HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 13 stu 2019, 18:27. Pogledaj neodgovorene postove
Znakovi posljednjih vremena
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Pitanje : Mislite li da su oko nas znakovi posljednjih vremena?

Da 
62%
 62%  [ 18 ]
Ne 
13%
 13%  [ 4 ]
Ne razmiÅ”ljam o tome / nemam pojma 
24%
 24%  [ 7 ]

Ukupno glasova : 29

Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: uto 11 ruj 2007, 11:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

na sprjeĆØavanje daljnjih poplava i potresa mi kao pojedinci možemo malo ili gotovo nikako utjecati ali na sprjeĆØavanje siromaÅ”tva,gladi..kod ljudi itekako možemo puno uĆØiniti poĆØevÅ”i od svog susjeda koji je možda u takvoj situaciji bez korice kruha u kuƦi,možda i bez krova nad glavom..

Pitanje je samo,da li to prepoznajemo kao znakove posljednjih vremena

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 11 ruj 2007, 11:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tako je..... ne kužim privlaĆØnost u traženju "znakova posljednjih vremena" u nekim senzacijama i globalnim promjenama... Možda baÅ” ovo Å”to sike kaže "gladni susjed" najbolje doĆØarava Å”to danas treba gledati...
Nikad viŔe nije bilo gladnih!

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
andeli apokalipse

Spol: neodrešen
PostanoPostano: uto 18 ruj 2007, 20:53
PostNaslov : Pad Metera izazvao eksploziju,krater 30metara i nepoznatu bo
Citiraj i odgovori

Meteorit izazvao misterioznu epidemiju
MjeÅ”tani jednog sela u južnom Peruu oboljeli su od nepoznate bolesti nakon Å”to se u njihovoj oblasti sruÅ”io meteorit, priopƦile su regionalne vlasti

U subotu oko podneva, stanovnike sela u oblasti Puno blizu bolivijske granice preplaÅ”ila je eksplozija, praƦena vatrenom stihijom, za koju je veliki broj mjeÅ”tana pomislio da je posljedica ruÅ”enja zrakoplova u nedalekoj zraĆØnoj luci.

Stanovnici sela veƦ se danima žale na neobiĆØan miris koji izaziva povraƦanje i glavobolje, a sedam policajaca koji su otiÅ”li provjeriti stanje mjeÅ”tana takoĆ°er su hospitalizirani, rekao je lokalni zdravstveni dužnosnik Jorge Lopez.

Meteorit je ostavio krater Å”irine 30 i dubine 20 metara, a prema rijeĆØima jednog lokalnog dužnosnika, iz dubine kratera teĆØe je kipuƦa voda koja nagriza okolne stijene.
tportal.hr/AP
utorak, 18.9.2007.c/p Ovo su posljednji dani globalne sodome i gomore
ivoo

PostanoPostano: sri 19 ruj 2007, 21:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm, dragi andeli da se i ja prikljucim sa jednim malim komentarom. Naime meteori dosta cesto padaju, ali ne valja kada ljudi iz ne znanja mistificiraju neke stvari. A Å”to bi vi rekli za Tungusku katastrofu koja je bila zavijena velom tajne zbog ruske a kasnije i sovjetske cenzure. A priĆØa se da je eksplozija bila takva da se svjetlost vidjela i u Londonu. Razvile su se razne teorije pa ĆØak i one da su to zaspravo svemirci sletili itd itd, a Å”to se Perua tiĆØe tamo su navodno po ufolozima krugovi koji se presijecaju a ti krugovi su po Zemlji i i na njima su vidjeni svemirskio brodovi. A na tom krizanju znaci to Ʀe biti da su svemirci. Ovih dana sam u guzvi ali evo link da malo prouĆØite ovu tungusku katastrofu po ĆØemu bi mogli reci da je to kraj jedne civilizacije ili poĆØetak nove. http://mimi.imi.hr/~franic/tunguska.html
Slucajno ili ne desetak godina nakon te katastrofe poĆØela je nova era, era komunizma, u tom smislu mozda mozemo reci da ce i ovoj eri doci kraj doci ce nesto novo, ali da itko od nas zna kad ce biti kraj svijeta to ne moze nitko znati do Boga SvemoguƦega stvoritelja neba i zemlje, svega vidljivoga i nevidljivoga.
Luka7

PostanoPostano: čet 20 ruj 2007, 8:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj o tunguskoj eksploziji ima preko 100 razliĆØitih teorija i pod-verzija.

