HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 stu 2019, 14:02. Pogledaj neodgovorene postove
SP 2006 - NjemaĆØka
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 22 lip 2006, 10:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Stigao je i odluĆØujuƦi dan.. Smile Smile

I ljudeki, Å”to mislite sada, nekoliko sati pred utakmicu? HoƦemo uzeti sva tri boda Australiji? Cool

Ja mislim da to možemo, a jedino o nama ovisi dal i hoƦemo. Mislim da je Australija jako ĆØvrsta, dobra momĆØad, ali da srce vatreno Laughing naÅ”ih nogometaÅ”a može donijeti pobjedu... Wink

I kako sada stvari stoje OliƦ igra od prve minute..Å to Ʀe jako veseliti nekoga tko ima dres s njegovim imenom hop zeleni

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Maki

Spol: muško
PostanoPostano: čet 22 lip 2006, 11:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja ĆØisto sumnjam da mi možemo se izvuĆØi iz ove situacije. Narvno volio bi i navijat Ʀu za Hrvatsku, ali mislim ipak da je to vrlo teÅ”ko moguƦe da Ʀemo pobijediti Australiju jer realno gledajuƦi pokazali su viÅ”e u ove dvije utakmice od nas i bolje su irali i izmeĆ°u ostalog su zabijali golove, Å”to mi joÅ” nismo. Možda nam je danas prilika da krenemo zabijati, ali mislim da je to ipak prekasno i da Ʀe na Australci dati barem dva gola. Al eto NAPRIJED HRVATSKA!!! pljesak pljesak pljesak pljesak PokuÅ”ajmo ih pobijediti.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: čet 22 lip 2006, 12:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Maki, ajmo malo optimizma pljesak iako stoji Ŕto si napisao Wink
ovo je kako reĆØe little odluĆØujuƦa utakmica i sve je moguƦe nisu ni Australci nepobjedivi, njima odgovara Å”to im je dovoljan bod al kako reĆØe banana ovo je susret domovinske i iseljene Hrvatske i neƦe ni Hrvatima u australskoj reprezentaciji biti lako igrati. A vjerujmo da naÅ”ima napokon može krenuti sa golovima i da ce ostaviti srce vatreno na terenu. U tvrdoj utakmici možda presudi veƦa želja, i navijaĆØi koji bi naÅ”e mogli nositi Wink Ne svida mi se Å”to je OliƦa stavio al možda baÅ” on donese Å”togod treba vjerovati i tražiti pobjedu.
HOƆEMO POBJEDU
ZA HRVATSKU VOLJENU
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 22 lip 2006, 13:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

1:0 Dado PrŔo

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Srki

PostanoPostano: čet 22 lip 2006, 18:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Povijesna pobjeda Gane,i to joÅ” protiv SAD-a. Gana ulazi u osminu finala.
Jedini predstavnik crne Afrike ide dalje(za Tunis se joÅ” ne zna).

BRAVO! pljesak pljesak Cool Cool zivio vozi se jupi

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Gabriel Split
iskljuĆØen

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pet 23 lip 2006, 2:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

he he optimisti fantazisti,bio sam u pravu belji se
ivoo

PostanoPostano: pet 23 lip 2006, 13:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gabriele, Gabriele a ne ne a ne ne
a sluÅ”aj ja sam prije utakmice imao osjecaj da ce zavrsiti 1 1 a na kraju je ostalo 2 2 i a žao mi je sto nisam potpuno pogrijeÅ”io i da naÅ”i pobijede, iako su Australci zaista zaslužili da proĆ°u place
Imaju igru a i golove koje su primili primili su naivno a joÅ” im nije sudio penal, mozda i dva Wink
NaŔi su se povukli zato Ŕto nemamo sredinu Mad a zato ni gola nismo dali odavno. Sve u svemu kad pogledas kakvi smo dobro smo i proŔli na SP, dva remija i sa svjetskim prvacima odigrali utakmicu u kojoj smo na momente bili i bolji te zasluzili smo tu barem bod.
Jedna ƈeÅ”ka koja je puno bolja od nas nije imala sreƦe sa ozljedama i viÅ”e Ʀe trebati doƦi kod njih do smjene generacija je isto ispala. Meni se Talijani ne svidaju ali su savim zasluzeno na pravi talijanski nacin proÅ”li dalje ( tako oni znaju osvojiti naslov). Drago mi je radi Gane i crnog ĆØovjeka siromaÅ”ne Afrike Å”to su uspjeli proƦi. U njih je nacionalni praznik danas jer su proÅ”li grupu. Obala slonovaĆØe je pokradena protiv Nizozemske i ispala je ali i oni su izuzetno jaki Wink A Å”to se Tunisa tiĆØe njega ne bih stavio u ovaj kontekst oni su ipak na bogatom sjeveru Afrike( mislim bogat u odnosu na srediÅ”nju Afriku) muslimanska zemlja dok ove siromasne zemlje centralne Afrike zaista žive na rubu gladi. U Togo koji je ispao ali je bilo problema oko nastupa je prosjeĆØna starost stanovniÅ”tva je 17 ipo godina. Smrtnost djece je jako velika, a rijetki prelaze 30 godina života place place place
banana

