HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 19 lip 2019, 17:42. Pogledaj neodgovorene postove
Trsat
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Ycteris

Spol: muško
Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sri 20 pro 2006, 13:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Woohoo! jako sretan

pljesak pljesak pljesak

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Gogi

PostanoPostano: sri 20 pro 2006, 21:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jooooj,
ja san friÅ”ki framaÅ”, i ježin se od uzbuĆ°enja kad neÅ”to ovako lipo proĆØitan.
Iako uvik iman nekih obaveza kad su ovakvi cool susreti u Ć°iru al nadan se da cu ipak doc na taj Trsat, velika mi je želja!

Primit Ʀete snagu,
Duh Sveti siƦi ce na vas
i bit Ʀete mi svjedoci,
sve do na kraj svijeta!
Dj 1, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
mrvica85

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 18 ožu 2007, 22:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gorane,uvatit Ʀu te za uho i osobno dovuƦ na Trsat ! Samo probaj ne doƦ. Jasno ? IƦ ƦeÅ” i ne zanima me,stalno neÅ”to propuÅ”taÅ”.

NiÅ”ta ne vuĆØe tako snažno i ne povezuje tako ĆØvrsto kao tanka nit ljubavi.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Korny

PostanoPostano: čet 17 svi 2007, 12:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I? Tko dolazi??? Smile Wink

Kakva su vaÅ”a oĆØekivanja? Jeste li veƦ bili na kojem framaÅ”kom nacionalnom susretu i kako je bilo??

PiŔite........ Wink

Evo, meni je ovo prvi put da Ʀu sudjelovati i jedva ĆØekam!! Takvi 'masovni' susreti su mi najbolji, vjerujem da Ʀe ovaj biti i viÅ”e nego dobar! Smile
mrvica85

PostanoPostano: čet 17 svi 2007, 13:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mi iz Splita dolazimo...jedva ĆØekam,veƦ sam bila na ovakvim susretima...ukratko nezaboravno je. Redovito se nebo zacrni na misi i onda kad doĆ°e priĆØest, samo vidiÅ” zlatne zrake sunca kako izlaze iz tog crnila, razmiĆØu oblake...u roku 5 min. viÅ”e nema ni mrvice oblaka i svima koji su pokuÅ”ali to slikat slika je ostala mutna. A da ne priĆØam kako je dojmljivo kad sluÅ”aÅ” i gledaÅ” tisuƦe mladih kako pleÅ”u i pjevaju zajedno,dok se moli OĆØe naÅ” svi se uhvate za ruke... jako sretan sunce moje malo hop

mrvica85

PostanoPostano: čet 17 svi 2007, 13:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pretpostavljam da Ʀe se neki od vas naježit dok budu ovo ĆØitali. A ljudi jel ide ko u Osijek na koncert duhovne glazbe,dolaze pjevaĆØi,grupe iz cijeloga svijeta,i pjevaju sve moguƦe vrste glazbe...ako idete vidimo se jako sretan

Korny

PostanoPostano: čet 24 svi 2007, 9:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudiiiii, vidimo se sutraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cool Cool Cool

jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan

hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej

jupiiiiiii hop hop hop hop hop hop hop hop

khm, ne pitajte me niÅ”, veƦ me euforija zahvatila Laughing Laughing Laughing
little_angel

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 7:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A evo i prvog dojma sa Trsata jako sretan Moglo bi se tu puno toga napisati, ali jednostavno ne želim ni zapoĆØinjati duži post, ipak želim da bar netko proĆØita ovo Laughing Å alim se Wink

Bilo je preprepredivno... Doista ne znam Å”to bih izdvojila. Svaka sv. Misa, molitva, zabavni dio, pjesma, pa odliĆØni framaÅ”ki bendovi koji su svirali u subotu naveĆØer Cool pa predstavljanje podruĆØnih bratstava, pa zastave svih frama na pozornici, pa moje prvo animatorsko iskustvo na jednom ovak vejikom susretu, pa radionice, pa plenum... (poredak nije po važnosti Wink ) Jednostavno je sve to na neki svoj naĆØin ostavilo u meni trag, neku novu snagu, ljepotu... neopisivo in love Bilo mi je tako drago Å”to sam dio svega toga, kad baÅ” onako jako osjetiÅ” kakav si veliki dar dobio od Boga...