A Å”to se tiĆØe ovog meteorita... I ja vjerujem da živimo u globalnoj sodomi i gomori, ali netreba odmah povezivati to sa ovim meteoritom jer meteoriti stalno padaju na zemlju.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: čet 20 ruj 2007, 15:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa da proĆØitaj taj link ondje je napisano Å”to se dogodilo, samo sam htio pokazati kako se mnoze teroije a tako bio moglo i sad iz neznanja i onda se sve mistificira a u ĆØlanku piÅ”e i o realnim prijetnjama iz svemira za koje je relativno isto ĆØudo da nas ne pogodi malo jaĆØi meteorit tj veci itd. HoƦu reƦi da se moze i protiv toga naƦi obrana, a ne da ovako povrÅ”no piÅ”emo poput andela, a svijet je onakav kakvim ga mi kreiramo i u tom smislu je dobro da poslusamo primjer koji nam je dao sike, jer svi mi možemo umrijeti i sutra ĆØak i danas i to je onda za nas kraj svijeta, kraj ovoga svijeta, a ono Å”to ne poznamo možemo nauĆØiti stoga sam i dao link ako nekoga zanima pitanje udara meteorita i sliĆØne stvari Wink
andeli apokalipse

PostanoPostano: čet 20 ruj 2007, 19:04
PostNaslov : Katastrofalno stanje u Africi
Citiraj i odgovori

http://www.net.hr/vijesti/page/2007/09/20/0320006.html Nekada kontinet poznat po vruƦini i suÅ”i postaje moĆØvara poplave i zaraze se Å”ire.Bog kažnjava ljude za njhove postupke.
andeli apokalipse

PostanoPostano: čet 20 ruj 2007, 19:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Luka7 napisa:
Joj o tunguskoj eksploziji ima preko 100 razliĆØitih teorija i pod-verzija.

A Å”to se tiĆØe ovog meteorita... I ja vjerujem da živimo u globalnoj sodomi i gomori, ali netreba odmah povezivati to sa ovim meteoritom jer meteoriti stalno padaju na zemlju.
Å to misliÅ” kako Ʀe nastati armagedon pa asteroid Ʀe jednog dana da udari u zemlju i pretvoriti sve grijeÅ”nike u stupove soli.
ivoo

PostanoPostano: čet 20 ruj 2007, 20:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PoÅ”tovani andeli, pa nije baÅ” da je u Africi samo suÅ”a, a Å”to misliÅ” kako bi onda postojale praÅ”ume? Ovaj dio gdje su nastale poplave pripada srediÅ”njoj Africi a tu prevladava Tropska kiÅ”na klima i to dio pod savansku klimu koju karakterizira neujednaĆØen hod padalina tj. postoji izrazito vlažno i izrazito suho razdoblje. Vegetacija je oskudnija te praÅ”umu zamijenjuje visoka trava (do 2 m) ā€“ savana. Ova klima ĆØini prijelaz prema suhim klimama. TipiĆØna geografska Å”irina ove klime je izmeĆ°u 5Ā°i 20Ā°. Ljeta su kiÅ”ovita (pod utjecajem su vlažnih ekvatorskih zraĆØnih masa), a zime su suhe (utjecaj suhih pasata). Tu pored nje je i Niger tj uÅ”Ć¦e Nigera a on je blizu Gane malo sjevernije a tu klimu karakterizira izrazito jaka sezonska raspodjela kiÅ”e Å”to uzrokuju sezonski vjetrovi ā€“ monsuni. A monsunima nazivamo strujanje zraka u donjim dijelovima troposfere na vrlo velikim podruĆØjima u tropima i suptropima. Osnovno obilježje monsuna su monsunski vjetrovi vrlo stabilnog smjera koji se mijenja dva puta godiÅ”nje.
Monsunski vjetrovi a time i monsun kao takav posljedica su uglavnom kretanje zenita sunca izmeĆ°u obratnica pa otuda i razliĆØitog zagrijavanja odnosno hlaĆ°enja pojedinih dijelova zemljine povrÅ”ine kao i skretanja smjera vjetrova zbog djelovanja coriolisove sile. Monsun ima vrlo velik utjecaj na klimu Monsunski vjetrovi sa sobom donose vrlo veliku vlagu.PodruĆØja imaju vrlo vlažna ljeta s puno monsunskih kiÅ”a pa s tim u vezi na tim podruĆØjima rastu monsunske Å”ume kao zaseban tip Å”uma.
A Å”to se tice armagedona ne znam kako ti to znas moj andelu ali sto mislis jel moguce isto tako da ljudi zapoĆØnu nuklearni rat i tako izbrisu sve ljude sa nase planete bez ikakvog asteroida? Protiv asteroida se mogu izrdaiti programi obrane, putem uocavanja proracuna i tako dalje, dok protiv ljudke gluposti tipa nuklearni rat to ide malo teze. A sad pitanje na sto ce covjecanstvo uloziti svoje napore je na nama svima, ali tvrditi da mi znamo kako ili kada ce doci do kraja ovoga svijeta je u najmanju ruku pretenciozno. To rade npr i Jehovini svjedoci, oni su vec par puta najavili ali nije se ispunilo, a u Bibliji piÅ”e da to nitko ne zna doli Boga Oca pa ni andeli Wink
Luka7

