HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 17 kol 2019, 21:27. Pogledaj neodgovorene postove
Egzorcizam, uroci, utjecaj sotone
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Mara

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 21 pro 2006, 14:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se Natty

Ljubi i ĆØini Å”to hoƦeÅ”
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pon 15 sij 2007, 11:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Novi napad sotonista na rijeĆØko groblje..

http://www.net.hr/crnakronika/page/2007/01/14/0048006.html

Kako se osim molitvom boriti protiv takvih?

katastrofa Å”to kaže upraviteljica groblja da se neƦe uvoditi zaÅ”titari veƦ da s eoĆØekuje od ljudi da budu pristojni!Evo joj pristojnost!Vjerojatno ona neƦe Å”tetu platiti..

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
klara

PostanoPostano: ned 28 sij 2007, 13:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

svjedoĆØanstvo koje vrijedi proĆØitati ... Exclamation Wink

"Opasnosti sotonizma"- svjedoĆØanstvo Angele

Udruga mladih ā€žIsus je putā€œ pod vodstvom s. Darije Bota priredila je u ĆØetvrtak 25. sijeĆØnja u atriju III. splitske gimnazije tribinu za mladež na temu ā€žOpasnosti sotonizmaā€œ. O temi je govorila djevojka iz Italije Angela, ĆØlanica udruge ā€žNovi horizontiā€œ koja je iznijela svoje iskustvo obraƦenja, buduƦi da je i sama bila u sotonistiĆØkoj sekti i pripremala se za sotonistiĆØku ā€žsveƦenicuā€œ.

NeobiĆØno je svjedoĆØanstvo tridesetosmogodiÅ”nje Talijanke, izvuĆØene iz pakla droge, prostitucije, sotonizma, bilo dirljivo. Nakon roĆ°enja majka ju je ostavila u talijanskom Zavodu za nezbrinutu djecu. Kao Å”estogodiÅ”nja djevojĆØica biva posvojena, a nakon nekoga vremena saznaje da je Zavod suĆ°en za nasilje. Otkriva da je i ona bila žrtva razliĆØitih oblika nasilja koja su joj veƦ postala normalna. Za sve je bila težak sluĆØaj. Bježala je iz Å”kole. S osamnaest godina, kao punoljetna, napustila je kuƦu (posvojitelje, staratelje). PoĆØela je raditi. Mnogo je zaraĆ°ivala i novac joj je postao bogom. Sve Å”to je spadalo na osjeƦajni dio života bilo je obuĆØeno u katastrofu. Tijelo je koristila da bi odbacivala druge. Imala je viÅ”e zaruĆØnika i ĆØesto ih je mijenjala. No, susret s jednim izvrsnim momkom suoĆØio ju je s istinom. ā€žImao je samo jednu manu - bio je uvjereni katolikā€œ, kazala je Angela. Nije razumjela njegovu vjeru niti je htjela ĆØuti za sakrament braka, ali je na njegov nagovor pristala na mjeÅ”ovitu ženidbu. MeĆ°utim, on je teÅ”ko obolio i zbog transfuzije krvi dobio je AIDS. ƈetiri dana prije vjenĆØanja, Luka je umro. Bol ju je slomila i na sprovodu je objavila rat Bogu: ā€žAko postojiÅ”, uĆØinit Ʀu sve da te uniÅ”tim. Ako te nema, svima Ʀu razglasiti da ne postojiÅ”ā€œ, obeƦala je.

PoĆØela se baviti raznim filozofijama, psihoanalizom, hipnozom. I jednoga dana, a da ni sama ne zna kako, sudjelovala je na prvoj crnoj misi. Proživjela je dvije godine stranputice smrti - u sotonistiĆØkoj sekti. Sve je uniÅ”tavala, odluke nije mogla viÅ”e sama donositi, a njezine oĆØi su samo vidjele smrt. Dospjela je na sam vrh staža u karijeri sotonistiĆØke sekte kojoj je pripadala, joÅ” je samo morala, da bi postala sveƦenica, nekoga ubiti. NareĆ°eno joj je da ubije Klaru, utemeljiteljicu zajednice ā€žNovi horizontiā€œ koja se brinula za samohrane majke, narkomaneā€¦ ā€œNikada nisam to uĆØinila ali sam znala da moguā€œ, svjedoĆØi Angela, i tako se uputila izvrÅ”iti zadatak. Dana 27. sijeĆØnja 1997. pozvonila je na vrata zajednice, a Klara joj je otvorila vrata i potaknuta Duhom Svetim rekla: ā€žKonaĆØno si doÅ”la kuƦi, kƦeriā€œ i zagrlila je spasonosnim zagrljajem.

