HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 20 stu 2017, 17:07. Pogledaj neodgovorene postove
Gospodine, usliši nas ...
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
klara

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 28 svi 2006, 9:33
PostNaslov : Gospodine, usliši nas ...
Citiraj i odgovori

Lipi moji i lipe moje,
svakodnevno su nam misli i prošnje uprte Gospodinu ...

Ako poželite podijeliti s nama
svoje molitve, misli, zazive, blagoslove, zahvale

- možete to učiniti na ovoj temi ...

BVB* zaljubljeni

učiniti dobro, a zatim otići bez buke ...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
riječ
isključen

Spol: neodređen
PostanoPostano: ned 28 svi 2006, 9:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danas je dan , blagoslovi svakoga ko navješta radosnu vjest spasenja,
daj im duha mudrosti i otkrivenja , neustrašivost lava iz judinog plemena , razlomi okove đavolske i privuci k sebi u svijetlo, na slavu tvoju,
ja te to molim u ime Isusa Krista nazaretaćanina.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
riječ
isključen

PostanoPostano: ned 28 svi 2006, 11:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Isuse tebi pripada sva slava , čast i hvala , u tebe se uzdam ,jer ti si radost mog spasenja , hvala ti gospodine na svakom čovjeku s kojim se susrećem, blagoslovi svakoga od njih gospodine, posebno te molim blagoslovi moje neprijatelje.,
hvala na svakom razlomljenom lancu u životima ljudi,na očima koje vide i ušima koje čuju.
oh gospodine moj ,ko će se s tobom mjeriti ,nema niko, svako koljeno će pokleknuti ,svaki jezik priznati Gospodin je Isus krist.
oče ja ti zahvaljujem na tom, u ime Isusa krista Smile
riječ
isključen

PostanoPostano: uto 30 svi 2006, 8:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kad se samo spomenem imena tvog ,mjenja se sve , okolina prima drugi oblik , sila tvog duha me ispunjava ,prolaze me trnci i srce ubrzano kuca želim samo stajat u tvojoj prisutnodti Bože, podić ruke i pjevat ti hvalu,
tad osjetim vjetar anđelovih krila na suznom licu ,milost i ljubav koja teča s prijestolja tvog .
hvalati Gospodine što sam djete tvoje , što ti se svidje da me izdvojiš i privućeš k sebi. hvala ne žrtvi koju si učinio za mene ,na svakoj rani koja me ozdravlja ,na svakoj kapi krvi koja me čisti ,
tevi pripada sva slava čast i hvala, u vjeke vjekova ISUSE !!!!!!!!!
banana

PostanoPostano: uto 30 svi 2006, 13:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

( Ev, da i ja natipkam koju Rolling Eyes )

Dragi Bože, ponekad te ne razumijem. Ne razumijem potrese koji ''ubijaju'' ljude, djecu (kao ovaj zadnji na Javi).
Molim Te budi utjeha svima onima koji su izgubili najmilije, one smrtno stradale privedi k sebi,a ostale potakni na pružanje pomoći. Meni, a i svima onima koji na sve ovo ( a i ostalo ) imaju milijun zašto podari veću vjeru da puni pozdanja mogu govoriti '' budi volja Tvoja'' !!

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
riječ
isključen

PostanoPostano: čet 01 lip 2006, 20:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gospodine moj , savinut ću koljena i pasti ničice pred tobom , poklonit ću se licem do zemlje ,sve to radi ljubavi tvoje i milosrđa ,hvala ti na rijeći kojom lječiš dušu moju, jer bez riječi sam ništa i bez duha tvog, prignut ću uho besjedama tvojim , povedi me Bože putem svojim, stazom života s tobom želim krenut .
jer dušmani moji otrovne strijele sad bacaju name ,a tvoj štit vjere odbacuje ih sve.
hvala ti Isuse na bitkama tvojim.
klara

PostanoPostano: pet 02 lip 2006, 10:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gospodine Bože moj, zahvaljujem ti što si mi darovao život
i ljude, koji mi svjedoče tvoju ljubav!
Oprosti mi što ti rijetko kažem HVALA za svoje tijelo, dušu i duh,
za zemlju kojom hodam i zrak koji udišem.
Hvala ti za Isusovu poruku da si nam Otac,
jer nas voliš kao svoju djecu.
Prožimaj nas svojom ljubavi,
da jedni druge mognemo razumijevati i pomagati
ili makar trpjeti,
da u svakom čovjeku kojeg susretnemo vidimo odraz Tvoga lica,
da ne rušimo mostove.
Podari nam milost i snagu da možemo ljubiti jedni druge,
da možemo praštati i ne okrenuti leđa nikome.
Hvala ti Gospodine ...

učiniti dobro, a zatim otići bez buke ...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
riječ
isključen