PostanoPostano: pet 21 ruj 2007, 9:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovako, znam da to uvijek treba uzeti sa velikom dozom rezerve i da nam to nemože bit temelj vjere, ALI ima puno puno ljudi koji su susretali Isusa, bilo da je to bilo u "viĆ°enju" ili za vrijeme kratke kliniĆØke smrti ili neÅ” sliĆØno...uglavnom mnogo njih kaže da su ove prirodne nepogode, kažnavanje ĆØovjeĆØanstva. Ne treba na koncept kažnjavanja gledati sa previÅ”e ĆØuĆ°enja, jer imamo primjer sodome i gomore, ninive ili npr. u fatimi je Gospa najavila da ako se ĆØovjeĆØanstvo ne popravi da Ʀe ga Bog kaznit gorim ratom od onog kad je ukazanje bilo(prvi svj.rat).

Ali Å”to se tiĆØe asteroida, ma ni ja nisam sklon tim predviĆ°anjima. Bit Ʀe Å”ta bude. Potencijalnih opasnosti ima koliko god hoƦeÅ”. Od super vulkana kao npr. yellowstonski koji može izazvat instant ledeno doba i opƦi pomor, pa recimo ako neka obližnja zvijezda ode u hyper-novu, gama zrake mogu uniÅ”tit ĆØitav ozon, a može i asteroid ili samo ĆØovijek na kraju krajeva.
ivoo

PostanoPostano: sri 26 ruj 2007, 20:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm, a ne bi ja bas isao sa ovakvim konceptom Boga koji kažnjava, jer tako mozes onome tko se rodi sa nekom manom ili ga zadesi neka teska sudbina reci da ga Bog to kažnjava.Takvo shvacanje je mislim ipak starozavjetno gledanje koncepta Boga. Bog nikome ne daje križa koji ne može nositi i Bog nas sve ljubi i voli. Bog je i u starom zavjetu kod Sodome i Gomore rekao da Ʀe ih poÅ”tedjeti ako naĆ°e nekoga nevinoga, ne sve veƦ jednoga. Tako i Gospa iz Fatime govori kako si rekao ako se ne popravite Bog ce kazniti, ali ja bih rekao to je samo posljedica. Rat je samo posljedica nemorala i neodgovornosti. Prirodne katastrofe su posljedica nepoÅ”tivanja pravila prirode
Ako nekontrolirano ispuŔtaŔ plinove zaguŔit ce se gradovi nece se moci disati.
Bog nam nudi ravnotežu, mi ĆØesto izabiremo neravnotezu a kod neravnoteze dolazi do ljuljanja iu uspostavljanja nove ravnoteze a to ljuljanje bi nazvali prirodnim katastrofama. Sad ako bi mi previse zaljuljali mogli bi svi nestati. A sad Å”to mi ljuljamo i stvaramo neravnotežu mislim da nije fer optuziti Boga kao onoga koji kaznjava, sami sebe kaznjavamo takvim naĆØinom života. Ako živimo u skladu sa prirodom i ako koristimo za dobro znanja koja nam Bog daje a do kojih dolaze ljudi koje nazivamo znanstvenici onda ce mo moƦi naƦi rjesenje za sve probleme jer Bog nikome nije dao križ koji ne može nositi Wink
Luka7

PostanoPostano: čet 27 ruj 2007, 15:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ivoo, evo, ja Ʀu samo pojasnit Å”ta sam htio reƦ, citirajuƦi iz poslanice hebrejima (12:5-6):

Sine moj, ne omalovažavaj stege Gospodnje i ne kloni kad te on ukori. Jer koga Gospodin ljubi, onoga i stegom odgaja, Ŕiba sina koga voli.