A sada najvažniji dio: HVALA svim organizatorima, RijeĆØani bili ste posebni, i naravno HVALA dragom Bogu Å”to je ovaj susret bio takav kakav je bio... ma nezaboravan...

A ipak je ovo Forum mladih HBK, pa bi mogla izdvojiti i koje sam forumaÅ”e uspjela vidjeti, ako nekog zaboravim, neka mi oprosti Smile Paaa... bili su: banana, Domac, Žan, Korny, Ycteris, MARIJA, sike, fratar, magivek, Marinica-Ri, TonkiƦ, Dara, Srki, Sanders, zole, Metalac, File, AnĆ°elina, Fantom, Andelic... Sigurno je bilo joÅ” forumaÅ”a, ali ili ih ja nisam vidjela, ili ih ne poznajem pa ne znam da li sam ih vidjela Wink

P.S. otkad sam doŔla stalno pjevam ono - Trsatskoj Majci, Majci, Majci, Majci, Majci, Majci, Majci, Trsatskoj Majci Laughing Laughing Laughing

Potpis: mali andjeo

zeleni zeleni zeleni

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Ycteris

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 10:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

L.A. napisa:
Paaa... bili su: banana, Domac, Žan, Korny, Ycteris, MARIJA, sike, fratar, magivek, Marinica-Ri, TonkiƦ, Dara, Srki, Sanders, zole, Metalac, File, AnĆ°elina, Fantom, Andelic... Sigurno je bilo joÅ” forumaÅ”a, ali ili ih ja nisam vidjela, ili ih ne poznajem pa ne znam da li sam ih vidjela Wink

Paaa meĆ°u svim ostalima navedenim i nenavedenim pojavila su se joÅ” tri forumaÅ”a, legendi ovog foruma o kojima se naduboko i naÅ”iroko razglabalo, a svi utjelovljeni u obliku svog jedinog stvoritelja - Zvonca! Tak smo imali i Tweetyja i Faktora x i PapuĆØara za kojeg smo pomislili da je veƦ i otiÅ”ao u vjeĆØna loviÅ”ta buduƦi ga nismo viĆ°ali veƦ neko vrijeme a i onda je bio stariji nego Metuzalem! Mr. Green

Hvala RijeĆØanima kaj su se tollko brinuli za nas i mazili nas i pazili nas i kaj su sve tak lijepo organizirali. Jedino kaj mi je žal kaj dobar dio njih veƦinu vremena nisam ni vidio jer su oni morali pospremat i pripremat sve okolo dok smo mi radili druge stvari..

A meĆ°u spomenutim framaÅ”kim bendovima pojavio se i jedan najmlaĆ°i framaÅ”ki bend iz Rijeke, Pax, koji je u manje od pola minute dobio svoj vlastiti fan klub i hrpu framaÅ”a željnih da im se Å”to viÅ”e približe i makar ih dotaknu! Mr. Green

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
mrvica85

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 12:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na Trsatu je bilo odliĆØno,misa,molitva,koncerti, nauĆØili smo i nove plesne korake,zastave svih frama navijacica ,predstavljanje frama,bila sam i animator i moram pohvalit svoju grupu,bili su odliĆØni,Domac je bio sa mnom u grupi. Vidila sam Zolu i Ycterisa zahvaljujuƦ majicama koje su nosili, nismo se upoznali, al sam zato upoznala dvoje forumaÅ”a sa FF-a.
HVALA svim RijeĆØanima Å”to su nas tako lijepo ugostili,i pobrinuli se da nam niÅ”ta ne fali. pljesak miiir

