HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 22 lis 2019, 21:52. Pogledaj neodgovorene postove
Gdje ste ĆØuli za forum?
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Pitanje : Gdje ste ĆØuli za forum?

tražio/la neÅ”to na netu i sluĆØajno ga naÅ”ao/la 
50%
 50%  [ 48 ]
prijatelj mi ga je preporuĆØio 
38%
 38%  [ 37 ]
na nekom susretu mladih (shkm Pula, planinarski križni put itd.) 
11%
 11%  [ 11 ]

Ukupno glasova : 96

Autor Poruka
sestak

Spol: muško
PostanoPostano: sub 10 vel 2007, 18:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

NeÅ”to sam vidio na tv-u, nisam baÅ” previÅ”e shvatio jer sam zakasnio, ali sam uspio zapisati www adresu i evo me možda naĆ°em neko druÅ”tvo za kokodak partiju u veƦernjim satima.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Gogi

PostanoPostano: sub 10 vel 2007, 23:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa citam ovu temu i iako su prosle vec 3 god. sjecam se ko da je jucer bilo. Na HKR-u bila emisija za mlade subotom u 17:30. I u jednoj se spominjao ured za mlade i stranica i tako sam se onda i ja nakacio. Forum je u to doba bio jos u pocecima i u jednu vecer se moglo procitat cjeli forum.

Primit Ʀete snagu,
Duh Sveti siƦi ce na vas
i bit Ʀete mi svjedoci,
sve do na kraj svijeta!
Dj 1, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
angelous

PostanoPostano: pon 12 vel 2007, 18:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ev...ja sam za ovaj forum prvi put ĆØuo u Puli jako sretan ...tj...sjeƦam se dobili smo one programe za dan i tak....i naĆ°em ja u toj knjižici nekakav papiriƦ.....rekoh: ajd dobro Rolling Eyes ......no.....saĆØuvao sam taj papiriƦ.....i tak doĆ°oh doma...pa rekoh...hajde da zavirim malo tamo...i tak sam se registrirao i ĆØitao malo Å”ta piÅ”e...i preÅ”lo mi u naviku... Laughing......može se primjetiti da puno ne piÅ”em....al...vjerujte mi...ĆØitam puno...i puno ste mi u ovih skoro godinu dana pomogli jako sretan jako sretan

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Magali
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 22 tra 2007, 10:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da je Ycteris pronio glas...

Dugo citah...registrirah se prije 2 g...al tek u zadnjih 6 mjeseci pocinjem pisati...

i fakat mi je drago sto sam tu...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
mery

PostanoPostano: pon 23 tra 2007, 18:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tržila sam neÅ”to po internetu i naiÅ”la na ovaj forum. malo sam ĆØitala teme; uspjeli ste privuƦi moju pažnju Smile, pa sam se prijavila.
.bubamara.

PostanoPostano: uto 24 tra 2007, 20:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ev pa baÅ” prije neÅ”to viÅ”e od godinu dana uhvatila mene faza kak neki vele Å”iÅ”miÅ”a ja sam kompjuteras i nikak se nisam dala od kompa osim kad sam otiÅ”la na PKP jako sretan jako sretan jako sretan i bilo je tak suuuper juhuu e i tam su mi neki ĆØudni ljudeki u ruke gurnuli letak sa stranicom foruma... Wink i tak se ja registrirala (skoro pa pod dva nicka buhahahaha buhahahaha buhahahaha ) i veƦ su me jaaako brzo prozvali Å”iÅ”miÅ”em Wink ostatak veƦina ovdje prisutnih zna, pogotovo oni koje ĆØesto viĆ°am Wink
i uvukel mi se ovaj forum pod kožu jupi a joŔ puuuno puuuno viŔe forumaŔi jako sretan zaljubljeni zaljubljeni zaljubljeni

ljudi, divni ste! palac gore zaljubljeni BVB+

... s Tobom želim poƦ ... srce
... i ostati s Tobom zauvijek... in love

zaljubljeni
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
mrvica85

PostanoPostano: sri 25 tra 2007, 17:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je profesor spomenia na predavanju,al kako nije niÅ”ta objaÅ”njava nije me privuklo,u meĆ°uvremenu sam bila na frama forumu,a Gogi je krivac Å”ta sam sad i na ovom forumu Smile