ā€žTada sam upoznala ljubav, osjetila zagrljaj majke koju nikad nisam imala, doživjela zagrljaj prijateljice i sestre, zagrljaj Bogaā€œ, rekla je Angela. Klari je ispripovjedila sve Å”to je planirala nakon ĆØega su obje bile u opasnosti. Uz pomoƦ Svete Stolice i tadaÅ”njega kardinala Josepha Ratzingera, koji je bio odgovoran za takve sluĆØajeve i koji joj je bio kao otac kroz te tri godine, zapoĆØeo je njezin put obraƦenja. Dugo su vrÅ”eni egzorcizmi nad njom, koji su katkada trajali ĆØak od osam do deset sati, niĆØega se ne bi sjeƦala kad bi to zavrÅ”ilo, samo bi se naÅ”la polomljena i u ranama. Veli da ju je Sotona poslije najĆØeÅ”Ć¦e uznemiravao u snovima. Bojala se zaspati. Na posebne dane (BožiƦ, Novu godinu, Tri kralja) i danas zna osjeƦati osobite poteÅ”koƦe u tijelu. Slobodu je naÅ”la u posluÅ”nosti. Svjesna je bila da svaki njezin izlazak iz zajednice može znaĆØiti smrt, no osjeƦala je snažnu želju za svjedoĆØenjem. Tako su je za vrijeme jednoga njezinog izlaska opkolili sotonisti, ali su pobjegli kada se prekrižila i poĆØela moliti ā€žZdravo Marijoā€œ jer, veli: ā€žznali su da nemaju viÅ”e moju duÅ”uā€œ.

Susret s djevojkom koja je rodila u zatvoru i kojoj su oduzeli sina i s djevojkom koja je abortirala, ponukao ju je da potraži svoju bioloÅ”ku majku koja joj je ipak podarila život, sada tako vrijedan. Doznala je gdje živi i nakon nekoliko telefonskih razgovora dogovorila je susret s njom. Sudac joj je rekao da joj je otac umro prije dvije godine. Nakon dvosatnoga razgovora majka joj reĆØe: ā€žTi za mene nikada nisi postojala, ne postojiÅ” ni sada. Odlazi iz mojega života.ā€œ

Shrvana se vratila Klari u Rim i tražila nove odgovore od Isusa. Klara ju je poslala u MeĆ°ugorje gdje je nakon dosta borbi i mukotrpnoga rada otvorila kuƦu za ā€žizgubljeneā€œ sluĆØajeve. U njoj danas mladiƦi i djevojke žive od providnosti, svakodnevnoga rada i molitve, i vrÅ”enja volje Božje i po prvi put u životu doživljuju BožiƦ i Uskrs. ā€žNisam vidjela Gospu, ali ĆØuda vidim svakodnevno kada se mladi dolaze pokloniti svome Bogu u Presvetom Otajstvuā€œ, posvjedoĆØila je Angela.

Prije tri godine u Italiji je bilo 882 registrirane sekte ĆØiji su ĆØlanovi vrlo utjecajni ljudi, a njihovi su sveƦenici u 90% sluĆØajeva ekskomunicirani katoliĆØki sveƦenici ili oni koji su svojevoljno napustili sveƦenstvo.