, bi po tebi i ovo bilo starozavjetno?
ivoo

PostanoPostano: čet 27 ruj 2007, 20:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm, Luka i Isus kaže da nije doÅ”ao ukinuti nijednu kvacicu iz Starog Zavjeta, On ga je doÅ”ao ispuniti, kada sam govorio o konceptu onda sam priĆØao o shvaƦanju, onako kako ljudi shvaƦaju Boga, kao onoga koji samo pazi da mi napravimo neku greÅ”ku pa da nas onda kažnjava, to bi bilo starozavjetno shvaƦanje, vidiÅ” ti si spomenuo poruku Gospe iz Fatime i ja sam je usporedio sa porukom Boga ljudima u Sodomi i Gomori. Zato baÅ” i treba ovaj citat koji si dao u tom smislu shvatiti. VidiÅ” iz njega se baÅ” vidi da Bog ne kažnjava veƦ ljubi. Jer koga Gospodin ljubi, onoga i stegom odgaja, Å”iba sina koga voli. stoga je na nama da to tako i prihvatimo, veƦ sam napisao da nikome Bog ne daje križa koji ne može nositi. Sad jasno da nije svakome isti križ, svatko Ʀe misliti da je njegov križ najteži ali to je opet sebiĆØno razmiÅ”ljanje po meni. Da se razumijemo ja sam reagirao da ne bi otiÅ”li u krajnost da za svaku nepogodnost ili npr bolest od rodenja kazemo da je to Bozja kazna, ja bih rekao da je to kriz koji daje Gospodina da nas kuÅ”a to je ta stega pomoƦu koje nas Gospodin odgaja. Sine moj, ne omalovažavaj stege Gospodnje i ne kloni kad te on ukori. Nekad je to narusavanje one ravnoteze o kojoj sam priĆØao ali nekad i netko drugi naruÅ”i tu ravnotežu a nevini pate, ali Bog nas tako kuÅ”a, tako dolazi naÅ”a vjera na ispit. Mnogi Ʀe tada reƦi da Bog postoji ne bi dozvolio da se ovo dogada meni, jer poÅ”tujem sve Njegove zapovijedi, a oni koji se ogluÅ”uju o Njegove zapovijedi i žive kao da Boga nema, oni uživaju i niÅ”ta im ne nedostaje na svijetu. Pa gdje je tu pravda, kakav je to Bog????
andeli apokalipse

PostanoPostano: pon 01 lis 2007, 7:20
PostNaslov : Znakovi posljednjih vremena
Citiraj i odgovori

Å tite korporacije sterilizirajuƦi žene

William Engdahl

Dio ameriĆØkog plana ovladavanja svijetom je smanjenje svjetske populacije u zemljama bogatima resursima, ptiĆØja gripa od koje se obogatio Rumsfeld, i GMO, tvrdi W. Engdahl.

PULA - Sjedinjene Države veƦ viÅ”e od tri desetljeƦa provode sustavno smanjivanje svjetske populacije u zemljama bogatim prirodnim resursima - tajno su sterilizirali na desetke milijuna žena Å”irom svijeta kako bi zaÅ”titili interese ameriĆØkih korporacija, rekao je geopolitolog, novinar i ekonomist svjetskog glasa William Engdahl, autor bestselera StoljeƦe rata i Sjeme uniÅ”tenja, na tribini u Puli, piÅ”e Glas Istre.

Engdahl je govorio o planu "osvajanja" svijeta, odnosno o ljudima koji stoje iza genetski modificirane hrane, o panici koju je izazvala ptiĆØja gripa te ciljevima koje ona treba poluĆØiti.