PostanoPostano: pet 02 lip 2006, 22:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zazivam svijetlo božje da rasvjetli njihove misli i
silu Božju da mjenja živote neka budu spašeni ,
iscjeljeni, oslobođeni i promjenjeni ,
ja govorim istoku , zapadu,sjeveru i jugu
pusti narod Božji, i ja zapovjedam da to dođe naprijed u
ime isusa krista.
riječ
isključen

PostanoPostano: sub 03 lip 2006, 12:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dali je slučajno , ili namjerno ,dali voljom tvojom ili mojom, no ti ništa ne radiš slučajno, a ja čeznem za tvojom voljom , ali zašto baš ovdje,
više ništa ne želim rači ,znaš da nisam pričljiv , osječam se poput mojsija ,i zato te molim pošalji mi više svog pomočnika , ispuni me Bože moj snagom svojom, i hvala ti na tom ,izvadit ću mač iz korica i sasječi trnje ,počupat ću kukolj, samo da raste plod tvoje sjetve i bude zrelo za žetvu
u ime Gospodina Isusa.

Zadnja promjena: riječ; ned 04 lip 2006, 15:39; ukupno mijenjano 1 put.
riječ
isključen

PostanoPostano: sub 03 lip 2006, 22:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zelim se umiriti pred tobom Gospodine i čuti šapat tvog duha, osjetit tvoj mir u sebi, jer mi se nemir primako i tuga traži mjesto, ali u tebe se uzdam u mišicu tvoju i kažem bježite od mene ,odstupite legla guina , jer jahve nad vojskama stoji , on se bori za miljenika svog , kroz dolinu smrti s mirom u srcu , jahve uzme hodi . oružje skovano protiv mene neće uspjeti ,mač duha slomit će svako koplje.
slavim te Isuse, tebi pripada slava čast i hvala u vjeke vjekova.
tinka

PostanoPostano: sub 10 lip 2006, 9:05
PostNaslov : Gospodine...
Citiraj i odgovori

"Najbolji su dijelovi dobrog ljudskog zivota njegovi maleni, bezimeni, zaboravljeni činovi dobrote i ljubavi"
William Wordsvorth

Gospodine, otvori srca svim clanovima ekipe "Zvijezde" da se nesebicno odreku za njih ne toliko bitnog honorara kako bi i tom malom kapljicom u moru potreba pripomogli udruzi "Krijesnica" koja s toliko predanja i ljubavi danonocno bdije nad malim andelima oboljelim od malignih bolesti!!

Kroz nas zivot, proslavi se Gospodine..!! andjelcic

On je moj Bog, moja nada, moje sve! Isuse volim te!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
riječ
isključen

PostanoPostano: uto 13 lip 2006, 22:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Isuse slavim te, i tvoje sveto ime , ljubim te i hvalim radi žrtve tvoje, ja to nisam mogo nosit ,ni mnogi prije mene , ali ti jesi za mene i mnoge prije mene , i one poslje mene , ti si nosio teret i padao pod njegovom težinom , napola slomljen ,popljuvan ,gol ,i sav u krvi , s bolnom krunom na glavi , i sam otac okreće lice od tebe , prema meni , prema onima prije i onima poslje mene ,
ti si umro i živiš, no mogu li ja umrijeti sebi da bi ti živio u meni , mogu li reći ponosu ne ,mogu li oprostiti prije , poput tebe , moguli pružati ruku ,kao ti , pitam se mogu li .
a ti kažeš što got učiniš bližnjemu meni činiš.
oprosti mi ako te nevidim u bližnjemu, samo znam da u tebi mogu sve ,
mogu voljeti, jer ti si mene volio prije,
mogu oprostiti, jer ti si meni oprostio prije ,
mogu se nasmješit prolazniku , jer ti si se nasmiješio meni prije,
mogu dati ,a ne očekivati ništa, kao ti,
sve što znam je , sve mogu u onome koji mi daje snagu ,i zato te volim Isuse, jer si smisao mog života .
riječ
isključen

PostanoPostano: sri 14 lip 2006, 21:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hvala ti gospodine što čuješ moje molitve .
riječ
isključen

PostanoPostano: čet 15 lip 2006, 21:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

danas razmišljam o kruhu , i niz citata Bibliskih mi prolazi kroz glavu,
o kruhu kojeg si vlastitim rukama razlomio za sve nas i djelio svima oko sebe za život , razmišljam kako si nahranio mnoštvo ljudi sa samo sedam kruhova i znam da je to moguče jer si ti kruh s neba ,Jer je kruh Božji onaj, koji silazi s neba i daje život svijetu." i onda kažeš ,Ja sam kruh života. Tko dolazi k meni, neće ogladnjeti; i tko vjeruje u mene, neće nikad ožednjeti,Tko jede ovaj kruh, živjet će dovijeka."
tako jednostavno ,hvalati Isuse na na tvom tjelu koje me hranim , Uzalud je, što se rano dižete i kasno za sto sjedate, da jedete kruh muke: ljubimcima svojim daje ga on u snu.

