HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 23 stu 2017, 14:32. Pogledaj neodgovorene postove
Eurosong
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Srki

Spol: muško
PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 21:16
PostNaslov : Eurovizija
Citiraj i odgovori

Evo, dugo mi je trebalo da otvorim ovu temu. Sike i Sandro znaju o čemu je riječ, a zna i Putnik. Bliži se Eurosong 2004. u Turskoj, u Istanbulu. Želim vidjeti znate li štogod o prošlim eurovizijama, znate li koje pjesme jer ja znam sve(pa puno)? To se ne odnosi na hrvatske pjesme. Pa izvolite!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
nata

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 21:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh..eurovizije...nekad tako zanimljivo provedene večeri na kauču ispred tv-cijela obitelj, grickalice itd....to su bili dani....

znam samo neke domaće iz 80-ih godina, npr. danijel-đuli, doris-željo moja, tajči, fosili, i naravno zadarska RIVA - Rock me baby - e to je bila fešta!
danas? pre-mlako!

e da, a što se tiče stranih sjećam se abbe i waterlooa, i onog irca, mislim da je pjevao 'don't cry' ili tako nešto i sjećam se mislim iz izraela nekog ženskog pjevača ili muške pjevačice...to je sve

Ja sam s vama u sve dane - do svršetka svijeta!!!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 21:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nekada sam volio gledati Eurovizije jer je stvarno bilo dobrih pjesama, čak su i naše prve pjesme za Euroviziju bile jako dobre, a sada je postala tako bezveze da više niti ne znam kada je. jednostavno pjhesme su mi dosadne, sve nekakvi već isfurani pjesmuljci.
sike

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 10:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nato,taj Irac se zove Johnny Logan a pjesma "Hold me now"-daleko najbolja pjesma koja je proizasla s Eurosonga!
Djuli mi je bila naj naj do sada od svih nasih.Ta je stvar bila pravi hit!Stigla je sama sa ljetom..
Srki,pokretanjem ove teme dokazao si svima da si legenda nad legendama!
p.s.Ako zelite znati kako bilo koja pjesma s bilo kojeg Eurosonga zvuci,samo pitajte Srkija!A ako ga zelite uzivo cuti,javimo kad idemo na nase kampiranje u ljeti pa ga tamo mozete cuti i uzivo! pljesak
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Jo

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 11:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prije sam to nekako pratila, sad vise i ne toliko! tuzan
Al pjesme koje su mi ostale su one koje ste napisali vec i jos ona jedna koju ne znam kako se zove ali ide nekak ovak:

Love shine light in every courner of my heart....
iako nije neko remek djelo jako mi je lijepa!

p.s. da sam znala je Srki đu boks (ne znam kak se pise Embarassed ) pjevali bi do zore... Laughing

Lav je u zraku
sike

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 12:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jo,mislim da se bas tako i zove "Love shine the light" i da su s njom pobjedili Englezi prije par godina!
Sjecate li se Totto Cotugna s "Insieme".Mozda bi to mogla biti himna EU jer pjeva o tome!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 18:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da tu pjesmu je pjevala ona Engleskinja hrvatskog porijekla, a Totta se isto sječam.
Srki

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 19:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne znam da li se sjećate norveške pobjednice 1995. "Nokturno". Čuo sam tu pjesmu jednom na frami i nisam mogao vjerovati. A isto jedna lijepa pjesma koju je pjevala Charlotte Nilsson 1999. za Švedsku i pobijedila: "Take me to your heaven". Prošlogodišnja pobjednica mi se baš i ne sviđa. Pjesma nije pobjednička,ali pobijedila je zbog uvjerljivog scenskog nastupa. Moj favorit je bila Poljska.
nata

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i meni je najbolja od svih naših do sad bila 'đuuuuuuuuuuli' a mi smo kao klinci pjevali:

stigla je sama sa zimom
prišla i rekla brrrrrr

Ja sam s vama u sve dane - do svršetka svijeta!!!
Srki

PostanoPostano: sub 08 svi 2004, 17:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Naše najbolje su mi Rock me, baby, Don't ever cry, Nostalgija i Marija Magdalena, a volim i Juli, Željo moja, Neka mi ne svane.

Don't ever cry, don't ever cry, never say goodbye, never say goodbye...

