HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 ruj 2017, 20:36. Pogledaj neodgovorene postove
Liga prvaka
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
vjernik

Spol: muško
PostanoPostano: uto 20 svi 2008, 18:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
A sad za koga će te navijati sljedeće godine u Kupu UEFA, svakome na izbor

Ja ću navijat za Deportivo ako dogura do kup uefa.
Treba rasturat sad u Intertoto kupu i kao jedan od tri pobjednika, ući u kup uefa natjecanje
Wink

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: uto 20 svi 2008, 18:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa da ako Hajduk ispadne oni će i meni biti dragi ako tamo Barca ne dospije, a sad meni je uvijek drago da dobije neki manji klub kao npr Sevilla prije ili netko izvan lige petice kao Zenit ove godine ili CSKA prije par godina.
Al kad si spomenuo inetrtotoo kup, nisam pratio tko će od naših igrati intertoto, ne znam tko se prijavio, a na tablici je Osijek ispred Rijeke, znam da se Rijeka prijavila, a jel Osijek, i koliko naši imaju pravo klubova ove godine za Intertoto?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: sri 21 svi 2008, 9:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

u Intertoto ide Rijeka jer Osijek ne želi igrati. Igraju u 1. kolu s Vardarom, ako prođu onda s izraelskim Bnei Sakhninom, a u eventualnom zadnjem 3. kolu s Mallorcom. Dakle, vjerniče, nije Deportivo španjolski predstavnik. Wink

Upaliti šibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
vjernik

PostanoPostano: sri 21 svi 2008, 9:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
Dakle, vjerniče, nije Deportivo španjolski predstavnik. Wink

Kako nije kad tako piše na internet stranici kluba.
I meni je bilo malo čudno.Inače, ako se ne varam iz primere najčešće idu 7. i 8. klub.To bi bili Mallorca i Almeria.
Deportivo je deveti na tablici i valjda ide ako tako piše Confused

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: sri 21 svi 2008, 11:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

imaš pravo, Mallorca i Almeria se nisu prijavili za Intertoto što znači da tamo ide sljedeći klub na tablici, a to je Deportivo. sorry

Benedikt XVI.
vjernik

PostanoPostano: čet 22 svi 2008, 18:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Šta je ovo, nitko neće komentirat jučerašnje finale??
Meni je žao Chelsea a još više Terryja.
Šta ti je nogomet, pucaš penal za pobjedu, posklizneš se fulaš i na kraju izgubiš...
Ma osvojit će Chelsea brzo LP.

Jučer se čula neka pjesma:Glory,glory Man.Utd???
tuzan
Kao prije par godina, kad su pobjedili na eurosongu oni odvratni Lordsi, ili kako se već zovu.

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
coldplayer

PostanoPostano: čet 22 svi 2008, 19:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Glory Glory Man United se na njihovim tekmama pjeva već preko 20 godina. Ne vidim što je tu loše i zašto se ne bi pjevala? Riječ je o obradi američke domoljubne pjesme "The Battle Hymn of the Republic" koja je postala popularna za vrijeme Građanskog rata u Americi 1862.

http://www.youtube.com/watch?v=D4T3g4gGqHQ

Benedikt XVI.
vjernik

PostanoPostano: pet 23 svi 2008, 6:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
Glory Glory Man United se na njihovim tekmama pjeva već preko 20 godina. Ne vidim što je tu loše i zašto se ne bi pjevala? Riječ je o obradi američke domoljubne pjesme "The Battle Hymn of the Republic" koja je postala popularna za vrijeme Građanskog rata u Americi 1862.
http://www.youtube.com/watch?v=D4T3g4gGqHQ

Ja sam iskreno, prekjučer prvi put čuo tu pjesmu.Mene ta pjesma, odnosno refren asocira na pjesmu glori aleluja, pa sam zato možda skeptičan glede pjesme.
Nisam ju poslušao do kraja ali ako kažeš da nije loša onda nije Wink

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
valentina

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 23 svi 2008, 7:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

joj meni je baš žao Chelsea

"O, kada bih od svojega života mogao učiniti nešto priprosto i jednostavno,poput bambusove frulice koju Gospodin ispunjava glazbom!"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 23 svi 2008, 8:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pjesma Glory Glory samo kod nas (mislim) ima potpuno religiozni karakter. U USA ta pjesma je više patriotsko borbena....

I meni je bilo žao Chelsae dok nisam čuo za nerede u Londonu. Sad mi ih nije nimalo žao jer su im navijači huligani.