Steriliziraju milijune žena

"GMO je ono Å”to Pentagon naziva dominacijom, kontrolom svega i svakoga uz pomoƦ vojske, ekonomije, zdravstva, a u ovom sluĆØaju protoka hrane. Od poĆØetka 70-ih godina službena je politika SAD-a sistematsko smanjivanje svjetske populacije, naroĆØito u zemljama bogatim prirodnim sirovinama. PoĆØelo je s Henryjem Kissingerom, potrĆØkom nekolicine bogatih ameriĆØkih obitelji, pogotovo Rockefellera. Pod programom masovne imunizacije sterilizirali su tajno na desetke milijuna žena Å”irom svijeta, putem UN-ovog fonda zaduženog za populacijske aktivnosti i Svjetske zdravstvene organizacije. Cilj je bio sterilizirati ĆØak ĆØetvrtinu svjetske populacije žena da bi zaÅ”titili interese ameriĆØkih korporacija i sprijeĆØili revolucije u tim siromaÅ”nim zemljama", rekao je Engdahl.

Istovremeno, dodao je, Fondacija Rockefeller poĆØela je financirati istraživanja kako smanjiti i kontrolirati populaciju izmjenom genetiĆØke strukture i tako je stvoren GMO, tvrdi Engdahl. Iako su neke primjene GM kukuruza uzrokovale malformacije na teladi, smrt krava, zagaĆ°ivanje zemlje, takva istraživanja nikada nisu dovrÅ”ena, jer bi ubrzo prestao stizati novac. "Želja je ameriĆØke administracije do 2006. godine kontrolirati izvore nafte i hrane, da citiram Kissingera: 'KontrolirajuƦi naftu - kontrolirat Ʀemo zemlje, kontrolirajuƦi hranu - kontrolirat Ʀemo ljude'. Oni se zapravo igraju boga, a hoƦe li im uspjeti - vidjet Ʀemo", rekao je Engdahl.

Rumsfeld se obogatio na ptiĆØjoj gripi

Predsjednik George W. Bush je u listopadu 2005. godine u Nacionalnom institutu za zdravstvo objavio strategiju plana u sluĆØaju pandemije gripe te od Kongresa zatražio milijardu dolara za lijek Tamiflu, koji je i putem WHO-a promoviran kao jedini raspoloživi lijek protiv ptiĆØje gripe. MeĆ°utim, ono Å”to nisu rekli, kaže Engdahl, je da je taj lijek beskoristan u sluĆØaju zaraze te da ga je izumila i patentirala kalifornijska tvrtka u kojoj je do poĆØetka 2001. godine, kao predsjednik odbora, sjedio danaÅ”nji ministar obrane SAD-a Donald Rumsfeld. Nakon naputka Pentagona o ptiĆØjoj gripi i investiranju u Tamiflu, Rumsfeld je kupio dionice u vrijednosti 18 milijuna dolara, postavÅ”i time jedan od najveƦih dioniĆØara te tvrtke. Stekao je ogromno bogatstvo, jer se cijena dionica udvostruĆØila upravo zahvaljujuƦi publicitetu koji je krenuo iz Pentagona.

Engdahl je ustvrdio da se strah od ptiĆØje gripe koristi za globalnu dominaciju u agro i peradarskom biznisu, Å”to se oĆØituje i u ĆØinjenici da su "potukli" perad po malim farmama jugoistoĆØne Azije i Europe, a da se istovremeno ne napadaju veliki proizvoĆ°aĆØi. No, upravo su ti giganti peradarske industrije, po Engdahlovim rijeĆØima, pravi izvori zaraze, novih bolesti i virusa poput H5N1, jer životinje žive u jezivim uvjetima, fiziĆØki izobliĆØene zbog kljukanja hormonima rasta, u smrdljivim i pretoplim prostorima, izložene opasnim kemikalijama, krvi i fekalnom zagaĆ°enju, u kojima se nerijetko i meĆ°usobno napadaju.

"Peradarsku industriju u svijetu danas kontrolira svega pet kompanija, ĆØetiri u Americi i jedna na Tajlandu, s kojom su se povezali i kreƦu u industrijalizaciju veƦeg dijela svjetske peradarske proizvodnje. Njihov je interes Å”irenje na tržiÅ”ta Azije i Europe te im je i ptiĆØja gripa stigla kao 'dar s neba' ili, bolje reƦi, iz pakla. I dok ornitolozi kažu da ptice selice migriraju iz sjeverne u južnu hemisferu i obrnuto, propagandna maÅ”inerija Å”iri paniĆØni strah od slobodnih divljih ptica koje dolaze s istoka na zapad zaraziti europsku perad. Vi u Hrvatskoj imate sreƦu Å”to joÅ” uvijek imate veliki broj malih gospodarstava s vlastitom proizvodnjom i upravo je to zajedniĆØki cilj - podržati domaƦu proizvodnju bez GMO-a. Oni se igraju bogova, ali mi mali ljudi imamo prednost na koju ĆØesto zaboravljamo, jer se borimo za prirodne zakonitosti i bog je na naÅ”oj strani", zakljuĆØio je Engdahl, piÅ”e Glas Istre.
andeli apokalipse