To mi je legendarna pjesma, najbolja otkad je Hrvatska samostalna, spjevana u vrijeme teškog doba za Hrvatsku.
sljuncica

Spol: neodređen
PostanoPostano: ned 09 svi 2004, 15:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki, nemogu vjerovati da si pokrenuo ovu temu, drago mi je da sam vidjela tvoj nadimak cim sam se prikljucila, jako sretan jako sretan sto se tice EUROSONGA, malo bi vas potaknula sto se tice, ovogodisnjeg naseg DOMACEG izvodjaca, cini mi se da ce ove godine nas plasman biti zadnji...
i bojim se da smo svake godine sve gori i gori

...Dajes mi krila za zivot cijeli...
Helena

PostanoPostano: uto 11 svi 2004, 10:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eurosong volim popratiti ( tko je kako obučen i sl. ), ali ove godine ću ga falit zbog koncerta koji imama s klapom u Sloveniji. Moja prognoza za Mikulića je: neće proći u izlučnu večer, a ako koji čudom i prođe, bit će posljednji! Nemama ništa protiv pjesme, ali zbog arhaičnosti, mislim da neće imati uspjeha. Meni se dopada Njemac, ako sam dobro skužila. Neki dečko koji pjeva na barskoj stolici. Eto, kladionica otvorena!

Helena
Srki

PostanoPostano: sri 12 svi 2004, 15:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma učlani se kad hoćeš, Majuška. Jako mi je drago što me toliko podržavate i hvalite. Ne znam kako da vam zahvalim.
Moj favorit ove godine bila bi Švedska, koja je zasigurno prva u Europi po kvaliteti pjesama,zatim Danska, Malta, Rumunjska, Bjelorusija,Litva.
Pa nek za promjenu pobijedi neka lijepa pjesma, a ove godine ih je malo.

Zadnja promjena: Srki; pet 12 svi 2006, 21:10; ukupno mijenjano 1 put.
Srki

PostanoPostano: sri 12 svi 2004, 16:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Obratite pozornost na večeračnje pretkvalifikacije za Eurosong.
Sretno, Ivane!
Srki

PostanoPostano: sri 12 svi 2004, 18:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danska se osramotila prije dvije godine, a Velika Britanija prošle, pa valjda možemo i mi. Sad je Eurosong, gledaj!
Helena

PostanoPostano: čet 13 svi 2004, 17:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa, nisam dobar prognozer... ovaj naš se provukao u finale.

Meni se najviše dopala njemačka predstavnica, tj pjesma. MIkulićev " Red Bull " mi je isuviše staromodan, ali ono što me je razočaralo kod njega je njegovo ponašanje tamo. K'o da je najveća svjetska zvijezda! Ne znam jeste li upoznati kako je samo zahvaljujući Kostadinovu dopušten nastup Ivanu u polufinalu! Gospodin je kasnio jer je jeo u zadnji tren, a kasniti tamo više od po ure znači diskvalifikacija!

Također, kruže priče, tj, Srpski predstavnik isprovocirao je Turke izjavivši kako se sprema osvojiti Carigrad i tako se OSVETITI za 500 g. torture pod " Turskom čizmom ". Ma, ima toga još!

Uglavnom, meni je najljepša njemačka pjesma, a drago mi je da je u finale ušla Makedonija i Albanija!

Kako neću gledati finale, molim vas da budete kolegijalni, pa da mi na Forumu javitwe kako je prošao " moj Švabo " Wink

Helena
Srki

PostanoPostano: čet 13 svi 2004, 20:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I meni je drago zbog Albanije jer je pjesma super, cura je zgodna i ima glasa, definitivno jedna od favoritkinja! Samo mi je žao zbog Bjelorusije što nije prošla u finale, etno pjesma i zaista je dobra. Super što je Malta prošla, a to mi je favorit. Svaka čast Deenu! Bosna i Hercegovina četvrti put zaredom nastupa na Eurosongu. Danska je opet izgubila jednu utrku za pobjedom. Po drugi put zaredom ne nastupa. Također svaka čast Ukrajini i Cipru, iako mi ukrajinska pjesma baš i nije nešto.
sike

PostanoPostano: pon 17 svi 2004, 13:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

slijedece godine opet u polufinale..vise nismo ni na razini Albanije..Srki,moras nesto uciniti po tom pitanju!
igor

PostanoPostano: pon 17 svi 2004, 19:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zasluzena pobjeda ukrajine...

njemacka i turska, dobre pjesme.. a ostalo... boze sacuvaj..

srbija je imala dobar instrumental, koji, ispostavilo se, je ukraden. a zeljko joksimovic ima uzasan glas, i izgleda kao homic.

bih, katastrofa. dobro sto nije izvodio orgije na sceni.. tu mu je slican i grk.

bilo je puno homoseksualaca ove godine, to je izgleda sad trend. pa ce ove godine i eurosong promovirati gay brakove i gay kulturu...

katastrofa je to sto je u finale sljedece godine prosla i bih (koja objektivno gledano nije imala bolju pjesmu od hrvatske), pa cak i malta koja je stvarno bila uzas.

