HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 17 srp 2019, 2:56. Pogledaj neodgovorene postove
[zabava] ORDINACIJA DOKTORICE SMJEÅ KO
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Coje

Spol: muško
PostanoPostano: sri 24 svi 2006, 12:09
PostNaslov : [zabava] ORDINACIJA DOKTORICE SMJEÅ KO
Citiraj i odgovori

ordinacija doktorice smjeŔko

Dragi moji forumaÅ”i! Mnogi od vas poznaju naÅ”u cijenjenu gazdaricu SmjeÅ”ko koja je pred neko vrijeme zatvorila svoju birtiju i bez traga nestala. Vjerujem da ste se mnogi pitali Å”to je to s njom i zaÅ”to nam se ne javlja. Drago mi je Å”to sam dobio ekskluzivno ovlaÅ”tenje da vam sve objasnim i uvedem vas u novu uslugu koju Ʀe ona pružati.

NaÅ”a smjeÅ”ko je davnoga sijeĆØnja ove godine napustila naÅ”e prostore odluĆØivÅ”i se snažno suprostaviti nadiruƦoj ovisnosti o internetu. Nakon Å”to je zgazila tu opasnost shvatila je da bi u tom smislu mogla pomoƦi mnogim forumaÅ”ima koji su i u njezino vrijeme pokazivali uznapredovale simptome iste ovisnosti. Stoga je zavrÅ”ila nekoliko ubrzanih teĆØajeva, te se prisjetila stvari koje je i ranije nauĆØila te je dobila certifikat "proljetne Å”kole" Å”to joj daje kompetentnost na podruĆØjima:
1. lijeĆØenje internetske i drugih ovisnosti modernog doba;
2. savjetovanje onih koji misle da se "proljeƦe" ne može vratiti u njihov život;
3. Organizacija razliĆØitih oblika susreta i pomoƦ u organizaciji susreta;
4. match making (samo u iznimnim situacijama - zato Å”to "proljetna Å”kola" za to podruĆØje traje joÅ” nekoliko semestara).

NaÅ”a se SmjeÅ”ko vraƦa u velikom stilu. ProÅ”li tjedan je istraživala Zapad Lijepe NaÅ”e, a ovaj tjedan osvaja Istok Lijepe NaÅ”e. Vjerujem da Ʀe ovo ljeto posvetiti prouĆØavanju Juga Lijepe NaÅ”e kako bi njena kompetentnost bila proÅ”irena za podruĆØje cjelovite Lijepe NaÅ”e. Cool jako sretan

OvlaÅ”Ć¦u koju mi je doktorica SmjeÅ”ko povjerila proglaÅ”avam ordinaciju otvorenom. Doktorica Ʀe svima nastojati pomoƦi u Å”to je kraƦem roku moguƦe.

Sve svoje prijave ostavit Ʀete kod medicinske sestre Kate. (Sigurno je se sjeƦate jer je nekoƦ doÅ”la iz Imotskog (ili MetkoviƦa) raditi u SmjeÅ”kinoj birtiji. Kako se birtija zatvorila naÅ”a se Kate odluĆØila prekvalificirati pa je sad ovdje u ulozi vrlo ljubazne i ljepuÅ”kaste medicinske sestre).

DOBRO DOÅ LI U ORDINACIJU DOKTORICE SMJEÅ KO! sunce moje malo

Zadnja promjena: Coje; sri 24 svi 2006, 12:35; ukupno mijenjano 1 put.

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Daisy Adaire

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 24 svi 2006, 12:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

juhuuu!!! smjeÅ”ko se vraƦa!!!!

Live. Love. Laugh.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Mala Truba

PostanoPostano: sri 24 svi 2006, 12:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dr. ajd plati kavu da se viŔe skinem s tog interneta... belji se belji se belji se

Mala Truba svira dalje...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Coje

PostanoPostano: sri 24 svi 2006, 14:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kate, zapiÅ”i mene i Malu Trubu kao prve i poĆØasne pacijente doktorice SmjeÅ”ko? MožeÅ” joj odmah reƦi da nas zanima problematika pod toĆØkom ĆØetiri (4). Nadam se da Ʀe doktorica ubrzo odrediti termin kad Ʀemo se naƦi? Mogu i skupne terapije? Laughing Cool

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: sri 24 svi 2006, 22:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dobar jutar ovisni narode!!!!!Pa mislim da je vaŔa ovisnost stvarno preŔla sve granice kad ste joŔ svi u ovo rano doba budni pa mene iz kreveta dižete na intervencije.
Nego dragi moji pacijenti,znaĆØi Mala truba i coje kako kaže moja kate....Å”to Ʀe mo sad s vama...idemo detaljan pregled.Coje prvi ti,objasni toĆØno svoju problematiku da ĆØuje doktorica smjeÅ”ka jel može kako pomoƦ...ima li lijeka tvojoj bolesti

