HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 15 pro 2017, 2:39. Pogledaj neodgovorene postove
Liga prvaka
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Niko II Poznat

Spol: neodređen
PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 6:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sorry momci

svaka čast Prši al nek bude prvi strijelac EP-a, a teško da će bit LP-a

Porto prvak - najljepši nogomet, poprilično ubojit i siguran

po meni su bolji od Monaca

no vidjet ćemo

"`ko sam pije sam će i umrijeti"
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 9:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
svaka čast Prši al nek bude prvi strijelac EP-a, a teško da će bit LP-a

neka bude i jedno i drugo!!!

Al i ja sam za Monaco pljesak pljesak

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

Spol: muško
PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 11:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tko dobije nece biti steta.Nama ce sigurno zbog Prse biti drago da to bude Monaco,ali za jos bolju i ludju atmosferu na EP nece bit lose ako to bude Porto.
Ako bas moram birat, Monaco prvak!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: čet 06 svi 2004, 23:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike-trsat napisa:
ja mislim Chelsea-Milan finale, a dobiva Chelsea(daj Boze, samo da Milan ne)s 2:1

eto sike vidis da nijedan nije vidio finale Wink
i bolje da nije, ovo finale je pobjeda nogometa!
unatoc mnogim komentarima ovdje kako je Porto jaci, u finalu je sve moguce! i mislim da su sanse 50 : 50.. Dajem blagu prednost Monacu radi podignutog morala nakon Chelsea..

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Gandalf

PostanoPostano: uto 11 svi 2004, 11:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Monaco nevjerojatnom lakocom zabija golove, to je njihova prednost... no mislim da Porto ima vise pozitivne energije, oni cijelo vrijeme idu naprijed, vec 2 godine, i prakticki to cijelo vrijeme nisu izgubili tekmu (sve su prosli dalje). I sad pogotovo sto se blizi EP, kod njih je valjda ludilo, svi zive za nogomet, imaju taj pobjednicki mentalitet, stvarno su momcad i mislim da ce to prevladati.
Inace, igracki, cak bih dao blagu prednost Monacu

Znas sta...
igor

PostanoPostano: pon 17 svi 2004, 22:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

realno gledano, u finalu je trebao biti milan, al nema veze.

u ovom "finalu" mislim da vece sanse za trijumf ima monaco. i bilo bi mi draze da monaco pobijedi...

eto...
zole

PostanoPostano: sri 26 svi 2004, 21:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahha... eto i ova je komedija gotova... Nije lose finale... no Porto nije igrao toliko dobro koliko rezultat govori... cak je na mahove Monaco bio i bolji! no... necemo sad o tome!
Kako sam gledao tekmu u veselom drustvu, dobro je bilo... pogotovo kad je netko dobacio kako se Prso stedi za prijateljsku sa Slovackom! hhahahah

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
igor

PostanoPostano: sri 26 svi 2004, 23:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne znam.. kad sam vidio porto na pobjednickom postolju, i kako slave sto su "prvaci" europe, nekako mi je sve to bilo smijesno. zar da uefa tako nisko padne, pa da takav jedan tim pobijedi..

nemojte me pogresno shvatiti, porto je jedna kvalitetna i perspektivna ekipa, to svakako. dokazali su to i prosle godine. ali realno gledano mislim da se ne mogu uopce mjeriti s jednim milano. i stoga mislim da je ove godine izuzetno irealna cijela liga prvaka. totalno sam razocaran u uefu, sto se tice sudjenja (sjetite se prve milanove tekme protiv depora) a i sto se tice sumnjivih rezultata (sjetite se druge milanove tekme protiv depora)... kako bilo, nadam se da ce bar sljedece godine biti nesto popravljeno povodom toga... bilo bi dobro. da opet najbolji timovi osvajaju europska natjecanja, a ne ovako...
sike

