HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 17 pro 2017, 15:46. Pogledaj neodgovorene postove
Liga prvaka
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Sanders

Spol: muško
PostanoPostano: sri 07 tra 2004, 12:09
PostNaslov : Liga prvaka
Citiraj i odgovori

Monaco je dobio ovu utakmicu po mom ocekivanju, pokazali su svoje pravo lice i pokazali Realu kako se igra...Inace Realova obrana ne lici na bas nesto...Chelsea je dobio uzvratnu takodjer zasluzeno, i mislim da su najrealniji parovi :
Monaco - Chelsea (konacan par)
Milan - Porto (vjerovatan par)
Lyon je izgubio naime doma od Marseilla, a Deportivo tesko da ce napravit senzaciju doma iako je sve moguce...
Dakle ajmo prognoze tko ove godine ima titulu Lige prvaka..
Ja kazem :
Monaco, u finalu ce dobit Porta 2 : 1, Prso ce zabit odlucujuci gol..

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: sri 07 tra 2004, 13:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja mislim Chelsea-Milan finale, a dobiva Chelsea(daj Boze, samo da Milan ne)s 2:1
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zole

PostanoPostano: sri 07 tra 2004, 22:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eto, Sike, ostvario ti se san... nece Milan u finale... al ne smeta mi to toliko koliko mi smeta sto nisu gol zabili. Pitate se zasto: e pa kladio sam se da ce obje momcadi zabit gol! grrrrr

Krivo mi je sto nije dalje oso i Lyon, pa nek budu u polufinalu sve autsajderi! hehe

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: sri 07 tra 2004, 22:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dakle senzacija se desila, htio sam napisat gore (osim ako ne zavrsi 4:0), a ono zavrsilo, ajme, bas mi je drago...Ova liga prvaka je bila bolja i atraktivnija jer nema 2 puta igranja po tablici, po meni, trebao bi se vratit kup prvaka, po jedan predstavnik iz svake drzave, al eto, nije ni ovo lose..

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
sike

PostanoPostano: čet 08 tra 2004, 12:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hee Zole,nista osobno,ali danas mi je nekako lijep dan,ne znam zasto..hehe
ma trebao je taj Milan pasti,da svi vide da nisu nepobjedivi:Mozda se sad i Serie A zakomplicira..
sad me bas zanima dal ce Ancelotii ostat na klupi i kakve igracke promjene slijede,jer ovakav potres tesko moze proci bez posljedica..
I dalje mislim da ce Chelsea osvojit Ligu,ali vise bih volio zbog Prse da to bude Monaco
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 08 tra 2004, 13:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja bih voljela da bude Monaco samo zbog Prse! A engleski nogomet bas ne volim osim pojedinaca pa mi Chelse ne pase u kombinaciji pobjednika! Al zao mi je Milana da je onako izgubio!

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
zole

PostanoPostano: čet 08 tra 2004, 19:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ako ancheloti dobije otkaz, nece mi bit za sto su ispali... hehe

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Gandalf

PostanoPostano: pet 16 tra 2004, 15:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma ljudi moji, sve sam mogao zamisliti, ali da ce ove godine i to ovakav Milan ispasti -nisam! Idea

Svarno su i pojedinacno i kolektivno daleko najjaca momcad (sta vrijedi Realu Beckham, kad su morali prodati Makelelea da ga kupe, i sad im fali 70 presjecenih lopti po utakmici.)No, Milan ima tako rec savrsenu ekipu u cjelini, od obrane, strasne sredine (ekipa kojoj na klupi sjede Rui Costa i Sergihno), do napada koji nije nist slabiji od Realovog. I onda ispadnu od Deportiva! Rolling Eyes

Sad cete rec da sam neki navijac Milana -nisam, ali ih fakat postujem i realno gledajuci, nije im se imao ko suprotstaviti. Drazi mi je Deportivo, ali znam da su ovi spusili samo na onu velicinu koja se zove BAHATOST! Twisted Evil Twisted Evil

Eto malo mojih razmisljanja, u iscekivanju polufinala. Pozdraw!

