe, kao i naÅ”i ostali igraĆØi... nomgomet
Pa i Niko KovaĆØ, ĆØovjek ima natuĆØena rebra,
a usudio se riskirati... miiir
Korny

PostanoPostano: ned 18 lip 2006, 16:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma Dado je uvijek legenda, po meni je on stvarno najbolji igraĆØ ove reprezentacije (uz braƦu KovaĆØ)! I njih trojica su odliĆØno igrali! Cool

Ali, opƦi dojam............. Rolling Eyes Confused Nakon one igre protiv Brazila oĆØekivala sam (a vidim da nisam jedina) puuuuuuno viÅ”e. A mislim da Australiju neƦemo dobiti jer je ta momĆØad joÅ” bolja od Japana. I pogledajte samo kako sada igraju sa Brazilom... Neutral Uostalom, kad bismo ih i uspjeli pobijediti, jedan gol ne bi bio dovoljan. Dakle- spremite se za doĆØek nogometaÅ”a ovaj vikend.............
banana

PostanoPostano: ned 18 lip 2006, 18:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, Brazilci dobili Australce. Iako mi se Ʀinilo da su se dosta muƦili sa njima i da bi utakmica mogla zavrÅ”iti na Å”tetu Hrvatske sve je proÅ”lo dobro, 2:0 jako sretan Wink

Sada se naŔi trebaju skoncentrirati na Australiju i dati sve od sebe daj u dobiju, a Brazilci moraju dobiti Japance Laughing Laughing
Ako se to dogodi i imali bi neke Å”anse za proƦi dalje pjeva Mr. Green jupi !!

Bog moj i sve moje!
sike

PostanoPostano: ned 18 lip 2006, 19:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi,malo optimizma! Wink
Dobit Ʀemo Australce jer smo kvalitetnija ekipa od njih,a i igramo u Stuttgartu,gradu gdje živi najviÅ”e Hrvata u NjemaĆØkoj,pa Ʀe bit prava atmosfera za nas!

Istina,tu tekmu trebamo dobit,zahvaljujuƦi pobjedi Brazila,s bilo kojim rezultatom pa je vrijeme da nam se svi ovi promaÅ”aji vrate. Siguran sam u naÅ” prolaz!

Zaista je SP postalo sve nepredvidljivije!Svatko svakog može dobit i bit Ʀe zanimljivo tko Ʀe se probit u 1/8 finala

Chico

PostanoPostano: ned 18 lip 2006, 22:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

oooooooo,sike nam se bacio u optimiste jako sretan jako sretan

sve oĆØekivano,teÅ”ko sa japanom,odigrali smo ĆØak i iznad mojih oĆØekivanja iako jadno,uz dobar rasplet drugih rezultata i bolje da nismo pobjedili,australski stil igre nam odgovara i to je jedina utakmica za koju sam bio siguran da Ʀemo dobiti i prije sp.a kamoli sad,igraƦi znaju Å”to se oĆØekuje od njih a pred 200000 hrvata u gradu i barem 30000 na stadionu pobjeda ne može pobjeĆØi uz veliĆØanstven dekor i predobro navijanje

ajmo naŔi

ivoo

PostanoPostano: ned 18 lip 2006, 22:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se s ovim Å”to piÅ”ete Wink PrÅ”o je naÅ” najbolji igraĆØ, on se daje nesebiĆØno i žrtvuje, bori se za reprezentaciju, imaÅ” KovaĆØe koji su lokomotiva, Niko igra uz slomljena rebra a oni su u stanju lako zaraditi jedanaesterce mozemo biti sretni sto nije sudioi za Japance penale al ono Å”to nam fali je plemeniti igraĆØ, samo gledam zamjene koga god uvede loÅ”e, nama bi valjao Da Silva u napadu danas ili možda RapajiƦ u sredini sa kojom loptom pametnom. Al možda bi mogao i Ivan Leko dobiti priliku Wink
Nismo mi sike baÅ” kvalitetnija momĆØad od Australije, tu smo negdje s tim da oni imaju prednost u izborniku, koji je stvarno vrhunski, al eto mi se mozemo pouzdati u onu treca pa sreca, možda koji Hrvat iz Australije da autogol Wink
Od ostalih bih spomenuo da je Brazil loÅ” tj ne svida mi se kako igraju i pobjeduju, moraju se pod hitno popraviti ili im se loÅ”e piÅ”e. Argentina me oduÅ”evila, razmontirala je nepostojeƦu drzavu i zauvijek otpratila onu zastavu i onu himnu u povijest i vise se nikada nigdje nakon susreta sa Obalom Slonoivace nece slustai ni vijoriti ta zastava osim u filmovima ili muzejima. Žao mi je SlonovaĆØe jer su se pokazali kao glavni konkurent Argentini za naslov prvaka, da ih sudac nije pokrao protiv Nizozemske mogli su doƦi do finala.Al zato je Gana napravila pomutnju i joÅ” kad bi sutra Togo pobijedio Å vicarsku bilo bi super. Iako je to teÅ”ko vjerovati jer su Togoanci bili ĆØak zaprijetili da neƦe igrati ako im se ne isplatu nagrade Å”to im je savez dužan. Sada slijedi najzanimljiviji dio prvenstva rasplet u skupinama kad se dogadaju razne kalkulacije.
Al zanimljivo kako se nitko ne izdvaja na listi strijelaca, nema golgetera na SP Question
Maki

PostanoPostano: pon 19 lip 2006, 11:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Problem je kod nas Å”to mi nemamo vrhunskog veznjaka koji može dati prave lopte i to malo lopti Å”to naÅ”i dobiju od KranjĆØara oni sve profulaju. U obrani smo dobri, joÅ” bih naglsaio jednog igraĆØa Å imuniƦa koji me je stvarno na prvenstvu iznanadio kako dobro igra. Žao mi je Å”to je Obala SlonovaĆØe ispala , a takop su lijepo igrali, a mi niti lijepo igramo, a joÅ” imamo nade za prolazak. Volio bi da Francuzi ispadu ponovno. A žao mi je ƈeha iako su potpuno zasluženo izgubili koji moraju najvjerojatnije pobjediti Talijane da proĆ°u u drugi krug jer mislim da Ʀe Gana dobiti SAD-e.
A valja se nadati da Ʀemo dobiti Australce, ipak nada umire zadnja. jako sretan jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
banana

PostanoPostano: uto 20 lip 2006, 18:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam veƦ malo napeta iako do te odluĆØujuƦe utakmice sa Australijom imaju dva dana Laughing

Evo baÅ” sam sada Ʀula jednu zanimljivu najavu ; '' Igraju hrvatski sinovi ( Hrvati ) protiv sinova Hrvata ( Australci )'' Laughing

Bog moj i sve moje!
ivoo

PostanoPostano: sri 21 lip 2006, 12:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Maki potpisujem Å”to si napisao, zato bih ja volio da na prvenstvu priliku dobije i Ivan Leko. A Å”to se ĆØeha tiĆØe ne mora ti joÅ” biti žao, nisu joÅ” ispali, u utakmici protiv Talijana imaju realne Å”anse i ja bih volio da izbace Talijane Wink , a Å”to se Gane tiĆØe jedna zanimljivost predsjednik je obeƦao neradni dan u zemlji ako pobijede SAD, te zatražio od kompanija koje se bave iskapanjima zlata u rudnicima da smanje iskopavanja kako ne bi doÅ”lo do redukcije struje dok bude utakmica sa SAD-om
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.