HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 22 ruj 2017, 18:43. Pogledaj neodgovorene postove
Znakovi posljednjih vremena
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Pitanje : Mislite li da su oko nas znakovi posljednjih vremena?

Da 
62%
 62%  [ 18 ]
Ne 
13%
 13%  [ 4 ]
Ne razmišljam o tome / nemam pojma 
24%
 24%  [ 7 ]

Ukupno glasova : 29

Autor Poruka
Natty

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 04 lip 2006, 18:41
PostNaslov : Znakovi posljednjih vremena
Citiraj i odgovori

Ma ustvari potakla me vijest koju, začuđujuće, ovdje nitko nije prokomentirao, a mene je sablaznila.

Osnivanje pedofilske stranke u Nizozemskoj. Ma ja stvarno nisam mogla disati, zgrčila sam se kad sam čula. Pa to je strava. Da li je to moguće? I nažalost jest. I pitam se sad što je budućnost? Uskoro će i pedofili biti samo drugačije seksualno opredijeljeni kao i homoseksualci? Gdje je kraj? Ja kao da ga pomalo vidim samo u kraju svega...

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Živac

Spol: muško
PostanoPostano: ned 04 lip 2006, 21:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kakvi znakovi vremena?

Ja uopće nisam iznenađen, dapače, očekivao sam to. Kad su homoseksualci normalni, zašto ne bi bilo i to.
Čak ovu vijest i ne smatram tako groznom. Pedifili jesu strašni, ali to su i homoseksualci. Sada će ljudi možda lakše skužiti da među njima nema bitne razlike. Mislim da se ipak ne moramo bojati normaliziranja pedofila, ipak je ogromna većina ljudi protiv toga. A oni koji su za su skrenuli i onako.

Tražite najprije Božje kraljevstvo i pravdu njegovu, a sve drugo će vam se nadodati.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
Mara

PostanoPostano: pon 05 lip 2006, 6:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne mogu prihvatiti da pedofilija nije nešto jezivo, jer to je uvijek zlostavljanje djeteta za cijeli život. Samo izuzetno takvo dijete u odrasloj dobi uspije složiti svoj život i živjeti ga normalno. Imali smo curicu koja je to prošla s time što nije doživjela spolni odnos, ali je bila vrlo traumatizirana pri pojavi starijeg muškarca u blizini i nakon6-7 godina. Dakle izjednačavati odnos odnos prema djetetu sa odnosom dvije odrasle osobe, barem u moralnom smislu, nikako ne može biti niti slično.

Ljubi i čini što hoćeš
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Coje

PostanoPostano: pon 05 lip 2006, 6:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sve spolne nastranosti su jezive - i sve su protuprirode - da i ne govorim o Božanskom zakonu. Ipak, mogu zajedno sa Živcem konstatriati da nisam začuđen. Već sam pref koju godinu svojim srednjoškolcima objašnjavao kako će se upravo to dogoditi, jer stvari jednostavno idu tim redom. Htijenje uživanja seksualnih sloboda ići će do svojih krajnjih perverznih granica ili pak dotle kad će ovdje živjeti dovoljno Kineza, Arapa i Indijaca da ćemo mi činiti manjinu - pa će njihov moralni zakon donijeti prevagu nad izopačenim europljanima. Cool

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Natty

PostanoPostano: pon 05 lip 2006, 7:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Živac napisa:
Kakvi znakovi vremena?

Pa znakovi posljednjih vremena...

Otvorila sam temu koja ne bi trebala govoriti samo o toj činjenici već o svemu što vama nalikuje možda na početak kraja...

Mara

PostanoPostano: pon 05 lip 2006, 8:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Posljednja vremena traju od Isusovog zemaljskog života, dakle 2000 godina. Mnoga su vremena izgledala jezivo, samo nama iz neke vremenske udaljenosti to tako ne djeluje. Sjetimo se samo vremena pojave prosjačkih redova - situacija u Crkvi je bila kojekakva, od moralne izopačenosti i materijalne raskoši do niza heretičkih pokreta. Crkva je preživjela, "umila se" i idemo dalje. Ili vremena papa i protupapa da se na momente nije ni znalo koji je pravi...
Rekao bi Kohelet: "Pod suncem ništa novo..."

Ljubi i čini što hoćeš
sike

PostanoPostano: pon 05 lip 2006, 21:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sve ovo stoji što si rekla ali nikad za cijelo čovječanstvo toliko opasnosti da nestane kao sada, i to ponajviše od - čovjeka. 1-2 nuklearne bombe i nema nas više,pa koliko je priroda pobjesnila..Uz to, čovjeku je svijet na dlanu više nego ikad. To je ono loše, a treba pod znakove vremena vidjet i ono lijepo a to je da Bog jako puno progovara u ovom vremenu preko svojih svjedoka, a pogledajmo i Gospina ukazanja (tko ne vjeruje u Međugorje,nek vidi da su ostala priznata ukazanja uglavnom dio ovog vremena).
Nisam paničar koji u svemu vidi smak svijeta ali da se sve nekako brže odvija i traži od nas potpuno opredjeljenje svojim životom:ili za Boga ili za onog drugog..

