HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 22 ruj 2019, 21:16. Pogledaj neodgovorene postove
SP 2006 - NjemaĆØka
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Chico

Spol: muško
PostanoPostano: sri 10 svi 2006, 21:48
PostNaslov : SP 2006 - NjemaĆØka
Citiraj i odgovori

evo joÅ” mjesec dana do prvenstva

ovdje bi se moglo raspravljati o favoritima,dark horse,tekmama,slaviti pobjede naŔih jako sretan

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Chico

PostanoPostano: sri 10 svi 2006, 22:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da ja otvorim,po meni nije uopče upitno da je glavni favorit brazil

ne znam zaÅ”to u skupinu favorita spada i njemačka,ne vjerujem da če joj domači teren baÅ” previÅ”e pomoći,loÅ”a ekipa

od favorita iz sjene tu su za mene nizozemska,čeÅ”ka,mi,obala slonovače(oni su u skupini smrti)

sike

PostanoPostano: sri 10 svi 2006, 23:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se,Brazil je favorit br.1 jer na svakoj poziciji imaju najviÅ”e kvalitetnih igraĆØa od kojih se može sastaviti joÅ” par repki

DomaƦine ne vidim dalje od 2.kruga,a imaju sreƦu jer su dobili lakÅ”u skupinu

Kao iznenaĆ°enje može bit neka od afriĆØkih zemalja a od Europljana tipujem na Talijane (mlada ekipa s vrhunskim napadaĆØima) i Å panjolce (njima jednom mora krenuti)

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Maki

PostanoPostano: čet 11 svi 2006, 22:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Po meni bi se trebalo odlučivati između brazila i argentine. Možda i Engleska, ali nitko viÅ”e. Njemačka možda, a mislim da naÅ”i neće proći prvi krug. Mi sprdamo Australiju, a oni u svojim redovima imaju puno PremierligaÅ”a i to ključnih u svojim momčadima (Viduka, Kewell, Cahill, golman Schwarzer...). Po meni će prije Austrijanci proći nego mi. jako sretan Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Helena

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 12 svi 2006, 10:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Brazil je favorit.. NjemaĆØku ne vidim ni u polufinalu, a Å”to se tiĆØe Engleske...imaju pojedince, ali im je ekipna igra gora od naÅ”e... Ne znam, tu su pri vrhu, ali mislim da Ʀe i Talijani ovo prvenstvo igrati dobro. Tu su i Å panjolci... Ne treba zaboraviti ni Senegal.

Helena
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Maki

PostanoPostano: pet 12 svi 2006, 14:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Senegal nije uopće se plasirao na Svjetsko prvenstvo. Iz Afrike bi mogla iznenaditi Obala Bjelokosti koja ima dobru momčad. jako sretan jako sretan A Å”to se tiče Engleza po meni imaju dva najbolja igrača danaÅ”njice, ne računajući Ronaldinha Gerrarda i Lamparda i imaju fenomenalnu obranu, a napad ako se oporavi Rooney bit će ubojit. On i Owen bi mogli čuda raditi. Mislim da je kod Engleza najslabija karika njihov izbornik koji mi se uopće nimalo ne sviđa. jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan
TiƦ

PostanoPostano: sub 13 svi 2006, 19:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kaj vi priĆØate, pa oprat Ʀemo ih sve ko staru kantu. Mi smo prvaci----osim ako nismo. Evo malo optimizma--procijenite da li je to razumno
mogla bi Å panjolska neke napravit

ĆØovjek je ĆØovjeku svetinja
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Helena

PostanoPostano: pon 15 svi 2006, 10:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zaboravila sam da se Senegal nije plasirao Embarassed
Bit Ʀe zanimljivo, jedva ĆØekam!
Argentina je uz Brazil isto favorit. neke od tekmi s nestrpljenjem isĆØekujem: da Argentinci razbiju Srbe 16.6., pa 21.6. Portugal:Mexico... jedva ĆØekam da sve poĆØne jako sretan

Helena
Maki

PostanoPostano: pon 15 svi 2006, 10:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja samo Å”to mi oko 19.6. kreću ispitni rokovi Å”to me nimalo ne veseli, pa ću sada pokuÅ”ati Å”to viÅ”e pripremiti tako da Å”to manje utakmica propustim.
ivoo