tebi pripada sva slava u vjeke vjekova , kruh naš svagdanji daj nam danas ,Isuse
riječ
isključen

PostanoPostano: pet 16 lip 2006, 14:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

prije nego sam upoznao Isusa ,često sam razmišljao o nedostojnosti , te su me neke stvari kao proganjale , kroz osudu , pa nastaje tuga i razočaranost u sebe i sve oko mene ,zatim se je znao poigrati ponos s menom , tako da mi je sve bilo glupo , jednostavno se nisam uklapao u to sve , kamo bi koja stvar puhnula ja bih trčao za njom ,stvarno sam bio napuhan ,ispuhan ,upuhan i na koncu propuhan, i sve to do jednog dana , kad sam reko isuse ja ovako nemogu, znam da nisam puno , ali to što jesam uzmi i promjeni, za molitve me nemoj pitat jer znam samo malo očeneša ali drage volje ću to izmoliti iz srca .
tvoja riječ kaze Isuse,da si nas pozvo , i sve koje si pozvo te si i opravdo, i zato nema više mjesta osudi jer je pribijena na križu , nema mjesta za tugu ,razočaranost , ili nedostojnost , tvoja krv me čini dostojnim i opravdanim ,svakim danom širim ruke u snazi krvi Kristove ,
JER NAMA VIŠE OSUDE ONIMA KOJI SU U KTISTU iSUSU.
i onda opet, ja sam rekao to, ili učinio ovo , a to je loše , a ti mi kazeš Isuse ,jesi i to je loše , ali zar zaboravljaš da sam umro za to , da sam platio tvoje prijestupe i zato dođi i reci mi sve .i tako se ja stalno družim s Isusom i njegovom riječi.

1 Nikakve dakle sad nema osude onima, koji su u Kristu Isusu i ne hode po tijelu.

2 Jer zakon Duha, koji daje život u Kristu Isusu, oslobodio me je od zakona grijeha i smrti.

10 A Bog svake milosti, koji vas pozva na vječnu svoju slavu u Kristu Isusu, on će vas, iza malo muke, usavršiti, okrijepiti, utvrditi.

15 Ali dar nije tako kao prijestup; jer ako prijestupom jednoga pomriješe mnogi, mnogo se veća milost Božja i dar izli izobilno na mnoge milošću jednoga čovjeka Isusa Krista.
28 A znamo, da onima, koji ljube Boga, sve okreće Bog na dobro, onima, koji su pozvani po odluci.

29 Jer koje naprijed poznade, one i predodredi, da budu jednaki obličju Sina njegova, da on bude prvorođeni među mnogom braćom.

30 A koje predodredi, one i pozva; a koje pozva, one i opravda; a koje opravda, one i proslavi.

hvala ti Isuse na tvojoj riječi koja daje zivot u obilju
riječ
isključen

PostanoPostano: sub 17 lip 2006, 22:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

stojim u tvojoj prisutnosti Bože i razmišljam u noći ,mnogo je duša ne spašeno, mnogi su zarobljeni i u okovima ,princa ovog svijeta,pod jarmom boli i nemoći, podigni glasnike svoje i osnaži u duhu ,rodi nive Ivane ,glasnike u pustinji ,neka viću glasno na trgovima , ulicama ,neka viču pripravite put gospodnji , neka tvoja riječ ide naprijed i neka prodre do ljuckih srca , izvadi srca kamena i stvori čista od mesa .
i ti koji čitaš , čitaj na glas , gospodine isuse trebam te , ja znam da si ti sin Božji i da si umro na križu za mene ,molim te oprostimi mi moje grijehe, promjeni moje srce ,obnovi moj duh ,tako da mogu čuti tvoj glas, ja te prihvačam kao svog osobnog spasitelja , u ime gospodina Isusa krista ,amen

9 Jer ako priznaješ ustima svojim, da je Isus Gospodin, i vjeruješ u srcu svojemu, da ga je Bog uskrsnuo od mrtvih, bit će spašen.