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sneni
isključen

PostanoPostano: uto 06 lip 2006, 6:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:

To je ono loše, a treba pod znakove vremena vidjet i ono lijepo a to je da Bog jako puno progovara u ovom vremenu preko svojih svjedoka, a pogledajmo i Gospina ukazanja (tko ne vjeruje u Međugorje,nek vidi da su ostala priznata ukazanja uglavnom dio ovog vremena).
Nisam paničar koji u svemu vidi smak svijeta ali da se sve nekako brže odvija i traži od nas potpuno opredjeljenje svojim životom:ili za Boga ili za onog drugog..

Za mene su puno veći znakovi dobrote Božje Ivan Pavao II. Benedikt XVI. Majka terezija brat Roger nego sva ta silna ukazanja osim ako ih shvatimo kao izrugivanje Boga i Marije (ovih dana sam bio u Gradini - užas! a tek poruke Marijine iz nekakvog mjesta ne znam jel u Istri ili Cresu ili Lošinju. Kad bi me netko uvjerio da su ono doista Marijine poruke napustio bih Katoličku Crkvu!

Što da uzvratim Gospodinu za sve što mi je učinio?
Čašu spasenja uzet ću i Ime Gospodnje prizvat ću.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 06 lip 2006, 11:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se,na te ljude sam doista i ja pomislio kao znakove vremena i svojevrsna čuda u ovakvom svijetu i ljudskom društvu
A za te poruke komentar nije potreban,nek svatko vjeruje u što hoće

Natty

PostanoPostano: uto 06 lip 2006, 11:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sneni napisa:
Za mene su puno veći znakovi dobrote Božje Ivan Pavao II. Benedikt XVI. Majka terezija brat Roger nego sva ta silna ukazanja osim ako ih shvatimo kao izrugivanje Boga i Marije (ovih dana sam bio u Gradini - užas! a tek poruke Marijine iz nekakvog mjesta ne znam jel u Istri ili Cresu ili Lošinju. Kad bi me netko uvjerio da su ono doista Marijine poruke napustio bih Katoličku Crkvu!

Pa mislim da je Sike i mislio upravo na te svjedoke koji su doista pravi znakovi Božje ljubavi.

Što se tiče tih poruka za koja ja nemam pojma,a vjerujem da i mnogi, ljudi su oduvijek svašta pričali pa tako i s tim lupetaju svašta. Ako mogu onako sočno od čega mi se želudac stisne opsovati sve svetinje poznate i nepoznate kako onda ne bi mogli i izmišljati nešto ovoga tipa. Mislim da zbog toga i postoje ukazanja koja mogu biti vjerodostojna i ona koja to nisu ni u kom slučaju.

No, o tome ionako i nije riječ. Istina je da je uvijek bilo zla u većoj ili manjoj mjeri, ali nekako mislim da nikada do sada nije bilo manje suosjećanja kao što je to danas među malim ljudima. Mislim da je ovo najnovije doba - informatizacije, golotinje, seksa, izopačenosti raznih oblika, pobačaja, eutanazije i da ne nabrajam sada sve, ipak prednjači u zamjeni zla za dobro, ropstva za slobodu. I sve to prolazi. U našim ušima i našim očima.

Slažem se sa Siketom, moramo opredijeliti se za zlo ili za dobro. A kako to prepoznati kada granica i nije baš jasna našoj savjesti. Vjerujem da to možemo kroz molitvu i promišljanje. Zvuči već pomalo stereotipno, ali doista je tako...

Npr. baš sinoć sam malo pratila cnn i oni su napravili jednosatnu emisiju o pravima homoseksualaca u Iraku. I opet isfuravaju neku igru u kojoj ameri daju slobodu i demokraciju sa kakvom cijenom? Tko uopće vodi računa koliko je iračana poginulo. Koliko bombi eksplodiralo? Tko je na koga pucao? Ne, sada ćemo pričati o pravima homoseksualaca i prebaciti krivicu u očima svijeta opet na islam, na fundamentaliste. U svakom pogledu ajmo skrenuti pažnju sa činjenica...

sike

PostanoPostano: uto 06 lip 2006, 12:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Natty napisa:
Istina je da je uvijek bilo zla u većoj ili manjoj mjeri, ali nekako mislim da nikada do sada nije bilo manje suosjećanja kao što je to danas među malim ljudima. Mislim da je ovo najnovije doba - informatizacije, golotinje, seksa, izopačenosti raznih oblika, pobačaja, eutanazije i da ne nabrajam sada sve, ipak prednjači u zamjeni zla za dobro, ropstva za slobodu. I sve to prolazi. U našim ušima i našim očima.