Žan
mod team leader

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 15:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na Trsatu je ovaj vikend bilo FENOMENTASTIƈNO jako sretan juhuu eeehaa

Doživio sam predivne trenutke zajedniÅ”tva, prijateljstva, osjetio franjevaĆØku toplinu i ljubav ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati i to najviÅ”e zahvaljujuƦi framaÅ”ima iz Rijeke - gledajuƦi njihove živote, tu zauzetost za dobro, iskrenost, jednostavnost, oduÅ”evljenost Kristom, vidim ono Å”to želim i ja živjeti jako sretan
Istaknuo bih posebno rad po malim grupama Smile u jednoj od njih i ja bijah animator i stvarno sam sretan Å”to sam dobio upravo te ljude koje sam dobio jako sretan A posebno zahvaljujem Bogu na Leu iz Splita koji je tako radosno i oduÅ”evljeno svjedoĆØio prisutnost Božju u njegovom životu jako sretan
Preko ovog susreta Bog je dotaknuo i potaknuo mnoga srca, i neizmjerno Mu hvala Ŕto sam i ja mogao biti dio toga jako sretan jako sretan jako sretan

I joÅ” jedan detalj jako sretan U nedjelju, na svetkovinu Duhova, ujutro kad je bila jutarnja molitva, L.A. i ja vidjesmo kako je iznad nas, iznad perivoja, dva puta preletio galeb, i to mi je bilo tako posebno te je moje srce to protumaĆØilo - Duh Sveti zaista je bio s nama tada jako sretan neopisiv osjeƦaj...

I da, L.A., banana, Korny - volim vas jako sretan zahvaljujuƦi vama ovaj mi je susret bio baÅ” poseban jako sretan

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Ycteris

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 15:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mrvica85 napisa:
Vidila sam Zolu i Ycterisa zahvaljujuƦ majicama koje su nosili, nismo se upoznali, al sam zato upoznala dvoje forumaÅ”a sa FF-a.

Ma nemoj tak, sad bum te joŔ moral i Ŕpotat, kaj je tak tŔko bilo javit nam se? Wink

Žan napisa:
I joÅ” jedan detalj jako sretan U nedjelju, na svetkovinu Duhova, ujutro kad je bila jutarnja molitva, L.A. i ja vidjesmo kako je iznad nas, iznad perivoja, dva puta preletio galeb, i to mi je bilo tako posebno te je moje srce to protumaĆØilo - Duh Sveti zaista je bio s nama tada jako sretan neopisiv osjeƦaj...

Heheh, al meni su joÅ” bolje bile one lastavice kaj su bile iznad nas dok smo svirali tam na onom lijevom dijelu natkrivenog prostora, cijelo vrijeme su stajale gore, malo sluÅ”ale pa malo pjevale. Jedino kaj su najĆØeÅ”Ć¦e pjevale dok je netko govoril pa nismo niÅ” ĆØuli Mr. Green Al Zvonac je zgleda pravi autoriter, njega su sluÅ”al kad im je lepo rekel da se stiÅ”aju! jako sretan

banana

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 16:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A evo i mog malog izvjeŔtaja... Wink
Bio mi je ovo prvi nacionalni susret i to joÅ” na Trsatu pa ga naravno budem posebno pamtila..
Biti domaƦin je bio poseban guÅ”t Wink . Onak, ljudi te zaustavljaju, povlaĆØe za rukav i malo gnjavuckaju.. Od pitanja vezanih za ruĆØak, veĆØeru, odlazak na more pa do potrage za wc-om, trgovinom...