10 Jer se srcem vjeruje za opravdanje, a ustima se priznaje za spasenje.
riječ
isključen

PostanoPostano: ned 18 lip 2006, 9:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

iskazo si mi milost i privuko seb ,mene neznatnog podigo iz pepela , okupao me i opravdo , dao mi radost spasenja , kako da mi usne ne govore o dobročinstvima tvojim , kako da te zanjekam pred svijetom , jer veliku mi milost učini Gospod, savez sam sklopio s tobom , razmjenili smo halje , uzeo si moju prljavu a dao mi svoju čistu, no ipak ne želim gol pred prijestolje tvoje , talenti mi zveckaju u rukama ,i zelim ih podjeliti ,ruke su mi pune biserja, ne želim to zakopati i čekat tjelesnu smrt , govorit ću narodima što mi učini Jahve ,iz sveg glase ću vikat ,spasite duše svoje jer vremena je malo ,priđite njemu živom kamenu ,stijeni spasenje koji je gospodin Isusu.

u Isusovo ime amen.
riječ
isključen

PostanoPostano: ned 18 lip 2006, 21:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

danas si poet pokazao svoju snagu i milost , kroz pjesmu svetih silna si djela činio ,oh gospodine velik si i pun milosti ,iskazuješ ju onima koji ti vjeruju, kad doktori kažu nemožemo više ničta ,ti kažeš ja mogu samo mi vjeruj , ja ti vjerujem ponovo i ponovo ,jer nemalo stvari sam vidio,u životima ljudi , i sve to po imenu ISUSA .

tebim pripada sva slava u vjeke vjekova.
riječ
isključen

PostanoPostano: pon 19 lip 2006, 22:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Oče hvala ti što daješ miran san miljanicima svojim, u Isusovo ime
riječ
isključen

PostanoPostano: sri 21 lip 2006, 10:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pročitah mnogo boli , u ranjenom srcu čovjeka ,osjetih ljubav i toplinu svevišnjeg za nju , i zato širim ruke prema nebu i kažem ustani sijone , ustanite vojske Boga živog , jer je bitka za dušu jednu , govorim u snazi isusovog imena , neka padne svaki jaram ropstva ,neka padne svaki okov koji staže , sotono ja ti zapovjedam, u IME GOSPODINA ISUSA KRISTA ODSTUPI,jer si poražen prije 2000 godina krvlju jaganjca , i govorim mir kristov na nju , i put kojim poći, jer te svijetlost vodi iz tame u slobodu, isuse ja ti zahvaljujem na tom i ljubim te gospodine moj

tebi pripada sva slava i čest.
riječ
isključen

PostanoPostano: čet 22 lip 2006, 21:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

prije nago upoznah istinu , bijah bogat čovjek , i bijah mišljenja da je sve u mom tjelu i sve za tjelo, jer kad umrem , ničeg više nema i sve nestaje .
kakve li zablude, tad dođeš ti u istini , te shvatim kakav sam siromah, što će mi polja ,kuče njive kad sam prosjak što če mi blago na zemlji , kad sam samo prolaznik, zato gledam skupiti malo blaga na nebu ,onog nevidljivog, da ne dođem kao siromah i gol
gospodine učini me bogatim za tvoje kraljevstvo, jer znam da pripadam tebi i tvom kraljevstvu, jedan narod , jedno ime, jedan jezik , i jedan trojedini Bog
slava ti Isuse.
riječ
isključen

PostanoPostano: sub 24 lip 2006, 19:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hvala ti oče što ispunjavaš želje mog srca jako sretan
riječ
isključen

PostanoPostano: ned 25 lip 2006, 20:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Duh Gospodnji počiva na meni. On me pomaza, da nosim radosnu vijest siromasima. Posla me, da navješćujem zarobljenima oslobođenje, slijepima vid, da oslobodim potlačene,
riječ
isključen

PostanoPostano: ned 25 lip 2006, 22:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vjerujem ti Bože , i svoj pogled stavljam na tebe , jer me ti iznevjeriti nikad nećeš, vijerovat ću pričama ljudi ijako su lažne , posudit ću novac lopovu , i neću očekivati da mi vrati, kad me optužuju nevina , šutnjom se branim i sve to radi imena tvog , jer neće li savjest ljudima reč , on mi je vjerovo a ja ga lažem ,on mi je posudio a zna da sam lopov ,nevin je a mi ga sudimo, svaki tvoj postupak nije uzaludan i lud ako je Isus u tvom srcu .
riječ
isključen

PostanoPostano: uto 27 lip 2006, 18:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

gospodine več dužen vremena razmišljam o mostu , i marljivim ljudima koji ga godinama grade , ono što mi je interesantno je da se gradi s obje strane , nebili ga na sredini spojili ,jer ga je nemoguće graditi s jedne strane, radnici na jednoj, radnici na drugoj strani , i svi s jednim ciljem spojiti most, možda se nevide ili nečuju ali ipak grade po kiši vjetru , oni ga grade ,grade ga od kamena čvrata , grade put jedni drugima samo mogu zamisliti njihova lica kod postavljanja zadnjeg kamena , dali gledaju jedni druge po godinama ili po načinu rada , ili se jednostavno zagrle u sraći i veselju jer su veliko djelo napravili, kuda će narod moći proč

gospodina ti si naručitelj i graditelj mostova , ti si most do srca ljudi ,ti si put istina i život.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.