HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 15 pro 2018, 15:15. Pogledaj neodgovorene postove
Eurosong
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Metalac

Spol: muško
PostanoPostano: sri 24 svi 2006, 23:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
Pa tenički gledano nije, al ak tak gledaš, oni smatraju da se bore protiv nas i ako mi ne uspijemo, ako oni pobjede znači da će biti spašeni od nas i "tiranije" Crkve.

Tko, šta? Lordi??? Ajde mi pliz reci GDJE si to našao????? Shocked Shocked Shocked
Ycteris napisa:
Iako što se itče kostima nešto sam načuo da su ih zapravo napravili prema nordijskoj mitologiji. Jel zna itko išta više o tome?

Eto vidiš, to nisam znao. razmislja Interesting. Mr. Green
Ako je to istina moglo bi se reći da njeguju narodnu tradiciju! buhahahaha buhahahaha buhahahaha (kao mi Hrvati sa zvončarima Wink )

metal^n!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Smib

PostanoPostano: čet 25 svi 2006, 0:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moram priznati da se najviše slažem s Metalcem. Dizanje prašine oko nečijeg kostima i načina pjevanja liči na ona davna vremena kada se i običan rock smatrao sotonističkim. Na sam spomen elektične gitare, bake i djedovi su se hvatali za glave. A što imamo danas? Glazbalo ko glazbalo. razmislja

Naravno, treba se boriti protiv zla i ne postoji manje zlo. Mislim da jesu pobjedili zbog duha današnje Europe koji je isprazan i gleda prvenstveno vanjštinu. Takav kič i "senzacija" mu i odgovaraju.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
bodul

PostanoPostano: čet 25 svi 2006, 7:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma sramota za finsku što su uopće poslali tu pijesmu na eurosong, promocija đavla ništa drugo!
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pet 26 svi 2006, 18:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Metalac napisa:
Ycteris napisa:
Pa tenički gledano nije, al ak tak gledaš, oni smatraju da se bore protiv nas i ako mi ne uspijemo, ako oni pobjede znači da će biti spašeni od nas i "tiranije" Crkve.

Tko, šta? Lordi??? Ajde mi pliz reci GDJE si to našao????? Shocked Shocked Shocked

Ovo nisam mislio konkretno za Lordi, samo sam komentiral općenito o sotonistima i sličnima onu tvoju izjavu "Je li sotona ikada rekao da ćeš biti spašen ako u njega vjeruješ? I THINK NOT!!!"

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Metalac

PostanoPostano: sub 27 svi 2006, 10:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A-ha, OK. Wink Jer te nisam odmah skužio.

Inače, pred par dana sam našao jedan DVD prepun metala što smo ga frend i ja skinuli kada smo prošlo ljeto bili na praksi. I između ostaloga sam našao par baš pravih sotonističkih bendova na tome gdje baš otvoreno napadaju crkvu. Moja reakcija na te bendove je bila:"Ha-ha-ha! A jeste glupi!".
Ne znam, nekako ne mogu shvatiti da se netko povodi za zlim. Jer, kao prvo, njemu neće biti bolje od toga. A uz to nema niti koristi od toga i samo širi neku mržnju koja je sama sebi svrha. Takve ljudske gluposti me nasmijavaju. Mr. Green

P.S. Nabavio sam sve albume od Lordi i mogu reći da sam ipak očekivao malo više od njihove glazbe. Confused Po pitanju kvalitete. No dobro, Hard Rock Halleluja ima jednu solističku dionicu ekstra što je dosta fora Mr. Green a spotovi su im smijeh! buhahahaha buhahahaha buhahahaha

metal^n!
CroStorm

PostanoPostano: uto 30 svi 2006, 12:40
PostNaslov : A evo moje...
Citiraj i odgovori

drage teme...a to je utjecaj okultnog i rocka ...Evu su nam Finci pobijedili, oni kao izjavljuju da je to samo trend, nema tu ništa strašnog. No sad dolazimo do drugog problema, ako se išta želi relativizirati onda je to zlo...još uvijek sumnjate, evo nam konkretnog hrvatskog relativizma