PostanoPostano: čet 27 svi 2004, 13:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma meni je bas super sto je to ovako zavrsilo!Glupo je vec bilo zbrajati trofeje najvecim klubovima,kad ono svima zapapri jedan porto.Ista prica bi bila da je to bio Monaco. Ovaj rasplet daje i manjim klubovima za pravo da se nadaju da mogu nesto napraviti u Europi,bez puno ulaganja i kupovinu najskupljih igraca koji su pokazali da su ponekad smjesni (Real).
Kako osobno JAKO ne volim Milan(nemojte se previse naljutit Igore i Zole), zato mi je jos drago da je trijumfirao neki autsajder,kao bi rekli veliki klubovi.
Nogomet je pobjedio, a ne novac i ime!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Gandalf

PostanoPostano: pet 28 svi 2004, 16:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prva stvar, Porto nije autsajder. To je velika evropska momcad, s povjescu i tradicijom, nekadasnji europski prvak, a kad se jos pogleda omjer pobjeda i poraza, vjerojatno je najuspijesnija momcad u Evropi u protekle 2 godine!

Da su perspektivni, jesu, ali stvarno imaju EKIPU, a to je nesto sto se ne moze kupiti! A nogomet je kako znamo ekipni sport. Oni su dosta zajedno i to je bila njihova prednost, uz to sto svi rade, igraju za ekipu a ne za osobnu promociju.

Igore, nije mi jasno cemu podsmijeh? Jesu, prvaci su, ko je kriv Milanu i Realu sto su se opustali? Da su zbilja tako veliki profesionalci, trudili bi se igrati sve tekme na najvisoj razini, a pogotovo neka četvrtfinala... Deportivo je pobijedio jer je bio bolji iz 2 tekme, o namjestaljci nema govora, pa jesi vidio golove? A da je Ševčenku ušlo ono sve bi na početku bilo gotovo. I mislis da je lako zabit milanu 5 golova u 2 tekme? Ni da ti pusti ne bi uspio....

A ja sam govorio da ce Porto dobit, jer je imao seriju, zanos, kad nekom ide, onda ide (2 godine prakticno bez poraza u europi- nek to Milan ponovi??!!). Iako bi mi osobno bilo draze da je Monako pobijedio, no sta je tu je. Samo mi je zao sto sam se zaboravio kladiti.

Znas sta...
zole

PostanoPostano: ned 30 svi 2004, 21:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma ljudi, Milan i Porto su klubovi iz dvije razlicite lige i ne mozemo ih tako usporedjivati.

Da li je Porto najbolja momcad, pokazali su na terenu... nitko im ne moze prigovoriti za pobjedu 3:0! E sad, ona zaledja... a i to je sastavni dio igre!

Cestitke Portu na igrama i pobjedi! Iako, nikako se ne mogu oteti dojmu da je Monaco morao nesto i zabiti...

Ako nista drugo, mogu se kladiti da sljedece godine Porto nece osvojiti Ligu Prvaka! hehe

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Gandalf

PostanoPostano: pon 31 svi 2004, 14:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja bih se slozio!
Ali ove godine je bilo tako, a sto se zaledja tice, naucio sam da se to sve u nogometu iskompenzira, jedne sezone ti ne ide, a onda te i suci oderu, a druge te krene, pa ti i suci pomognu. Sad, koliko je namjere u svemu tome, ne znam, ali uvijek stoji ona poslovica: "Kome Bog, tome i Gospa!" Laughing Cool Rolling Eyes

Znas sta...
Niko II Poznat

PostanoPostano: uto 01 lip 2004, 13:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

just like i sad

"`ko sam pije sam će i umrijeti"
sike

PostanoPostano: uto 21 ruj 2004, 11:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nema smisla da otvaramo dvije iste teme,Igore pa sam sve postove prebacio pod nastavak iste teme o Ligi prvaka.

igor

Postano: pet ruj 17, 2004 20:38 Naslov: CHAMPIONS' LEAGUE

--------------------------------------------------------------------------------

ovdje mozete pisati sve sto je vezano za ligu prvaka...