PostanoPostano: čet 18 lis 2007, 13:20
PostNaslov : Antikrist je progovorio iz Georga Busha
Citiraj i odgovori

Bush najavio 'treƦi svjetski rat'

AmeriĆØki predsjednik George W. Bush izjavio je kako bi meĆ°unarodni lideri trebali sprijeĆØiti Iran da se domogne nuklearnog oružja kako bi izbjegli 'treƦi svjetski rat'.

WASHINGTON ā€“ "Imamo jednog iranskog lidera koji je rekao kako želi uniÅ”titi Izrael", podsjetio je George W. Bush na konferenciji za novinare u Bijeloj kuƦi nakon upozorenja Rusije da se ne pristupa nikakvoj vojnoj akciji kojoj bi meta bio nuklearni program Teherana.

"Zato sam rekao svjetskim liderima: 'Ako želite izbjeƦi treƦi svjetski rat, morat Ʀete ih sprijeĆØiti da doĆ°u do neophodnih znanja za proizvodnju nuklearnog oružja'", izjavio je.

Net.hr 18.10.2007.Sada znamo tko je antikrist na zemlji.
suzana

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 18 lis 2007, 16:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a ĆØuj, moglo se to oĆØekivat od njega! tuzan
zar ne?

ODLUƈILA SAM SLIJEDITI KRISTA, NEƆU SE VRATIT NIKADA....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
M-o-S

PostanoPostano: čet 18 lis 2007, 18:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bush samo zna pametovat, kao i cijeli SAD... i voli se igrat "Boga".. a druge velike sile mu to omoguƦavaju. a mali ljudi niÅ”ta nemogu.

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Kristijan

PostanoPostano: ned 21 lis 2007, 18:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nažalost, Ameri imaju i viŔe nego dovoljno sredstava i ljudi da naprave dar-mar u svijetu... Sami sebi stvaraju neprijatelje i onda se brane. Sve se da rijeŔiti diplomacijom, to ja vjerujem, ali ponekad je prekasno za nju. A ovdje je glavni i jedini povod: nafta... I ljudska pohlepa...

"Pulsate et aperietur vobis!" (Mt 7,7)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
andeli apokalipse

PostanoPostano: uto 23 lis 2007, 23:23
PostNaslov : Pogledajte razvoj situacije nakon Busheve izjave
Citiraj i odgovori

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:US_and_USSR_nuclear_stockpiles.svg

Vijesti | 20.10.2007 | 11:00 UTC
11 000 iranskih raketa u jednoj minuti
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/svijet/20071020_28540.php?ar=
Iran može ispaliti 11 000 raketa na neprijateljske baze u prvoj minuti nakon bilo kakvog moguƦeg napada, izjavio je danas general Mahmoud Chaharbaghi, raketni zapovjednik Iranske revolucionarne garde, a prenijela je državna televizija. General Chaharbaghi je rekao da je Iran identificirao sve neprijateljske položaje i da je spreman odgovoriti za manje od jedne minute na bilo kakav napad.dw

http://english.pravda.ru/russia/kremlin/18-10-2007/99104-putin-0 Putin:ako amerika ispali projektile na nas mi odmah uzvraƦamo.
andeli apokalipse

PostanoPostano: uto 23 lis 2007, 23:27
PostNaslov : Sada hipotetski pogledajmo kako bi to zavrÅ”ilo
Citiraj i odgovori

http://www.youtube.com/watch?v=K1blRT2hi10 TreƦi svjetski rat
ƈokolada
iskljuĆØen

PostanoPostano: čet 25 lis 2007, 5:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

apokaliptiĆØar napisa:
Sada znamo tko je antikrist na zemlji.