Aj, budem poĆØela sa forumaÅ”ima...
Od KorniƦ i Marinice-Ri sa kojima sam uz ostale curke djelila uĆØionicu tj. one sitne noƦne sate, male radosti oko priprave doruĆØka, raĆ°enja reda u odlascima na WC, tuÅ”iranje...
Pa Tanje koja me jakoo iznenadila zazvavÅ”i me i prepoznavÅ”i me kao bananu i u onom mraku te njezine prijeteljice koju uskoro oĆØekujemo na ovim prostorima...
Bilo mi vas je takoo žao ujutro buditi al eto..
Bili su tu Metalac i Andelic kojima uz ostale žutokljunce ĆØestitam na organizaciji..
Onda naÅ” File u ulozi sv. Franje u skeĆØu.
Pa Dara, Srki, ToNkiƆ, MARIJA, Zole,Ycteris...
Onda Domac koji je sa onim svojim prijateljem ipak bio bolji u nogometu od L.A i mene..
Kretao se onim prostorima tih dana i Sike..
A naŔ Magivek je uvijek bio spreman za dozu smjeha Laughing !! Upoznah i mac neforumaŔa ali dragih mi framaŔa Laughing !!

Ma bilo je SUUPEEERRR pjeva hej !!!
Od rada u skupinama, plesa, pjevanja, misa, bdjenja.. jako sretan
Lijep mi je bio i odlazak na Potok kod nezbrinute djeĆØice jako sretan
Vrijeme nas je stvarno poslužilo.. Da samo vidite koji je danas pljusak i bura u Rijeci Wink !!
Osjetilo se ono zajedniŔto, zajedniŔtvo nas framaŔa jednih sa drugima, zajedniŔtvo nas svih sa Gospodinom.. jako sretan

Da, i meni je bilo jaakoo drago dio nezaboravnog vremena provesti sa Žanom, L.A i Korny jako sretan
Faaalaaa vam na tome, voljim vas svee srce hej !!

HVALA i dragom Bogu Ŕto je sve proŔlo u redu, Ŕto je svatko mogao neŔto ponesti sa susreta...
Pa eto, Å”to na kraju reƦi nego ponoviti geslo naÅ”eg susreta " Usudimo se živjeti EvanĆ°elje !! "
Vjerujem da hoƦemo, i to nakon ovog susreta viÅ”e i sa veƦim žarom jako sretan !!

Juhuuu plesi plesi juhuu eeehaa !!

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Korny

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 20:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj, ja cijeli dan ĆØitam izvjeÅ”taje i tu i na frama forumu i cijeli dan si mislim kako moram i ja pisati, a ne znam odakle da poĆØnem..... razmislja

Ma susret je bio predivan...kao i banani, i meni je to bio prvi framaÅ”ki nacionalni susret...pa joÅ” i na domaƦem terenu...poseban doživljaj...zato Å”to vidiÅ” i pozadinu svega toga...sudjelujeÅ” u apsolutno svemu...i to je cijelom susretu dalo joÅ” veƦi ĆØar...

Lijeganje u krevet (tj., u vreƦu Laughing ) u ranim jutarnjim satima i buĆ°enje u joÅ” ranijim... Laughing Pripremanje obroka pa i naÅ”a 'sanitarna inspekcija' Laughing

Sve je bilo prekrasno...

Svaka ĆØast naÅ”im organizatorima...znam koliko su živaca izgubili i u pripremi, ali i u provoĆ°enju svega toga u djelo ovaj vikend...cure i deĆØki - ĆØestitam vam, jer je program uspio u potpunosti...Sve je bilo nekako...posebno...

mise...
jutarnje molitve...
pjevanje...
plesanje...
predstavljanje svih podruĆØja...
duhovno bdijenje...

...ja sam jednostavno prezadovoljna...imala sam prekrasnu grupicu, ĆØak smo i bez animatora bili, al možda nam je baÅ” zato bilo tako dobro Laughing Mi smo se sami animirali Cool I bilo nam je preodliĆØno jako sretan
Radionica u subotu popodne takoĆ°er...moja grupica je posjetila djeĆØicu u djeĆØjoj bolnici Kantrida...

ma sve je bilo posebno i prekrasno i ostati Ʀe mi urezano u sjeƦanju...

pa i upoznavanje bossa ovog foruma, mislim, to mi je bio vrhunac cijelog susreta Laughing Laughing belji se