SAHKTAR - MILAN 0:1

tijesna pobjeda milana, ali ipak na kraju dostignuta veoma vrijednim golom seedorfa. to je vec 3 gol seedorfa za milan ove sezone..

ovaj vikend milan gostuje bologni na stadionu dall'ara..

2' Gianni Comandini; 18' Gianni Comandini; 53' Federico Giunti; 66' Andriy Shevchenko; 77' Andriy Shevchenko; 81' Serginho

[Vrh]

zole

Postano: sub ruj 18, 2004 0:41 Naslov:

--------------------------------------------------------------------------------

sad cu reci "glupost": krivo mi je sto milan nije uvatio naseg balkanca (ibrahimovica, naravno)! Potpiso bi vec sad dvostruku krunu... ovako... AJMO SHEVA!!!

ps. seedorf je opet u dobroj formi... to je super!!!

[Vrh]

Niko II Poznat

Postano: sub ruj 18, 2004 8:58 Naslov:

ej čovječe

mi smo balkanci, a u sred Rima sudcima razbijaju glave i to ljudi s počasne tribine

nou koment (ovako balkanski)

PostanoPostano: sri 03 stu 2004, 14:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Koga je ono barca jučer dobila? Laughing
eiremore

PostanoPostano: sri 03 stu 2004, 14:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mr. Green

onaj ronaldinhov supersonični.. wau

Bolje se poskliznuti na cesti, nego na jeziku.
wind

PostanoPostano: sri 03 stu 2004, 18:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Koga je ono barca jučer dobila? Laughing

ma MILAN JE BARCA DOBILA! Laughing
wind

PostanoPostano: sri 03 stu 2004, 18:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eiremore napisa:
Mr. Green

onaj ronaldinhov supersonični.. wau

a zna mali, ta nisam ga badava učio...
eiremore

PostanoPostano: sri 03 stu 2004, 18:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mogla san si mislit. prohuja je ko vitar. Mr. Green

Bolje se poskliznuti na cesti, nego na jeziku.
dado-kozari bok

PostanoPostano: sri 03 stu 2004, 21:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bayern 0-1 Juventus

Aj' živili
Sanders

PostanoPostano: čet 04 stu 2004, 0:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Juveeeeeee!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
igor

PostanoPostano: sri 29 pro 2004, 11:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

to je bila tekma SRETNO DOBIVENA, kao i sve koje juve pobijedi....
fat drummer

PostanoPostano: sri 23 vel 2005, 9:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

real-juventus jucer
nista zanimljivog tolko
radije bih da su prikazali arsenalov potop

gravesen ima nekih problema sa samokontrolom, fakat je prgav

sto mislite barca-chelsea
nekako mislim ili nerjeseno ili minimalna pobjeda barce
chelsea je izgubila bridgea a jose nema zamjenu za tu poziciju, a igra plavih se temelji na obrani
barca mi je s druge strane malo preleprsava i nekako slabija nego ove zime
man utd-milan, to ce bit dvoboj
ipak, osim ako rooney ne poludi predvidjam krajnji prolaz milana

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
sike

PostanoPostano: pet 25 vel 2005, 13:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Stvarno dobre tekme i nikad jači parovi u ovoj fazi natjecanja.
mislim da je jedino Werder otpisan,tj.da je Lyon prvi u 1/4 finalu od svih klubova,za ostalo ćemo morati sačekati uzvratne tekme

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
fat drummer

PostanoPostano: pet 25 vel 2005, 15:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

boljele su me oci kad sam gledao chelsea
ARGHHHHHHHHHH
tako nemastovita i drska momcad
jedino je trener bezobrazniji i uskogrudniji od momcadi

ne mogu vjerovat da je mourigno tako lose osoba, nije htio doc na pressicu, maltene se rasplakao nakon utakmice od bijesa

nadam se da ce barca ih pretuc na stamford bridgeu jer londoncani igraju odvratno

werder me razocarao, al trener werdera je glup
ostavio je klasnica na klupi, i napravio samo jednu izmjenu kako citam na sportnetu??!?! zasto? covjek gubi i ne uvodi napadace?!?!? ocito sam nesto propustio.....

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.