HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 20 stu 2017, 5:48. Pogledaj neodgovorene postove
Trsat
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pet 18 ožu 2005, 12:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zole,uskoro ćemo ja i sandro stvaiti to tu,a možda je i bolje ad on stvai,zajednos a akordima i dr.
Yct,još ni fratri ne znaju da li će Trsat biti zadnji ili predzadnji vikend u svibnju.
Bitno da nam je zasjalo sunce i danas ujutro sam maštu pustio na pašnjake gledajući perivoj. Sve sam vas tamo vidio..
Jedva čekam!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: pet 18 ožu 2005, 12:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike hocete li i vi imati pozivnice kao i Osijecani? Da li ce biti moguce da se koji neframas uguramedu ostale ili bas svi moraju biti framasi i simpatizeri frame?

Tko je kao Bog?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: pet 18 ožu 2005, 12:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To ti je najbolje pitati Ycterisa nek on pita Frukeca - provincijskog predsjednika. Ali mislim da neće bit problema ako dođeš..Možda stvarno jednom postaneš dio našeg malog framaškog svijeta. A bar ti to u Zg-u nije problem - možeš birati između 10-ak frama! jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pet 18 ožu 2005, 22:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
još ni fratri ne znaju da li će Trsat biti zadnji ili predzadnji vikend u svibnju.

Ne znam baš za to, pričao sam s Frukom u srijedu i on kaže da će možda bit i prvi vikend u svibnju, kaže da fratri s Trsata nisu baš oduševljeni al da bi to bio najprihvatljiviji termin. Al još se ništa nezna sigurno...

sike napisa:
To ti je najbolje pitati Ycterisa nek on pita Frukeca

Da sam ovo prije vidio mogao sam ga i danas pitat...

sike napisa:
jeli grah!

pljesak pljesak pljesak

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Annabel

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 22 ožu 2005, 21:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris, trsaćani... ima li kakvih vjesti? Neutral
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
dodododoprecjednik

PostanoPostano: čet 24 ožu 2005, 2:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam veceras cuo da ce najvjerojatnije bit onaj vikend kad je 29.
jos nije nista konkretno odluceno, al najvkjerojatnije to...
reko mi mladen(za one koji ga znaju)...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: uto 29 ožu 2005, 9:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A sad je i definitivno!

Trsat 27. - 29. 5.

pricao sam s Milanom na Trsatu jucer i kaze da je to konacan datum
zivi bili pa vidjeli!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: sub 16 tra 2005, 11:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A mogli vi svi lijepo doći i dva vikenda prije kod nas u goste,na Duhove,bit s 14. na 15.5. na bdijenju a onda poslije na misi i procesiji kroz centar grada do Trsata. Bit će Fidesi..
To vam je samo jedan dan,a i nije tako skupo.
No,hoćete li,ajde dođite! belji se
davorseljan

PostanoPostano: sub 16 tra 2005, 11:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Usput iskoristimo priliku vozit se nagibnim vlakom za svega 101 kunu Zagreb - Rijeka - Zagreb. Samo treba se odmah dogovoriti jer je broj mijesta u vlaku po toj cijeni orgarničen.
Od 1. ožujka 2005. uvodi se posebna komercijalna povlastica od 50 posto "Ranije = jeftinije" prigodom putovanja IC-vlakovima br. 500 i 501 "Rijeka" na relaciji Zagreb - Rijeka. Riječ je o vlaku koji iz Zagreba za Rijeku polazi u 5.50 sati te o vlaku koji iz Rijeke polazi u 17.05 sati.
Tom povlasticom od 50 posto od redovite prijevozne cijene mogu se koristiti svi putnici koji kupuju povratnu kartu za relaciji Zagreb - Rijeka, i to isključivo u pretprodaji najmanje 15 dana prije putovanja. Cijena prijevozne karte s povlasticom iznosi 144 kuna za I. razred i 101 kuna za II. razred. Povlastica vrijedi samo za ranije navedene vlakove, i to u razdoblju od 1. ožujka do 15. lipnja 2005. Uz kartu obavezno je imati i rezervaciju sjedala. Popust je ograničen na ukupno 10 sjedala po svakom vlaku, i to osam u II. razredu i dva sjedala u I. razredu. Prijevozne isprave (i pripadajuće rezervacijske karte) kupljene u ponudi "Ranije = jeftinije" ne mogu se vraćati kao neiskorištene karte i zahtijevati povrat novca. na vrh

U radu je spas.
Ycteris

PostanoPostano: sub 16 tra 2005, 14:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A inače za one koji nemaju, isplati se uzet pokaz za mlade. Dobivate 30% popusta na sve karte, traje godinu dana a košta samo 30 kuna i gotov je za par minuta na bilo kojem kolodvoru. Inače, ak uzimate jednosmjerne karte jednim putem do Trsata i natrag se skoro pa odmah isplati.

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
zole

PostanoPostano: pon 09 svi 2005, 22:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e ajd nadjite prostora i vremena za susret forumasa na trsatu, pa javite! pitali su me vec ljudi kada ce biti, a ja ne znam vrijeme... pa plz javite nekako!

hvala!