Ti to "znaÅ”" i misliÅ”.Ja ne, ni drugi na ovom forumu.Jedan Ʀe antikrist doƦi na zemlju.Ako to nije bio Hitler,Staljin,Sadam i ostali onda mi je smijurija prve klase kad kažeÅ” da je to Bush. Laughing Mislim, da je Bush sejtn sumnjam da bi primio u svoju kuƦu bijelu papu Ivana Pavla, papu Benedikta i sada Dalaj lamu.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 30 lis 2007, 21:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Možda bi ovaj post bio prikladniji na temi Znakovi vremena.... al moram priznati da me danas pogodilo kada sam proĆØitao da su u Karlovcu uĆØenici koji pohaĆ°aju satove etike (ne vjeronauka) nasilno skinuli križ u uĆØionici...
Gdje su sada svi oni koji napadaju katoliĆØku crkvu... zaÅ”to se ne zapitaju:
Pa Å”to uĆØe tu djecu na satovima etike? Jel možda nesnoÅ”ljivosti?

ƈini mi se da Ʀe se ove stvari sve ĆØeÅ”Ć¦e dogaĆ°ati, i sve nasilnije....

andeli apokalipse

PostanoPostano: ned 22 vel 2009, 22:16
PostNaslov : Obnova solomonovog hrama i dolazak IIIantikrista
Citiraj i odgovori

http://www.haaretz.com/hasen/spages/1065925.html http://ru.netanyahu.org.il/ Cionisti tvrde da se na mjestu danaÅ”njeg Mesdžidu-l-Aksaa nekada nalazio tzv. Solomonov hram. Država Izrael je, prema njihovim shvatanjima, nezamisliva bez tog hrama. Zato je potrebno pronaƦi bilo kakav dokaz da se hram tu, nekada, doista i nalazio kako bi se dobio ā€œlegitimitetā€ za njegovu ponovnu izgradnju. Naravno, prije toga treba sruÅ”iti Mesdžidu-l-Aksa i zaposjesti njegov harem ili barem njegov veƦi dio. Od poĆØetka okupacije cionistiĆØi režim u kontinuitetu radi na ā€œpronalaženjuā€ tih dokaza i iz tih pobuda iskopane su brojne buÅ”otine i tuneli ispod džamije El-Aksa i njenog prostranog harema. Sve to se radi po nalogu izraelske okupatorske vlade i naoĆØigled cijeloga svijeta.

O prljavim cionistiĆØkim namjerama u vezi sa džamijom El-Aksa govore i fotografije koje cionisti koriste u svojim propagandnim programima za pridobijanje meĆ°unarodne naklonosti i pripremanja svjetskog mnijenja. Na jednoj od tih fotografijii vidi se slika danaÅ”njeg harema džamije Mesdžidu-l-Aksa u Jerusalemu koji je opasan zidom i u ĆØijoj sredini se nalazi Kubbei-sahra (Kupola na stjeni). Prema monstrouznom cionistiĆØkom planu Mesdžidu-l-Aksa treba sruÅ”iti i na tom mjestu podiƦi tzv. Solomonov hram. Cionisti veƦ imaju maketu tog (nepostojeƦeg) hrama i oni to predstavljaju u svojim nastupima.

U posljednjih pet godina cionisti su pojaĆØali napore u vezi s ruÅ”enjem džamije El-Aksa. Fonadacija ā€œEl-Aksaā€ na svom veb-sajtu objavila je detaljne podatke o aktivnostima cinistiĆØkog režima u posljednjih nekoliko godina u vezi s potkopavanjem džamije El-Aksa. Cilj tih aktivnosti jeruÅ”enje džamije El-Aksa, ĆØime bi se stvorile pretpostavke za izgradnju jevrejskog hrama. Navest Ʀemo samo neke informacije, a detalji se mogu pogledati na spomenutom sajtu: http://www.solomonstemple.com/page1.html Netanjahu je izabrao svoju Cipi Livni za zamjenicu,kada proĆØitate ovu vijest i usporedite je sa proroĆØanstvima iz biblije o poslednjim danima,dolasku antikrista iz mora politike,ali joÅ” viÅ”e Ʀe vas Å”okrati proroĆØanstvo o obnovi solomonovog hrama,koja ce uskoro postati realnost a to znaĆØi da smo sve bliži apokalipsi,tko je antikrist tek trebamo otkriti.

Zadnja promjena: andeli apokalipse; sri 08 tra 2009, 21:27; ukupno mijenjano 1 put.
Mara

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 23 vel 2009, 8:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

svaŔta!

Ljubi i ĆØini Å”to hoƦeÅ”
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 23 vel 2009, 10:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i ja kažem jako sretan

....ipak to ne mogu sruŔit bez velikog rata......

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.