NiÅ”ta ne vuĆØe tako snažno i ne povezuje tako ĆØvrsto kao tanka nit ljubavi.
Kristijan

PostanoPostano: uto 01 svi 2007, 17:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav ljudi! BaÅ” mi je drago Å”to sam tu, s nestrpljenjem sam oĆØekivao poruku od admina da mi je raĆØun aktiviran... Na vas sam naletio dok sam tražio neke informacije o Taizeu te tekstove nekih crkvenih pjesama... Malo ĆØitah postove i svidjelo mi se kako komunicirate. Pa rekoh, zaÅ”to se ne prikljuĆØiti!

A sad me ispriĆØajte, zove me organska kemija... I moram iƦi natjerati naj prijatelja da konaĆØno poĆØne uĆØiti, zadavit Ʀu ga sutra ako rokne kolokvij!! Koliko je taj ĆØovjek lijen!!!!

VraƦam se valjda uskoro....

"Pulsate et aperietur vobis!" (Mt 7,7)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
kima

PostanoPostano: sri 02 svi 2007, 8:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav,

Kao i neki od Vas tražio sam po netu poneÅ”to o duhovnost, naÅ”ao sam Vas, ĆØitao VaÅ”e postove, i eto me! Privukli ste me! jako sretan
pinky

PostanoPostano: pet 04 svi 2007, 21:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam za forum cula nedavno,i na poticaj jedne od najboljih prijateljica,koja ide sa mnom u razred(logirana je ovdje na forum)sam se odlucila prijaviti,ovo je vec drugi forum na koji sam se logirala,u nadi da cu upoznati nove ljude i sklopiti nova prijateljstva,te se duhovno obnoviti,a i receno mi je da su ovdje svi prijateljski nastrojeni i da necu pozaliti,pa se i nadam,jer sam vec pocela gubiti vjeru u prijateljstvo i zajednistvo.

Veliki pozdrav svima! Surprised

DON'T WORRY,BE HAPPY!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Bernardica-sb

PostanoPostano: pon 04 lip 2007, 11:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E,pa ja sam prije par dana iÅ”la pogledat neÅ”to u vezi biskupijskog susreta mladih u Miholjcu i tako vidjela da ima forum i odluĆØila sudjelovati. sunce moje malo
JeLeNkO

PostanoPostano: sub 09 lip 2007, 21:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E, pa meni je za ovo lijepo mijesto rekao Mala Truba.............i ja se odmah registrilala i odtada sam svaki dan bar na 15min ovdje......

I could be in no better place
danijela

PostanoPostano: sri 13 lip 2007, 9:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo ja sam ovde valjda najnovija.. tek sam se jucer prikljucila a naisla sam na forum trazeci devetnicu Sv. Riti i google mi je izbacio ovaj forum... to mora da je bio neki znak... he he Wink

pa da mi je i dolinom smrti proci zla se ja ne bojim,jer ti si samnom Oce,Oce,Oce moj......
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
Bernardica-sb

PostanoPostano: sri 13 lip 2007, 10:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ej,pa dobrodoŔla na forum mladih! jako sretan
mare86

PostanoPostano: sub 23 lip 2007, 18:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm...sluĆØajno, tražila sam redni voz autobusa za MeĆ°ugorje za 1.8. Susret mladih... i izmeĆ°u ostalog dobila i temu na kojoj ste pisali o tome, al ne i informacije o autobusima.... al to sam dobila na pp, na forumu koji mi se urezao u srce... zaljubljen pogodite kojem, hehe...

a evo me sad i ovdje, možda i tu dobijem koji pp...

eeehaa

" OĆØe moj! Ako je moguƦe, neka me mimoiĆ°e ova ĆØaÅ”a. Ali ne kako ja hoƦu, nego kako hoƦeÅ” ti."
Mk 14,39
Davidov san

PostanoPostano: sri 04 srp 2007, 15:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bog svima! Evo, ja sam ovdje potpuno nova i drago mi je Ŕto sam naŔla neŔto ovakvo.