Bog ne traži od zadnjih ateista da prepoznaju te znakove vremena ali itekako očekuje od nas vjernika da ih prepoznamo i nešto učinimo.
I nitko,ama baš nitko nema pravo sklopit oči nad time što se događa i reći da ništa ne može učiniti.
Svaka čast molitvi ali ako molitva ne vodi u djelovanje,k cilju da svih ovih stvari koje je Natty navela,onda se skrivamo iza sebe i vrtimo stalno u krug
Pomaknimo se ljudi s mrtve točke,gdje se god okrenuli imamo prilike za nešto učiniti,a na našoj je savjesti hoćemo li ili ne.
Vrijeme je..Ako ga sad ne iskoristimo,gotovo..

Chico

PostanoPostano: sri 07 lip 2006, 8:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da komentiram malo o ovoj stranci,tu bi se trebalo gledati gdje je ona osnovana pa nam ništa neće biti čudno
nizozemska dopušta sve i svašta pa tako i ovo,ne vjerujem da bi negdje drugdje dopustili tako nešto

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Žan
mod team leader

PostanoPostano: uto 14 stu 2006, 20:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Itekako su ovo posljednja vremena... Još prije 20. stoljeća, piše u Hebrejima "No sada se pojavio (Krist), jednom na svršetku vjekova, da grijeh dokine žrtvom svojom." (Heb 9, 26)

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
andeli apokalipse

Spol: neodređen
PostanoPostano: pon 23 srp 2007, 8:04
PostNaslov : Antikrist
Citiraj i odgovori

http://www.bushisantichrist.com/ http://www.chinadaily.com.cn/english/doc/2005-01/22/content_411357.htm http://www.youtube.com/watch?v=82L3qU33CwY Antikrist je medu nama crne duse kao tama vjerom u Boga spasite se od njegove satanske politike koja sije rat i mržnju po svijetu.
davorseljan

PostanoPostano: pon 23 srp 2007, 8:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da slažem se da je među nama.
I dobro je da je tako.

U radu je spas.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 23 srp 2007, 11:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

gledao sam takođe video od prije 20 godina...
Baseball utakmica , oni zumiraju busha a on kopa nos jako sretan jako sretan

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
braslav

PostanoPostano: pon 23 srp 2007, 11:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Je li antikrist jedan ili je to ko neka titula koju mogu dijeliti mnogi ljudi?
andeli apokalipse

PostanoPostano: uto 24 srp 2007, 14:12
PostNaslov : Antikrist je nečisti duh
Citiraj i odgovori

Antikrist je nečisti duh koji ulazi u tijelo čovjeka koji mu se za to čini prikaladan a u Busha je ušao andeo mraka Lucifer.Zašto je izabrao baš njega prvo zato jer je skraćen u shvačanju politike,materijalist,hedonist i mason koji ga poštuje izvršavajući samo njegovu volju.Bush voli novac,naftu i rat a svaki rat je vragu brat dok Bush ubire krade tudu naftu lucifer ubire duše ljudi koji ratuju.Jedan i Drugi su savršeno spojeni da koriste ono što im politika i svijet pružaju.
Čokolada
isključen

PostanoPostano: sri 25 srp 2007, 6:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja mislim da si ti sinko pre paranoičan i previše gledaš filmove,što se vidi iz tvog nicka i tvojih postova.Pazi da ne sudiš,da ne budeš osuđen.Isus je rekao oprosti nam grijehe naše kako i mi opraštamo dužnicima.Ljudi to izgovore a većina ne razmišlja o tome.Gledaj svoje grijehe,ja svoje,neka drugi isto gledaju SAMO svoje grijehe,a pustimo Bogu neka sudi svakom čovjeku kad on umre.Mi nismo suci,trebamo volit sve ljude i u svakom vidit samo dobro.Prema sebi treba biti kritičan a ne prema drugima u smislu koliko i što griješimo.A sad je li Bush antikrist,sumnjam.Pa i susreo se s papom Benediktom ako se sjećate. Smile
klara

PostanoPostano: sri 25 srp 2007, 10:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da smo bili na ovom forumu četrdesetih godina prošlog stoljeća,
onda bi anđeli apokalipse vjerojatno sve to pisali za hitlera ili musolinija ...