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
ivoo

PostanoPostano: pet 23 svi 2008, 16:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cold player hvala za informacije o intertoto kupu i za ovu pjesmu thank you
Meni se baš sviđa, inače sam ja bio za Manchester al utakmica je stvarno bila odlična baš dramatična, mislim da je sad svima jasno zašto je engleska liga najača liga na svijetu.
A Franjo znaš li ti da su prije Chelsievi navijači smatrani kao najveći najveći huligani na svijetu, al to je davno već.
Manchester je definitivno trenutno najbolji klub na svijetu i najači i najbogatiji Wink
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 23 svi 2008, 21:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
Franjo znaš li ti da su prije Chelsievi navijači smatrani kao najveći najveći huligani na svijetu, al to je davno već.

nisam znao. Ja sam mislio da su Liverpoolovi najgori.

Citat:
Manchester je definitivno trenutno najbolji klub na svijetu i najači i najbogatiji

Jesu najjači al Real, Inter i Chelsea mogu najviše platit.
Jesi pročitao da su u dugu 1.9 milijardi eura!!!???

ivoo

PostanoPostano: sub 24 svi 2008, 20:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A Chelse nije imao nekih uspjeha u Europi pa ih Europa nije upoznala, upoznala je Liverpool Heysel je ostao upamćen. A na kraju krajeva to je subjektivni dojam, U Engleskoj je bilo jako puno nereda i mrtvih, a ja sam čuo da su Chelsevi slovili za jedne od žešćih ako ne i najvećih po huliganizmu Wink

A što se tiče bogatstva Manchester je najbogatiji i po ljestvici koju je objavila financijska revija Forbes, evo ti link na tu vijest http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=194674
Dionice im na burzi odlično stoje a sad nakon osvajanja LP im vrijednost još raste pa ako imaš koju sad je vrijeme za prodaju Wink Bit ćeš bogat čovjek
Mozda je dug o kojem govoriš zapravo kredit koji su gazde uzeli da bi kupili dionice kluba. To je isto kao da ti uzmes kredit da kupis dionice MUTD ili neke tvrke i onda vracas kredit i kazu ljudi da je klub ili tvrtka duzan. Od klubova koliko mi je poznato Arsenal otplaćuje kredit za novi stadion, ali to je sve regularno, to umanjuje vrijednost pa eto Arsenal nije na prvom mjestu nego na kojem niže Wink Real je bio u problemima sa poslovanjem Wink
Chico

PostanoPostano: ned 25 svi 2008, 17:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kao najgori slove navijači millwalla,a liverpoolovi nisu ni približno loši kao od west hama,nottinghama...oni su čak među pitomijima...najpitomiji su arsenal,tottenham...tolko o updateu navijača
meni je osobno žao kaj chelsea nije pobjedio,nisu ništa osvojili a pljuvali su im trenera bez razlogq,zato kaj nije spektakularan.
inaće navijam zza liverpool a chelsea ne volim jel je umjetni klub,od kad je došao abramović,prije ga nije bilo nigdje

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
coldplayer

PostanoPostano: ned 25 svi 2008, 22:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne znam jeste li pročitali poruku Johna Terryja povodom promašenog penala u Moskvi objavljenu na službenim Chelseajevim stranicama, ali mene je oduševila. Uvijek sam poštovao Terryja kao igrača jer je svaki put davao 100% i podmetao glavu pod kopačku ako treba, ali nakon ovoga vidim da je riječ i o velikom čovjeku. Siguran sam da će mu se ovo što mu se dogodilo u Moskvi kad-tad vratiti. Inače mi je potpuno svejedno tko pobjeđuje u utakmicama u kojima ne igraju hrvatski klubovi ili repka, ali sljedeće sezone sam za Chelsea da napokon osvoje tu kantu.

"Svim navijačima, suigračima, treneru i klupskom osoblju,

Ispričavam se što sam promašivši penal izdao sve vas, moje drage navijače, suigrače, obitelj i prijatelje. Uništio sam vam priliku da budete prvaci Europe.

Mnogi su mi govorili da ne moram okajavati svoj promašaj. Međutim, osjećam potrebu za tim. Jednostavno, takav sam. Proživljavam taj trenutak od vremena kada se dogodio. Prospavao sam samo nekoliko sati od te nesreće. Stalno se budim nadajući se da nije istina, da je sve samo ružan san.

Primio sam mnogo čudesnih poruka potpore i svima se na tome želim zahvaliti. No, ja sam veliki momak i dužan sam preuzeti odgovornost za neuspjehe i poraze.

Uvijek sam bio i uvijek ću biti Chelseajevac, od glave do pete. Ostavit ću srce na terenu da jednom osvojimo taj trofej. I kao igrač i jednog dana, nadam se, kao menadžer. Siguran sam da ćemo uspjeti.

Moskovska će me noć progoniti čitavog života. Osjećam da sam sve iznevjerio i to me boli više od ičega. Ne sramim se plakati. To je trofej koji se trudim osvojiti iz godine u godinu, i onda uprskam stvar jednom nekontroliranom reakcijom.

Neka naš put ka pobjedi sljedeće godine u Rimu (finale Lige prvaka 2009. godine igra se na Olimpicu, op. a.) počne od moskovskog poraza. Moramo pokušati preokrenuti nesretni poraz u iskustvo više, u našu prednost. Vrlo sam ponosan na naše predstave iz prošle sezone.