Znas sta...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Gandalf

PostanoPostano: pet 16 tra 2004, 15:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U biti bi mi bilo drago da Monaco osvoji, zbog Prse, a opet bih bio sretan da to bude Deportivo. Ma, svejedno mi je... Embarassed spava

Znas sta...
zole

PostanoPostano: pet 16 tra 2004, 23:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako mi je prvi favorit ispo (Milan), nek pobjedi Monaco zbog Prse, iako ce i on otici... al nek bar osvoji jedna veliki trofej (kao priprema za onaj reprezentativni u Portugalu)

(sad slijedi onaj dio: "i svi se grohotom namjese") Laughing Laughing Laughing

Gandalf

PostanoPostano: sub 17 tra 2004, 11:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nadam se da nece bit tako strasno, za smijat se grohotom....

Ma nek budemo drugi, ja zadovoljan! Cool

(a onda u Njemackoj, pred svojom publikom, bilo bi vrijeme i za prvo mjesto)

(Malo fantazije ne skodi)

Znas sta...
zole

PostanoPostano: sub 17 tra 2004, 23:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ili da se se nadjemo na sredini:

Osvoji prso ligu prvaka kao priprema za EU, a na EU ce biti prvi jer ce se pripremati za SP pred svojom publikom... Eto, vuk sit i koze cijele (i hr dva trofeja) hahah

Sanders

PostanoPostano: uto 20 tra 2004, 15:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

AJMO MONACO!!!!

zole

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 0:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eto dobili smo 3:1!!! hehe

Prso je dao fin gol! Bas mi je drago zbog njega. Nego, sta se dogadjalo u 2. poluvremenu??? Zaspo (!) sam pred kraj prvog poluvremena i probudio se na filmu!!! hahha

Sanders

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 8:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Crveni Zikos, vratio je bezobraznom Makeleleu, doduse opalio ga po glavi, dok je Makelele 10 min prije uvalio lakat Morientesu namjerno, a to sudac nije vidio, to je bilo oko 51. min..
Cisse unutra, Prso van, 58. min
Morientes - oko 78. min odlicno dodavanje Guily-a i lijep gol
Shabani Nonda ulazio kao zamjena za Guily-a i 30 sekundi posto je usao zabio gol - 87. min..
ALLEZ MONACO!!!

zole

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 12:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E hvala!!!

Opet je Prso prvi izletio! A prvo poluvrijeme se Morientes ni vidio nije... Prso je bio daleko bolji...

Al, sta ces... ionako odlazi...

sike

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 12:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danas tipujem na Porto protiv Deportiva.Mislim da bi njihova pobjeda bio super uvod kod Portugalaca u atmosferu pred Euro.Mozda bih trebao navijati za Deportivo jer ipak su oni izbacili Milana..
zole

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 12:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Iako mi je potpuo svejedno, navijat cu za Porto, jer nekako ne simpatiziram Deportivo... ne znam zasto, ali taj mi klub nikako nije prirasto srcu....

sike

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 12:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

haha Zole,mislim da sam gore naveo razlog..A i ocekivao sam takvo tvoje opredjeljenje!
zole

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 12:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne!!! Nije zbog toga... deportivo ne volim od puno ranije... Uostalom da je zbog Milana, onda bi navijao za njih. Pa ako osvoje Ligu onda bi reko da smo izgubili od najjacega...

Sanders

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 23:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

haha! ja sam odlucio biti suzdrzan sto se komentara tice, na kraju zavrsilo 0 : 0...za ovu tekmu sanse su 50 : 50, nema favorita, kao i za drugu polufinalnu, bilo bi nezahvalno prognozirati, ali Monaco je prvak!

zole

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 0:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dogovoreno!!! heheh

sike

PostanoPostano: čet 22 tra 2004, 12:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slazem se!neka Monaco dobije u finalu Porto s 1.0,a gol zabija..zna se tko!
Sanders

PostanoPostano: sri 05 svi 2004, 21:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

MONACOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!Koja tekma! Za pamcenje!!!!!!!!!!

zole

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 2:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

finale:
neka bude 3:2 za monaco uz hat trick prse... cisto da bude prvi strijelac lige prvaka.... hehe

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.