Prva zajednica ā€žNovi horizontiā€œ otvorena je u ožujku 1994. u predgraĆ°u Rima. Od prve kuƦe sa skromnim i neprikladnim uvjetima, pa do sada narasli su novi centri za prihvat, uliĆØne ekipe, centri za dijalog, misije u zemljama u razvoju, centri za ponovno ukljuĆØivanje u ra, socijalne udruge, centri za izobrazbu posveƦenih i sveƦenika, molitvene skupine, razna scenska djela i mjuzikli i druge druÅ”tvene inicijative informiranja i prevencije. Brojni su se ĆØlanovi udruge posvetili Bogu, a karizma je udruge - svjedoĆØi Angela - "silazak u pakao drugoga, u njegovu neljubav i dignuti ga, suuskrsnuti s njim".

uĆØiniti dobro, a zatim otiƦi bez buke ...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Natty

PostanoPostano: pon 29 sij 2007, 7:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

klara napisa:
Bol ju je slomila i na sprovodu je objavila rat Bogu: ā€žAko postojiÅ”, uĆØinit Ʀu sve da te uniÅ”tim. Ako te nema, svima Ʀu razglasiti da ne postojiÅ”ā€œ, obeƦala je.

E ovo mi je najjaĆØe. Kao da je Bog rekao: "Može, ali vrijedi i suprotno."

FantastiĆØno !

Hvala Klaro

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
sike

PostanoPostano: pon 29 sij 2007, 13:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Iskustvo AnĆ°ele mi je možda i najjaĆØe koje sam ĆØuo u cijelom životu, jer toliko obrata, odlazaka od Boga i ponovnog povratka..

NeŔto Ŕto treba iskopirati i imati uvijek kod sebe da možemo to dati u prave ruke osobe koja s epomalo gubi ili traži na pogreŔnim putevima

ƈuo sam uživo njeno svjedoĆØanstvo lani na susretu mladih u MeĆ°ugorju

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
banana

PostanoPostano: sri 07 vel 2007, 16:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ak se kome sluÅ”a ima stranica sa koje se može skinuti ono Å”to je priĆØala u MeĆ°ugorju -> http://www.stjost.si/~medzugorje/zgodba/0.htm

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Kristijan

PostanoPostano: sri 16 svi 2007, 20:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Opet ja upadam sa svojim mislima bez da prethodno proĆØitam Å”to ste sve govorili ovdje... Ne mogu, spava mi se veƦ... Ali ne mogu odoljeti a da ne napiÅ”em par rijeĆØi...

Ne znam... Ja u Boga vjerujem... Vjerujem da On zna Å”to je najbolje za mene... Ako mi mora pobiti cijelu familiju radi neĆØega Å”to je samo Njemu jasno (hiperboliziram, naravno), neka Mu... Biti Ʀu ljut na Njega stotinu i jednu godinu ali neƦu u njega prestati vjerovati... Barem se nadam Confused

Sotona ne može napasti ako ne naĆ°e labilnu osobu koja ni sama ne zna Å”to misli i želi... Iako ima straÅ”nih priĆØa o opsjednutosti i demonima, meni je sve nerealno nekako, ĆØudno... Jednog ĆØovjeka koji vjeruje u Boga i njegovu milost ne može samo tako napasti konkurencija i oteti ga! Može se sad stvoriti ispred mene sam Lucifer, ne bi mu se dao! Ne želim ga, gadi mi se, odvratan je... Valjda bi imao dovoljno snage zgrabiti krunicu sa zida prije nego umrem od Å”oka...

Ma smijeÅ”an sam sam sebi... Htio sam reƦi da moramo samo vjerovati u Boga i Bogu... TO je dovoljno protiv sotone, nikakvo polijevanje posveƦenom vodom ili bockanje glogovim kolcima...

"Pulsate et aperietur vobis!" (Mt 7,7)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Natty

PostanoPostano: uto 12 lip 2007, 18:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kristijan napisa:
.
Sotona ne može napasti ako ne naĆ°e labilnu osobu koja ni sama ne zna Å”to misli i želi... Iako ima straÅ”nih priĆØa o opsjednutosti i demonima, meni je sve nerealno nekako, ĆØudno... Jednog ĆØovjeka koji vjeruje u Boga i njegovu milost ne može samo tako napasti konkurencija i oteti ga! Može se sad stvoriti ispred mene sam Lucifer, ne bi mu se dao! Ne želim ga, gadi mi se, odvratan je... Valjda bi imao dovoljno snage zgrabiti krunicu sa zida prije nego umrem od Å”oka...