hehe, apropo buša (i kad već Čokolada spominje Papu) ...
jedna legendarna slika:

učiniti dobro, a zatim otići bez buke ...
braslav

PostanoPostano: sri 25 srp 2007, 10:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Čokolada napisa:
Ja mislim da si ti sinko pre paranoičan i previše gledaš filmove,što se vidi iz tvog nicka i tvojih postova.Pazi da ne sudiš,da ne budeš osuđen.Isus je rekao oprosti nam grijehe naše kako i mi opraštamo dužnicima.Ljudi to izgovore a većina ne razmišlja o tome.Gledaj svoje grijehe,ja svoje,neka drugi isto gledaju SAMO svoje grijehe,a pustimo Bogu neka sudi svakom čovjeku kad on umre.Mi nismo suci,trebamo volit sve ljude i u svakom vidit samo dobro.Prema sebi treba biti kritičan a ne prema drugima u smislu koliko i što griješimo.A sad je li Bush antikrist,sumnjam.Pa i susreo se s papom Benediktom ako se sjećate. Smile

Zato sam i pitao je li antikrist jedna osoba ili neka titula jer koliko znam Hitler, Staljin i co. zasluzuju tu titulu daleko vise nego jedan misaono ostecen americki predsjenik.
Natty

PostanoPostano: sri 25 srp 2007, 11:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hm, ja sam pomalo sklona misliti kako se Busheva diktatura opasno približava i Hitleru i Staljinu.

A slika je mrak Klara veseo

andeli apokalipse

PostanoPostano: sri 01 kol 2007, 1:08
PostNaslov : Antikrist je medu nama crne duše kao tama
Citiraj i odgovori

Antikrist je medu nama crne duše kao tama

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.pogled.org/03pog03/newage.htm Ona (Zvijer) postiže da se svima - malima i velikima, bogatima i ubogima, slobodnjacima i robovima - udari žig na desnicu ili na čelo, i da nitko ne mogne kupovati ili prodavati osim onog koji nosi žig s imenom Zvijeri ili s brojem imena njezina. (Otkrivenje13:16,17). http://www.verichipcorp.com/

Knjiga Otkrivenja je posljednja knjiga Novog Zavjeta i svojim simboličkim jezikom donosi proročku poruku za naša vremena. Najavljen je konačni sukob dobra i zla, kako u duhovnoj, tako i stvarnoj, vidljivoj sferi našeg života, čemu će prethoditi nemiri, ratovi, ali i "žig Zvijeri"! Najavljuje se Antikrist kao posljednji svjetski diktator koji bi trebao zavladati ujedinjenim svijetom. Iz nekih Biblijskih stihova može se vidjeti da bi u prvom dijelu svoje vladavine Antikrist trebao donijeti mir u svijetu. Zbog toga će ga ljudi masovno prihvaćati i dati mu povjerenje. No u drugom djelu, pokazao bi svoje pravo lice. Između svih gadosti koje će činiti, biti će i to da će prisiljavati ljude, da prime famozni žig bez koga nitko neće moći ni kupovati ni prodavati. Tko odbije primiti žig bit će pogubljen. Biblija govori da će oni koji prime taj žig biti osuđeni na ognjeno jezero (slika Pakla) u kojem će biti mučeni čitavu vječnost.
andeli apokalipse

PostanoPostano: pet 24 kol 2007, 11:03
PostNaslov : Kastracija pedofila u Francuskoj
Citiraj i odgovori

http://www.jutarnji.hr/svijet/clanak/art-2007,8,22,Sarkozy_kritike,87098.jl Odmah nakon otpuštanja iz zatvora treba izvršiti kastraciju pedofila da budu bezopasni za okolinu i našu djecu koja imaju pravu na sigurno djetinstvo ako Francuska može zaštiti svoju djecu od ovih manijaka onda to mora pružiti i mala Hrvatska koja ima više mogućnosti da sprovede ovaj plan.Ako želimo biti dio europe moramo pratiti europske trendove i provoditi zakone koji će nam omogučiti sigurnu budućnost za nas i našu djecu.Vuk dlaku mjenja ali ćud nikada.
andeli apokalipse

PostanoPostano: pet 24 kol 2007, 11:06
PostNaslov : Sumrak Nizozemske (Dolazi kraj liberalizmu i legalizmu)
Citiraj i odgovori

http://www.jutarnji.hr/magazin/clanak/art-2007,8,18,sumrak_Amsterdama,86498.jl Pobjedom demokršćana na izborima u nizozemskoj ljudi su jasno rekli ne lakim drogama,prostituciji i drugim napastima koje je donjela liberalna politika u tu europsku zemlju.Nizozemska će konačno postati ono što je nekada bila zemlja kulture a ne centar za narkomane i prostitutke.Europske nacije se polako bude i vide da u liberalizmau nema budućnosti za njih i njihovu djecu koja trebaju imati zdravu budućnost a ne da gledaju po parkovima narkomane i po izlozima prostitutke.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.