PostanoPostano: pet 02 lip 2006, 19:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo joÅ” 7 dana do poĆØetka svjetskog prvenstva. pljesak pljesak pljesak
Cijeli svijet ce se okupiti oko male lopte i pokzati svoje umijeƦe. Ja se nadam i vjerujem da Ʀe pobijediti lijepi atraktivni nogomet, a ne radni kakav uglavnom prezentiraju europske momĆØadi. Nogomet sa vicom Å”alom i dobrim potezom. Tu je glavni favorit Brazil na ĆØelu sa Ronaldinhom i njihove akrobacije i zezancije Wink Mislim da im je veliki suparnik za titulu Argentina koju Ʀe nadam se predvoditi Messi nova zvijezda, južnoamerkanci inaĆØe tradicionalno igraju najljepÅ”i nogomet.
Argentini je otegotna okolnost Å”to opet drugom prvenstvu zaredom igra u najtežoj skupini, tkz skupina smrti iz koje je svaka momĆØad tako jaka da može osvojiti naslov. Srbi i Crnogorci zadnji put igraju zajedno al je cinjenica da nisu primili gol u kvalifikacijama a igrali su u jako teÅ”koj grupi. Nizozemci imaju jaku momĆØad a Obala SlonovaĆØe je pritajeni favorit, inaĆØe bi mi bilo drago da jedna afriĆØka reprezentacija uĆØini veliki rezultat. One dolaze iz najsiromaÅ”nijih dijelova svijeta i one nisu bas u spektaklu kao Å”to je SP i kako se on prikazuje. Ljudi žive na rubu gladi i preko nogometa imaju neki izlaz u svijet, Angola, Togo, Gana, Obala Bjelokosti, dok ce mo recimo mi imati priliku svakodnevno gledati sve utakmice i biti bombardirani od raznoraznih sponzora u tim zemljama Ʀe biti sretni da ne bude redukcija struje u vrijeme kad igra njihova reprezentacija pa da mogu gledati onda na zajedniĆØkim tv ima ( jer ipak tv je luksuz). ƈesto znaju izbiti nemiri kad nestane struje dok je utakmica. Ljepota nogometa je bas u tome sto za njega nije potreban nikav luksuz vec samo dva kamena i jedna krpena lopta i guraj. InaĆØe mnoge europske momĆØadi u tim zemljama love talente pa sretnici koje ovi otkriju odvode u europske klubove i tamo postaju zvijezde. Vecina ovih igraca je nepoznata npr iz Angole i njima je ovo prilika da ih svijet upozna i da prezentiraju svoju zemlju, možda se izvuku iz siromaÅ”tva. Al kod njih je zanimljivo jer se oni igraju nogometa, kao da su na ulici. To ih dosta puta i koÅ”ta jer su taktiĆØkji neiskusni, sjecam se Nigerije 94 i kako su se igrali nogometa kao da su na ulici, pa su se s jednim Talijanima Å”alili provlaĆØili im tunele itd i onda su ih ovi u zadnjim minutama izjednascili te kasnije izbacili.Kamerun 90, Senegal 2002, ove godine po poznatim imenima od njih je njaca Obala Slonovace al je u najtezoj skupini.
Medu glavne favorite svakako treba ubrojiti Engleze i Talijane imaju zaista jake momĆØadi al ja ne bih volio da oni pobijede, Njemci nemaju dobru momĆØad i slažem se sa helenom da im je momĆØad slabija i od naÅ”e i vjerujem da bi ih naÅ”i pobijedili, ali oni su domaƦini i imaju onaj svoj mentalitet, Gary Lineker je rekao da je nogomet igra u kojoj igra 22 igraĆØa i uvijek pobjeduju Nijemci. NaÅ”i igraju dobro protiv jakih al mislim da je Brazil ipak prejak, dok se treba nadati da Ʀe mo uspjeti pobijediti Japance i njihov fanatizam i onda protiv australije imamo težak posao. Možemo biti i ĆØetvri i drugi, treba vjertovati i nadati se uspjehu, eventualno ĆØetvrtfinale ( znaĆØi pobjeda u osmini protiv Italije, Gane ili ƈeÅ”ke) bi bilo ĆØudo i pravi pothvat.
Od jakih reprezentacija bih joÅ” izdvojio ƈeÅ”ku, Portugal, Å panjolsku, moguƦe iznenadenje Ukrajinu a imamo i one koje su tu doÅ”le nastupiti recimo simpatiĆØni Trinidad i Tobago prvi put, a za SAD je Bush rekao da nije siguran da Ʀe oni osvojiti naslov prvaka. A tu je i islamska republika Iran sa naÅ”im IvankoviƦem, navodno Ʀe i njihov predsjednik Ahmedinadzab doƦi na koju utakmicu da da potporu, iako su nemilosti SAD i svjetskih moƦnika. Iz politiĆØkih razloga nitko nije htio igrati sa njima prijateljske jedva su naÅ”li protivnike. InaĆØe iz Irana zanimljivost da žene nemaju pravo gledati utakmice uživo na stadionu jer se to protivi islamskim zakonima. Tu je i Saudijska Arabija u kojoj je na snazi Å”erijatski zakonik ali poÅ”to su dobro sa SAD onda ih nitko ne spominje kao problematiĆØne a njihovi Å”eici samo davaju dolare za sinove pustinje ( svoje reprezentativce) a ovi idu na SP i nadaju se kojem golu jer je svaki jako lijepo honoriran Wink
Maki