Hvala vam svima za vašu podršku tijekom sezone!"

Benedikt XVI.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 26 svi 2008, 6:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

john Terry je dobar momak al ovo je pretjerivanje...
Citat:
Ispričavam se što sam promašivši penal izdao sve vas, moje drage navijače, suigrače, obitelj i prijatelje. Uništio sam vam priliku da budete prvaci Europe

Nebi da je učinio kazneno djelo....

Daj Terry, nogomet se igra za zabavu....

coldplayer

PostanoPostano: pon 26 svi 2008, 8:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

copy-pasteao sam prijevod s indexa, a oni su, naravno, krivo preveli Terryjeve riječi. ovako piše u originalu na Chelseajevoj stranici:

"I am so sorry for missing the penalty and denying you the fans, my team-mates, family and friends the chance to become European champions."

dakle, nigdje riječi o izdaji. index.hr - bilo i ostalo žuto senzacionalističko smeće.

ali, nevezano uz to, nogomet je već odavno puno više od zabave, pogotovo kad igraš finale Lige prvaka. da Hrvatska izgubi u finalu Eura na ovakav način, proglasio bi Sanader tri dana žalosti, ne bi se išlo u škole ni na posao.

Benedikt XVI.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 26 svi 2008, 10:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

istina je da je nogomet postao više od zabave radi novca.
Njegov promašaj je košao Chelsea 20 mil eura koliko je dobio pobjednik (više od poraženog)

coldplayer

PostanoPostano: pon 26 svi 2008, 10:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne govorim o novcu. Pogledaj lica navijača Chelseaja nakon što su izgubili. Pogledaj lice Johna Terryja nakon što je fulao penal. Misliš da je njemu žao zbog novaca? Pa čovjek bi se vjerojatno odrekao pola imovine samo da digne taj pehar. Misliš da su navijači plakali zato što im klub nije zaradio 20 milijuna evra? Pa toliko Abramovič nosi u džepu kad ide na kavu. Nogomet je već odavno puno više od sporta i od novca...

Benedikt XVI.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 26 svi 2008, 13:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Wink e to je to!
Nogomet je više od sporta....
Zato je onaj Interovac bacio tv kroz prozor prije 15 dana... ili Turčin skočio kroz prozor zbog SP-a 2002...
A, To bi trebala biti samo zabava.

Sienfeld je jednom rekao o navijačima koji navijaju za klub i govore "dobili smo, dobili smo!!!!"
NE!!! Igrači su dobili a vi ste gledali!

Nogomet mi je nadraži sport za igrat i gledat al je zabava prije svega.. daleko od toga da ja mogu smireno gledat repku. al na kraju to gledam čisto kao zabavu (dokolicu)

coldplayer

PostanoPostano: pon 26 svi 2008, 13:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ah, vidim ja da nikad ne buš ti skužil nas fanatike. Smile

Benedikt XVI.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 26 svi 2008, 15:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
ah, vidim ja da nikad ne buš ti skužil nas fanatike. Smile

hehe Wink
Nije svakom dano! Laughing Laughing Laughing Wink

angelous

PostanoPostano: čet 17 srp 2008, 10:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajmo ljudi...počela su pretkola...
dinamo pobijedio 2:0...
mogli su i više, da nije bio onakav bunker u šesnaestercu... Laughing

što mislite, koliko dinamo može ove sezone?

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: čet 17 srp 2008, 13:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

angelous napisa:
što mislite, koliko dinamo može ove sezone?

Do Lige prvaka. Da, ozbiljan sam. Obrana s Bišćanom je neusporedivo sigurnija nego lani sa Schildenfeldom, a vezni red nije toliko slabiji koliko nam je obrana čvršća. U napadu smo još jači nego lani jer su Tadić i Mandžukić iskusniji za jednu sezonu, a i Balaban se polako diže (vidi se da se trudi, golovi će doći sami po sebi). Samo malo treba sreće u ždrijebu 3. pretkola da izbjegnemo klubove iz zemalja petice i Ruse/Ukrajince, a za protivnika dobijemo npr. Basel, Steauu, Anderlecht, Rangers, Panathinaikos ili Ajax.

Ove godine nema pritiska, svi nas sažalijevaju jer su otišli Luka i Ogi, nitko ne očekuje ništa, a kad je tako onda smo najjači.

Benedikt XVI.
angelous

PostanoPostano: čet 17 srp 2008, 15:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i ja si tak mislim...da možemo do lige prvaka....
srednji red...morales mi se čini dobar..malo još da se privikne na ovdašnju igru i bit će super...manđukić mi se čini bolji nego prošle sezone, kao i balaban, ali još nije to to...
obrana je dobra...
i mladi igrači će pomoć...sinoć je Badelj dobro odradio.... Wink

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.