PostanoPostano: pet 23 lip 2006, 13:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hjeh, Gabriele a Å”to bi ti sa pesimizmom, neÅ” dalekoo makar samo o igrama bila rijeĆØ. A i vjerovali smo u svoje igraĆØe Wink .

Evo, pogledala sam utakmicu i ne znam Ŕto bih pametnoga napisala. Sad da Tomas nije igrao rukom, da je ovo bilo ovak,a ono onak. Al' pustimo to Ŕto bi bilo kad bi bilo Wink

Nekako su se igraĆØi opustili nakon onog prvog gola Confused , umijesto da ih je to potaklo da joÅ” viÅ”e napadaju, al lako je sad biti general poslije bitke Laughing Laughing
Mislim da su se naŔi nekak brzo umorili Rolling Eyes
Heh, baŔ me malo nasmijao sudac koji je bio raspoložen za djeljenje žutih i crvenih kartona. No moram priznati da nam je on i pomogao time Ŕto nije sudio joŔ jedan jedanaesterac za Australce kada je Tomas po drugi put igrao rukom Rolling Eyes Wink

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Maki

PostanoPostano: pet 23 lip 2006, 16:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

banana napisa:

No moram priznati da nam je on i pomogao time Ŕto nije sudio joŔ jedan jedanaesterac za Australce kada je Tomas po drugi put igrao rukom Rolling Eyes Wink

Po meni je i ono na pocetku bio penal kada je Simunic zagrlio Viduku i srusio ga u kazynenom prostoru. Po meni smo dobro prosli koliko smo malo kartona dobili, a stalno smo se svadjali sa sucem i nesto mu prigovarali.
Korny

PostanoPostano: pet 23 lip 2006, 20:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i ja bih voljela prokomentirati tekmu, ali isto kao i banana - ne znam Å”to bih pametnog napisala........Onaj sudac je stvarno malĆØice ĆØudan, oĆØito mu je hobi dijeljenje kartona.... Rolling Eyes A danas sam se nasmijala kad sam u novinama proĆØitala da je on prvi sudac u povijesti SP - a koji je crveni karton (Å imuniƦu) dodijelio tek nakon TREƆEG žutog kartona...... Laughing ƈudna biljka, taj sudac....

A naÅ”i igraĆØi.........ne znam, ne razumijem ih. Ali stvarno - sve Å”to su napravili, sami su sebi napravili. Mislim, zabiju gol u 2. minuti i onda se ponaÅ”aju kao da je utakmica rijeÅ”ena.........hello, Earth calling........... pitam se ja sad!

Jedin Å”to treba istaknuti je da je Stipe Pletikosa branio fenomenalno, da nije bilo njega, rezulat bi (po nas) bio i gori nego Å”to je. I smatram da nije u redu Å”to je Kewell proglaÅ”en igraĆØem utakmice zato jer je zabio neki gol, Pletikosa je ovaj put stvarno zaslužio tu titulu. Svaka ĆØast Stipe pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak
Gabriel Split
iskljuĆØen

PostanoPostano: pet 23 lip 2006, 20:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prvo nisam pesimist samo ponekad treba sluÅ”at glavu a ne uvik srce.Neko je ovdje rekao da imamo igru.Ne,nemamo igru.Ne možete se vadit na suce za naÅ” poraz.Koliko je bilo poklona od strane sudca za nas to vi ne gledate,zato Å”to niste objektivni,na primjer kad je onaj naÅ” igraĆØ zagrlio viduku bio penal X3 to su rekli i komentatori u studiju,onda ona ruka Tomasa...Nemojte se vadit na suca,niti na Cicu Å”tosa.Je ste li sluÅ”ali Osima Å”to je rekao u emisiji poslije utakmice.Ne možemo trĆØat,umorimo se nakon 20 minuta kao stare babe,spori smo.To je rekao osim i potvrdio blaževiƦ.Osim je rekao da je naÅ”a slaba strana to Å”to dižemo naÅ”e igraĆØe u oblake kao da su neke super zvijezde,vrhunski nogometaÅ”i a realnost je sasvim drugĆØija.Na primjer svi su govorili,trener,sami igraĆØi,mediji,svi živi da imamo puno bolju momĆØad od Australije.Hello?Otkud vam to?pogledajte u kojim klubovima i koliko su plaƦeni oni i naÅ”i,tko sjedi na klupi,tko igra.I nemojte mi govorit da sam pesimist niti zapoĆØinjati poruku sa Gabrijele,Gabrijele kao da govorim gluposti a ne živu istinu.Svi joÅ” žive u 1998 godini zato se tako razmiÅ”lja,proÅ”lo je 8 godina triba postati objektivan.Mi jednostavno ne želimo vidjeti svoje greÅ”ke i to mi je smijeÅ”no.
banana