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Coje

PostanoPostano: sri 24 svi 2006, 22:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidite doktorice SmjeÅ”ko. Meni je skroz teÅ”ko objasniti svoje pravo stanje. ƈak mi je ovako neugodno pred svima o tome priĆØati. ZnaÅ”, s jedne se strane osjeƦam zauzeto, a s druge strane slobodno. Kroz proljeƦe se ona druga strana intenzivira pa onda preko ljeta popuÅ”ta. Ima li lijeka tome? Å to mislite? Moj prijatelj Truba misli da mi nema spasa - i da Ʀe me to pratiti cijeli život. Ja se ipak nadam da Vi imate lijek?! Cool jako sretan

smjeŔko

PostanoPostano: sri 24 svi 2006, 23:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da ste vi her coje ipak nauĆØili i naviknuli se priĆØat pred Å”irom javnoÅ”Ć¦u,tako da ne bi trebalo biti straha.PoÅ”to smo sada u proljeƦu to bi znaĆØilo da ste sada zauzeti ako sam dobro shvatila????
A okanite se onih prijatelja koji su to samo za Å”ankom....ljudi kad si popiju svakaj priĆØaju pa tako i vaÅ” "prijatelj" Truba...... moj prvi savjet je da malo vidite kolko vam je on zapravo prijatelj

Coje

PostanoPostano: čet 25 svi 2006, 7:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Doktorice, oprostite, ali nisam vas pitao o svojim prijateljima. Truba mi je dobar prijatelj i imam dosta razloga zaÅ”to mu vjerovati. I samo da znaÅ”, nije baÅ” lak na potezanju ĆØaÅ”e...

JoÅ” nisam dobio pravi odgovor. Zauzetost jedne strane je stvarnost koja traje cijelu godinu i dolazi u krizu svako proljeƦe. Slobodna strana se aktivira baÅ” u proljeƦe a kroz sva ostala razdoblja živne od vremena do vremena.... Nadam se da vam je sad jasnije? Je li moguƦe kakbim lijekom ili terapijom uĆØiniti da se te proljetne pojave mimoiĆ°u?

smjeŔko

PostanoPostano: čet 25 svi 2006, 7:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa dobro nije Truba tolko dobar kod ĆØaÅ”e kolko kod krigle Wink Wink Wink Wink
A ta zauzetost,jel to trajna zauzetost???Toga se ne možeÅ” oslobodit ili ne želiÅ”????ƈemu se prisiljavaÅ” na neÅ”to ako se toga možeÅ” osloboditi??? ili ipak ne možeÅ”,gdje je kvaka???

Mala Truba

PostanoPostano: čet 25 svi 2006, 7:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

smjeŔko napisa:
Pa dobro nije Truba tolko dobar kod ĆØaÅ”e kolko kod krigle Wink Wink Wink Wink
A ta zauzetost,jel to trajna zauzetost???Toga se ne možeÅ” oslobodit ili ne želiÅ”????ƈemu se prisiljavaÅ” na neÅ”to ako se toga možeÅ” osloboditi??? ili ipak ne možeÅ”,gdje je kvaka???

Eh doktorice, najveƦi problem je u tome Å”to sam ja samo Mala Truba, da sam recimo kao neki brat velika onda bi mi bilo lakÅ”e po pitanju ĆØaÅ”a, krigla,... a ovako kad se kao mali navikneÅ” na kriglu u nadi da ƦeÅ” narasti a ne narasteÅ” kao neki... onda zavrÅ”iÅ” u ordinaciji.

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: čet 25 svi 2006, 7:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a mislim da ƦeÅ” vrlo brzo postat velika truba,rijetkima se to dogaĆ°a u tvojim godinama,ali deĆØko dragi imaÅ” veliki potencijal!!!!ObeƦavajuƦi su tvoji nalazi koje za sad imam,s kojima raspolažem Smile Smile Smile Smile Smile
a dobar poĆØetak k tom rastu Ʀe biti i kavica koju spominjeÅ”,kad je kava bila problem,bio je problem samo vrijeme....reci kati kad ti paÅ”e....a onda Ʀemo valjda to uskladiti nekako i sa mojim ordinacijskim obavezama....reci ženi da zapiÅ”e,znaÅ” da se u ordinaciji sve vodi u knjigama,papirima pa tak i to

Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 25 svi 2006, 8:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Draga doktorice SmjeŔko jako sretan
Evo, i ja moram priznati da bolujem od simptoma 1. toĆØke Embarassed Embarassed
Pa se bilježim na listu ĆØekanja Wink Stvari polako izmiĆØu kontroli pa mi ne preosaje niÅ”ta drugo nego ordinacija...