To se dogodilo tako da sam tražila upravo forum - niti sam igdje ĆØula za njega (makar sam vrlo aktivan ĆØlan salezijanske mladeži), veƦ je sve doÅ”lo samo od sebe Smile

Pozdrav!
5aod10

PostanoPostano: uto 10 srp 2007, 19:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Za ovaj forum sam ĆØula od dvije vrlo bliske osobe i preko njih upoznala dosta forumaÅ”a koji me veƦ oko dvije godine nagovaraju da se prikljuĆØim, ali bezuspjeÅ”no. Kako sam na kraju doÅ”la ovamo Question Question Question razmislja
Ni sama ne znam........... Shocked Shocked
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 17 srp 2007, 9:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nisam nov , al sam preskoĆØio ovo kada sam pristigao.
Pa da samo kažem da sam stigao ovamo na nagovor prijateljice iz v.gorice. belji se
ivela

PostanoPostano: pon 23 srp 2007, 20:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

slucajno sam pronasla stranicu, svidjelo mi se sve, razne teme koje me interesiraju, pogledam forum - zanimljivo i odlucim se prijaviti!

Bog i krivim crtama uvijek pise pravo...
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: draganĆØe
slavonka

PostanoPostano: pon 30 srp 2007, 14:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da i ja napiÅ”em neÅ”to, možda se tako malo pokrenem Wink Prije par mjeseci sam tražeƦi molitve i slike naiÅ”la na jedan drugi forum, ali se nisam mogla nikako registrirati. Neki dan sam na jednoj od sliĆØnih stranica kliknula miÅ”em na forum i tako se naÅ”la ovdje i odmah se isti dan registrirala...tako da sam proĆØitala tek mali dio toga ovdje! tuzan

DA TE SAMO DOTAKNEM I DODIRNEM TI HALJINE, MOJE SRCE BILO BI CIJELO I SVE RANE BI NESTALE...
BiliƦeva

PostanoPostano: pet 03 kol 2007, 11:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sluĆØajno sam naiÅ”la na ovaj forum... Pretraživala sam stranice Ć°akovaĆØko srijemske biskupije, i neÅ”to me navuklo na googlu na ovo!!!! Super je forum!!!
Hvala Bogu pa sam na njega naiŔla!!! veseo
vicky

PostanoPostano: ned 19 kol 2007, 18:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

na radiju (ne sjecam se kojem).
uglavnom bila je emisija o ovom forum. neki mladi decko je bio gost (nisam zapamtila ime).

i eto me tu s vama
Smile
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
felapton

PostanoPostano: pon 03 ruj 2007, 8:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na jednom vjerskom forumu, sluĆØajno naiÅ”ao na link. Uspio me oĆØarati dizajn, pa evo - odluĆØih se pridružiti. Very Happy

Ad maiorem Dei gloriam!
M-o-S

PostanoPostano: ned 16 ruj 2007, 13:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

za forum sam cuo na sastanku animatora. pa jucer,reko idem mal vidjet sta ima, i prvo na sto sam naletio bila je tema Imas pitanje? doĆ°i po odgovor , i svidjelo mi se sto sam procito..i tak... odusevio se. Wink i ostatkom foruma,iako nisam jos sve prelisto,a i necu, cini mi se Very Happy

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
bananko

PostanoPostano: ned 16 ruj 2007, 17:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nakon marije bistrice mi je prijatelj javio da je tu netko pohvalio naÅ”u radionicu(salezijanske mladeži) i odluĆØila sam doƦi....

...ako te nije, pronaŔla ljubav potraži me
bit Ʀu ko prije, na istom mjestu
svu ljubav skrit Ʀu od svih....
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.