PostanoPostano: pet 23 lip 2006, 20:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Heh, evo nebudem zapoĆØela oslovljavajuƦi te Wink . Ajde možda jesi malo realnije gledao od nas na sve to ali malo optimizma i nade nikome ne Å”kodi Wink Mi smo vjerovali naÅ”im igraĆØima i ja sam se iskreno nadala da Ʀemo pobijediti, nekak sam u to i bila sigurna nakon onog prvog gola no kada sam vidjela kako se stvari razvijaju a ne ne ...

Da, nije uvijek lako priznati poraz te reƦi da su ovaj put Australci bili bolji.
Heh, za 4 godine prvenstvo je naŔe Laughing Mr. Green jupi pjeva

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 24 lip 2006, 13:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gabrijele Gabrijele a ne ne a ne ne a ne ne
moram te ovako oslovljavati jer nisi objektivan. place
Da si objektivan prvo bi proĆØitao postove na ovom forumu pa onda tako napadao nas i pravio se pametan. Odakle ti da se netko vadio na suce? Ajde lijepo pokaži nam to, ovdje je napisano da je sudac mogao svirati penale za Australce i da smo dobro proÅ”li. Zar je to vadenje na suce? Da su nam bili neki drugi suci mogli smo izgubiti dva razlike i od Japana i Australije da im je sudio dva penala na svakoj utakmici koja je propustio suditi. A Å”to se igre tiĆØe proĆØitaj npr moje postove prije utakmica da ne budem general poslije bitke. U svakom sluĆØaju nije baÅ” pohvalno u odluĆØujuĆØoj utakmici mijenjati formaciju koju nisi uigravao, a mogao je staviti i Tudora na libera ako nije htio Å imiƦ.Ali ja i dalje držim da je kljuĆØ u sredini terena, ako nemaÅ” sredine nemaÅ” ni igre. Tu je potpuno pogrijeÅ”io, zaÅ”to Ivan Leko nije dobio priliku na SP? Nama fali kreacija igre. Ali sve to nije razlog da ne budemo opstimisti u pozitivnom smislu prije odluĆØujuƦe utakmice, da vjerujemo u naÅ”e igraĆØe i nadamo se ĆØudu, podržimo naÅ”e igraĆØe iako smo možda svjesni slabosti i nedostataka Wink
Gabriel Split
iskljuĆØen

PostanoPostano: sub 24 lip 2006, 16:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ti se praviÅ” pametan,ĆØovjeĆØe ostavi me na miru!Nije mi to toliko bitno u životu!
Korny

PostanoPostano: sub 24 lip 2006, 20:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gabrijele, ne nerviraj se tol'ko................ !!!!! jako sretan ƈitala sam da su za vrijeme utakmice ljudi zbog stresa zavrÅ”avali u bolnicama........... Shocked

Slažem se sa svime Ŕto si napisao, ali nije vrijedno živaca. Kakva korist od toga!?! pitam se ja sad!

I moram se složiti sa joÅ” neĆØim Å”to su kasnije komentirali u studiju - jedan veliki problem naÅ”e momĆØadi jest da jedan dribla, a ostali stoje i gledaju ga..........ne znam, stvarno. S jedne strane dobro igraju, a s druge opet rade neke jednostavno nedopustive stvari i to ih je u ove 3 utakmice koÅ”talo rezultata i prolaza.
ivoo

PostanoPostano: ned 25 lip 2006, 12:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gabriel Split napisa:
Ti se praviÅ” pametan,ĆØovjeĆØe ostavi me na miru!Nije mi to toliko bitno u životu!