PostanoPostano: pet 02 lip 2006, 20:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se s tobom i mislim da bi Obala SlonovaĆØe mogla iznenaditi. A usto nisi spomenio Nizomzemsku koja takoĆ°er ima fenomenalnu momĆØad. A za Njemce se slažem da nemaju dobru momĆØad, ali nisi naveo da Ʀe vjerojatno i suci biti blago naklonjeni njima. Po meni bi Englezi mogli doƦi do kraja ili Å panjolci. jako sretan jako sretan jako sretan
Chico

PostanoPostano: pet 02 lip 2006, 23:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kad pogledate kakvu ekipu je njemaĆØka imala na proÅ”lom sp a kakvu sada(ipak malo jaĆØu) a gdje je dogurala.do finala.
njemci nisu za odbaciti, i mogli bi daleko

ivoo

PostanoPostano: sri 07 lip 2006, 17:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Maki spomenuo sam Nizozemce, doduÅ”e samo jednom recenicom iako svojom kvalitetom zasluzuju puno viÅ”e, njih svakako svrstavam u uze favorite pa ako ispadnu Brazil Argentina, afrikanci oni mi dolaze kao favoriti za koje cu navijati uz Portugalce i Å panjolce i Francuze ( vidjeti ce mo tko Ʀe nas oduÅ”eviti igrom i zaslužiti da navijamo za njega) InaĆØe volim iznenadenja ali ako sam spomenuo Nizozemce, istina je da sam zaboravio spomenuti Francusku eto ti na sad
Francusku isto treba staviti medu favorite iako se možda netko neƦe složiti, možda nece osvojiti naslov ali bi mogli dogurati daleko Wink
A Å”to se NjemaĆØke tiĆØe ja Ʀu ponoviti da mislim da je naÅ”a reprezentacija jaĆØa od njihove. Oni imaju mentalitet i zbog toga nisu za odbaciti ali i naÅ”i imaju igraĆØe koji igraju u NjemaĆØkoj i imaju takvog mentaliteta a joÅ” ako dodamo eventualni diÅ”pet nakon Å”to nas podcijene možemo onda i mi uĆØini neÅ”to. ZaÅ”to onda Hrvatska ne bi postala prvak svijeta a ne NjemaĆØka. I GrĆØka je prije dvije godine postala prvakom Europe al nije igrala nego talijansku igru, možda bi mi mogli postati svjestki prvaci igrajuƦi njemaĆØku igru Wink
Maki

PostanoPostano: sri 07 lip 2006, 20:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo naÅ”i vatrenisu izgubili 2:1 od Å panjolaca u zadnjoj pripremnoj utakmici. Po meni su dosta dobro odigrali, ali ipak Å panjolci su jaĆØi od nas. Nasmijao sam se kada je Å timac rekao da Å panjolska ima 18-19 dobrih igraĆØa, a mi 13-14 super kvalitetnih. buhahahaha buhahahaha buhahahaha Å panjolci stvore si prilika i zaista lijepo igraju samo ih pati neefikasnost. Mislim da bi sa ovakvom igrom kao Å”to smo veĆØeras igrali mogli u drugi krug.
Chico

PostanoPostano: sri 07 lip 2006, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å”panjolci nisu nikad imali baÅ” pravog napadaĆØa
al u torresu bi ga mogli imati

ne znam,nizozemci mi se jako svigjaju,ali upravo to Å”to Ʀe se nadigravati bi ih moglo koÅ”tati,na prvenstvu Ʀe ipak taktika pobjediti

Chico

PostanoPostano: sri 07 lip 2006, 21:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

joÅ” jednu stvar da napomenem,brazil na europsklom tlu nije osvojio naslov od peleove generacije davne 56 ja mislim

Maki

PostanoPostano: sri 07 lip 2006, 22:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se s tobom u vezi Å”panjolskih napadaĆØa, a mislim da bi Brazil mogao osvojiti i nakon 48 godina slaviti.
ivoo