Ŕalu na stranu Wink , stvarno mi je bilo drago vidjeti puno poznatih forumaŔa, a i upoznati neke koje joŔ nisam upoznala Wink

Uh, trebali bi mi malo ĆØeÅ”Ć¦e ovakve susrete organizirati (ali u drugim podruĆØjima Laughing )

L.A, Žan - stvarno ste posebne osobe srce
Kao i fratriƦ kojeg sam vidjela prvi puta nakon 5 mjeseci jako sretan , Ycteris koji nam je svirao cijeli vikend, a i Domac isto tako Wink svira deĆØki - rasturate! Eh, da, i zoleta upoznah....

Al zato sam tek sad proĆØitala da je MARIJA bila...a ja je nisam upoznala tuzan

Svi vi koji ubuduƦe tak budete dolazili - pa daj se malo javite Laughing Wink

A Ŕto da vam viŔe kažem...

Dojmova je puuuuuno i trebati Ʀe puuuuno vremena da se to sve slegne...

ali jedva ĆØekam iduƦi masovni susret! Gdjegod bio!!! hop hej miiir andjelcic Wink
little_angel

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 20:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala vam dragi moji, na svakoj lijepoj rijeĆØi... I ja moram reƦi da ste upravo vi bili najveƦi dar od Boga na ovom susretu. Bananice, KorniƦ, iako ste bile i zaposlene, odvojile ste vremena i za popriĆØati s nama svima... Å”to me doista tako ugodno iznenadilo Wink Sad znam da sam doista upoznala posebne osobe, i ne mogu vam reƦi koliko mi je drago zbog toga. Svakome je ovaj susret donio brojne darove, a meni je meĆ°u njima donio i vas jako sretan jako sretan jako sretan ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati A takoĆ°er ne mogu opisati koliko mi je drago Å”to sam vidjela i druge forumaÅ”e koje baÅ” ne mogu ĆØesto vidjeti - fratreka, siketa, Marinicu, Daru, Srkija, magiveka, zoleta...
Ma hvala vam svima cvjetic

prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mrvica85 napisa:
Na Trsatu je bilo odliĆØno,misa,molitva,koncerti, nauĆØili smo i nove plesne korake,zastave svih frama navijacica ,predstavljanje frama,bila sam i animator i moram pohvalit svoju grupu,bili su odliĆØni,Domac je bio sa mnom u grupi. Vidila sam Zolu i Ycterisa zahvaljujuƦ majicama koje su nosili, nismo se upoznali, al sam zato upoznala dvoje forumaÅ”a sa FF-a.
HVALA svim RijeĆØanima Å”to su nas tako lijepo ugostili,i pobrinuli se da nam niÅ”ta ne fali. pljesak miiir

Evo,znao sam da Ʀe mi zbog neĆØega biti žao! Nisam te upoznao,mrvica,kao ni magiveka,kojeg sam ,mislim,vidio,ali nisam bio sihuran je li to on,a zaboravio sam pitati bananu da me upozna. Bad! place
Nisam ni MARIJU skužio. Naime,upoznali smo se u Puli u mraku,pa je nisam prepoznao. A tko je fantom? Neki SigeƦan?

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki napisa:
A tko je fantom? Neki SigeƦan?

Aha, SigeƦan... Wink Budemo vidli, možda i on koju napiÅ”e na ovim prostorima napokon Cool

prvi znaci su pobjedi
Srki

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Možda ga znam. Pa kako se zove?

little_angel

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Miro B. se zove... pretpostavljam da ga znaÅ”.

prvi znaci su pobjedi
Srki

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Možda po faci. Od starijih forumaŔa bili su i majuŔka i cvjetkus sva 3 dana,a nakratko i Marin-Trsat i zlatna ribica.