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pet 20 svi 2005, 19:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U ovo vrijeme za tjedan dana,Trsat će preplaviti 400-tinjak radosnih framaša..To je sve što morate donijeti sa sobom-radost!Jedva vas čekam..
arkandeo

PostanoPostano: pet 20 svi 2005, 21:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike ako imaš kakav raspored događanja na susretu daj ga negdje stavi ili mi pošalji na mail. jako sretan

Tko je kao Bog?
cvjetkus

Spol: neodređen
PostanoPostano: pon 23 svi 2005, 9:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

za arkandela raspored dogadanja trsata:

PETAK - u 15 je okupljanje, pa je molitva, rad po grupama, euharistija, vecera, molitveno bdijenje + vecernji program....spavanje Wink

SUBOTA - dorucak, jutarnja molitva, predavanje, rad po grupama, ručak, rekreacija, rad po grupama u obliku radionica, euharistija, vecera, bdijenje + klanjanje + framino slavlje (tak pise-3 u 1-noj veceri)...

NEDJELJA - dorucak, jutarnja molitva, rad po grupama, plenum, euharistija, rucak, odlazak kucama...

nije mi se dalo pisati sto pocne u kolko, kak se zovu predavanja, tko ih vodi, alk eto - neki okvir koncepcije susreta - klasika jako sretan
sike

PostanoPostano: pet 27 svi 2005, 12:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo,za manje od sat vremena službeno počinje susret na Trsatu. Očekuje se 400-tinjak framaša, izvještaj slijedi nakon susreta.
A ja još na poslu i tek ću moć na misu večeras tuzan
Zveki

PostanoPostano: ned 29 svi 2005, 15:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Framasi otisli na Trsat i forum je pust. Tu i tamo netko dodje i malo se prosece po temama ali sve je i dalje pusto. Sta su na ovom fourmu samo farmasi?
Gost

Spol: neodređen

PostanoPostano: ned 29 svi 2005, 19:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
Sta su na ovom fourmu samo farmasi?

I ja se to pitam Question Question
[Vrh]
klara

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 29 svi 2005, 21:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i opet Gospodinu zahvaljujem na milosti što sam barem u petak mogla doživjeti Trsat... bio je to jedan od onih dana zbog kojih se vrijedi iznova ujutro buditi i s radošću živjeti... čiji se svaki trenutak tako živo ureže u sjećanje pa izroni da ti da snage onda kad ti se čini da dalje ne možeš... jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan

učiniti dobro, a zatim otići bez buke ...
dodododoprecjednik

PostanoPostano: pon 30 svi 2005, 14:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

klara,kaj si i ti bila na trsatu?! pa nismo se upoznali...
a beeed

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 30 svi 2005, 14:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Trsat ovaj vikend: više od 400 framša iz 26 frama, vruće za poludit, raspjevane kao i uvijek framaške mise, za pamćenje poklonstveno bdijenje u petak i subotnja procesija i klanjanje..Spavanje u vojarni koju su čuvali zaštitari sigurno će mnogi pamtiti..A sad ostali..
sike

PostanoPostano: pon 30 svi 2005, 15:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Što se organizacije tiče,nije neki problem jer je to već uhodano..
Zaboravih spomenut da je to bio 10.jubilarni susret frame na Trsatu,nadam se ne i posljednji,kako naš gvardijan i provincijal rekoše
Ycteris

PostanoPostano: uto 31 svi 2005, 14:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eh a da ste sam vidli kak je to bilo navečer u vojarni. Rolling Eyes Na više od 400 Framaša samo dva WC-a, i to jedan muški i jedan ženski. Da ste sam vidli čega je tu sve bilo! Laughing Laughing Laughing

Zadnja promjena: Ycteris; uto 31 svi 2005, 14:37; ukupno mijenjano 1 put.

fratar

PostanoPostano: čet 02 lip 2005, 13:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej! Ovaj Trsat je bio najljepši do sad, imam samo jednu zamjerku, mislim da su trebali zamjeniti redosljed onoga plesanja, skakanja i pjevanja s bdjenjem u subotu, jer je malo tko mogao pratiti samo bdjenje nakon svega toga. Ali sve ostalo je bilo PREDIVNO! Najviše me oduševilo što mi je ispunjena jedna želja i na tome sam zahvalan Bogu i ljudima koji su mi to omogučili! Hvala vam svima! jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveća je među njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Ycteris

PostanoPostano: čet 02 lip 2005, 14:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nadam se da će se i ubuduće ponovit još koji Trsat...

Andelic

PostanoPostano: uto 19 pro 2006, 10:53
PostNaslov : Trsat 2007 ! ! ! ! !
Citiraj i odgovori

Evo, kao što je znameniti Ycteris izrekao kao svoju želju, davnoga nam dana pod ovom temom...da bi volio doživjeti još koji Trsat, eto, želja mu se obistinila....Nacionalno vijeće Frame je izglasalo i dobilo odobrenje za organizaciju Nacionalnog susreta Frame na Trsatu vikend pred Duhove... dakle ako se ne varam 25. - 27.05. 2007. (nisam sto posto siguran aš mi datumi ne gredu najbolše) ali eto...

TRSAT IS BACK !!!! IN THE GAME Smile

Eto, pozivam sve framaše da se odazovu u što većem broju, ali ne samo framaše i one koje zanima Frama kao oblik života i Franjevačka karizma, nego sve mlade našega područja a i šire da dođu na predDuhovsko bdijenje za mlade koje animira i vodi Franjevačka mladež Hrvatske...svi ste pozvani doći u Subotu 26. u Rijeku ! ! ! ! ! ! !

Napokon se i to dogodilo ,Frama se 'otvara svijetu' i svim mladima, kao jedno, kao Nacoinalno (jedinstveno) bratstvo... a kak ce to funkcionirati u stvarnosti... dođite i vidite...OSJETITE...

Pozdrav svima

Anđelić
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.