"Ajde, priznajte, koliko vas je znalo za Marilyna Mansona? Malo, je li tako; ali sada tog klauna koji urinira po Isusovim slikama znaju svi. Publicitet je dobio traženjem brojnih vjerskih udruga i građana da se koncert zabrani, a zabranjeno je voće znatiželjnima uvijek najslađe. Tako je jedan obični ekshibicionist privukao pozornost kakvu nije očekivao. "

(S.Ljubičić, Slobodna Dalmacija)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
CroStorm

PostanoPostano: uto 30 svi 2006, 12:43
PostNaslov : Upravo
Citiraj i odgovori

...tu leži problem, najlakše je proglasit kako nema Zloga. To je sve izmišljotina...EU se davno odrekla Krista (čast iznimkama) tako da je sve ovo normlano. A ako ste htjeli dokaz da se Eurosong srozao na najniže grane evo vam dokaza u pobijedi Finske...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: čet 01 lip 2006, 15:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zašto na najniže grane? Pa meni je full drago što su oni (konačno Mr. Green Laughing) dobili. A što se tiče usporedbe Lordi - Manson, Lordi jesu čisti show. To se vidi iz toga što svoje identite čuvaj (tj. barem su do sada nastojali) od javnosti.
No opet, moguće je i da ih je strah neke odmazde. buhahahaha buhahahaha buhahahaha Šala-mala. Mr. Green

metal^n!
Milost

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 03 lip 2006, 22:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Finska je pobijedila zato jer su bili efektni, a nitko ne gleda o čemu pjevaš! Evil or Very Mad Twisted Evil
Svidjele su mi se ipak neke pjesme pa ako netko zna ime izvođača i pjesme od Rusije i Švicarske neka napise... Laughing
Metalac

PostanoPostano: ned 04 lip 2006, 13:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja ti imam .torrent file da si skineš cijeli ovogodišnji Eurosong album. Ako te zanima, javi mi na PP Wink

metal^n!
Metalac

PostanoPostano: sub 17 ožu 2007, 0:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ola ljudi! jako sretan
Šta ne bi uskoro trebao doći novi Eurosong? Ili će se ove godine preimenovati u Euro-metal-song ako svi budu sljedili primjer Finske. Razz

Pitam jer me najiskrenije zanima šta su Šveđani pripremili! skace [čitaj: In Flames, In Flames, In Flames!!!] skace skace skace

metal^n!
jagodica bobica

PostanoPostano: ned 18 ožu 2007, 17:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bwaaa svake godine po 2tjedna prije Dore i Eurosonga treniram isključivanje(stojiš u blizini nekoga ali ga ne čuješ/pokušavaš ne čut op.a) i naravno kako to obično biva podlegnem tom ogromnom pressingu i ostatak godine ličim traume i radim vudu lutkice s natpisima "Eurosong" i "Dora" u nadi da će ih jednom ukinit jerbu u razredu imade 5-6 osoba opsjednute time i znaju napamet sve te vonabi pismice i naravno sukladno tome ih pjevuše po cile dane:))
šta je pjesnik tija reći - meni se to osobno ne sviđaSmile

If the cow says "mu", does the Mu says "cow"??
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: ned 18 ožu 2007, 21:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa čuj, nije ni da sam ti i ja baš neki fanatik za Eurosong ali me FULL zanima šta će ove godine biti jer se nadam da su Lordi pokrenuli promjene u konceptu Eurosonga jer osobno mislim da bi jedan oblik Metal-Eurosonga bio FULL gušt za pogledat. skace

metal^n!
Srki

PostanoPostano: pon 19 ožu 2007, 8:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nadam se da Švedska nije tako nisko pala da pošalje metal pjesmu,a ja znam već neke pjesme,pa ima ih dobrih,a i groznih.