PostanoPostano: čet 08 lip 2006, 20:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da 13-14 super kvalitetnih belji se belji se belji se
buhahahaha
NaÅ”i vole pumpati atmosferu, a to nije potrebno, dobro je da smo izgubili, inaĆØe su naÅ”i relativno dobro odigrali utakmicu. NaÅ”i igraĆØi iz prve momĆØadi su solidni, kvalitetniji su malo viÅ”e od ostalih Srna i PrÅ”o ali ni oni nisu za vrhunske klubove. Možda Srna koji je po meni na razini s Beckhamom s tom razlikom da je Beckham Englez pa su od njega napravili reklamu, a sto se nogometa tice mislim da je Srna trenutno i bolji od njega. Od igraca koji kao igraju su KranjĆØar i Leko ( ja bih volio da i on ima minutazu na SP) ali se ni oni ne mogu usporedivati s trojkom iz 98. Mislim da Pletikosa sada zasluzuje da bude prvi golman. MomĆØad nam je solidna radna momĆØad i nikome neƦe biti lako s nama. Problem bi mogla biti klupa, a onaj BoÅ”njak stvarno nam nije trebalo da ga zove. Da je recimo tu Da Silva onda bi uz onu dvojicu imali joÅ” jednoga igraca koji zna igrati nogomet a i igraca koji zna sacuvati loptu sakriti sto bi nam dobro doslo kad bude trebalo da se obrana malo odmori. A ta obrana valjda nece na svakoj utakmici praviti velike greÅ”ke kao dosada. I bojim se penala sjetim se ŽivkoviƦa i proÅ”log SP.
Å to se Å panjolaca tiĆØe oni su stvarno dobri i lijepo igraju i slažem se s vama fali im ta realizacija, oni imaju najaĆØu i najzanimljiviju ligu na svijetu i i njeguju taj lijepi nogomet kao svi južnjaci, ali oni nikad da naprave rezultat. Kod njih isto postoji ta opasnost Å”to su oni Katalonci Baski itd oni imaju svoje reprezentacije zato mozda i nemaju svi taj naboj za ovakvu reprezentaciju. NeÅ”to kao prije bivÅ”a Jugoslavija, ĆØesto smo imali moƦnu reprezentaciju ali falilo je neÅ”to.
Chico u pravu si s tim da se to prvenstvo igralo 58 u Å vedskoj a ne 56 Wink
Ali je isto tako ĆØinjenica da je Brazil jedina reprezentacija koja je postala svjetski prvak na svakom kontinentu kojem se igralo SP. Dok nijedna europska reprezentacija nije uspjela pobijediti izvan Europe. Isto tako sada veƦina brazilskih igraĆØa igra u Europi Å”to prije nije bio sluĆØaj tako da poznaju kako europljani igraju i nece im biti problem ni vremenska razlika ni takvi nekakvi problemi sa prilagodbom tako da se nadam da ce ipak pobijediti leprÅ”avi nogomet kakav gaje Brazilci pa može npr finale Brazil-Nizozemska jer i Nizozemci igraju atraktivno. Al zamislite finale Argentina-Brazil u Europi pljesak pljesak pljesak
Maki

PostanoPostano: čet 08 lip 2006, 22:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Po meni kod Španjolaca nije toliko Ŕto su Baski, Katalonci kao Ŕto ivoo kaže nego mislim da njima kao npr. Chelsea treba pravi trener, autoritativan koji sve zvjezde može dovesti u red i napraviti od njih tim ma od kuda oni bili. jako sretan jako sretan jako sretan
sike

PostanoPostano: pet 09 lip 2006, 12:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danas poĆØinje ludnica!
SuƦut svim ženama Laughing

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Maki

PostanoPostano: pet 09 lip 2006, 12:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jedva ĆØekam pola pet kada je otvaranje. hop hop hop

Pa vjerojatno ima žena koja Ʀe pratiti svejtskom prvenstvo.

banana

PostanoPostano: pet 09 lip 2006, 13:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe, budem ja gledala ali veƦinom utakmice na kojima igra Hrvatska Laughing Wink
Moram se pohvaljiti da sam kupila i ĆØarape na crveno bijele kockice, baÅ” su mi simpa Laughing Cool

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Dara

PostanoPostano: pet 09 lip 2006, 13:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja cu probat gledat dosta tekmi8,stvarno volim nogomet,a moj favorit je BRAZIL.....

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
pingi

PostanoPostano: pet 09 lip 2006, 14:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

POƈELO JE POƈELO!!!

Ludnica je pred nama (posebice muÅ”kim rodom), a nama ženama (osim ako neƦemo pratit sve tekme) ostaje da dane provodimo na otvorenom ili si u krajnjem sluĆØaju kupimo novi tv... hehe hehe hehe nomgomet
Maki

PostanoPostano: pet 09 lip 2006, 14:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pingi napisa:

ili si u krajnjem sluĆØaju kupimo novi tv... hehe hehe hehe nomgomet

SviĆ°a mi se ovaj dio Å”to si napisala.

jako sretan jako sretan jako sretan
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.