al, gledajmo ovo s pozitivne strane. ako hrvatska kojim cudom bude imala dobru pjesmu sljedece godine, bar ce imati vece sanse za pobjedu ili dobar plasman, jer ce se ta pjesma cuti dva puta, u polufinalu i finalu, dok ce se ostale pjesme cuti samo jednom (oni koji nastupaju u finalnoj veceri).
podvlacim da su ove godine tri prva mjesta osvojile zemlje koje su nastupale i u polufinalu. to dovoljno govori..

bilo je svega i svacega, i glupo bi bilo o svemu tome govoriti, al mogu samo reci da sam jako razocaran...

hrvatska, na koncu konca i nije imala toliko losu pjesmu, u odnosu na druge. i zao mi je sto je toliko malo bodova dobila od svojih susjeda, dok je proslih godina dobijala znantno vise. srbiji je hrvatska dala 12, dok je od iste dobila samo 5. i bio nam je dovoljan samo jedan i vise, i eto nas sljedece godine direktno u finalu...

moja poruka za narednu doru je sljedeca: AKTIVIRAJTE SE IZVODJACI DUHOVNE GLAZBE, i POSALJITE SVOJE PJESME NA NATJECAJ ZA DORU!!! imat cete mogucnost cak mozda i predstavljat hrvatsku na eurosongu, sto ce biti sigurno bolje nego da idu ovi likovi kao sto je ivana kindl etc. a imam neki cudan osjecaj da ce ona ili grupa karma dobiti tu "cast" da predstavljaju hrvatsku sljedece godine.

ja bih osobno zelio vidjeti VIS Rafael da se prijave na natjecaj za doru, imam neki osjecaj da bi dobro prosli. naravno, ako bi pjesme bile na razini ovij dviju koje su bile na uskrsfestu prosle i pretprosle godine...

za kraj svog romana stavljam jedan smiley Smile
Srki

PostanoPostano: uto 18 svi 2004, 20:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

katastrofa je to sto je u finale sljedece godine prosla i bih (koja objektivno gledano nije imala bolju pjesmu od hrvatske), pa cak i malta koja je stvarno bila uzas.

Nemaš pojma, Igore, o dobrim pjesmama, Malta je bila super, prava eurovizijska pjesma, moj prvi favorit uz Albaniju i Švedsku. Drago mi je da je Ukrajina pobijedila, što je pomalo nevjerojatno,jer je tek drugi put nastupila na Eurosongu,pjesma nije loša,ima dobru glazbu i ritam. Sada Eurosong obrađuje istočne zemlje pa možda dođe i do nas.
Laughing Laughing Laughing
suzy

PostanoPostano: uto 18 svi 2004, 20:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja se slažem da je Malta glupa. Eurosong nije bio baš nešto jedino je Turska bila strava! Laughing Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
igor

PostanoPostano: uto 18 svi 2004, 22:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

malta ostaje i dalje glupa meni..
svedska je isto bila uzas, mislim kopiraju ABBU, sto po meni nije nimalo pohvalno.. mozda bi to proslo prije jedno 20ak godina, ali sad to nikako ne prolazi vise.. jako los aranzman, kao da smo u dalekoj proslosti...

abba je svoje odradila, ne vidim smisao da se ista i dalje kopira. gdje je tu originalnost?

albanija, pa sto reci? jadna cura i nema bas neki siguran i dobar glas, a pjesma je tako.. nit smrdi nit mirise.. dakle, ne znam gdje bi ju svrstao. svakako bolja od malte i svedske..

a slazem se da je turska bila stvarno super... TURCI SU LEGENDE>>>
Srki

PostanoPostano: sri 19 svi 2004, 21:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ŠVEDSKA JE NAJBOLJA! Laughing

To je njihov stil da sve sliči na ABBU i htio ili ne, Švedska se uvijek visoko plasira jer su joj pjesme prepoznatljive, a RAPP ne spada na takve manifestacije kao što je Eurosong. Švedska zato neće pauzirat ni jednu godinu dok je jadna Danska već propustila dvije.
sljuncica

PostanoPostano: čet 20 svi 2004, 10:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej, ljudi, Eurovizija prošla, katastrofa...
Naravno za naš "Red Bull" nisam se ni zacudila, ali, ovo ostalo, Sike, slazem se sa tobom u potunosti, Srki, poduzimaj nešto!!!

Pobjednicka pjesma...
Ah, valjda cu se morat priviknut na to da danas bolje prolaza zgodni, nego dobri pjevaci...
igor

PostanoPostano: čet 20 svi 2004, 11:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sveska pjesme je imala ocajan aranzman... pa zasto se vracamo u proslost? napravimo nesto novo..

i rapu i te kako imam jesta na eurosongu, jer je to mnogo bolje od svih ostalih pjesama koje su bile na eurosongu...
da budu sve pjesme kao IRSKA???? uzas...

propasce eurosong za nekoliko godina. jer onda nitko vise nece htjeti ici tamo... Cool a kamoli gledati ga
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.