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: pet 26 svi 2006, 8:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Drago mi je da je big boss ovog foruma doÅ”ao do saznja da i njemu treba ljeĆØenje,velika je stvar priznat svoje greÅ”ke pred svojim podanicima.
Ono Å”to za sad vidim i primjeƦujem je da dok ovo piÅ”em tebe nema tu,iako se nadam da si poĆØeo ispravljat,ljeĆØit svoju ovisnost,kolko te poznam sve mi se ĆØini da ipak joÅ” spavaÅ” pa da je to razlog tvojeg izostanka.
Moj prvi savjet ti je da probaÅ” raĆ°e Å”to viÅ”e uživat u ovom proljeƦu nego visit za kompjuterom.Vrijeme kolko možeÅ” posveti proljeƦu,mislim da Ʀe ti proljeƦe jako biti zahvalno i lijepo ti uzvratit.Nije proljeƦe 365 dana u godini,zato uživaj u njemu sada dok je u punom jeku.Govorim ti to i iz vlastitog iskustva,poÅ”to sam i ja to sve prolazila,vjeruj mi znam kako ti je. Zagrli proljeƦe objema ruka i ne puÅ”taj ga tako lako.Zavrijedio si itekako taj komad sreƦe,ljepote koji je doÅ”ao u proljeƦu.
Kad zapne,ak Ʀe ti se bit teÅ”ko pridržavat ovih uputa samo se javi...ili ako imaÅ” kakvo pitanje,tu sam

pingi

PostanoPostano: uto 30 svi 2006, 14:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dr. smjeÅ”ko, kada se ja mogu kod vas naruĆØiti?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Mala Truba

PostanoPostano: uto 30 svi 2006, 16:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo samo da se pohvalim da sam kao prvi pacijent ugodno primljen u ordinaciji naŔe drage doturice i poŔto sam preživio odmah bi zakazao i novi tremin ako se doturica slaže jeli, ovaj,...

P.S. NiŔt ne boli jako, samo malo, dobro sad neka malo viŔe,... ali sve se da preživit... ovaj da! belji se

MARIJA

PostanoPostano: uto 30 svi 2006, 16:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo i mene. 1. toĆØka kritiĆØna. Embarassed Rolling Eyes Shocked Shocked Cool nadam se da neƦu biti hospitalizirana.... Shocked

http://www.youtube.com/watch?v=B7kcKczSrDo&feature=related
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: pet 02 lip 2006, 4:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pingi,eto slobodan termin imaÅ” od iduƦeg tjedna,javi se samo kati koje dana si popodne na ovim prostranstvima da zabilježite sve Smile Smile Smile Smile Smile
Nego trubaduru drago mi je da si zadovoljan s prvim tretmanom,za iduƦi tjedan i tebi zakazujem novi tretman,isto s katom izvidi situaciju da ti zna dat najbolji termin.Lijepo je to kad te pacijenti hvale,bit Ʀe neÅ”to......
Marija drago mi je da si i ti postala svjesna problema.Javi se Kati da te upiÅ”e kad da doĆ°eÅ” pa da vidimo u kojem je stupnju to uznapredovalo.Pa bumo vidli dalje kako napreduje i kako lijeĆØit.

pingi

PostanoPostano: pet 02 lip 2006, 14:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slobodna sam u utorak poslijepodne. Kate, daj mi vidi kad ima slobodan termin! Wink
smjeŔko

PostanoPostano: pet 02 lip 2006, 15:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pingi kolko vidi kate u svom rokovniku,zapisana si za utorak u 17:30,nadam se da se vidimo,da se neƦeÅ” prestraÅ”it odlaska kod doktorice Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

pingi

PostanoPostano: sub 03 lip 2006, 6:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne bojim se ja doktorice... okice
Žan
mod team leader

PostanoPostano: sub 03 lip 2006, 22:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

smjeŔko napisa:
Drago mi je da je big boss ovog foruma doÅ”ao do saznja da i njemu treba ljeĆØenje,velika je stvar priznat svoje greÅ”ke pred svojim podanicima.

jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan Jako dobar savjet, napravit preusmjeravanje na važnije i posebnije stvari u životu Wink A proljeƦe to svakako jest jako sretan
Doktorice naŔa najbolja, hvala na receptu Wink Wink ne moram niŔta objaŔnjavati

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: ned 04 lip 2006, 10:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hvala Å”efe na komplimentima,pohvalama,ne znam baÅ” da sam toliko zaslužila,ali ĆØinjenica je da vidim da su se stvari kod tebe poĆØele itekako popravljat....tjedan dana gotovo nisi niÅ”ta pisao....samo tako treba uživat u proljeƦu... i po loÅ”em vremenu.ProljeƦe sa sobom nosi i kiÅ”u,ali treba se znat nosit sa tom kiÅ”om.Želja mi je da ono sunce koje sja u proljeƦe toliko zasja da nikad ga kiÅ”a neƦe oprat.....neka ti je to sunce uvijek jaĆØe i neka ti uz Gospodina da uvijek snage za dalje....

smjeŔko

PostanoPostano: uto 06 lip 2006, 15:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nego eto mene ovdje,ĆØekam svoju pacijenticu koja mi joÅ” nije niti rekla Å”to ju toĆØno muĆØi,gdje je problem,zaÅ”to treba zapravo i pomoƦ doktora...nadam se da se pacijentica nije prestraÅ”ila Wink Wink Wink

pingi

PostanoPostano: uto 06 lip 2006, 16:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nisam se prestraŔila, evo me taman stižem u vaŔu ordinaciju! belji se
pingi

PostanoPostano: uto 06 lip 2006, 16:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A doktorice nema... Rolling Eyes
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.