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
jagodica bobica

PostanoPostano: pon 19 ožu 2007, 14:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Metalac napisa:
Pa čuj, nije ni da sam ti i ja baš neki fanatik za Eurosong ali me FULL zanima šta će ove godine biti jer se nadam da su Lordi pokrenuli promjene u konceptu Eurosonga jer osobno mislim da bi jedan oblik Metal-Eurosonga bio FULL gušt za pogledat. skace

pih, jaka metala... lordi buhahahaha

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: pon 19 ožu 2007, 16:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

@Srky:
Švedska sa metalom NE MOŽE nisko pasti jer su oni, bez pretjerivanja, PRAVA TVORNICA METALA!!! skace I to veoma dobrih bendova i, za razliku od naših (takozvanih) glazbenika, NITKO ali baš NITKO ne kopira neki drugi bend! Shocked jako sretan Sve originalni predstavnici svog stila. Mr. Green
Tako da teza o tome da bi Švedska slanjem metal benda na Eurosong mogla nisko pasti jednostavno ne stoji. Wink

@jagodica bobica:
Laughing I to što kažeš.
Nije baš da su neki metal (više bi bili rock ili hard rock) ali pjesma im je bila baš prava. Mr. Green

metal^n!
Srki

PostanoPostano: pon 19 ožu 2007, 22:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne pratiš Eurosong pa ne znaš. Za mene Švedska nije pojam zemlje metala i meni bi to bilo grozno.
A otkud znaš da Švedska šalje metal na Eurosong?

By the way,Švicarsku predstavlja DJ Bobo s pjesmom Vampires are alive.

Metalac

PostanoPostano: uto 20 ožu 2007, 0:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja nemam pojma o drugim glazbenim stilovima ali SIGURNO znam da izvoze metal ko ludi! Wink In Flames, Dark Tranquillity, Nightrage, Soilwork, At The Gates, Meshuggah, The Haunted... sve su ti to njihovi proizvodi. Uz to, jedinstveni Gothenburg stil metala se sve više širi svijetom (a koliko znam Gothenburg je u Švedskoj Mr. Green) tako da što se tiče tog polja-oni ZNAJU znanje. Wink
I ispravak netočnog navoda, ja nisam rekao da ZNAM da Švedska šalje metalce na Eurosong nego sam reko DA BI BILO FORA da to naprave. Wink

DJ Bobo je OK. Imam nešt od njega. On ti je onako disco-dance stil. Wink

metal^n!
Srki

PostanoPostano: uto 20 ožu 2007, 8:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da će se DJ visoko plasirati. Pjesma je dobra.
Za Švedsku još ne znam,a inače znam većinu predstavnika ovogodišnjeg Eurosonga.

jagodica bobica

PostanoPostano: uto 20 ožu 2007, 19:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mda mutant rocka...
neki glas isto tribaš imat...
kad vidin šta sve trpaju pod rock....grr
Shanghai rent-a-room Laughing

little_angel

PostanoPostano: uto 20 ožu 2007, 23:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Za Švedsku nastupa bend The Ark s pjesmom The worrying kind, čula sam pjesmu i mogu reć da su mi za sada najbolji od svih koje sam čula Wink Pjesma je nešto tipa rock&rolla 70-tih... Ma Šveđani uvijek odlično odaberu. A vidjela sam i ukrajinsku predstavnicu koja će svakako biti zapamćena Laughing

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: sri 21 ožu 2007, 9:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bugarska,Norveška i Gruzija imaju dobre pjesme,a Latvija pjeva na talijanskom,isto dobra pjesma.

jagodica bobica

PostanoPostano: sri 21 ožu 2007, 22:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

little_angel napisa:
Za Švedsku nastupa bend The Ark s pjesmom The worrying kind, čula sam pjesmu i mogu reć da su mi za sada najbolji od svih koje sam čula Wink Pjesma je nešto tipa rock&rolla 70-tih... Ma Šveđani uvijek odlično odaberu. A vidjela sam i ukrajinsku predstavnicu koja će svakako biti zapamćena Laughing

to mi dobro zvuči....neki me optimizam vata u vezi ovog prefixa 'The' i tipa pisme....

Metalac

PostanoPostano: čet 22 ožu 2007, 22:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

The Ark? Nije mi poznato. Šteta što nisu In Flames, to bi bilo ZAKON! skace

E da, kako to da Latvija pjeva na talijanskom???

metal^n!
Srki

PostanoPostano: pon 26 ožu 2007, 17:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako je sve postalo globalno,tako i ovo,što znači vjerojatno da svatko može odabrati jezik na kojem će pjevat.

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.