Tko te dira Question Jesi li doŔao napadati nas bez ikakvih argumenata?
Ako ti se ne piÅ”e ovdje ne znam zaÅ”to piÅ”eÅ”? Ja te nisam zvao da piÅ”eÅ” gluposti. A moje je pravo da odgovorim na gluposti koje iznosiÅ” da se vadimo na suce ili da veliĆØamo igru naÅ”e reprezentacije.
Opusti se i uživaj u važnijim stvarima u životu koje te vesele i koje su ti bitne Wink
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pon 26 lip 2006, 7:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ste gledali juĆØer Portugal - Nizozemska? 16 žutih, od ĆØega 4 crvena kartona! Ta utakmica je bila smijurija, a Nizozemci su se pokazali u stvarno loÅ”em svjetlu kad nisu vratili loptu Portugalcima nakon prekida nego su joÅ” pokuÅ”ali od toga napravit akciju...

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Chico

PostanoPostano: pon 26 lip 2006, 16:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nadam se da Ʀe hrvatska 2 proƦi
ima joÅ” 25 minuta sa igraƦem viÅ”e,protiv italije Ʀe to iskoristiti guus

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
little_angel

PostanoPostano: pon 26 lip 2006, 16:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nevjerojatan zavrÅ”etak utakmice izmeĆ°u Australije i Italije. Australija dominirala cijelu utakmicu, ali bez konkretnog uĆØinka, i doslovno 3 sekunde prije kraja sudac sudi (vjerojatno nepostojeƦi) penal za Italiju! Shocked Shocked
I tako je eliminirana i Australija, a Talijani su u ĆØetvrtfinalu. He, Å”to nogomet radi... Smile Žao mi je malo Australaca jer ovo nisu zaslužili, ali Å”to je tu je. ViÅ”e volim Talijane Laughing Laughing A i Australci su izbacili nas.. Embarassed Cool

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Maki

PostanoPostano: pon 26 lip 2006, 22:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Izgleda da je Lippi gledao one taktike koje si nam ti poslala na mail. BaÅ” se upravo to i dogodilo ovu utakmicu. jako sretan jako sretan jako sretan
ivoo

PostanoPostano: pon 26 lip 2006, 22:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo je danas bila tragedija, da tako reĆØem, nepravda, Italija je proÅ”la zahvaljujuƦi gospodinu u žutom Mad Mad Evil or Very Mad robijas robijas Ovo direktno utjeĆØe na SP, bilo je joÅ” loÅ”eg suĆ°enja na ovom SP ali ovo danas je vrhunac kako je odigrano. Australija je najveƦa žrtva loÅ”eg suĆ°enja na SP i mislim da je svakome tko ne voli nepravdu žao Australije. U dvije kljuĆØne utakmice suci su ih toliko oÅ”tetili da je to nevjerojatno, imaju sreƦu da naÅ”i igraĆØi ni uz sudaĆØku pomoƦ nisu mogli pobijediti, dok protiv Talijana viÅ”e nije bilo vremena. Å to se same utakmice tiĆØe mislim da je Hiddink trebao kad je ostao sa igraĆØem viÅ”e uvesti i joÅ” dvojicu igraĆØa i krenuti agresivnije prema golu a ne ĆØekati produzetke. U joÅ” jednoj ružnoj utakmici Ukrajina je na jedanaesterce pobijedila Å vicarsku i priznajem da sam simpatizirao tu Ukrajince, dok bih ja ipak za ekipu koja igra najružniji nogomet na ovom SP proglasio Engleze i nikako ne bih volio da oni ostvare uspjeh.
Maki

PostanoPostano: pon 26 lip 2006, 22:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Oni joÅ” najviÅ”e mogu proƦi u polufinale, mislim na Engleze, dalje ne. Jer stvarno oĆØajno igraju jedino ako ne budu u naklonosti sudaca.
Dara

PostanoPostano: uto 27 lip 2006, 7:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Od nase repke nisam drugo ni ocekivala.....problem je u tome sto su oni jako spori,kad dobiju loptu u noge onda pola sata razmisljaju st bi snjom ili tako sporo trce do protivnickog gola da nije ni cudo da ju izgubimo(mislim loptu)i drago mi je da je tako zavrsilo jer nismo zasluzili da idemo dalje....

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
Chico

PostanoPostano: uto 27 lip 2006, 9:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ispala reprezentacija koja nije primila niti jedan gol(Ŕvicarska)
to se zove peh
danas na scenu dolaze glavni favoriti
brazil i Å”panjolska,vidjeti Ʀemo kako Ʀe odigrati,gana i francuska su dostojni protivnici

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Helena

PostanoPostano: uto 27 lip 2006, 10:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Equador mi je ispao place place place place
Talijani su proÅ”li na njima svojstven naĆØin Evil or Very Mad
Ajmo Portugaaaaallllll nomgomet

Helena
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.