Kao Å”to si rekao lijepo da ne bi nikada prestao vjerovati u Njega, tako Mu vjeruj da i u duhovnoj dimenziji koja je nama jako slabo poznata Bog dopuÅ”ta neke stvari koje su nama nedokuĆØive i nerazumljive. ProĆØitaj životopis Padre Pia.

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 29 lip 2007, 14:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

doista, danas ne treba mnogo tražiti da bi se naÅ”le poruke sotonista i sl. danas se otvoreno priĆØa o tome (nekidan na 2 stranice u slobodnoj dalmaciji su pisali slavodobitno o masonima) Pogledajte reklame... danas se vodi borba simbolima... NaÅ”i krÅ”Ć¦anski simboli su izokrenuti Križ..., riba (kontracepcija aids) .... Tko ima oĆØi neka vidi!
Mara

PostanoPostano: pet 29 lip 2007, 14:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
Pogledajte reklame... danas se vodi borba simbolima... NaÅ”i krÅ”Ć¦anski simboli su izokrenuti Križ..., riba (kontracepcija aids) .... Tko ima oĆØi neka vidi!

Ne kužim baŔ sve Question Question Question

Ljubi i ĆØini Å”to hoƦeÅ”
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 29 lip 2007, 14:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

u nas križ - u njih izokrenuti
u nas riba- oni ju malo okrenuli i sad je to znak za kontracepciju
u nas Gospa- Madonna (pjevaĆØica) nju sotonisti zovi crnom gospom.
..... ima toga puno
braslav

PostanoPostano: pet 29 lip 2007, 21:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

samo sto izokrenuti kriz simbolizira Petra prvog Papu koji je na njemu zavrsio svoj zivot, ali sotonisti to neznaju, recimo nisu informirani, ali to je i normalno jer kako mozes biti informiran (pametan) i biti sotonist.

Neki dan sam gledao neki krimic u kojem je bila prikazana sotonisticka crna misa na kojoj su se ti akteri odricali laznog Boga Krista i Crkve njegove, ali im se u sred obreda pojavio vrag i da vidite kako su se svi prepali i shizili te te vapili za pomoci, (naravno taj vrag je bio preobucen covijek sa nekom telecom glavom na sebi koji je ubio jednoga od njih zbog financijskog dobitka), ali je dobro isplanirao polio s benzinom krug oko njih te ga zapalio na vrijeme kada im se otkrio.

U svakom slucaju ja smatram da su sotonisti zapravo ateisti kojima je dosadno, da oni vjeruju u postojanje bilo Boga bilo vraga ne bi bili sotonisti.
Natty

PostanoPostano: uto 03 srp 2007, 7:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

braslav napisa:

Neki dan sam gledao neki krimic u kojem je bila prikazana sotonisticka crna misa na kojoj su se ti akteri odricali laznog Boga Krista i Crkve njegove, ali im se u sred obreda pojavio vrag i da vidite kako su se svi prepali i shizili te te vapili za pomoci, (naravno taj vrag je bio preobucen covijek sa nekom telecom glavom na sebi koji je ubio jednoga od njih zbog financijskog dobitka), ali je dobro isplanirao polio s benzinom krug oko njih te ga zapalio na vrijeme kada im se otkrio.

U svakom slucaju ja smatram da su sotonisti zapravo ateisti kojima je dosadno, da oni vjeruju u postojanje bilo Boga bilo vraga ne bi bili sotonisti.

Nažalost bilo bi dobro da jesu. Neki od njih doista i jesu, no i oni ipak ĆØine zlo, a neki dobro znaju kome služe, jednostavno pripadaju onima koji su se poklonili kako bi im vrag dao kraljevstva zemlje pod noge. Naravno da je on lažac, ali ljudi ĆØine zlo, svjesno i dosljedno i služe vragu.

Takožer kada bi se vrag pokazao u svom pravom obliĆØju, ne bi imao službenika. Ovako ih ima mnogo. On je pravi vuk u janjeƦoj koži.

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.