magivek

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Trsat...hehe... Å”to napisati, da da ne prepiÅ”em neÅ”to, Å”to netko nije veƦ napisao?
Bilo je super! Jest, da smo juĆØer bili mokri do kostiju, ali ionako je busu trebalo nekoliko sati, da doĆ°e do kuƦe...
Petak smo propustili place place , ali zato smo se u subotu ukljuĆØili u akciju i bez nas nije viÅ”e niĆØega bilo.
Ja sam uživao u nesvakidaÅ”njem druÅ”tvu forumaÅ”a i ostalih dragih ljudi, koje inaĆØe ne vidim.
Hvala vam na tome!
Å to se organizacije tiĆØe... ...sve mi je bilo super!
NauĆØio sam mnoge stvari, koje dosad nisam znao...
L.A. me je cijeli petak tražila Laughing Laughing , ali njezino traženje bilo je usliŔano tek u subotu ujutro. Ali zato sam ju malko gnjavio... i baŔ sam uživao u tom druženju u kojem su nam se pridružili i big boss ovog foruma i banana...
Nisam znao ni to, da je Korny stvarno vrsna pjevaĆØica pljesak pljesak !
Bend je bio za deset i ja sam uživao u misama i pjesmi.
A rad po grupama mi je bio super!
Jedino Ʀemo morati malo vidjeti sa Å”efom zbog vremena u nedjelju (bilo bi poželjno, kada bi umjesto utapa se bilo sunce moje malo
Program mi je bio zanimljiv... jest, da Trsatsku majku nisam pjevao cijeli put do kuƦe, ali ipak sam se vratio obogaƦen i sretan.
Hvala svima, koji su tome doprinjeli!

A oni, koji nisu iŔli... hehe... njih ide...
belji se belji se belji se belji se belji se belji se belji se belji se belji se belji se
little_angel

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

magivek napisa:
L.A. me je cijeli petak tražila Laughing Laughing

Shocked Magivek se jako voli Å”aliti, i ne biste vjerovali koliko je neozbiljno biƦe Laughing belji se belji se

Ali bilo je svakako ugodno druženje... jako sretan

A zaboravih spomenut igrokaz, onaj sa televizijama buhahahaha
Ma presuper! Laughing

prvi znaci su pobjedi
magivek

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 22:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ImaÅ” ti pravo, L.A., ali nije ni fora, biti ozbiljan, kad se to ne mora... zar ne?
Meni je bio super i onaj igrokaz... a onaj zvuk bi mom mobitelu stvarno dobro doŔao... Laughing Laughing
banana

PostanoPostano: uto 29 svi 2007, 12:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je isto žao Ŕto ne vidjeh mrvicu85, a ne upoznah ni Fantoma.. Wink
Al skužih da sam u gornjem postu zaboravila spomenuti naÅ”eg fratra i njegovog pliÅ”anog prijatelja koji se dobro skompao sa mojom kornjaĆØicom Laughing

Ma meni je bilo tak lijeeeepooo jako sretan !!
Predstavaljanja su mi isto bila fooora jako sretan !! A ono noŔenje zastava isto skroz prekraŔno. Hih, iako su meni uvalili da nosim onu od Frame Trsat Mr. Green ( L.A i Žan to dobro znaju.. Rolling Eyes )
Korny nam je solirala, a posljedice osjeƦa joÅ” i dan danas Laughing Ma svaka ti ĆØast Wink !!
A Siketov ( i Filetov ) Trsatskoj Majci... Laughing Laughing

Jooj, meni veƦ faleee svi ljudovi.. Wink
Ma bilooooo je suuuuuupppeeerrr juhuu !!

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
mrvica85

PostanoPostano: uto 29 svi 2007, 16:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sljedeƦi put svi nosimo majice sa nadimcima,ok ?ma u biti vidili ste me,ako ste bili na predstavljanju frama,ja sam ona mala kratke kose Å”ta je stavljala stolice i stolove za naÅ”u predstavu,u kojoj Mara traži penziju.
Ne mogu virovat Žan da si dobia mog Lea,njega nikad nije dosadno sluÅ”at,on nama stalno priĆØa o tom obraƦenju.... jako sretan

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.